Zwrot podatku z Holandii Myszków

Wykonamy kompletną usługę odzyskania podatku z Holandii dla osób pracujących w kraju Holandii w Myszków.

Posiadamy oddziały w całej Polsce, rozliczyć podatek z Holandii możesz  także Online lub w punkcie partnerskim w Myszków.

Skontaktuj się z Nami. Poniżej przestawiamy kilka wygodnych dla Ciebie sposobów w jaki możesz uzyskać zwrotu podatku z Holandii.

Wykonaj bezpłatną kalkulacje z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Odzyskaj podatek z Holandii za pomocą Naszego

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Dostępne usługi dla HOLANDII

Przygotuj otrzymane dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na kilka pytań na temat przebiegu pracy w Holandii.
Wypełnij formularz, sprawa trafia do Nas, otrzymasz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego systemu Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie wykonamy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Poznasz kwotę szacowanego zwrotu oraz koszt wykonania usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Kompleksowa usługa rozliczenia
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas mówią klienci

Holandia 2018

Polecam. Zgodnie z umową dostałem zwrot podatku na konto.

Dominik J
Gnojnica

Holandia 2018

Polecam. Holandia 2018

Grzesiek
Lubzina

Holandia 2018

Solida firma. Całość wykonana online.

Szymon
Kudowa-Zdrój

Uzyskanie podatku z Holandii Myszków

Informacje do rozliczenia się z Holandii

Zwrot podatku z Holandii Myszków

Zwrot podatku z Holandii Myszków

Zwrot podatku z Holandii Myszków ma prawo starać się każda osoba, która była legalnie zatrudniona w na terenie Holandii i odprowadzała podatki do Holenderskiego Urzędu Skarbowego Nederland Belastingdienst.

Więc jeśli byłeś legalnie zatrudniony w Holandii i twój pracodawca przekazywał potrącenia z twojego wynagrodzenia przysługuje Ci się zwrot podatku z Holandii Myszków w wyniku nadpłaty podatku dochodowego, o który powinieneś się starać się do Holenderskiego Urzędu skarbowego.
Podstawą uzyskania rozliczenia podatku z Holandii jest mieć w posiadaniu Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który ma jest dostępny na twojej karcie podatkowej otrzymanej od pracodawcy tzn. Jaaropgaaf.
Odzyskanie podatku z Holandii jest możliwe dla lat od 2015 od 2019 wystarczy że, skontaktujesz się z Nami a przeprowadzimy całą procedurę rozliczenia podatku z Holandii Myszków dla Ciebie.

Wykonujemy rozliczenie podatku z Holandii w wszystkich możliwych formach:

 • dla pracowników zameldowanych cały rok w Holandii
 • dla osób nie zameldowane cały rok w Holandii
 • dla pracowników zameldowanych tylko część roku w Holandii

W jaki sposób możemy uzyskać zwrot podatku z Holandii.

Odzyskanie podatku z Holandii jest dość trudną procedurą więc sugerujemy przeprowadzić ją przez naszą firmę, gdzie lata biegłości i staranności daje możliwość podjąć tą usługę w najszybszy sposób abyś otrzymał nadpłatę z Holenderskiego Urzędu Skarbowego w najszybszy sposób i uniknać przy tym możliwych błędów, które opózniają wpłatę z Urzędu skarbowego Holanderskiego.
Od roku 2019 proces rozliczenia podatku z Holandii jest poniekąd bardziej złożony dlatego}, że Holenderski Urząd skarbowy Belastingdienst wprowadził zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, zmiana polega na tym aby osiągnać status rezydenta przychody na terenie Holandii powinny być co najmniej na poziomie 90%. Inne przychody pozyskane przez osobę mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Bardzo korzystne jest być właścicielem statusu rezydenta Holenderskiego bowiem można skorzystać z ulgi podatkowej (tax credit) a w ten sposób pozyskanie jeszcze większego zwrotu podatku z Holandii.

Aktualizacja przepisów przez Holenderski Urząd Skarbowy spowodowała bardziej pogmatwany procedurę uzyskania odzyskania podatku dla Polaków zatrudnionych w Holandii, na razie aby starać się o odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Myszków należy w podstawowej kolejności uregulować należności w Polsce, polega| to na tym, że dla Belastingdienst należy pokazać zestawienie o dochodach z Polski czyli z państwa zamieszkania.

W rezultacie chcąc wnioskować się od rozliczenie podatku z Holandii, pracownicy w pierwszej kolejności są zobowiązani do rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Myszków aby przedstawić Holandii dochód zarobiony w miejscu zamieszkania.

Przekłada się to ze złożeniem do Polskiego Urzędu skarbowego pitu PIT-36 oraz załącznika PIT-36/ZG a dopiero w następnej kolejności wnioskować się od zwrot podatku z Holandii.
Dużym czynnikiem mającą wpływ na poziom zwrot podatku z Holandii Myszków jest wiek zatrudnionego i tak dla osób powyżej 65 roku życia Holenderski Urząd {przyznaje|nadaje| kolejne ulgi podatkowe dla tak nazywanych osób w podeszłym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby starać się o rozliczenie podatku z Holandii koniecznebędzie przez osobę przygotowania szeregu dokumentów stwierdzających, że otrzymywał wypłatę na terenie Holandii i odprowadzał podatki jego pracodawca dlatego Dźwignia odzyskania podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Holenderskiego Urzędu Skarbowego.
Podstawowe dokumenty aby wykonać odzyskanie podatku z Holandii to zwykle dokument nabyty od zatrudniającego Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w wyjątkowych przypadkach, gdy nie posiadamy tych dokumentów rozliczenie możemy przeprowadzić na podstawie odcinków z wypłat Salarisa.

Przeprowadzanie zwrotu i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii krzyżuje się się także z przekazaniem kopii dowodu osobistego lub paszportu oraz zeznania z Urzędu polskiego skarbowego EU/EOG.
Zaświadczenie UE/EOG jest rozdawane przez Urząd skarbowy we wskazanym dla danego osobę punkcie w Polsce.
UE/EOG to pismo poświadczający przychody ogólnoświatowe osiągnięte w danym roku podatkowym. Dokument ten jest on obowiązkowy do złożenia deklaracji podatkowej w Holenderskim Urzędzie skarbowym.
rozliczenia podatkowego dla Holandii jest również ujęcie numeru konta bankowego na które będzie przelany przez Belastingdienst nadpłaty podatku dochodowego.

Zwrot podatku z Holandii wspólnie z małżonkiem

 • Do rozliczenia wspólnego z partnerem i pozyskania zwrotu podatku z Holandii Myszków można przygotować odpowiednie pisma urzędowe.
 • Ksero ID CARD
 • Potwierdzenie ślubu
 • Poświadczenie od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie uzyskał przychodów w tym roku rozliczanym.

Po skompletowaniu tych dokumentów jesteśmy w stanie startować z procedurę odzyskania zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Jaki możemy uzyskać zwrot z Holandii

Ilość zwrotu podatku którą mamy możliwość dostać starając się przy zwrot podatku z Holandii Myszków jest dokładnie uzależniona od zasłużonych nam ulgi, wynagrodzenia uzyskanych z innych krajów oraz dochodów pozyskanych w Holandii.
Więc aby skalkulować początkowy zwrot trzeba przeprowadzić kalkulacje zwrotu która pomoże dociec wysokość nadpłaconego podatku a później wnioskować o zeznanie podatkowe do Holandii.
Kiedy zdecydują się Państwo na odzyskanie za pomocą naszej firmy zapewniamy dokładną wstępną kalkulacje oraz precyzyjne sporządzenie zeznania podatkowego aby pozyskaćjak najwyższy zwrot podatku z Holandii Myszków.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Z reguły jest to przedział do 3 miesięcy gdy zeznanie podatkowa została przesłana do 31 marca ale zdarzają się problemy, że Holenderski Urząd Skarbowy wyśle decyzji od zwrocie podatku z Holandii Myszków dopiero w w okresie czasu od 6 do 12 miesięcy.
Posiadamy sposobność rozliczenia się do 5 lat do tyłu, otóż Belastingdienst pozostawia nam duży przedział czasu aby rozpocząć decyzje w jakiej formie najkorzystniej się rozliczyć, pamiętajmy aczkolwiek, że lepiej opracować to jak najszybciej aby osiągnąć należyty nam nadpłacony podatek z Holandii.
Naocznym czynnikiem jest bez wątpienia wpływającym na zwrot rok podatkowy za który mierzyć się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Jasne zastanawiasz się jak przygotować zwrot podatku z Holandii Myszków jest to łatwe wystarczy uzupełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która pozwala oszacować wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub wypełnij formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się szybko całą resztą potrzebną do zwrotu podatku z Holandii Myszków. Rozliczenie podatku z Holandii Myszków jest obecnie niezbędne w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

Ważne pytania i Odpowiedzi

Najważniejszym dokumentem niezbędnym do podjęcia decyzji o zwrot podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to holenderska karta z sumą podatków dostarczana przez pracodawce u którego pracowałeś po zakończeniu roku podatkowego.

Aby móc ubiegać się o odzyskania podatku z Holandii należy w pierwszej kolejności złożyć deklaracje podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to ważne, ponieważ urząd skarbowy w Holandii domaga się przekazania zaświadczenia, potwierdzającego wysokość dochodu uzyskanego w Polsce.

Wprowadzone zmiany spowodowały, że zezwolenie korzystania z dotychczasowych ulg należy się osobom spełniającym określone warunki. Jednym z nich jest osiągnięcie przynajmniej 90% dochodów opodatkowanych w Holandii oraz wysłaniu zaświadczenia o dochodach przestawione przez urząd skarbowy w kraju zamieszkania.

Odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii i rozliczenie się z Urzędem Skarbowym Belastingdienst Nederland jest do 5 lat wstecz

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Podatkowa ula rozłąkowe, z której lubią wnioskować partnerzy fiskalni, z których jedna osoba jest zatrudniona z Holandii, druga jest w Polsce. Osoby te nie muszą być w akcie małżeńskim, jednak muszą zostać wykonane określone warunki.

Rozliczenie rozłąkowe jest wykonywane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie ma możliwości odzyskania całości podatku zapłaconego do holenderskiego urzędu podatkowego.

Podatkowe rozliczenie dla nierezydentów jest przymusowe w przypadku dostania z Belastingdienst Nederland urzędu pisma Aangiftebrief, nakazującego do rozliczenia w określonym terminie. Wymóg rozliczenia powstaje również kiedy kalkulowany zwrot podatku przekracza kwotę 14 Euro lub wysokość nadpłaty jest wyższa niż 45 Euro. W tych kilku sytuacjach za niezłożenie podatkowej deklaracji w prawidłowym terminie może zostać nałożona kara finansowa.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Myszków wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami odzyskać podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam rozliczenie podatku z Holandii usługę wykonujemy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej kompletnego zakończenia.

Przekładamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każda sprawa jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu