Zwrot podatku z Holandii Lubawka

Przeprowadzamy kompleksową usługę odzyskania podatku z Holandii dla osób zatrudnionych w państwie Holandii w Lubawka.

Posiadamy punkty obsługi klienta w całej Polsce, rozliczyć możesz  również On-line lub w punkcie partnerskim w Lubawka.

Skontaktuj się z Nami. Poniżej przygotowaliśmy kilka wygodnych dla Ciebie metod w jaki możesz uzyskać zwrotu podatku z Holandii.

Wykonaj wstępne szacowanie zwrotu z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Rozlicz podatek z Holandii z Naszym

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Dostępne usługi dla HOLANDII

Przygotuj otrzymane dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na zestaw kilku pytań na temat przebiegu pracy w Holandii.
Uzupełnij formularz, sprawa trafia do Nas, otrzymasz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie sporządzimy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Przekażemy Ci kwotę zwrotu oraz koszt usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Wykonamy kompletną usługę rozliczenia
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas mówią klienci

Norwegia

Polecam. Profesjonalne podejście. I kontakt z klientem aż do uzyskania zwrotu.

Damian
Dębica

Holandia 2018

Bardzo polecam. Całą procedurę zwrotu wykonałam przez internet. Super kontakt.

Damian
Rabka

Holandia 2018

Solida firma. Całość wykonana online.

Szymon
Kudowa-Zdrój

Zwrot nadpłaconego podatku z Holandii Lubawka

Szczegóły do rozliczenia się z Holandii

Odzyskanie podatku z Holandii Lubawka

Zwrot podatku z Holandii Lubawka ma prawo uzyskać każda osoba, który była zatrudniony w Holandii i odprowadzał podatki do Holenderskiego Urzędu Skarbowego Belastingdienst Nederland. Pracownicy pracujący na terenie Nederland są zobowiązani do złożenia zeznania podatkowego z podatku zarobionego od Holenderskiego pracodawcy, zeznanie podatkowe zostanie składana podwójnie do Urzędu Skarbowego na terenie Polski oraz do Holenderskiego.

Obliczenie podatku zagranicznego czyli procedura zwrot podatku z Holandii Lubawka nie jest trudna do wykonania. Na na stronie głównej Holenderskiego Urzędu Skarbowego ciężko znaleźć i doczytać jakie zasady jakie stosuje się przy zwrocie podatku z Holandii.

Podstawą dostania zwrotu podatku z Holandii jest mieć w posiadaniu Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który powinien być umieszczony na twojej karcie podatkowej otrzymanej od firmy zatrudniającej tzn. Jaaropgaaf.

Obowiązek do rozliczenia

Obowiązek rozliczenia pracowników przyjmujących wynagrodzenie w na terenie Holandii opiera się o polską ustawę o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz o konwencie miedzy Rzecząpospolitą Polską a Królestwem Nederland w sprawie unikania podwójnego opodatkowania. Ustawa została podpisana w Warszawie dn. 13 lutego 2002 r. (Dz. U. 2003, nr 216, poz. 2120). Dochód uzyskany w podczas zatrudnienia w Holandii należy w Polsce rozliczyć w oparciu o zasadę proporcjonalnego odliczenia. Podsumowując, na terenie Nederlandii można przebywać nawet cały rok podatkowy i tak tak samo pozostawać polskim podatnikiem. Pracownik starająca się o zwrot podatku z Holandii powinien zasięgnąć przepisów czy organy podatkowe są wstanie stwierdzić, że nadal powinien on być tutaj rozliczany z podatków.

Kiedy możemy ubiegać o zwrot podatku z Holandii.

Odzyskanie podatku z Holandii jest dość skomplikowaną czynnością więc sugerujemy dokonać ją przez naszą firmę, gdzie lata doświadczeń i staranności daje możliwość podjąć tą usługę w najszybszy sposób abyś dostał nadpłatę z Urzędu skarbowego w najszybszy sposób i pominać przy tym możliwych pomyłek, które mogą opóźnić przelew z Urzędu skarbowego Holanderskiego. Od roku 2019 proces rozliczenia podatku z Holandii jest poniekąd trudniejszy dlatego}, że Urząd skarbowy z Holandii Belastingdienst wprowadził zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, aktualizacja polega na tym aby osiągnać status rezydenta dochody Holenderskie muszą być co najmniej na poziomie 90%. Pozostałe przychody uzyskane przez osobę mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Optymistyczne jest być właścicielem statusu rezydenta Holenderskiego ponieważ można skorzystać z ulgi podatkowej (tax credit) a w ten stosunek uzyskanie jeszcze liczniejszego zwrotu podatku z Holandii.

Aktualizacja przepisów podatkowych

Przeróbka przepisów przez Holenderski Urząd Skarbowy spowodowała bardziej skomplikowany procedurę uzyskania odzyskania podatku dla Polaków pracujących na terenie Holandii, aktualnie aby wnioskować się o zwrot nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Lubawka powinno się w podstawowej kolejności rozliczyć się w Polsce, polega| to na tym, że dla Belastingdienst należy przedstawić zestawienie o dochodach z Polski czyli z państwa zamieszkania. W rezultacie chcąc ubiegać się od rozliczenie podatku z Holandii, pracownicy w pierwszej kolejności są zobowiązani do rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Lubawka aby pokazać Holandii dochód uzyskany w miejscu zameldowania. Wiąże się to ze złożeniem do Polskiego Urzędu skarbowego pitu PIT-36 oraz załącznika PIT-36/ZG a następnie w dalszej kolejności ubiegać się od zwrot podatku z Holandii. Podstawowym czynnikiem mającą wpływ na poziom zwrot podatku z Holandii Lubawka jest wiek pracownika i tak dla osób powyżej 65 roku życia Holenderski Urząd {przyznaje|nadaje| kolejne ulgi podatkowe dla tak zwanych pracowników w podeszłym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby uzyskać rozliczenie podatku z Holandii niezbędnebędzie przez osobę zgromadzenia szeregu dokumentów stwierdzających, że pracował na terenie Holandii i przekazywał podatki jego pracodawca więc podstawą rozliczenia podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Holenderskiego Urzędu Skarbowego. Podstawowe dokumenty aby wykonać rozliczenie podatku z Holandii to na wstępie dokument przekazany od właściciela Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w innych sytuacjach, gdy nie mamy tych dokumentów rozliczenie możemy wykonać na w oparciu o odcinków z wypłat Salarisa. Przygotowanie odzyskania i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii krzyżuje się się także z załączenie kopii dowodu osobistego lub paszportu oraz zeznania z polskiego Urzędu skarbowego EU/EOG. Poświadczenie UE/EOG jest wystawiane przez Urząd skarbowy we właściwym dla danego osobę punkcie w Polsce. UE/EOG to zaświadczenie poświadczający zarobek światowe osiągnięte w danym roku podatkowym. Druk ten jest on obowiązkowy do przedstawienia deklaracji podatkowej w Holenderskim Urzędzie skarbowym. Do opracowania rozliczenia podatkowego dla Holandii jest także ujęcie numeru konta bankowego na które będzie przelany przez Belastingdienst nadpłaty podatku dochodowego.

Odzyskanie podatku z Holandii wspólnie z małżonkiem

 • Dla uzyskania rozliczenia wspólnego z małżonkiem i uzyskania zwrotu podatku z Holandii Lubawka można opracować właściwe dokumenty.
 • Ksero ID CARD
 • Potwierdzenie ślubu
 • Zaświadczenie od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie uzyskał dochodów w danym roku rozliczanym.

Po uformowaniu tych wymaganych dokumentów możemy wykonać procedurę odzyskania zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Kiedy Belastingdienst Nederland wykona zwrot podatku

Głownie zależy to od Holenderskiego Urzędu Skarbowego, który przeważnie podaje tylko zbliżony czas wysłania decyzji podatkowej i jest to przedział od 3 do 6 miesięcy. Aby osiągnąć decyzje podatkową powinno się zlecić to odpowiedniej agencji, z naszej strony gwarantujemy czas przeprowadzania usługi na Zwrot podatku z Holandii Lubawka do 6 miesięcy. Doświadczenie jakie posiadamy pozwala zmniejszyć do zera możliwe wątpliwości przed Urzędem Holenderskim.

Wysokość jaką możemy uzyskać zwrot z Holandii

Poziom zwrotu podatku którą powinniśmy dostać starając się przy zwrot podatku z Holandii Lubawka jest skrupulatnie związana od zasłużonych nam ulgi, przychodów spełnionych z innych krajów oraz dochodów uzyskanych w Holandii. Aby obliczyć wstępny zwrot można przeprowadzić kalkulacje zwrotu która pomaga ustalić wysokość nadpłaconego podatku a w następnej kolejności wnioskować o zeznanie podatkowe do Holandii. Jeśli zdecydują się Państwo na rozliczenie za pomocą naszej firmy dajemy rzeczową wstępną kalkulacje oraz precyzyjne zrobienie zeznania podatkowego aby pozyskaćjak najwyższy zwrot podatku z Holandii Lubawka.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Najczęściej jest to okres do 3 miesięcy kiedy deklaracja podatkowa została przesłana do 31 marca ale zdarzają się historie, że Holenderski Urząd Skarbowy prześle decyzji od zwrocie podatku z Holandii Lubawka dopiero w w okresie czasu od 6 do 12 miesięcy. Dysponujemy sposobność rozliczenia się do 5 lat wstecz, w ten sposób Belastingdienst pozostawia nam duży okres czasu aby wszcząć decyzje w jakiej formie najkorzystniej się rozliczyć, pamiętajmy jednakże, że lepiej przeprowadzić to jak najszybciej aby uzyskać adekwatny nam nadpłacony podatek z Holandii. Jasnym czynnikiem jest oczywiście wpływającym na zwrot rok podatkowy za który składa się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Oczywiście dociekasz się jak przygotować zwrot podatku z Holandii Lubawka jest to nieskomplikowane wystarczy uzupełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która daje możliwość wyznaczyć wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub uruchom formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się niezwłocznie całą resztą potrzebną do rozliczenia podatku z Holandii Lubawka. Rozliczenie podatku z Holandii Lubawka jest aktualnie obowiązkowe w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

Ważne pytania i Odpowiedzi

Najważniejszym dokumentem niezbędnym do podjęcia decyzji o odzyskanie podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to Holenderska karta z sumą podatków dostarczana przez firmę u której byłeś zatrudniony na końcu roku podatkowego.

Aby rozpocząć procedurę o zwrot podatku z Holandii należy na wstępnie złożyć zeznanie podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to ważne, dlatego, że Holenderski Urząd Skarbowy wymaga doręczenia zaświadczenia, pokazującego wysokość dochodu uzyskanego w Polsce.

Wprowadzone zmiany spowodowały, że dopuszczalność odnoszenia z ubiegłych ulg przysługuje osobą pracującym za granicą spełniającym określone warunki. Bezględnym z nich jest osiągnięcie co najmniej 90% przychodów opodatkowanych w Holandii oraz dostarczeniu zaświadczenia o dochodach wystawione przez krajowy Urząd Skarbowy zamieszkania.

Rozliczenie podatku z Holandii oraz odzyskanie zwrotu nadpłaconych kwot jest możliwe aż do 5 lat wstecz.

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Rozłąkowe to ulga, z której lubią użyć partnerzy fiskalni, z których jedna osoba jest zatrudniona z Holandii, druga jest w Polsce. Osoby te nie muszą być w akcie małżeńskim, jednak muszą zostać spełnione określone warunki.

Rozliczenie rozłąkowe jest wykonywane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie jest możliwe odzyskania 100% podatku oddanego do Belastingdienst Nederland.

Podatkowe rozliczenie dla nierezydentów jest przymusowe w przypadku otrzymania z Belastingdienst Nederland urzędu listu Aangiftebrief, wzywającego do złożenia wniosku o rozliczenie w określonym terminie. Wymóg rozliczenia jest również kiedy kalkulowany zwrot przekracza kwotę 14 Euro lub wysokość dopłaty jest większa niż 45 Euro. W tych określonych sytuacjach za niezłożenie deklaracji w właściwym okresie może zostać nałożona kara.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Lubawka wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami uzyskać podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam odzyskanie podatku z Holandii usługę wykonujemy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej kompletnego zakończenia.

Przekładamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każda sprawa jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu