Zwrot podatku z Holandii Mikołów

Realizujemy kompleksową usługę rozliczenia podatku z Holandii dla pracowników zatrudnionych w państwie Holandii w Mikołów.

Posiadamy punkty obsługi klienta w całej Polsce, rozliczyć podatek z Holandii możesz  również Online lub w punkcie partnerskim w Mikołów.

Skontaktuj się z Nami. Poniżej przygotowaliśmy kilka wygodnych dla Ciebie sposobów w jaki możesz rozliczyć podatek z Holandii.

Wykonaj wstępne szacowanie zwrotu z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Odzyskaj podatek z Holandii z Naszym

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Dostępne usługi dla HOLANDII

Przygotuj otrzymane dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na zestaw kilku pytań odnośnie przebiegu pracy w Holandii.
Wypełnij formularz, zgłoszenie trafia do Nas, otrzymasz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego systemu Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie sporządzimy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Przekażemy Ci kwotę zwrotu oraz koszt usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Wykonamy kompletną usługę rozliczenia
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas mówią klienci

Holandia 2018

Polecam. Zgodnie z umową dostałem zwrot podatku na konto.

Dominik J
Gnojnica

Szwecja 2018

Profesjonalna obsługa, otrzymałem zwrot podatku w wysokości wstępnie oszacowanej.
Pozdrawiam

Krzysztof .K
Nowa Dęba

Niemcy

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Polecam możliwość manitorowania przez internet

Tomasz
Trzciana

Uzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii Mikołów

Informacje do rozliczenia się z Holandii

Zwrot podatku z Holandii Mikołów

Zwrot podatku z Holandii Mikołów

Zwrot podatku z Holandii Mikołów ma prawo uzyskać każda osoba, który była legalnie zatrudniona w Holandii i odprowadzała podatki do Holenderskiego Urzędu Skarbowego Belastingdienst Nederland.

Więc jeśli pracowałeś legalnie w Holandii i pracodawca przekazywał składki z twojej wypłaty należy Ci się zwrot podatku z Holandii Mikołów w wyniku nadpłaty podatku, o który należy ubiegać się do Belastingdienst Urzędu skarbowego.
Podstawą dostania rozliczenia podatku z Holandii jest dysponowania Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który powinien znajdować się na twojej karcie podatkowej otrzymanej od pracodawcy tzn. Jaaropgaaf.
Rozliczenie podatku z Holandii jest do wykonania dla lat od 2015 od 2019 wystarczy że, skontaktujesz się z Nami a przeprowadzimy całą procedurę zwrot podatku z Holandii Mikołów dla Ciebie.

Przeprowadzamy zwrot podatku z Holandii w wszystkich możliwych formach:

 • dla pracowników zameldowanych cały rok w Holandii
 • dla pracowników nie zameldowane cały rok w Holandii
 • dla osób zameldowanych tylko część roku w Holandii

Jak możemy uzyskać zwrot podatku z Holandii.

Odzyskanie podatku z Holandii jest nawet trudną czynnością więc sugerujemy wykonać ją przez naszą firmę, gdzie lata biegłości i rzetelność daje możliwość przeprowadzić tą procedurę w najszybszy sposób abyś otrzymał zwrot z Urzędu skarbowego w najszybszy możliwy sposób i pominać przy tym możliwych błędów, które mogą opóźnić wpłatę z Urzędu skarbowego Holanderskiego.
Od roku 2019 system odzyskania podatku z Holandii jest poniekąd trudniejszy dlatego}, że Urząd skarbowy z Holandii Belastingdienst wprowadził zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, zmiana polega na tym aby osiągnać status rezydenta dochody Holenderskie powinny być co najmniej na poziomie 90%. Pozostałe dochody uzyskane przez osobę mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Optymistyczne jest dysponować statusu rezydenta Holenderskiego bowiem można skorzystać z ulgi podatkowej (tax credit) a w ten sposób pozyskanie jeszcze większego zwrotu podatku z Holandii.

Przeróbka przepisów przez Holenderski Urząd Skarbowy Sprawiła bardziej skomplikowany proces uzyskania odzyskania podatku dla Polaków pracujących w Holandii, obecnie aby ubiegać się o odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Mikołów powinno się w podstawowej kolejności uregulować należności w Polsce, polega| to na tym, że dla Belastingdienst trzeba przedstawić zaświadczenie o przychodach z Polski czyli z państwa zamieszkania.

W rezultacie chcąc ubiegać się od rozliczenie podatku z Holandii, Polacy w pierwszej kolejności muszą rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Mikołów aby pokazać Holandii dochód zarobiony w miejscu zamieszkania.

Wiąże się to ze złożeniem do polskiej skarbówki PIT PIT-36 oraz załącznika PIT-36/ZG a następnie w następnej kolejności wnioskować się od zwrot podatku z Holandii.
Podstawowym czynnikiem wpływającym na wysokość zwrot podatku z Holandii Mikołów jest wiek pracownika i tak dla pracowników powyżej 65 roku życia Holenderski Urząd {przyznaje|nadaje| kolejne ulgi podatkowe dla tak zwanych pracowników w starszym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby wykonać rozliczenie podatku z Holandii wymaganebędzie przez osobę przygotowania zestawu dokumentów udowadniających, że pracował na terenie Holandii i przekazywał podatki jego pracodawca dlatego podstawą odzyskania podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Urząd skarbowy w Holandii.
Podstawowe dokumenty aby przeprowadzić odzyskanie podatku z Holandii to zwykle dokument nabyty od pracodawcy Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w wyjątkowych sytuacjach, gdy nie mamy tych dokumentów zwrot wolno przeprowadzić na podstawie odcinków z wypłat Salarisa.

Dokonanie rozliczenia i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii krzyżuje się się także z przekazaniem kopii swojego ID CARD lub paszportu oraz zaświadczenia z Urzędu polskiego skarbowego EU/EOG.
Dokument UE/EOG jest rozdawane przez Urząd skarbowy we wskazanym dla danego osobę punkcie w Polsce.
UE/EOG to druk poświadczający dochody światowe uzyskane w danym roku podatkowym. Dokument ten jest on obowiązkowy do złożenia deklaracji podatkowej w Holenderski Urząd Skarbowy.
Do przeprowadzania rozliczenia podatkowego dla Holandii jest też ujęcie numeru konta bankowego na które zostanie przelany przez Holenderski Urząd skarbowy nadpłaty podatku dochodowego.

Zwrot podatku z Holandii wspólnie z małżonkiem

 • Do rozliczenia wspólnego z partnerem i pozyskania zwrotu podatku z Holandii Mikołów trzeba przyszykować odpowiednie pisma urzędowe.
 • Kserokopie dowodu osobistego
 • Potwierdzenie ślubu
 • Zaświadczenie od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie osiągnął przychodów w tym roku podatkowym.

Po uzupełnieniu tych dokumentów możemy startować z procedurę odzyskania zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Jaki możemy uzyskać zwrot z Holandii

Poziom zwrotu podatku którą mamy możliwość uzyskać wnioskując się przy zwrot podatku z Holandii Mikołów jest skrupulatnie uzależniona od adekwatnych nam ulgi, dochodów pozyskanych z innych krajów oraz przychodów zdobytych w Holandii.
Więc aby skalkulować wstępny zwrot trzeba zrobić kalkulacje zwrotu która pomaga ustalić wymiar nadpłaconego podatku a w następnej kolejności wypełnić zeznanie podatkowe do Holandii.
Kiedy zdecydują się Państwo na odzyskanie za pomocą naszej firmy dajemy rzeczową wstępną kalkulacje oraz precyzyjne wypełnienie zeznania podatkowego aby uzyskaćjak najwyższy zwrot podatku z Holandii Mikołów.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Z reguły jest to czas do 3 miesięcy jeśli zeznanie podatkowa została złożona do 31 marca ale zdarzają się historie, że Holenderski Urząd Skarbowy podeśle decyzji od zwrocie podatku z Holandii Mikołów dopiero w przedziale czasu od 6 do 12 miesięcy.
Mamy szanse rozliczenia się do 5 lat do tyłu, w ten sposób Belastingdienst daje nam ogromny okres czasu aby wszcząć decyzje w jakiej formie najkorzystniej się rozliczyć, pamiętajmy jednakże, że korzystniej przeprowadzić to jak najszybciej aby doczekać przysługujący nam nadpłacony podatek z Holandii.
Jasnym czynnikiem jest niewątpliwie wpływającym na zwrot rok podatkowy za który mierzyć się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Rzeczywiście zastanawiasz się jak przygotować zwrot podatku z Holandii Mikołów jest to nieskomplikowane wystarczy uzupełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która pozwala wyznaczyć wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub wypełnij formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się już całą resztą potrzebną do odzyskanie podatku z Holandii Mikołów. Rozliczenie podatku z Holandii Mikołów jest aktualnie obowiązkowe w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

Ważne pytania i Odpowiedzi

Najważniejszym dokumentem niezbędnym do podjęcia decyzji o rozliczenia podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to holenderska karta podatkowa przekazywana przez pracodawce u którego pracowałeś po zakończeniu roku podatkowego.

Aby rozpocząć procedurę o uzyskania podatku z Holandii należy wcześniej złożyć zeznanie podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to ważne, ponieważ Holenderski Urząd Skarbowy wymaga doręczenia zaświadczenia, pokazującego wysokość dochodu osiągniętego w Polsce.

Ostatnie zmiany w przepisach, że możliwość odnoszenia z dotychczasowych ulg należy się osobą pracującym za granicą spełniającym określone warunki. Jednym z nich jest osiągnięcie choćby 90% dochodów opodatkowanych w Holandii oraz przekazaniu zaświadczenia o dochodach wystawione przez urząd skarbowy w kraju zamieszkania.

Zwrot podatku z Holandii jest możliwe do 5 lat wstecz zgodnie z przepisami Belastingdienst Nederland

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Podatkowa ula rozłąkowe, z której mogą skorzystać partnerzy fiskalni, z których jedna osoba pracuje z Holandii, druga pracuje w Polsce. Osoby te nie jest wymagane być w akcie małżeńskim, jednak muszą zostać spełnione określone warunki.

Rozliczenie rozłąkowe jest stosowane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie jest możliwe rozliczenia całości podatku oddanego do Belastingdienst Nederland.

Podatkowe rozliczenie dla nierezydentów jest obowiązkowe w przypadku dostania z Belastingdienst Nederland urzędu pisma Aangiftebrief, nakazującego do rozliczenia w określonym terminie. Wymóg rozliczenia powstaje również kiedy szacowany zwrot podatku jest większy o kwotę 14 Euro lub wysokość dopłaty jest większa niż 45 Euro. W tych określonych sytuacjach za niezłożenie podatkowej deklaracji w prawidłowym okresie może zostać przewidziana kara finansowa.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Mikołów wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami uzyskać podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam rozliczenie podatku z Holandii usługę sporządzamy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej kompletnego zakończenia.

Przekładamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każde zgłoszenie jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu