Zwrot podatku z Holandii Bolesławiec

Wykonamy kompleksową usługę rozliczenia podatku z Holandii dla pracowników zatrudnionych w kraju Holandii w Bolesławiec.

Posiadamy punkty obsługi klienta w całej Polsce, rozliczyć możesz  także Online lub w punkcie partnerskim w Bolesławiec.

Skontaktuj się z Nami. Poniżej prezentujemy kilka wygodnych dla Ciebie metod w jaki możesz uzyskać zwrotu podatku z Holandii.

Wykonaj bezpłatną kalkulacje z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Odzyskaj podatek z Holandii z Naszym

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Wybierz usługę dla HOLANDII

Przygotuj otrzymane dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na zestaw kilku pytań na temat przebiegu pracy w Holandii.
Wypełnij formularz, sprawa trafia do Nas, otrzymasz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie sporządzimy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Poznasz kwotę szacowanego zwrotu oraz koszt wykonania usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Kompletna usługa wykonania
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas piszą klienci

Holandia 2018

Polecam. Zgodnie z umową dostałem zwrot podatku na konto.

Dominik J
Gnojnica

Belgia

Polecam! Super kontakt!

Beata
Niedźwiada

Holandia 2018

Polecam. Holandia 2018

Grzesiek
Lubzina

Rozliczenie podatku z Holandii Bolesławiec

Informacje do rozliczenia się z Holandii

Zwrot podatku z Holandii Bolesławiec

Zwrot podatku z Holandii Bolesławiec może starać się każda osoba, która była zatrudniony w Holandii i odprowadzał podatki do Urzędu Skarbowego w Holandii Belastingdienst Nederland. Pracownicy zatrudnieni na terenie Holandii mają obowiązek rozliczenia się z podatku otrzymanego od firmy Holenderskiej, deklaracja podatkowa będzie składana podwójnie do Polskiego Urzędu skarbowego oraz do Holenderskiego.

Kalkulacja podatku zagranicznego czyli procedura zwrot podatku z Holandii Pilzno nie jest skomplikowana do realizacji. Na stronach Holenderskiego Urzędu Skarbowego trudno znaleźć i zrozumieć zasady jakie stosuje się przy zwrocie podatku z Holandii.

Uzasadnienie uzyskania odzyskania podatku z Holandii jest posiadanie Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który ma znajdować się na otrzymanej karcie podatkowej otrzymanej od firmy zatrudniającej tzn. Jaaropgaaf, czyli... "jarografy" .

Obowiązek do rozliczenia

Prawo do rozliczenia osób przyjmujących wypłatę w na terenie Holandii opiera się o polską ustawę o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz o konwencie miedzy Rzecząpospolitą Polską a Holandią w sprawie unikania podwójnego opodatkowania. Ustawa została ogłoszona w Warszawie dn. 13 lutego 2002 r. (Dz. U. 2003, nr 216, poz. 2120). Wynagrodzenie uzyskane w podczas zatrudnienia w Holandii trzeba w Polsce rozliczyć w oparciu o zasadę proporcjonalnego odliczenia. Stwierdzamy wiec, że na terenie Holandii jest możliwość przebywać nawet cały rok i tak tak samo pozostawać polskim podatnikiem. Osoba starająca się o zwrot podatku z Holandii powinien zasięgnąć informacji czy organy podatkowe są wstanie uznać, że nadal powinien on być tutaj rozliczany z podatków.

Jak możemy ubiegać o zwrot podatku z Holandii.

Odzyskanie podatku z Holandii jest nawet zawiłą czynnością dlatego proponujemy dokonać ją przez naszą firmę, gdzie lata biegłości i profesjonalizm daje możliwość wykonać tą usługę w najszybszy sposób abyś dostał nadpłatę z Holenderskiego Urzędu Skarbowego w najszybszy sposób i pominać przy tym nasuwających się pomyłek, które opózniają przelew z Holenderskiego Urzędu Skarbowego. Od roku 2019 procedura zwrotu podatku z Holandii jest poniekąd trudniejszy dlatego}, że Holenderski Urząd skarbowy Belastingdienst wprowadził zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, zmiana polega na tym aby mieć status rezydenta dochody Holenderskie muszą być co najmniej na poziomie 90%. Pozostałe przychody uzyskane przez osobę mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Optymistyczne jest posiadanie statusu rezydenta Holenderskiego dlatego iż można skorzystać z ulgi podatkowej (tax credit) a w ten sposób uzyskanie jeszcze liczniejszego zwrotu podatku z Holandii.

Aktualizacja przepisów podatkowych

Przeróbka przepisów przez Holenderski Urząd Skarbowy wywołała bardziej pogmatwany proces dostania zwrotu podatku dla Polaków pracujących w Holandii, obecnie aby ubiegać się o zwrot nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Bolesławiec należy w podstawowej kolejności uregulować należności w Polsce, polega| to na tym, że dla Belastingdienst trzeba pokazać zestawienie o przychodach z Polski czyli z państwa zameldowania. W rezultacie chcąc wnioskować się od zwrot podatku z Holandii, Polacy w podstawowej kolejności muszą rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Bolesławiec aby ukazać Holandii dochód uzyskany w miejscu zameldowania. Wiąże się to ze złożeniem do Polskiego Urzędu skarbowego pitu PIT-36 oraz dokumentu PIT-36/ZG a następnie w następnej kolejności wnioskować się od zwrot podatku z Holandii. Dużym czynnikiem wpływającym na poziom zwrot podatku z Holandii Bolesławiec jest wiek pracownika i tak dla osób powyżej 65 roku życia Holenderski Urząd {przyznaje|nadaje| kolejne ulgi podatkowe dla tak zwanych pracowników w podeszłym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby starać się o odzyskanie podatku z Holandii obowiązkowebędzie przez pracownika zebrania szeregu dokumentów udowadniających, że otrzymywał wypłatę na terenie Holandii i odprowadzał podatki jego pracodawca dlatego podstawą zwrotu podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Holenderskiego Urzędu Skarbowego. Wymagane dokumenty aby rozpocząć odzyskanie podatku z Holandii to po pierwsze dokument uzyskany od właściciela Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w innych sytuacjach, gdy nie mamy tych dokumentów zwrot wolno przeprowadzić na podstawie odcinków z wypłat Salarisa. Sporządzenie rozliczenia i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii krzyżuje się się także z załączenie kopii swojego ID CARD lub paszportu oraz zaświadczenia z polskiego Urzędu skarbowego EU/EOG. Zaświadczenie UE/EOG jest wystawiane przez Urząd skarbowy we wskazanym dla danego osobę punkcie w Polsce. UE/EOG to dokument poświadczający przychody światowe osiągnięte w danym roku podatkowym. Dokument ten jest on niezbędny do przedstawienia deklaracji podatkowej w Holenderski Urząd Skarbowy. Do opracowania rozliczenia podatkowego dla Holandii jest zarówno ujęcie numeru konta bankowego na które będzie przelany przez Belastingdienst nadpłaty podatku dochodowego.

Rozliczenie podatku z Holandii wspólnie z małżonkiem

 • Dla uzyskania rozliczenia wspólnego z małżonkiem i uzyskania zwrotu podatku z Holandii Bolesławiec trzeba przyszykować odpowiednie dokumenty.
 • Ksero ID CARD
 • Akt ślubu
 • Poświadczenie od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie uzyskał dochodów w danym roku rozliczanym.

Po skompletowaniu tych dokumentów możemy wykonać procedurę zwrotu zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Kiedy Belastingdienst Nederland wykona zwrot podatku

Głownie zależy to od Holenderskiego Urzędu Skarbowego, który przeważnie podaje tylko przybliżony czas wysłania decyzji podatkowej i jest to przedział od 3 do 6 miesięcy. Aby dostać decyzje podatkową powinno się zlecić to odpowiedzialnej agencji, z naszej strony gwarantujemy czas przeprowadzania usługi na Zwrot podatku z Holandii Pilzno do 6 miesięcy. Doświadczenie jakie zdobyliśmy pozwala zminimalizować do zera możliwe wątpliwości przed Urzędem Holenderskim.

Jaki możemy uzyskać zwrot z Holandii

Rozległość zwrotu podatku którą powinniśmy dostać wnioskując się przy zwrot podatku z Holandii Bolesławiec jest ściśle określona od adekwatnych nam ulgi, przychodów zdobytych z innych krajów oraz dochodów uzyskanych w Holandii. Więc aby skalkulować wstępny zwrot powinno się przeprowadzić kalkulacje zwrotu która pomoże odczytać wymiar nadpłaconego podatku a później wnioskować o zeznanie podatkowe do Holenderskiego Urzędu Skarbowego. Jeśli zdecydują się Państwo na rozliczenie za pomocą naszej firmy dajemy dokładną wstępną kalkulacje oraz kompleksowe zrobienie zeznania podatkowego aby otrzymaćjak najwyższy zwrot podatku z Holandii Bolesławiec.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Na ogół jest to cykl do 3 miesięcy gdy zeznanie podatkowa została przesłana do 31 marca ale zdarzają się problemy, że Holenderski Urząd Skarbowy wyśle decyzji od zwrocie podatku z Holandii Bolesławiec dopiero w w okresie czasu od 6 do 12 miesięcy. Dysponujemy sposobność rozliczenia się do 5 lat wstecz, toteż Belastingdienst daje nam duży zakres czasu aby rozpocząć decyzje w jakiej formie absolutnie się rozliczyć, pamiętajmy jednakże, że korzystniej opracować to jak najszybciej aby doczekać adekwatny nam nadpłacony podatek z Holandii. Jednoznacznym czynnikiem jest oczywiście wpływającym na rozliczenie rok podatkowy za który składa się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Jasne głowisz się jak wykonać zwrot podatku z Holandii Bolesławiec jest to łatwe wystarczy wypełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która umożliwia ustalić wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub uzupełnij formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się natychmiast całą resztą potrzebną do zwrotu podatku z Holandii Bolesławiec. Rozliczenie podatku z Holandii Bolesławiec jest obecnie niezbędne w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

Pytania i odpowiedzi

Najważniejszym dokumentem niezbędnym do rozpoczęcia starań o odzyskanie podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to Holenderska karta z sumą podatków dostarczana przez pracodawce u którego pracowałeś na końcu roku podatkowego.

Aby móc ubiegać się o uzyskania podatku z Holandii należy w pierwszej kolejności złożyć zeznanie podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to konieczne, dlatego, że urząd skarbowy w Holandii wymaga przekazania zaświadczenia, pokazującego wysokość przychodu osiągniętego w Polsce.

Ostatnie zmiany w przepisach, że pozwolenie odnoszenia z obecnych ulg należy się pracownikom spełniającym określone warunki. Bezględnym z nich jest uzyskanie co najmniej 90% przychodów opodatkowanych w Holandii oraz wysłaniu dokumentów o dochodach przestawione przez urząd skarbowy w kraju zamieszkania.

Rozliczenie podatku z Holandii oraz odzyskanie zwrotu nadpłaconych kwot jest możliwe aż do 5 lat wstecz.

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Podatkowa ula rozłąkowe, z której mają wnioskować partnerzy fiskalni, z których jedna osoba pracuje z Holandii, druga pracuje w Polsce. Osoby te nie muszą być w akcie małżeńskim, lecz muszą zostać potwierdzone określone tendencje.

Rozliczenie rozłąkowe jest wykonywane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie jest możliwe rozliczenia całości podatku oddanego do holenderskiego urzędu podatkowego.

Rozliczenie podatkowe dla nierezydentów jest przymusowe w przypadku otrzymania z Belastingdienst Nederland urzędu listu Aangiftebrief, nakazującego do złożenia wniosku o rozliczenie w określonym terminie. Obowiązek rozliczenia jest również kiedy szacowany zwrot podatku przekracza kwotę 14 Euro lub wysokość dopłaty jest większa niż 45 Euro. W tych określonych przypadkach za niezłożenie podatkowej deklaracji w właściwym terminie może zostać przewidziana kara.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Bolesławiec wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami rozliczyć podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam rozliczenie podatku z Holandii usługę wykonujemy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej kompletnego zakończenia.

Stawiamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każda sprawa jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu