Zwrot podatku z Holandii Łazy

Przeprowadzamy kompleksową usługę rozliczenia podatku z Holandii dla osób zatrudnionych w kraju Holandii w Łazy.

Nasza firma posiada punkty partnerskie w całej Polsce, rozliczyć możesz  także Online lub w punkcie partnerskim w Łazy.

Napisz do Nas. Poniżej przygotowaliśmy kilka wygodnych dla Ciebie form w jaki możesz rozliczyć podatek z Holandii.

Wykonaj wstępne szacowanie zwrotu z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Odzyskaj podatek z Holandii z Naszym

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Lista usług dla HOLANDII

Przygotuj dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na zestaw kilku pytań na temat przebiegu pracy w Holandii.
Uzupełnij formularz, sprawa trafia do Nas, otrzymasz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego systemu Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie wykonamy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Przekażemy Ci kwotę szacowanego zwrotu oraz koszt usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Kompleksowa usługa rozliczenia
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas piszą klienci

nederland 2018

Starałem się o zwrot z Holandii i dostałem decyzje po 3 miesiącach. Polecam!

Paweł
Wielopole Skrzyńskie

Holandia 2018

Polecam. Holandia 2018

Grzesiek
Lubzina

Belgia

Polecam! Super kontakt!

Beata
Niedźwiada

Rozliczenie podatku z Holandii Łazy

Informacje do rozliczenia się z Holandii

Zwrot podatku z Holandii Łazy

Zwrot podatku z Holandii Łazy

Zwrot podatku z Holandii Łazy może uzyskać każda osoba, który była zatrudniony w Holandii i odprowadzał podatki do Holenderskiego Urzędu Skarbowego Belastingdienst Nederland.

Jeśli pracowałeś legalnie w Holandii i twój pracodawca przekazywał składki z twojego wynagrodzenia przysługuje Ci się zwrot podatku z Holandii Łazy w w procedurze nadpłaty podatku, o który powinieneś się ubiegać się do Holenderskiego Urzędu skarbowego.
Podstawą otrzymania zwrotu podatku z Holandii jest dysponowania Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który powinien jest dostępny na twojej karcie podatkowej otrzymanej od firmy zatrudniającej tzn. Jaaropgaaf, czyli… “jarografy” .
Odzyskanie podatku z Holandii jest możliwe dla lat od 2015 od 2019 wystarczy że, skontaktujesz się z Nami a dopingujemy całą procedurę zwrot podatku z Holandii Łazy dla Ciebie.

Przeprowadzamy odzyskanie podatku z Holandii w wszystkich możliwych formach:

 • dla osób zameldowanych cały rok w Holandii
 • dla pracowników nie zameldowane cały rok w Holandii
 • dla pracowników zameldowanych tylko część roku w Holandii

Kiedy możemy starać się o zwrot podatku z Holandii.

Rozliczenie podatku z Holandii jest dość skomplikowaną procedurą więc sugerujemy wykonać ją przez naszą firmę, gdzie lata biegłości i rzetelność daje możliwość wykonać tą usługę w najszybszy sposób abyś otrzymał zwrot z Holenderskiego Urzędu Skarbowego w najszybszy sposób i uniknać przy tym możliwych błędów, które mogą opóźnić wpłatę z Holenderskiego Urzędu Skarbowego.
Wraz z rokiem 2019 przebieg odzyskania podatku z Holandii jest poniekąd trudniejszy dlatego}, że Holenderski Urząd skarbowy Belastingdienst wdrożył zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, aktualizacja polega na tym aby osiągnać status rezydenta przychody Holenderskie powinny być co najmniej na poziomie 90%. Pozostałe przychody uzyskane przez pracownika mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Wartościowe jest dysponować statusu rezydenta Holenderskiego dlatego iż można posłużyć się ulgi podatkowej (tax credit) a w ten sposób uzyskanie jeszcze liczniejszego zwrotu podatku z Holandii.

Aktualizacja przepisów przez Holenderski Urząd Skarbowy Sprawiła bardziej nieprzystepny procedurę doczekania się zwrotu podatku dla Polaków pracujących na terenie Holandii, obecnie aby ubiegać się o odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Łazy należy w podstawowej kolejności rozliczyć się w Polsce, polega| to na tym, że dla Belastingdienst trzeba przedstawić zestawienie o przychodach z Polski czyli z państwa zamieszkania.

W rezultacie chcąc wnioskować się od odzyskanie podatku z Holandii, osoby w pierwszej kolejności muszą rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Łazy aby ukazać Holandii dochód uzyskany w miejscu zamieszkania.

Wiąże się to ze zgłoszeniem do Polskiego Urzędu skarbowego pitu PIT-36 oraz dokumentu PIT-36/ZG a dopiero w następnej kolejności ubiegać się od zwrot podatku z Holandii.
Dużym okolicznością mającą wpływ na wielkość zwrot podatku z Holandii Łazy jest wiek pracownika i tak dla pracowników powyżej 65 roku życia Holenderski Urząd {przyznaje|nadaje| kolejne ulgi podatkowe dla tak nazywanych osób w podeszłym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby wykonać odzyskanie podatku z Holandii obowiązkowebędzie przez pracownika zebrania zestawu dokumentów potwierdzających, że otrzymywał wypłatę na terenie Holandii i przekazywał podatki jego pracodawca więc podstawą rozliczenia podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Urząd skarbowy w Holandii.
Ważne dokumenty aby rozpocząć zwrot podatku z Holandii to po pierwsze dokument przekazany od właściciela Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w innych przypadkach, gdy nie mamy tych dokumentów rozliczenie możemy przeprowadzić na podstawie odcinków z wypłat Salarisa.

Przygotowanie rozliczenia i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii krzyżuje się się także z przekazaniem kopii swojego ID CARD lub paszportu oraz zeznania z polskiego Urzędu skarbowego EU/EOG.
Dokument UE/EOG jest wystawiane przez Urząd skarbowy we właściwym dla danego pracownika punkcie w Polsce.
UE/EOG to dokument poświadczający dochody ogólnoświatowe uzyskane w danym roku podatkowym. Dokument ten jest on konieczny do przedstawienia deklaracji podatkowej w Holenderskim Urzędzie skarbowym.
rozliczenia podatkowego dla Holandii jest zarówno podanie numeru konta bankowego na które będzie wysłany przez Belastingdienst nadpłaty podatku dochodowego.

Zwrot podatku z Holandii wspólnie z małżonkiem

 • Dla uzyskania rozliczenia wspólnego z małżonkiem i osiągnięcia zwrotu podatku z Holandii Łazy potrzeba przyszykować stosowne pisma urzędowe.
 • Kserokopie dowodu osobistego
 • Potwierdzenie ślubu
 • Dokumenty od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie uzyskał dochodów w danym roku rozliczanym.

Po dopełnieniu tych wymaganych dokumentów możemy startować z procedurę odzyskania zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Jaki możemy uzyskać zwrot z Holandii

Rozległość zwrotu podatku jaką powinniśmy dostać starając się przy zwrot podatku z Holandii Łazy jest sumiennie uzależniona od adekwatnych nam ulgi, wynagrodzenia pozyskanych z innych krajów oraz przychodów zdobytych w Holandii.
Aby obliczyć wstępny zwrot można zrobić kalkulacje zwrotu która pomaga odczytać poziom nadpłaconego podatku a w następnej kolejności wypełnić zeznanie podatkowe do Holandii.
Gdy zdecydują się Państwo na odzyskanie za pomocą naszej firmy dajemy rzetelną kalkulacje oraz kompleksowe sporządzenie zeznania podatkowego aby otrzymaćjak maksimum zwrot podatku z Holandii Łazy.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Zwykle jest to przedział do 3 miesięcy pod warunkiem gdy deklaracja podatkowa została złożona do 31 marca ale zdarzają się problemy, że Holenderski Urząd Skarbowy prześle decyzji od zwrocie podatku z Holandii Łazy dopiero w w okresie czasu od 6 do 12 miesięcy.
Posiadamy szanse rozliczenia się do 5 lat w tył, otóż Belastingdienst daje nam ogromny zakres czasu aby podjąć decyzje w jakiej formie najkorzystniej się rozliczyć, pamiętajmy jednak, że korzystniej opracować to jak najszybciej żeby osiągnąć należyty nam nadpłacony podatek z Holandii.
Jasnym czynnikiem jest owszem wpływającym na rozliczenie rok podatkowy za który składa się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Oczywiście zastanawiasz się jak opracować zwrot podatku z Holandii Łazy jest to nieskomplikowane wystarczy uzupełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która umożliwia oszacować wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub uruchom formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się pilnie całą resztą potrzebną do rozliczenia podatku z Holandii Łazy. Rozliczenie podatku z Holandii Łazy jest aktualnie niezbędne w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

Ważne pytania i Odpowiedzi

Podstawowym dokumentem niezbędnym do rozpoczęcia starań o zwrot podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to holenderska karta z sumą podatków przekazywana przez pracodawcę na końcu roku podatkowego.

Aby rozpocząć procedurę o uzyskania podatku z Holandii należy wcześniej złożyć zeznanie podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to konieczne, dlatego, że urząd skarbowy w Holandii domaga się doręczenia zaświadczenia, potwierdzającego wysokość przychodu uzyskanego w Polsce.

Ostatnie zmiany w przepisach, że pozwolenie odnoszenia z obecnych zniżek należy się osobą pracującym za granicą spełniającym określone warunki. Podstawowym z nich jest osiągnięcie przynajmniej 90% przychodów opodatkowanych w Holandii oraz przekazaniu zaświadczenia o dochodach wystawione przez krajowy Urząd Skarbowy zamieszkania.

Rozliczenie podatku z Holandii oraz odzyskanie zwrotu nadpłaconych kwot jest możliwe aż do 5 lat wstecz.

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Podatkowa ula rozłąkowe, z której mają użyć partnerzy fiskalni, z których przynajmniej jedna osoba jest zatrudniona z Holandii, druga pracuje w Polsce. Osoby te nie jest wymagane być w związku małżeńskim, lecz muszą zostać wykonane określone warunki.

Wnioskowanie o rozłąkowe jest wykonywane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie jest możliwe rozliczenia 100% podatku oddanego do holenderskiego urzędu podatkowego.

Rozliczenie dla nierezydentów jest obowiązkowe w przypadku otrzymania z Holenderskiego urzędu wezwania Aangiftebrief, wzywającego do złożenia wniosku o rozliczenie w określonym terminie. Wymóg rozliczenia jest również w sytuacji gdy szacowany zwrot jest większy o kwotę 14 Euro lub wysokość nadpłaty jest wyższa niż 45 Euro. W tych kilku sytuacjach za niezłożenie deklaracji w prawidłowym terminie może zostać nałożona kara.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Łazy wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami uzyskać podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam odzyskanie podatku z Holandii usługę wykonujemy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej kompletnego zakończenia.

Stawiamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każda sprawa jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu