Zwrot podatku z Holandii Lubań

Przeprowadzamy kompleksową usługę zwrotu podatku z Holandii dla osób zatrudnionych na terenie Holandii w Lubań.

Nasza firma posiada oddziały w całej Polsce, odzyskać podatek możesz  również Online lub w punkcie partnerskim w Lubań.

Skontaktuj się z Nami. Poniżej przestawiamy kilka wygodnych dla Ciebie form w jaki możesz uzyskać zwrotu podatku z Holandii.

Wykonaj bezpłatną kalkulacje z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Rozlicz podatek z Holandii z Naszym

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Dostępne usługi dla HOLANDII

Przygotuj dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na zestaw kilku pytań na temat przebiegu pracy w Holandii.
Wypełnij formularz, sprawa trafia do Nas, otrzymasz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego systemu Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie sporządzimy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Poznasz kwotę zwrotu oraz koszt wykonania usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Kompletna usługa wykonania
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas mówią klienci

Belgia 2017

Profesjonalny kontakt wraz z panelem obsługi klienta dają poczucie, że moja sprawa jest realizowana przez kompetentną firmę. Polecam.

Paulina Dys
Brzozów

Rozliczenie Niemcy 2018

Jestem bardzo zadowolony z usłui. Polecam wszystkim miła atmosfera i pełen profesjonalizm .

Wojciech
Ropczyce

Dania 2018

Nie mam zastrzeżeń, super kontakt.

Ewa
Borek Mały

Zwrot podatku z Holandii Lubań

Szczegóły do rozliczenia się z Holandii

Odzyskanie podatku z Holandii Lubań

Zwrot podatku z Holandii Lubań ma prawo uzyskać każda osoba, która była legalnie zatrudniona w Holandii i odprowadzał składki do Holenderskiego Urzędu Skarbowego Nederland Belastingdienst. Osoby pracujący na terenie Holandii mają obowiązek złożenia zeznania podatkowego z podatku zarobionego od firmy Holenderskiej, zeznanie podatkowe zostanie składana na zasadach podwójnych do Urzędu Skarbowego na terenie Polski oraz do Holenderskiego.

Obliczenie podatku zagranicznego czyli usługa zwrot podatku z Holandii Lubań nie jest trudna do realizacji. Na na stronie głównej Holenderskiego Urzędu Skarbowego trudno znaleźć i zrozumieć zasady jakie stosuje się przy zwrocie podatku z Holandii.

Uzasadnienie uzyskania rozliczenia podatku z Holandii jest mieć w posiadaniu Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który powinien być umieszczony na twojej karcie podatkowej otrzymanej od firmy zatrudniającej tzn. Jaaropgaaf.

Prawo do rozliczenia

Obowiązek rozliczenia pracowników otrzymujących wynagrodzenie w na terenie Holandii opiera się o polską ustawę o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz o konwencie miedzy Polską a Holandią w sprawie unikania podwójnego opodatkowania. Ustawa została ogłoszona w Warszawie dn. 13 lutego 2002 r. (Dz. U. 2003, nr 216, poz. 2120). Wynagrodzenie uzyskane w na terenie Holandii trzeba w Polsce rozliczyć w oparciu o zasadę proporcjonalnego odliczenia. Podsumowując, na terenie Holandii można przebywać nawet cały rok i tak nadal pozostawać polskim podatnikiem. Pracownik wnioskujący się o zwrot podatku z Holandii powinien zasięgnąć informacji czy organy podatkowe są wstanie uznać, że nadal powinien on być tutaj rozliczany z podatków.

Jak możemy starać się o zwrot podatku z Holandii.

Odzyskanie podatku z Holandii jest dość skomplikowaną czynnością dlatego proponujemy wykonać ją przez naszą firmę, gdzie lata doświadczeń i rzetelność daje możliwość wykonać tą usługę w najszybszy sposób abyś dostał zwrot z Holenderskiego Urzędu Skarbowego w najszybszy możliwy sposób i uniknać przy tym możliwych błędów, które opózniają przelew z Holenderskiego Urzędu Skarbowego. Wraz z rokiem 2019 system odzyskania podatku z Holandii jest poniekąd trudniejszy dlatego}, że Urząd skarbowy z Holandii Belastingdienst wdrożył zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, aktualizacja polega na tym aby mieć status rezydenta dochody Holenderskie muszą być co najmniej na poziomie 90%. Inne dochody pozyskane przez pracownika mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Optymistyczne jest być w posiadaniu statusu rezydenta Holenderskiego ponieważ można posłużyć się ulgi podatkowej (tax credit) a w ten sposób pozyskanie jeszcze liczniejszego zwrotu podatku z Holandii.

Aktualizacja przepisów podatkowych

Aktualizacja przepisów przez Belastingdienst spowodowała bardziej zawiły proces doczekania się odzyskania podatku dla Polaków zatrudnionych na terenie Holandii, na razie aby wnioskować się o zwrot nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Lubań powinno się w podstawowej kolejności rozliczyć się w Polsce, polega| to na tym, że dla Holenderskiego Urzędu Skarbowego trzeba przedstawić zaświadczenie o dochodach z Polski czyli z państwa zameldowania. Podsumowując chcąc ubiegać się od odzyskanie podatku z Holandii, Polacy w pierwszej kolejności muszą rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Lubań aby przedstawić Holandii dochód uzyskany w miejscu zameldowania. Przekłada się to ze zgłoszeniem do Polskiego Urzędu skarbowego formularza PIT-36 oraz załącznika PIT-36/ZG a następnie w następnej kolejności starać się od zwrot podatku z Holandii. Ogromnym okolicznością wpływającym na poziom zwrot podatku z Holandii Lubań jest wiek pracownika i tak dla osób powyżej 65 roku życia Holenderski Urząd {przyznaje|nadaje| dalsze ulgi podatkowe dla tak nazywanych pracowników w starszym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby uzyskać odzyskanie podatku z Holandii niezbędnebędzie przez osobę zebrania szeregu dokumentów stwierdzających, że otrzymywał wypłatę na terenie Holandii i odprowadzał podatki jego pracodawca dlatego podstawą zwrotu podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Urząd skarbowy w Holandii. Wymagane dokumenty aby rozpocząć odzyskanie podatku z Holandii to zwykle dokument nabyty od pracodawcy Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w innych przypadkach, gdy nie mamy tych dokumentów rozliczenie możemy przeprowadzić na w oparciu o odcinków z wypłat Salarisa. Wykonanie rozliczenia i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii krzyżuje się się także z przekazaniem kopii dowodu osobistego lub paszportu oraz zaświadczenia z polskiego Urzędu skarbowego EU/EOG. Poświadczenie UE/EOG jest rozdawane przez Urząd skarbowy we właściwym dla danego pracownika punkcie w Polsce. UE/EOG to dokument poświadczający dochody ogólnoświatowe uzyskane w danym roku podatkowym. Druk ten jest on obowiązkowy do przedstawienia deklaracji podatkowej w Holenderski Urząd Skarbowy. Do przeprowadzania rozliczenia podatkowego dla Holandii jest także ujęcie numeru konta bankowego na które będzie przelany przez Holenderski Urząd skarbowy nadpłaty podatku dochodowego.

Rozliczenie podatku z Holandii wspólnie z małżonkiem

 • Do rozliczenia wspólnego z małżonkiem i uzyskania zwrotu podatku z Holandii Lubań powinno się opracować właściwe papiery.
 • Ksero ID CARD
 • Akt ślubu
 • Zaświadczenie od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie osiągnął dochodów w tym roku podatkowym.

Po skompletowaniu tych wymaganych dokumentów jesteśmy w stanie wykonać procedurę odzyskania zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Kiedy Holenderski Urząd Skarbowy wypłaci zwrot podatku

Głownie zależy to od Holenderskiego Urzędu Skarbowego, który przeważnie przekazuje tylko zbliżony czas wysłania decyzji podatkowej i jest to przedział od 3 do 6 miesięcy. Aby dostać decyzje podatkową powinno się zlecić to odpowiedniej agencji, z naszej strony gwarantujemy czas realizacji usługi na odzyskania nadpłaconego podatku Lubań do 6 miesięcy. Kompetencje jakie posiadamy pozwala zminimalizować do zera możliwe wątpliwości przed Urzędem Holenderskim.

Jaki możemy uzyskać zwrot z Holandii

Poziom zwrotu podatku jaką możemy dostać starając się przy zwrot podatku z Holandii Lubań jest szczegółowo oparta od przysługującym nam ulgi, przychodów spełnionych z innych krajów oraz dochodów zdobytych w Holandii. Wykonać skalkulować wstępny zwrot można dokonać kalkulacje zwrotu która pomoże ustalić wysokość nadpłaconego podatku a w następnej kolejności wypełnić zeznanie podatkowe do Holenderskiego Urzędu Skarbowego. Jeśli zdecydują się Państwo na zwrot za pomocą naszej firmy pewność rzetelną kalkulacje oraz kompleksowe wypełnienie zeznania podatkowego aby pozyskaćjak maksimum zwrot podatku z Holandii Lubań.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

W większości przypadków jest to moment do 3 miesięcy kiedy deklaracja podatkowa została przesłana do 31 marca ale zdarzają się problemy, że Holenderski Urząd Skarbowy prześle decyzji od zwrocie podatku z Holandii Lubań dopiero w przedziale czasu od 6 do 12 miesięcy. Dysponujemy szanse rozliczenia się do 5 lat do tyłu, tak więc Belastingdienst daje nam ogromny zakres czasu aby rozpocząć decyzje w jakiej formie absolutnie się rozliczyć, pamiętajmy jednakże, że korzystniej opracować to jak najszybciej aby doczekać przysługujący nam nadpłacony podatek z Holandii. Wyraźnym czynnikiem jest niewątpliwie wpływającym na rozliczenie rok podatkowy za który składa się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Oczywiście zastanawiasz się jak sporządzić zwrot podatku z Holandii Lubań jest to nieskomplikowane wystarczy wypełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która umożliwia oszacować wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub wypełnij formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się natychmiast całą resztą potrzebną do rozliczenia podatku z Holandii Lubań. Rozliczenie podatku z Holandii Lubań jest obecnie niezbędne w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

Pytania i odpowiedzi

Dominującym dokumentem niezbędnym do podjęcia decyzji o zwrot podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to Holenderska karta podatkowa przekazywana przez firmę u której byłeś zatrudniony po zakończeniu roku podatkowego.

Aby rozpocząć procedurę o uzyskania podatku z Holandii należy wcześniej złożyć zeznanie podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to konieczne, ponieważ urząd skarbowy w Holandii wymaga przekazania zaświadczenia, pokazującego wysokość przychodu osiągniętego w Polsce.

Wprowadzone zmiany spowodowały, że możliwość odnoszenia z dotychczasowych zniżek należy się osobą pracującym za granicą spełniającym określone warunki. Jednym z nich jest osiągnięcie choćby 90% przychodów opodatkowanych w Holandii oraz wysłaniu dokumentów o dochodach przestawione przez krajowy Urząd Skarbowy zamieszkania.

Zwrot podatku z Holandii jest możliwe do 5 lat wstecz zgodnie z przepisami Belastingdienst Nederland

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Podatkowa ula rozłąkowe, z której lubią skorzystać partnerzy fiskalni, z których przynajmniej jedna osoba pracuje z Holandii, druga pracuje w Polsce. Osoby te nie koniecznie być w akcie małżeńskim, lecz muszą zostać potwierdzone określone tendencje.

Wnioskowanie o rozłąkowe jest stosowane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie ma możliwości rozliczenia całości podatku oddanego do holenderskiego urzędu podatkowego.

Podatkowe rozliczenie dla nierezydentów jest przymusowe w przypadku dostania z Belastingdienst Nederland urzędu listu Aangiftebrief, nakazującego do rozliczenia w określonym terminie. Obowiązek rozliczenia powstaje również w sytuacji gdy szacowany zwrot jest większy o kwotę 14 Euro lub wysokość nadpłaty jest wyższa niż 45 Euro. W tych określonych przypadkach za niezłożenie deklaracji w właściwym terminie może zostać nałożona kara finansowa.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Lubań wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami rozliczyć podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam odzyskanie podatku z Holandii usługę sporządzamy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej całkowitego zakończenia.

Przekładamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każda sprawa jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu