Zwrot podatku z Holandii Łaziska Górne

Wykonujemy kompleksową usługę odzyskania podatku z Holandii dla pracowników zatrudnionych w państwie Holandii w Łaziska Górne.

Posiadamy punkty obsługi klienta w całej Polsce, rozliczyć możesz  także Online lub w punkcie partnerskim w Łaziska Górne.

Napisz do Nas. Poniżej przestawiamy kilka wygodnych dla Ciebie sposobów w jaki możesz rozliczyć podatek z Holandii.

Wykonaj wstępne szacowanie zwrotu z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Odzyskaj podatek z Holandii z Naszym

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Lista usług dla HOLANDII

Przygotuj dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na zestaw kilku pytań na temat przebiegu pracy w Holandii.
Uzupełnij formularz, zgłoszenie trafia do Nas, otrzymasz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie sporządzimy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Przekażemy Ci kwotę zwrotu oraz koszt wykonania usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Kompletna usługa wykonania
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas mówią klienci

Holandia 2018

Polecam. Holandia 2018

Grzesiek
Lubzina

Belgia 2018

Dzięki Skatten.pl otrzymałem podatek Niemiec, jestem zadowolona .Polecam firmę każdemu ,kto rozlicza się z zagranicznymi urzędami podatkowymi.

Kamil Dubiel
Dębica

Dania 2018

Nie mam zastrzeżeń, super kontakt.

Ewa
Borek Mały

Uzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii Łaziska Górne

Informacje do rozliczenia się z Holandii

Zwrot podatku z Holandii Łaziska Górne

Zwrot podatku z Holandii Łaziska Górne

Zwrot podatku z Holandii Łaziska Górne może starać się każdy pracownik, która był zatrudniony w Holandii i odprowadzała podatki do Holenderskiego Urzędu Skarbowego Belastingdienst Nederland.

Jeśli pracowałeś legalnie w Holandii i pracodawca przekazywał składki z twojego wynagrodzenia należy Ci się zwrot podatku z Holandii Łaziska Górne w wyniku nadpłaty podatku, o który powinieneś się starać się do Belastingdienst Urzędu skarbowego.
Uzasadnienie otrzymania odzyskania podatku z Holandii jest dysponowania Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który powinien znajdować się na twojej karcie podatkowej otrzymanej od pracodawcy tzn. Jaaropgaaf, czyli… “jarografy” .
Odzyskanie podatku z Holandii jest do wykonania dla lat od 2015 od 2019 wystarczy że, skontaktujesz się z Nami a przeprowadzimy całą procedurę zwrot podatku z Holandii Łaziska Górne dla Ciebie.

Przeprowadzamy zwrot podatku z Holandii w wszystkich możliwych formach:

 • dla osób zameldowanych cały rok w Holandii
 • dla pracowników nie zameldowane cały rok w Holandii
 • dla osób zameldowanych tylko część roku w Holandii

W jaki sposób możemy starać się o zwrot podatku z Holandii.

Rozliczenie podatku z Holandii jest nawet złożoną czynnością dlatego proponujemy wykonać ją przez naszą firmę, gdzie lata doświadczeń i profesjonalizm pozwala nam wykonać tą usługę w najszybszy sposób abyś dostał zwrot z Holenderskiego Urzędu Skarbowego w najszybszy możliwy sposób i pominać przy tym możliwych pomyłek, które opózniają przelew z Urzędu skarbowego Holanderskiego.
Od roku 2019 procedura zwrotu podatku z Holandii jest poniekąd bardziej złożony dlatego}, że Urząd skarbowy z Holandii Belastingdienst wprowadził zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, aktualizacja polega na tym aby mieć status rezydenta przychody Holenderskie powinny być co najmniej na poziomie 90%. Pozostałe dochody pozyskane przez osobę mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Bardzo korzystne jest posiadanie statusu rezydenta Holenderskiego dlatego iż można posłużyć się ulgi podatkowej (tax credit) a w ten stosunek pozyskanie jeszcze obszerniejszego zwrotu podatku z Holandii.

Zmiana przepisów przez Belastingdienst spowodowała bardziej nieprzystepny procedurę doczekania się odzyskania podatku dla Polaków pracujących w Holandii, aktualnie aby ubiegać się o odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Łaziska Górne powinno się w pierwszej kolejności uregulować należności w Polsce, polega| to na tym, że dla Belastingdienst trzeba pokazać zaświadczenie o przychodach z Polski czyli z państwa zameldowania.

Podsumowując chcąc ubiegać się od rozliczenie podatku z Holandii, Polacy w pierwszej kolejności są zobowiązani do rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Łaziska Górne aby przedstawić Holandii dochód uzyskany w miejscu zameldowania.

Przekłada się to ze złożeniem do polskiej skarbówki pitu PIT-36 oraz dokumentu PIT-36/ZG a dopiero w dalszej kolejności starać się od zwrot podatku z Holandii.
Ogromnym czynnikiem wpływającym na poziom zwrot podatku z Holandii Łaziska Górne jest wiek podatnika i tak dla pracowników powyżej 65 roku życia Belastingdienst {przyznaje|nadaje| kolejne ulgi podatkowe dla tak zwanych pracowników w podeszłym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby starać się o odzyskanie podatku z Holandii wymaganebędzie przez pracownika przygotowania szeregu dokumentów potwierdzających, że otrzymywał wypłatę na terenie Holandii i przekazywał podatki jego pracodawca więc podstawą odzyskania podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Urząd skarbowy w Holandii.
Podstawowe dokumenty aby rozpocząć odzyskanie podatku z Holandii to zwykle dokument nabyty od pracodawcy Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w wyjątkowych przypadkach, gdy nie mamy tych dokumentów rozliczenie możemy przeprowadzić na w oparciu o odcinków z wypłat Salarisa.

Wykonanie odzyskania i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii wiąże się także z przekazaniem kopii swojego ID CARD lub paszportu oraz zeznania z Urzędu polskiego skarbowego EU/EOG.
Dokument UE/EOG jest wystawiane przez Urząd skarbowy we właściwym dla danego osobę punkcie w Polsce.
UE/EOG to pismo poświadczający przychody ogólnoświatowe osiągnięte w danym roku podatkowym. Dokument ten jest on obowiązkowy do złożenia deklaracji podatkowej w Belastingdienst.
Do wykonania rozliczenia podatkowego dla Holandii jest także ujęcie numeru konta bankowego na które będzie przelany przez Belastingdienst nadpłaty podatku dochodowego.

Zwrot podatku z Holandii wspólnie z małżonkiem

 • Dla uzyskania rozliczenia wspólnego z partnerem i pozyskania zwrotu podatku z Holandii Łaziska Górne potrzeba opracować właściwe pisma urzędowe.
 • Ksero ID CARD
 • Akt ślubu
 • Poświadczenie od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie uzyskał przychodów w danym roku podatkowym.

Po dopełnieniu tych wymaganych dokumentów możemy przeprowadzić procedurę zwrotu zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Jaki możemy uzyskać zwrot z Holandii

Poziom zwrotu podatku którą mamy możliwość dostać wnioskując się przy zwrot podatku z Holandii Łaziska Górne jest dokładnie związana od zasłużonych nam ulgi, dochodów spełnionych z innych krajów oraz przychodów pozyskanych w Holandii.
Aby obliczyć wstępny zwrot należy zrobić kalkulacje zwrotu która pomoże ustalić wymiar nadpłaconego podatku a później wypełnić zeznanie podatkowe do Holenderskiego Urzędu Skarbowego.
Jeśli zdecydują się Państwo na rozliczenie za pomocą naszej firmy dajemy solidną wstępną kalkulacje oraz precyzyjne sporządzenie zeznania podatkowego aby doprowadzić dojak maksimum zwrot podatku z Holandii Łaziska Górne.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Przeważnie jest to cykl do 3 miesięcy kiedy deklaracja podatkowa została przesłana do 31 marca ale zdarzają się historie, że Holenderski Urząd Skarbowy wyśle decyzji od zwrocie podatku z Holandii Łaziska Górne dopiero w w okresie czasu od 6 do 12 miesięcy.
Dysponujemy możliwość rozliczenia się do 5 lat w tył, wobec tego Belastingdienst daje nam duży zakres czasu aby rozpocząć decyzje w jakiej formie doskonale się rozliczyć, pamiętajmy jednakże, że korzystniej przeprowadzić to jak najszybciej żeby uzyskać należyty nam nadpłacony podatek z Holandii.
Naocznym czynnikiem jest niezbicie wpływającym na zwrot rok podatkowy za który składa się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Rzeczywiście zastanawiasz się jak wykonać zwrot podatku z Holandii Łaziska Górne jest to nieskomplikowane wystarczy wypełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która pozwala wyznaczyć wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub uzupełnij formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się jak najszybciej całą resztą potrzebną do zwrotu podatku z Holandii Łaziska Górne. Rozliczenie podatku z Holandii Łaziska Górne jest obecnie niezbędne w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

Pytania i odpowiedzi

Podstawowym dokumentem niezbędnym do podjęcia decyzji o rozliczenia podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to Holenderska karta z sumą podatków dostarczana przez pracodawcę na zakończenie roku podatkowego.

Aby rozpocząć procedurę o zwrot podatku z Holandii należy na wstępnie złożyć deklaracje podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to ważne, ponieważ Holenderski Urząd Skarbowy wymaga doręczenia zaświadczenia, pokazującego wysokość dochodu osiągniętego w Polsce.

Ostatnie zmiany w przepisach, że możliwość odnoszenia z ubiegłych zniżek przysługuje osobą pracującym za granicą spełniającym określone warunki. Jednym z nich jest uzyskanie co najmniej 90% przychodów opodatkowanych w Holandii oraz dostarczeniu zaświadczenia o dochodach wystawione przez krajowy Urząd Skarbowy zamieszkania.

Odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii i rozliczenie się z Urzędem Skarbowym Belastingdienst Nederland jest do 5 lat wstecz

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Rozłąkowe to ulga, z której lubią skorzystać partnerzy fiskalni, z których przynajmniej jedna osoba jest zatrudniona z Holandii, druga mieszka w Polsce. Osoby te nie muszą być w akcie małżeńskim, jednak muszą zostać potwierdzone określone tendencje.

Rozliczenie rozłąkowe jest stosowane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie jest możliwe odzyskania całości podatku zapłaconego do Belastingdienst Nederland.

Rozliczenie podatkowe dla nierezydentów jest przymusowe w przypadku otrzymania z Holenderskiego urzędu wezwania Aangiftebrief, wzywającego do rozliczenia w określonym terminie. Obowiązek rozliczenia jest również w sytuacji gdy kalkulowany zwrot podatku przekracza kwotę 14 Euro lub wysokość dopłaty jest większa niż 45 Euro. W tych określonych przypadkach za niezłożenie deklaracji w właściwym terminie może zostać przewidziana kara.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Łaziska Górne wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami odzyskać podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam rozliczenie podatku z Holandii usługę wykonujemy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej kompletnego zakończenia.

Przekładamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każda sprawa jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu