Zwrot podatku z Holandii Koniecpol

Przeprowadzamy kompleksową usługę zwrotu podatku z Holandii dla osób pracujących w kraju Holandii w Koniecpol.

Posiadamy punkty obsługi klienta w całej Polsce, rozliczyć możesz  również Online lub w punkcie partnerskim w Koniecpol.

Zapraszamy do kontaktu. Poniżej przygotowaliśmy kilka wygodnych dla Ciebie sposobów w jaki możesz uzyskać zwrotu podatku z Holandii.

Wykonaj wstępne szacowanie zwrotu z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Rozlicz podatek z Holandii z Naszym

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Wybierz usługę dla HOLANDII

Przygotuj dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na zestaw kilku pytań odnośnie przebiegu pracy w Holandii.
Wypełnij formularz, sprawa trafia do Nas, dostaniesz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego systemu Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie wykonamy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Przekażemy Ci kwotę zwrotu oraz koszt wykonania usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Wykonamy kompletną usługę rozliczenia
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas piszą klienci

Niemcy

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Polecam możliwość manitorowania przez internet

Tomasz
Trzciana

Zwrot dla Niemiec 2018

Miły kontakty sprawa załatwiona pozytywnie. Za rok na pewno skorzystam ponownie.

Sebastian Potwora
Sędziszów młp.

Rozliczenie Niemcy 2018

Jestem bardzo zadowolony z usłui. Polecam wszystkim miła atmosfera i pełen profesjonalizm .

Wojciech
Ropczyce

Odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii Koniecpol

Informacje do rozliczenia się z Holandii

Zwrot podatku z Holandii Koniecpol

Zwrot podatku z Holandii Koniecpol

Zwrot podatku z Holandii Koniecpol ma prawo uzyskać każda osoba, która była zatrudniony w na terenie Holandii i odprowadzała składki do Holenderskiego Urzędu Skarbowego Nederland Belastingdienst.

Jeśli zatrudniony byłeś w Holandii i pracodawca odprowadzał składki z twojej wypłaty przysługuje Tobie zwrot podatku z Holandii Koniecpol w w procedurze nadpłaty podatku dochodowego, o który należy ubiegać się do Holenderskiego Urzędu skarbowego.
Motywem otrzymania rozliczenia podatku z Holandii jest dysponowania Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który ma znajdować się na twojej karcie podatkowej otrzymanej od pracodawcy tzn. Jaaropgaaf, czyli… “jarografy” .
Odzyskanie podatku z Holandii można wykonać dla lat od 2015 od 2019 wystarczy że, dokonasz kontaktu z Nami a dopingujemy wszystkie formalności odzyskania podatku z Holandii Koniecpol dla Ciebie.

Wykonujemy zwrot podatku z Holandii w wszystkich możliwych formach:

 • dla osób zameldowanych cały rok w Holandii
 • dla pracowników nie zameldowane cały rok w Holandii
 • dla osób zameldowanych tylko część roku w Holandii

Kiedy możemy uzyskać zwrot podatku z Holandii.

Rozliczenie podatku z Holandii jest dość skomplikowaną czynnością dlatego sugerujemy przeprowadzić ją przez naszą firmę, gdzie lata doświadczeń i rzetelność daje możliwość wykonać tą usługę w najszybszy sposób abyś otrzymał zwrot z Urzędu skarbowego w najszybszy sposób i uniknać przy tym nasuwających się błędów, które mogą opóźnić przelew z Holenderskiego Urzędu Skarbowego.
Wraz z rokiem 2019 procedura odzyskania podatku z Holandii jest poniekąd bardziej złożony dlatego}, że Urząd skarbowy z Holandii Belastingdienst wprowadził zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, zmiana polega na tym aby osiągnać status rezydenta dochody na terenie Holandii powinny być co najmniej na poziomie 90%. Pozostałe przychody uzyskane przez pracownika mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Wartościowe jest być właścicielem statusu rezydenta Holenderskiego ponieważ można skorzystać z ulgi podatkowej (tax credit) a w ten sposób pozyskanie jeszcze liczniejszego zwrotu podatku z Holandii.

Przeróbka przepisów przez Holenderski Urząd Skarbowy wywołała bardziej nieprzystepny proces doczekania się odzyskania podatku dla Polaków pracujących w Holandii, w obecnej chwili aby wnioskować się o zwrot nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Koniecpol powinno się w podstawowej kolejności uregulować należności w Polsce, polega| to na tym, że dla Holenderskiego Urzędu Skarbowego trzeba przedstawić zaświadczenie o dochodach z Polski czyli z państwa zameldowania.

W rezultacie chcąc wnioskować się od zwrot podatku z Holandii, pracownicy w głównej kolejności powinny rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Koniecpol aby pokazać Holandii dochód uzyskany w miejscu zamieszkania.

Wiąże się to ze złożeniem do polskiej skarbówki zeznania PIT-36 oraz dokumentu PIT-36/ZG a dopiero w dalszej kolejności starać się od zwrot podatku z Holandii.
Ogromnym okolicznością mającą wpływ na wysokość zwrot podatku z Holandii Koniecpol jest wiek podatnika i tak dla osób powyżej 65 roku życia Holenderski Urząd {przyznaje|nadaje| dalsze ulgi podatkowe dla tak zwanych pracowników w starszym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby uzyskać rozliczenie podatku z Holandii niezbędnebędzie przez osobę zatrudnioną zgromadzenia szeregu dokumentów potwierdzających, że otrzymywał wypłatę na terenie Holandii i odprowadzał podatki jego pracodawca dlatego czynnikiem rozliczenia podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Holenderskiego Urzędu Skarbowego.
Podstawowe dokumenty aby rozpocząć zwrot podatku z Holandii to na wstępie dokument otrzymany od właściciela Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w wyjątkowych przypadkach, gdy nie mamy tych dokumentów zwrot możemy wykonać na w oparciu o odcinków z wypłat Salarisa.

Wykonanie zwrotu i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii krzyżuje się się także z przekazaniem kopii swojego ID CARD lub paszportu oraz zaświadczenia z polskiego Urzędu skarbowego EU/EOG.
Zaświadczenie UE/EOG jest wykonywane przez Urząd skarbowy we właściwym dla danego pracownika punkcie w Polsce.
UE/EOG to druk poświadczający przychody światowe osiągnięte w danym roku podatkowym. Druk ten jest on konieczny do przedstawienia deklaracji podatkowej w Holenderski Urząd Skarbowy.
Do wykonania rozliczenia podatkowego dla Holandii jest także ujęcie numeru konta bankowego na które będzie wysłany przez Holenderski Urząd skarbowy nadpłaty podatku dochodowego.

Zwrot podatku z Holandii wspólnie z małżonkiem

 • Dla uzyskania rozliczenia wspólnego z małżonkiem i osiągnięcia zwrotu podatku z Holandii Koniecpol trzeba przyszykować właściwe pisma urzędowe.
 • Ksero ID CARD
 • Potwierdzenie ślubu
 • Poświadczenie od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie uzyskał dochodów w tym roku podatkowym.

Po skompletowaniu tych dokumentów jesteśmy w stanie uzyskać procedurę odzyskania zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Jaki możemy uzyskać zwrot z Holandii

Ilość zwrotu podatku którą powinniśmy uzyskać starając się przy zwrot podatku z Holandii Koniecpol jest ściśle zależna od adekwatnych nam ulgi, dochodów zdobytych z innych krajów oraz przychodów uzyskanych w Holandii.
Wykonać obliczyć początkowy zwrot można dokonać kalkulacje zwrotu która pomoże odczytać wymiar nadpłaconego podatku a następnie wypełnić zeznanie podatkowe do Holenderskiego Urzędu Skarbowego.
Jeśli zdecydują się Państwo na zwrot za pomocą naszej firmy pewność solidną wstępną kalkulacje oraz kompleksowe sporządzenie zeznania podatkowego aby otrzymaćjak maksimum zwrot podatku z Holandii Koniecpol.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Zwykle jest to przedział do 3 miesięcy gdy deklaracja podatkowa została wysłana do 31 marca ale zdarzają się przypadki, że Holenderski Urząd Skarbowy wyśle decyzji od zwrocie podatku z Holandii Koniecpol dopiero w w okresie czasu od 6 do 12 miesięcy.
Posiadamy możliwość rozliczenia się do 5 lat wstecz, toteż Belastingdienst pozostawia nam duży okres czasu aby podjąć decyzje w jakiej formie absolutnie się rozliczyć, pamiętajmy aczkolwiek, że lepiej wykonać to jak najszybciej żeby osiągnąć należyty nam nadpłacony podatek z Holandii.
Jednoznacznym czynnikiem jest niezbicie wpływającym na zwrot rok podatkowy za który mierzyć się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Oczywiście głowisz się jak wykonać zwrot podatku z Holandii Koniecpol jest to proste wystarczy uzupełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która daje możliwość określić wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub uzupełnij formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się szybko całą resztą potrzebną do zwrotu podatku z Holandii Koniecpol. Rozliczenie podatku z Holandii Koniecpol jest obecnie niezbędne w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

najczęstsze pytania

Podstawowym dokumentem niezbędnym do podjęcia decyzji o odzyskanie podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to holenderska karta z sumą podatków dostarczana przez pracodawce u którego pracowałeś po zakończeniu roku podatkowego.

Aby móc ubiegać się o zwrot podatku z Holandii należy w pierwszej kolejności zgłosić deklaracje podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to ważne, ponieważ urząd skarbowy w Holandii domaga się doręczenia zaświadczenia, potwierdzającego wysokość przychodu osiągniętego w Polsce.

Wprowadzone zmiany spowodowały, że pozwolenie odnoszenia z obecnych ulg należy się osobom spełniającym określone warunki. Jednym z nich jest osiągnięcie przynajmniej 90% dochodów opodatkowanych w Holandii oraz wysłaniu zaświadczenia o dochodach przestawione przez urząd skarbowy w kraju zamieszkania.

Zwrot podatku z Holandii jest możliwe do 5 lat wstecz zgodnie z przepisami Belastingdienst Nederland

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Rozłąkowe jest ulgą podatkową, z której lubią wnioskować partnerzy fiskalni, z których przynajmniej jedna osoba jest zatrudniona z Holandii, druga pracuje w Polsce. Osoby te nie koniecznie być w związku małżeńskim, jednak muszą zostać potwierdzone określone tendencje.

Rozliczenie rozłąkowe jest wykonywane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie jest możliwe odzyskania całości podatku zapłaconego do holenderskiego urzędu podatkowego.

Podatkowe rozliczenie dla nierezydentów jest obowiązkowe w przypadku otrzymania z Holenderskiego urzędu listu Aangiftebrief, nakazującego do rozliczenia w określonym terminie. Wymóg rozliczenia jest również kiedy szacowany zwrot podatku jest większy o kwotę 14 Euro lub wysokość dopłaty jest większa niż 45 Euro. W tych kilku przypadkach za niezłożenie deklaracji w prawidłowym okresie może zostać nałożona kara finansowa.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Koniecpol wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami uzyskać podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam rozliczenie podatku z Holandii usługę sporządzamy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej kompletnego zakończenia.

Stawiamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każde zgłoszenie jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu