Zwrot podatku z Holandii Koziegłowy

Wykonujemy kompletną usługę odzyskania podatku z Holandii dla osób pracujących na terenie Holandii w Koziegłowy.

Posiadamy oddziały w całej Polsce, rozliczyć podatek z Holandii możesz  również On-line lub w punkcie partnerskim w Koziegłowy.

Napisz do Nas. Poniżej przestawiamy kilka wygodnych dla Ciebie form w jaki możesz rozliczyć podatek z Holandii.

Wykonaj bezpłatną kalkulacje z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Rozlicz podatek z Holandii z Naszym

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Lista usług dla HOLANDII

Przygotuj otrzymane dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na zestaw kilku pytań na temat przebiegu pracy w Holandii.
Wypełnij formularz, sprawa trafia do Nas, dostaniesz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego systemu Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie sporządzimy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Poznasz kwotę zwrotu oraz koszt usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Kompleksowa usługa rozliczenia
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas mówią klienci

Belgia

Polecam! Super kontakt!

Beata
Niedźwiada

Niemiec 2018

Odzyskanie podatku z Niemiec przebiegło zgodnie z tym jakie otrzymałem informacje. Pozdrawiam

Astera P
Ropczyce

Niemcy 2017

Opinia pozytywna. Zwrot przyznany.

Damian Kleczuga
Sandomierz

Odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii Koziegłowy

Informacje do rozliczenia się z Holandii

Zwrot podatku z Holandii Koziegłowy

Zwrot podatku z Holandii Koziegłowy

Zwrot podatku z Holandii Koziegłowy ma prawo uzyskać każdy pracownik, która była zatrudniony w Holandii i odprowadzała składki do Urzędu Skarbowego w Holandii Nederland Belastingdienst.

Więc jeśli zatrudniony byłeś w Holandii i twój pracodawca odprowadzał potrącenia z twojego wynagrodzenia należy Tobie zwrot podatku z Holandii Koziegłowy w w procedurze nadpłaty podatku, o który można starać się do Belastingdienst Urzędu skarbowego.
Uzasadnienie otrzymania rozliczenia podatku z Holandii jest dysponowania Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który powinien jest dostępny na twojej karcie podatkowej otrzymanej od pracodawcy tzn. Jaaropgaaf.
Odzyskanie podatku z Holandii jest do wykonania dla lat od 2015 od 2019 wystarczy że, dokonasz kontaktu z Nami a dopingujemy całą procedurę zwrot podatku z Holandii Koziegłowy dla Ciebie.

Przeprowadzamy zwrot podatku z Holandii w wszystkich możliwych formach:

 • dla pracowników zameldowanych cały rok w Holandii
 • dla osób nie zameldowane cały rok w Holandii
 • dla pracowników zameldowanych tylko część roku w Holandii

Jak możemy ubiegać o zwrot podatku z Holandii.

Odzyskanie podatku z Holandii jest nawet złożoną czynnością dlatego proponujemy wykonać ją przez naszą firmę, gdzie lata umiejętności i staranności daje możliwość wykonać tą procedurę w najszybszy sposób abyś dostał nadpłatę z Holenderskiego Urzędu Skarbowego w najszybszy sposób i uniknać przy tym możliwych pomyłek, które opózniają przelew z Holenderskiego Urzędu Skarbowego.
Od roku 2019 system zwrotu podatku z Holandii jest poniekąd bardziej złożony dlatego}, że Holenderski Urząd skarbowy Belastingdienst wdrożył zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, aktualizacja polega na tym aby mieć status rezydenta przychody Holenderskie powinny być co najmniej na poziomie 90%. Pozostałe dochody pozyskane przez pracownika mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Pozytywne jest być w posiadaniu statusu rezydenta Holenderskiego dlatego iż można posłużyć się ulgi podatkowej (tax credit) a w ten stosunek uzyskanie jeszcze obszerniejszego zwrotu podatku z Holandii.

Zmiana przepisów przez Holenderski Urząd Skarbowy spowodowała bardziej pogmatwany procedurę uzyskania odzyskania podatku dla Polaków pracujących na terenie Holandii, na razie aby wnioskować się o zwrot nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Koziegłowy powinno się w pierwszej kolejności rozliczyć się w Polsce, polega| to na tym, że dla Belastingdienst trzeba przedstawić zestawienie o przychodach z Polski czyli z państwa zameldowania.

Podsumowując chcąc starać się od zwrot podatku z Holandii, Polacy w głównej kolejności muszą rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Koziegłowy aby ukazać Holandii dochód zarobiony w miejscu zameldowania.

Wiąże się to ze złożeniem do polskiej skarbówki formularza PIT-36 oraz załącznika PIT-36/ZG a następnie w dalszej kolejności wnioskować się od zwrot podatku z Holandii.
Podstawowym czynnikiem mającą wpływ na wysokość zwrot podatku z Holandii Koziegłowy jest wiek pracownika i tak dla pracowników powyżej 65 roku życia Holenderski Urząd {przyznaje|nadaje| kolejne ulgi podatkowe dla tak zwanych osób w starszym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby wykonać odzyskanie podatku z Holandii wymaganebędzie przez pracownika przygotowania szeregu dokumentów udowadniających, że pracował na terenie Holandii i odprowadzał podatki jego pracodawca dlatego czynnikiem zwrotu podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Holenderskiego Urzędu Skarbowego.
Podstawowe dokumenty aby rozpocząć odzyskanie podatku z Holandii to po pierwsze dokument uzyskany od zatrudniającego Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w innych przypadkach, gdy nie posiadamy tych dokumentów zwrot wolno przeprowadzić na podstawie odcinków z wypłat Salarisa.

Przeprowadzanie odzyskania i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii wiąże się także z załączenie kopii dowodu osobistego lub paszportu oraz zaświadczenia z Urzędu polskiego skarbowego EU/EOG.
Poświadczenie UE/EOG jest wystawiane przez Urząd skarbowy we wskazanym dla danego podatnika punkcie w Polsce.
UE/EOG to druk poświadczający zarobek światowe osiągnięte w danym roku podatkowym. Druk ten jest on obowiązkowy do złożenia deklaracji podatkowej w Belastingdienst.
Do przeprowadzania rozliczenia podatkowego dla Holandii jest zarówno podanie numeru konta bankowego na które zostanie wysłany przez Holenderski Urząd skarbowy nadpłaty podatku dochodowego.

Zwrot podatku z Holandii wspólnie z małżonkiem

 • Dla uzyskania rozliczenia wspólnego z małżonkiem i uzyskania zwrotu podatku z Holandii Koziegłowy trzeba opracować stosowne pisma urzędowe.
 • Kserokopie dowodu osobistego
 • Akt ślubu
 • Poświadczenie od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie osiągnął dochodów w danym roku podatkowym.

Po uzupełnieniu tych dokumentów jesteśmy w stanie uzyskać procedurę zwrotu zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Jaki możemy uzyskać zwrot z Holandii

Wysokość zwrotu podatku którą mamy możliwość dostać starając się przy zwrot podatku z Holandii Koziegłowy jest gruntownie zależna od adekwatnych nam ulgi, wynagrodzenia pozyskanych z innych krajów oraz dochodów uzyskanych w Holandii.
Więc aby skalkulować początkowy zwrot można przeprowadzić kalkulacje zwrotu która pomaga poznać wymiar nadpłaconego podatku a następnie wnioskować o zeznanie podatkowe do Holenderskiego Urzędu Skarbowego.
Jeśli zdecydują się Państwo na zwrot za pomocą naszej firmy dajemy dokładną kalkulacje oraz precyzyjne sporządzenie zeznania podatkowego aby pozyskaćjak najwyższy zwrot podatku z Holandii Koziegłowy.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Zazwyczaj jest to czas do 3 miesięcy w przypadku gdy zeznanie podatkowa została wysłana do 31 marca ale zdarzają się problemy, że Holenderski Urząd Skarbowy prześle decyzji od zwrocie podatku z Holandii Koziegłowy dopiero w przedziale czasu od 6 do 12 miesięcy.
Mamy wariant rozliczenia się do 5 lat w tył, więc Belastingdienst daje nam ogromny przedział czasu aby podjąć decyzje w jakiej formie adekwatnie się rozliczyć, pamiętajmy jednak, że korzystniej opracować to jak najszybciej żeby doczekać zasłużony nam nadpłacony podatek z Holandii.
Konkretnym czynnikiem jest niezbicie wpływającym na rozliczenie rok podatkowy za który mierzyć się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Rzeczywiście głowisz się jak przygotować zwrot podatku z Holandii Koziegłowy jest to proste wystarczy wypełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która daje możliwość ustalić wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub uruchom formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się niezwłocznie całą resztą potrzebną do rozliczenia podatku z Holandii Koziegłowy. Rozliczenie podatku z Holandii Koziegłowy jest obecnie obowiązkowe w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

najczęstsze pytania

Podstawowym dokumentem niezbędnym do rozpoczęcia starań o odzyskanie podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to holenderska karta z sumą podatków wydawana przez firmę u której byłeś zatrudniony po zakończeniu roku podatkowego.

Aby rozpocząć procedurę o odzyskania podatku z Holandii należy w pierwszej kolejności złożyć zeznanie podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to konieczne, ponieważ urząd skarbowy w Holandii domaga się doręczenia zaświadczenia, potwierdzającego wysokość przychodu osiągniętego w Polsce.

Ostatnie zmiany w przepisach, że pozwolenie odnoszenia z ubiegłych zniżek należy się osobą pracującym za granicą spełniającym określone warunki. Jednym z nich jest osiągnięcie przynajmniej 90% przychodów opodatkowanych w Holandii oraz przekazaniu zaświadczenia o dochodach wystawione przez krajowy Urząd Skarbowy zamieszkania.

Rozliczenie podatku z Holandii oraz odzyskanie zwrotu nadpłaconych kwot jest możliwe aż do 5 lat wstecz.

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Rozłąkowe to ulga, z której lubią skorzystać partnerzy fiskalni, z których przynajmniej jedna osoba jest zatrudniona z Holandii, druga przebywa w Polsce. Osoby te nie muszą być w związku małżeńskim, lecz muszą zostać potwierdzone określone tendencje.

Rozliczenie rozłąkowe jest stosowane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie ma możliwości odzyskania całości podatku zapłaconego do Belastingdienst Nederland.

Rozliczenie podatkowe dla nierezydentów jest obowiązkowe w przypadku wysłania z Belastingdienst Nederland urzędu wezwania Aangiftebrief, nakazującego do rozliczenia w określonym terminie. Wymóg rozliczenia powstaje również kiedy szacowany zwrot podatku jest większy o kwotę 14 Euro lub wysokość dopłaty jest większa niż 45 Euro. W tych kilku przypadkach za niezłożenie podatkowej deklaracji w właściwym terminie może zostać przewidziana kara finansowa.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Koziegłowy wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami odzyskać podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam rozliczenie podatku z Holandii usługę wykonujemy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej kompletnego zakończenia.

Przekładamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każde zgłoszenie jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu