Zwrot podatku z Holandii Dąbrowa Górnicza

Wykonamy kompletną usługę rozliczenia podatku z Holandii dla osób pracujących w kraju Holandii w Dąbrowa Górnicza.

Nasza firma posiada punkty obsługi klienta w całej Polsce, odzyskać podatek możesz  także On-line lub w punkcie partnerskim w Dąbrowa Górnicza.

Napisz do Nas. Poniżej prezentujemy kilka wygodnych dla Ciebie sposobów w jaki możesz rozliczyć podatek z Holandii.

Wykonaj bezpłatną kalkulacje z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Odzyskaj podatek z Holandii z Naszym

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Lista usług dla HOLANDII

Przygotuj dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na kilka pytań odnośnie przebiegu pracy w Holandii.
Uzupełnij formularz, sprawa trafia do Nas, otrzymasz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego systemu Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie wykonamy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Poznasz kwotę zwrotu oraz koszt wykonania usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Kompleksowa usługa rozliczenia
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas mówią klienci

Norwegia 2018 rok

Wszystko w porządku po raz kolejny.

Alex
Dębica

Niemcy 2018

Polecam wszystkim

Zofia
Wiśniowa

Holandia 2018

Polecam, profesjonalne podejście do klienta.

Natalia K
Ocieka

Odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii Dąbrowa Górnicza

Informacje do rozliczenia się z Holandii

Zwrot podatku z Holandii Dąbrowa Górnicza

Zwrot podatku z Holandii Dąbrowa Górnicza

Zwrot podatku z Holandii Dąbrowa Górnicza może uzyskać każda osoba, który był legalnie zatrudniona w na terenie Holandii i odprowadzał podatki do Urzędu Skarbowego w Holandii Nederland Belastingdienst.

Jeśli byłeś legalnie zatrudniony w Holandii i pracodawca odprowadzał składki z twojej wypłaty przysługuje Ci się zwrot podatku z Holandii Dąbrowa Górnicza w wyniku nadpłaty podatku dochodowego, o który należy ubiegać się do Holenderskiego Urzędu skarbowego.
Motywem otrzymania odzyskania podatku z Holandii jest posiadanie Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który ma znajdować się na otrzymanej karcie podatkowej otrzymanej od firmy zatrudniającej tzn. Jaaropgaaf.
Zwrot podatku z Holandii jest możliwe dla lat od 2015 od 2019 wystarczy że, dokonasz kontaktu z Nami a przeprowadzimy wszystkie formalności rozliczenia podatku z Holandii Dąbrowa Górnicza dla Ciebie.

Przeprowadzamy rozliczenie podatku z Holandii w wszystkich możliwych formach:

 • dla pracowników zameldowanych cały rok w Holandii
 • dla osób nie zameldowane cały rok w Holandii
 • dla pracowników zameldowanych tylko część roku w Holandii

W jaki sposób możemy ubiegać o zwrot podatku z Holandii.

Odzyskanie podatku z Holandii jest nawet złożoną procedurą dlatego sugerujemy dokonać ją przez naszą firmę, gdzie lata biegłości i profesjonalizm daje możliwość przeprowadzić tą usługę w najszybszy sposób abyś dostał zwrot z Holenderskiego Urzędu Skarbowego w najszybszy sposób i pominać przy tym nasuwających się pomyłek, które mogą opóźnić wpłatę z Holenderskiego Urzędu Skarbowego.
Wraz z rokiem 2019 proces rozliczenia podatku z Holandii jest poniekąd bardziej złożony dlatego}, że Holenderski Urząd skarbowy Belastingdienst wdrożył zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, aktualizacja polega na tym aby mieć status rezydenta przychody Holenderskie powinny być co najmniej na poziomie 90%. Inne przychody pozyskane przez osobę mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Pozytywne jest dysponować statusu rezydenta Holenderskiego ponieważ można skorzystać z ulgi podatkowej (tax credit) a w ten sposób pozyskanie jeszcze większego zwrotu podatku z Holandii.

Przeróbka przepisów przez Belastingdienst spowodowała bardziej nieprzystepny proces dostania odzyskania podatku dla Polaków pracujących na terenie Holandii, obecnie aby ubiegać się o zwrot nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Dąbrowa Górnicza powinno się w pierwszej kolejności rozliczyć się w Polsce, polega| to na tym, że dla Belastingdienst trzeba przedstawić zestawienie o dochodach z Polski czyli z państwa zameldowania.

Podsumowując chcąc starać się od rozliczenie podatku z Holandii, pracownicy w głównej kolejności muszą rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Dąbrowa Górnicza aby przedstawić Holandii dochód uzyskany w miejscu zamieszkania.

Przekłada się to ze złożeniem do Polskiego Urzędu skarbowego zeznania PIT-36 oraz dokumentu PIT-36/ZG a następnie w dalszej kolejności wnioskować się od zwrot podatku z Holandii.
Dużym okolicznością wpływającym na wielkość zwrot podatku z Holandii Dąbrowa Górnicza jest wiek podatnika i tak dla osób powyżej 65 roku życia Belastingdienst {przyznaje|nadaje| kolejne ulgi podatkowe dla tak zwanych osób w podeszłym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby starać się o zwrot podatku z Holandii koniecznebędzie przez osobę zatrudnioną przygotowania szeregu dokumentów udowadniających, że pracował na terenie Holandii i odprowadzał podatki jego pracodawca więc podstawą zwrotu podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Holenderskiego Urzędu Skarbowego.
Wymagane dokumenty aby rozpocząć rozliczenie podatku z Holandii to zwykle dokument uzyskany od pracodawcy Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w wyjątkowych sytuacjach, gdy nie mamy tych dokumentów rozliczenie wolno przeprowadzić na w oparciu o odcinków z wypłat Salarisa.

Przeprowadzanie zwrotu i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii wiąże się także z przekazaniem kopii dowodu osobistego lub paszportu oraz zaświadczenia z Urzędu polskiego skarbowego EU/EOG.
Dokument UE/EOG jest wystawiane przez Urząd skarbowy we wskazanym dla danego pracownika punkcie w Polsce.
UE/EOG to druk poświadczający zarobek ogólnoświatowe osiągnięte w danym roku podatkowym. Dokument ten jest on obowiązkowy do złożenia deklaracji podatkowej w Holenderskim Urzędzie skarbowym.
Do opracowania rozliczenia podatkowego dla Holandii jest również ujęcie numeru konta bankowego na które zostanie wysłany przez Holenderski Urząd skarbowy nadpłaty podatku dochodowego.

Zwrot podatku z Holandii wspólnie z małżonkiem

 • Do rozliczenia wspólnego z małżonkiem i osiągnięcia zwrotu podatku z Holandii Dąbrowa Górnicza można przygotować właściwe dokumenty.
 • Kserokopie dowodu osobistego
 • Potwierdzenie ślubu
 • Zaświadczenie od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie uzyskał przychodów w danym roku rozliczanym.

Po dopełnieniu tych dokumentów jesteśmy w stanie startować z procedurę zwrotu zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Jaki możemy uzyskać zwrot z Holandii

Wysokość zwrotu podatku którą możemy dostać wnioskując się przy zwrot podatku z Holandii Dąbrowa Górnicza jest dokładnie oparta od zasłużonych nam ulgi, wynagrodzenia spełnionych z innych krajów oraz przychodów zdobytych w Holandii.
Aby skalkulować wstępny zwrot trzeba dokonać kalkulacje zwrotu która pomoże poznać wymiar nadpłaconego podatku a później wypełnić zeznanie podatkowe do Holandii.
Jeśli zdecydują się Państwo na rozliczenie za pomocą naszej firmy pewność rzeczową wstępną kalkulacje oraz precyzyjne wypełnienie zeznania podatkowego aby pozyskaćjak maksimum zwrot podatku z Holandii Dąbrowa Górnicza.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Głownie jest to okres do 3 miesięcy w przypadku gdy zeznanie podatkowa została złożona do 31 marca ale zdarzają się historie, że Holenderski Urząd Skarbowy wyśle decyzji od zwrocie podatku z Holandii Dąbrowa Górnicza dopiero w w okresie czasu od 6 do 12 miesięcy.
Mamy wariant rozliczenia się do 5 lat w tył, tak więc Belastingdienst daje nam duży zakres czasu aby wszcząć decyzje w jakiej formie najkorzystniej się rozliczyć, pamiętajmy jednakże, że lepiej przeprowadzić to jak najszybciej aby osiągnąć zasłużony nam nadpłacony podatek z Holandii.
Jasnym czynnikiem jest oczywiście wpływającym na zwrot rok podatkowy za który mierzyć się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Rzeczywiście dociekasz się jak sporządzić zwrot podatku z Holandii Dąbrowa Górnicza jest to łatwe wystarczy wypełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która umożliwia ustalić wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub uruchom formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się natychmiast całą resztą potrzebną do odzyskanie podatku z Holandii Dąbrowa Górnicza. Rozliczenie podatku z Holandii Dąbrowa Górnicza jest aktualnie niezbędne w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

Ważne pytania i Odpowiedzi

Dominującym dokumentem niezbędnym do rozpoczęcia starań o odzyskanie podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to Holenderska karta podatkowa dostarczana przez pracodawcę po zakończeniu roku podatkowego.

Aby móc ubiegać się o rozliczenia podatku z Holandii należy wcześniej złożyć deklaracje podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to ważne, ponieważ urząd skarbowy w Holandii nalega doręczenia zaświadczenia, potwierdzającego wysokość dochodu uzyskanego w Polsce.

Wprowadzone zmiany spowodowały, że dopuszczalność korzystania z dotychczasowych ulg przysługuje osobą pracującym za granicą spełniającym określone warunki. Podstawowym z nich jest uzyskanie co najmniej 90% przychodów opodatkowanych w Holandii oraz wysłaniu dokumentów o dochodach przestawione przez urząd skarbowy w kraju zamieszkania.

Rozliczenie podatku z Holandii oraz odzyskanie zwrotu nadpłaconych kwot jest możliwe aż do 5 lat wstecz.

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Rozłąkowe to ulga, z której lubią użyć partnerzy fiskalni, z których przynajmniej jedna osoba jest zatrudniona z Holandii, druga jest w Polsce. Osoby te nie muszą być w związku małżeńskim, lecz muszą zostać spełnione określone tendencje.

Rozliczenie rozłąkowe jest stosowane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie ma możliwości odzyskania całości podatku zapłaconego do holenderskiego urzędu podatkowego.

Podatkowe rozliczenie dla nierezydentów jest przymusowe w przypadku wysłania z Holenderskiego urzędu listu Aangiftebrief, nakazującego do złożenia wniosku o rozliczenie w określonym terminie. Obowiązek rozliczenia powstaje również w sytuacji gdy szacowany zwrot podatku przekracza kwotę 14 Euro lub wysokość nadpłaty jest wyższa niż 45 Euro. W tych kilku sytuacjach za niezłożenie podatkowej deklaracji w właściwym okresie może zostać przewidziana kara.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Dąbrowa Górnicza wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami uzyskać podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam rozliczenie podatku z Holandii usługę sporządzamy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej całkowitego zakończenia.

Przekładamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każde zgłoszenie jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu