Zwrot podatku z Holandii Głuszyca

Wykonamy kompleksową usługę rozliczenia podatku z Holandii dla osób zatrudnionych w kraju Holandii w Głuszyca.

Nasza firma posiada punkty obsługi klienta w całej Polsce, rozliczyć podatek z Holandii możesz  także Online lub w punkcie partnerskim w Głuszyca.

Skontaktuj się z Nami. Poniżej przestawiamy kilka wygodnych dla Ciebie metod w jaki możesz rozliczyć podatek z Holandii.

Wykonaj bezpłatną kalkulacje z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Odzyskaj podatek z Holandii z Naszym

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Wybierz usługę dla HOLANDII

Przygotuj dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na kilka pytań na temat przebiegu pracy w Holandii.
Uzupełnij formularz, zgłoszenie trafia do Nas, otrzymasz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego systemu Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie wykonamy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Przekażemy Ci kwotę szacowanego zwrotu oraz koszt wykonania usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Wykonamy kompletną usługę rozliczenia
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas mówią klienci

nederland 2018

Starałem się o zwrot z Holandii i dostałem decyzje po 3 miesiącach. Polecam!

Paweł
Wielopole Skrzyńskie

Niemcy

Polecam jak najbardziej. Bardzo dobry kontakt.

Kamil
Ropczyce

Zwrot dla Niemiec 2018

Miły kontakty sprawa załatwiona pozytywnie. Za rok na pewno skorzystam ponownie.

Sebastian Potwora
Sędziszów młp.

Zwrot podatku z Holandii Głuszyca

Szczegóły do rozliczenia się z Holandii

Rozliczenie podatku z Holandii Głuszyca

Zwrot podatku z Holandii Głuszyca ma prawo uzyskać każdy pracownik, która była zatrudniony w Holandii i odprowadzał podatki do Holenderskiego Urzędu Skarbowego Nederland Belastingdienst. Pracownicy pracujący na terenie Nederland mają obowiązek rozliczenia się z podatku otrzymanego od Holenderskiego pracodawcy, zeznanie podatkowe będzie składana na zasadach podwójnych do Polskiego Urzędu skarbowego oraz do Belastingdienst Nederland.

Kalkulacja podatku zagranicznego czyli usługa zwrot podatku z Holandii Głuszyca nie jest skomplikowana do realizacji. Na stronach Holenderskiego Urzędu Skarbowego trudno znaleźć i doczytać jakie zasady jakie stosuje się przy zwrocie podatku z Holandii.

Uzasadnienie uzyskania rozliczenia podatku z Holandii jest dysponowania Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który powinien być umieszczony na otrzymanej karcie podatkowej otrzymanej od pracodawcy tzn. Jaaropgaaf, czyli... "jarografy" .

Prawo do rozliczenia

Obowiązek rozliczenia pracowników otrzymujących wynagrodzenie w na terenie Holandii opiera się o polską ustawę o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz o konwencie miedzy Polską a Królestwem Nederland w sprawie unikania podwójnego opodatkowania. Ustawa została podpisana w Warszawie dn. 13 lutego 2002 r. (Dz. U. 2003, nr 216, poz. 2120). Dochód uzyskany w na terenie Holandii trzeba w Polsce rozliczyć w oparciu o zasadę proporcjonalnego odliczenia. Stwierdzamy wiec, że na terenie Holandii jest możliwość przebywać nawet cały rok podatkowy i tak tak samo pozostawać polskim podatnikiem. Pracownik wnioskujący się o zwrot podatku z Holandii powinien poszukać przepisów czy organy podatkowe są wstanie stwierdzić, że nadal powinien on być tutaj rozliczany z podatków.

Jak możemy starać się o zwrot podatku z Holandii.

Odzyskanie podatku z Holandii jest dość złożoną procedurą dlatego proponujemy przeprowadzić ją przez naszą firmę, gdzie lata biegłości i staranności daje możliwość podjąć tą procedurę w najszybszy sposób abyś otrzymał zwrot z Holenderskiego Urzędu Skarbowego w najszybszy możliwy sposób i uniknać przy tym możliwych błędów, które opózniają przelew z Urzędu skarbowego Holanderskiego. Wraz z rokiem 2019 metoda zwrotu podatku z Holandii jest poniekąd trudniejszy dlatego}, że Urząd skarbowy z Holandii Belastingdienst wdrożył zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, zmiana polega na tym aby osiągnać status rezydenta dochody na terenie Holandii powinny być co najmniej na poziomie 90%. Pozostałe przychody uzyskane przez osobę mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Wartościowe jest dysponować statusu rezydenta Holenderskiego bowiem można posłużyć się ulgi podatkowej (tax credit) a w ten sposób pozyskanie jeszcze większego zwrotu podatku z Holandii.

Aktualizacja przepisów podatkowych

Zmiana przepisów przez Belastingdienst spowodowała bardziej nieprzystepny procedurę dostania zwrotu podatku dla Polaków zatrudnionych w Holandii, aktualnie aby wnioskować się o zwrot nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Głuszyca należy w podstawowej kolejności rozliczyć się w Polsce, polega| to na tym, że dla Holenderskiego Urzędu Skarbowego trzeba pokazać zaświadczenie o przychodach z Polski czyli z państwa zamieszkania. Podsumowując chcąc wnioskować się od zwrot podatku z Holandii, osoby w podstawowej kolejności muszą rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Głuszyca aby pokazać Holandii dochód zarobiony w miejscu zameldowania. Wiąże się to ze złożeniem do polskiej skarbówki formularza PIT-36 oraz załącznika PIT-36/ZG a następnie w następnej kolejności starać się od zwrot podatku z Holandii. Podstawowym czynnikiem wpływającym na poziom zwrot podatku z Holandii Głuszyca jest wiek podatnika i tak dla osób powyżej 65 roku życia Holenderski Urząd {przyznaje|nadaje| kolejne ulgi podatkowe dla tak zwanych pracowników w starszym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby uzyskać rozliczenie podatku z Holandii niezbędnebędzie przez pracownika zgromadzenia szeregu dokumentów udowadniających, że pracował na terenie Holandii i przekazywał podatki jego pracodawca więc podstawą odzyskania podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Urząd skarbowy w Holandii. Ważne dokumenty aby przeprowadzić rozliczenie podatku z Holandii to na wstępie dokument uzyskany od właściciela Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w innych sytuacjach, gdy nie posiadamy tych dokumentów zwrot możemy przeprowadzić na podstawie odcinków z wypłat Salarisa. Wykonanie rozliczenia i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii wiąże się także z załączenie kopii swojego ID CARD lub paszportu oraz zeznania z polskiego Urzędu skarbowego EU/EOG. Dokument UE/EOG jest wykonywane przez Urząd skarbowy we właściwym dla danego podatnika punkcie w Polsce. UE/EOG to dokument poświadczający dochody światowe osiągnięte w danym roku podatkowym. Druk ten jest on konieczny do przedstawienia deklaracji podatkowej w Belastingdienst. Do opracowania rozliczenia podatkowego dla Holandii jest także podanie numeru konta bankowego na które zostanie przelany przez Holenderski Urząd skarbowy nadpłaty podatku dochodowego.

Rozliczenie podatku z Holandii wspólnie z małżonkiem

 • Do rozliczenia wspólnego z małżonkiem i pozyskania zwrotu podatku z Holandii Głuszyca potrzeba przyszykować odpowiednie dokumenty.
 • Ksero ID CARD
 • Akt ślubu
 • Poświadczenie od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie uzyskał dochodów w danym roku podatkowym.

Po skompletowaniu tych wymaganych dokumentów jesteśmy w stanie uzyskać procedurę odzyskania zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Kiedy Holenderski Urząd Skarbowy wypłaci zwrot podatku

W głównej mierze zależy to od Holenderskiego Urzędu Skarbowego, który przeważnie przekazuje tylko zbliżony czas przesłania decyzji podatkowej i jest to zakres od 3 do 6 miesięcy. Aby dostać decyzje podatkową warto zlecić to zaufanej biurze, z naszej strony gwarantujemy czas wykonania zlecenia na odzyskania nadpłaconego podatku Głuszyca do 6 miesięcy. Kompetencje jakie posiadamy umożliwia zmniejszyć do zera możliwe wątpliwości przed Urzędem Holenderskim.

Wysokość jaką możemy uzyskać zwrot z Holandii

Poziom zwrotu podatku jaką powinniśmy dostać starając się przy zwrot podatku z Holandii Głuszyca jest dokładnie uzależniona od zasłużonych nam ulgi, przychodów uzyskanych z innych krajów oraz przychodów zdobytych w Holandii. Więc aby obliczyć początkowy zwrot trzeba zrobić kalkulacje zwrotu która pomoże ustalić wymiar nadpłaconego podatku a później wypełnić zeznanie podatkowe do Holandii. Gdy zdecydują się Państwo na odzyskanie za pomocą naszej firmy zapewniamy solidną kalkulacje oraz precyzyjne zrobienie zeznania podatkowego aby otrzymaćjak maksimum zwrot podatku z Holandii Głuszyca.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Głownie jest to cykl do 3 miesięcy gdy deklaracja podatkowa została wysłana do 31 marca ale zdarzają się przypadki, że Holenderski Urząd Skarbowy wyśle decyzji od zwrocie podatku z Holandii Głuszyca dopiero w przedziale czasu od 6 do 12 miesięcy. Mamy wariant rozliczenia się do 5 lat wstecz, w ten sposób Belastingdienst pozostawia nam duży przedział czasu aby podjąć decyzje w jakiej formie adekwatnie się rozliczyć, pamiętajmy jednakże, że lepiej przeprowadzić to jak najszybciej żeby osiągnąć adekwatny nam nadpłacony podatek z Holandii. Konkretnym czynnikiem jest owszem wpływającym na rozliczenie rok podatkowy za który mierzyć się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Nie ulga wątpliwości myślisz się jak wykonać zwrot podatku z Holandii Głuszyca jest to proste wystarczy uzupełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która daje możliwość określić wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub wypełnij formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się natychmiast całą resztą potrzebną do zwrotu podatku z Holandii Głuszyca. Rozliczenie podatku z Holandii Głuszyca jest obecnie obowiązkowe w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

Pytania i odpowiedzi

Najważniejszym dokumentem niezbędnym do podjęcia decyzji o rozliczenia podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to Holenderska karta podatkowa dostarczana przez pracodawcę na zakończenie roku podatkowego.

Aby rozpocząć procedurę o uzyskania podatku z Holandii należy na wstępnie zgłosić deklaracje podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to ważne, ponieważ urząd skarbowy w Holandii domaga się doręczenia zaświadczenia, pokazującego wysokość przychodu uzyskanego w Polsce.

Wprowadzone zmiany spowodowały, że możliwość korzystania z ubiegłych ulg przysługuje osobą pracującym za granicą spełniającym określone warunki. Podstawowym z nich jest uzyskanie choćby 90% przychodów opodatkowanych w Holandii oraz przekazaniu zaświadczenia o dochodach wystawione przez krajowy Urząd Skarbowy zamieszkania.

Rozliczenie podatku z Holandii oraz odzyskanie zwrotu nadpłaconych kwot jest możliwe aż do 5 lat wstecz.

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Rozłąkowe to ulga, z której lubią użyć partnerzy fiskalni, z których przynajmniej jedna osoba pracuje z Holandii, druga pracuje w Polsce. Osoby te nie koniecznie być w związku małżeńskim, jednak muszą zostać wykonane określone tendencje.

Rozliczenie rozłąkowe jest stosowane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie ma możliwości odzyskania 100% podatku zapłaconego do holenderskiego urzędu podatkowego.

Podatkowe rozliczenie dla nierezydentów jest obowiązkowe w przypadku otrzymania z holenderskiego urzędu pisma Aangiftebrief, nakazującego do rozliczenia w określonym terminie. Obowiązek rozliczenia jest również kiedy szacowany zwrot podatku przekracza kwotę 14 Euro lub wysokość dopłaty jest większa niż 45 Euro. W tych kilku sytuacjach za niezłożenie podatkowej deklaracji w prawidłowym terminie może zostać nałożona kara.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Głuszyca wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami odzyskać podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam odzyskanie podatku z Holandii usługę sporządzamy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej kompletnego zakończenia.

Stawiamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każde zgłoszenie jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu