Zwrot podatku z Holandii Jedlina-Zdrój

Przeprowadzamy kompletną usługę rozliczenia podatku z Holandii dla osób zatrudnionych w kraju Holandii w Jedlina-Zdrój.

Posiadamy punkty partnerskie w całej Polsce, odzyskać podatek możesz  również On-line lub w punkcie partnerskim w Jedlina-Zdrój.

Skontaktuj się z Nami. Poniżej przygotowaliśmy kilka wygodnych dla Ciebie metod w jaki możesz rozliczyć podatek z Holandii.

Wykonaj wstępne szacowanie zwrotu z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Odzyskaj podatek z Holandii z Naszym

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Wybierz usługę dla HOLANDII

Przygotuj otrzymane dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na zestaw kilku pytań odnośnie przebiegu pracy w Holandii.
Uzupełnij formularz, sprawa trafia do Nas, otrzymasz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie wykonamy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Przekażemy Ci kwotę szacowanego zwrotu oraz koszt wykonania usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Kompletna usługa wykonania
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas mówią klienci

Norwegia 2018 rok

Wszystko w porządku po raz kolejny.

Alex
Dębica

nederland 2018

Starałem się o zwrot z Holandii i dostałem decyzje po 3 miesiącach. Polecam!

Paweł
Wielopole Skrzyńskie

Holandia 2018

Solida firma. Całość wykonana online.

Szymon
Kudowa-Zdrój

Zwrot podatku z Holandii Jedlina-Zdrój

Informacje do rozliczenia się z Holandii

Odzyskanie podatku z Holandii Jedlina-Zdrój

Zwrot podatku z Holandii Jedlina-Zdrój może uzyskać każda osoba, który była zatrudniony w Holandii i odprowadzał składki do Holenderskiego Urzędu Skarbowego Belastingdienst Nederland. Pracownicy zatrudnieni na terenie Nederland mają obowiązek złożenia zeznania podatkowego z podatku otrzymanego od Holenderskiego pracodawcy, zeznanie podatkowe zostanie składana podwójnie do Polskiego Urzędu skarbowego oraz do Belastingdienst Nederland.

Kalkulacja podatku zagranicznego czyli procedura zwrot podatku z Holandii Jedlina-Zdrój nie jest skomplikowana do wykonania. Na stronach Holenderskiego Urzędu Skarbowego ciężko odnaleźć i doczytać jakie zasady jakie stosuje się przy zwrocie podatku z Holandii.

Motywem dostania rozliczenia podatku z Holandii jest dysponowania Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który ma być umieszczony na twojej karcie podatkowej otrzymanej od firmy zatrudniającej tzn. Jaaropgaaf.

Prawo do rozliczenia

Obowiązek rozliczenia pracowników przyjmujących wypłatę w Holandii opiera się o polską ustawę o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz o konwencie miedzy Rzecząpospolitą Polską a Holandią w sprawie unikania podwójnego opodatkowania. Ustawa została podpisana w Warszawie dn. 13 lutego 2002 r. (Dz. U. 2003, nr 216, poz. 2120). Wynagrodzenie uzyskane w podczas zatrudnienia w Holandii trzeba w Polsce rozliczyć w oparciu o zasadę proporcjonalnego odliczenia. Stwierdzamy wiec, że na terenie Nederlandii jest możliwość przebywać nawet cały rok i tak tak samo pozostawać polskim podatnikiem. Osoba starająca się o zwrot podatku z Holandii powinien poszukać przepisów czy organy podatkowe są wstanie uznać, że nadal powinien on być tutaj rozliczany z podatków.

Jak możemy starać się o zwrot podatku z Holandii.

Odzyskanie podatku z Holandii jest dość złożoną czynnością więc proponujemy wykonać ją przez naszą firmę, gdzie lata biegłości i profesjonalizm daje możliwość przeprowadzić tą usługę w najszybszy sposób abyś dostał nadpłatę z Holenderskiego Urzędu Skarbowego w najszybszy sposób i uniknać przy tym nasuwających się błędów, które opózniają wpłatę z Urzędu skarbowego Holanderskiego. Od roku 2019 procedura zwrotu podatku z Holandii jest poniekąd bardziej złożony dlatego}, że Urząd skarbowy z Holandii Belastingdienst wprowadził zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, zmiana polega na tym aby osiągnać status rezydenta dochody na terenie Holandii powinny być co najmniej na poziomie 90%. Pozostałe przychody pozyskane przez pracownika mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Wartościowe jest posiadanie statusu rezydenta Holenderskiego ponieważ można posłużyć się ulgi podatkowej (tax credit) a w ten stosunek uzyskanie jeszcze większego zwrotu podatku z Holandii.

Aktualizacja przepisów podatkowych

Zmiana przepisów przez Holenderski Urząd Skarbowy Sprawiła bardziej pogmatwany proces uzyskania zwrotu podatku dla Polaków pracujących na terenie Holandii, obecnie aby ubiegać się o zwrot nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Jedlina-Zdrój powinno się w pierwszej kolejności uregulować należności w Polsce, polega| to na tym, że dla Holenderskiego Urzędu Skarbowego należy przedstawić zestawienie o przychodach z Polski czyli z państwa zamieszkania. Podsumowując chcąc wnioskować się od odzyskanie podatku z Holandii, osoby w podstawowej kolejności są zobowiązani do rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Jedlina-Zdrój aby przedstawić Holandii dochód zarobiony w miejscu zamieszkania. Wiąże się to ze zgłoszeniem do Polskiego Urzędu skarbowego zeznania PIT-36 oraz dokumentu PIT-36/ZG a następnie w dalszej kolejności ubiegać się od zwrot podatku z Holandii. Podstawowym czynnikiem mającą wpływ na wysokość zwrot podatku z Holandii Jedlina-Zdrój jest wiek zatrudnionego i tak dla osób powyżej 65 roku życia Belastingdienst {przyznaje|nadaje| kolejne ulgi podatkowe dla tak zwanych osób w starszym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby starać się o odzyskanie podatku z Holandii obowiązkowebędzie przez pracownika zebrania zestawu dokumentów udowadniających, że pracował na terenie Holandii i odprowadzał podatki jego pracodawca więc podstawą rozliczenia podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Holenderskiego Urzędu Skarbowego. Wymagane dokumenty aby przeprowadzić odzyskanie podatku z Holandii to zwykle dokument otrzymany od właściciela Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w wyjątkowych przypadkach, gdy nie mamy tych dokumentów zwrot wolno przeprowadzić na podstawie odcinków z wypłat Salarisa. Dokonanie rozliczenia i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii krzyżuje się się także z przekazaniem kopii dowodu osobistego lub paszportu oraz zaświadczenia z Urzędu polskiego skarbowego EU/EOG. Poświadczenie UE/EOG jest rozdawane przez Urząd skarbowy we wskazanym dla danego podatnika punkcie w Polsce. UE/EOG to dokument poświadczający zarobek ogólnoświatowe uzyskane w danym roku podatkowym. Dokument ten jest on niezbędny do złożenia deklaracji podatkowej w Holenderskim Urzędzie skarbowym. Do przygotowania rozliczenia podatkowego dla Holandii jest także ujęcie numeru konta bankowego na które zostanie wysłany przez Holenderski Urząd skarbowy nadpłaty podatku dochodowego.

Rozliczenie podatku z Holandii razem z małżonkiem

 • Dla uzyskania rozliczenia wspólnego z partnerem i uzyskania zwrotu podatku z Holandii Jedlina-Zdrój potrzeba opracować odpowiednie pisma urzędowe.
 • Kserokopie dowodu osobistego
 • Potwierdzenie ślubu
 • Dokumenty od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie uzyskał dochodów w tym roku podatkowym.

Po skompletowaniu tych dokumentów możemy wykonać procedurę odzyskania zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Jaki jest czas oczekiwania na zwrot podatku z Holandii?

Przeważnie zależy to od Holenderskiego Urzędu Skarbowego, który przeważnie podaje tylko zbliżony czas wysłania decyzji podatkowej i jest to przedział od 3 do 6 miesięcy. Aby dostać decyzje podatkową warto zlecić to odpowiedniej agencji, z naszej strony gwarantujemy czas realizacji zlecenia na Zwrot podatku z Holandii Jedlina-Zdrój do 6 miesięcy. Doświadczenie jakie posiadamy umożliwia zmniejszyć do zera możliwe wątpliwości przed Urzędem Holenderskim.

Jaki możemy uzyskać zwrot z Holandii

Ilość zwrotu podatku jaką powinniśmy dostać starając się przy zwrot podatku z Holandii Jedlina-Zdrój jest skrupulatnie związana od przysługującym nam ulgi, przychodów pozyskanych z innych krajów oraz przychodów pozyskanych w Holandii. Więc aby skalkulować początkowy zwrot powinno się dokonać kalkulacje zwrotu która pomaga dociec poziom nadpłaconego podatku a następnie wypełnić zeznanie podatkowe do Holenderskiego Urzędu Skarbowego. Jeśli zdecydują się Państwo na odzyskanie za pomocą naszej firmy zapewniamy dokładną kalkulacje oraz precyzyjne sporządzenie zeznania podatkowego aby uzyskaćjak najwyższy zwrot podatku z Holandii Jedlina-Zdrój.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Przeważnie jest to przedział do 3 miesięcy jeśli deklaracja podatkowa została złożona do 31 marca ale zdarzają się historie, że Holenderski Urząd Skarbowy prześle decyzji od zwrocie podatku z Holandii Jedlina-Zdrój dopiero w przedziale czasu od 6 do 12 miesięcy. Dysponujemy szanse rozliczenia się do 5 lat do tyłu, tak więc Belastingdienst pozostawia nam ogromny zakres czasu aby wszcząć decyzje w jakiej formie adekwatnie się rozliczyć, pamiętajmy jednak, że korzystniej opracować to jak najszybciej żeby osiągnąć zasłużony nam nadpłacony podatek z Holandii. Jasnym czynnikiem jest oczywiście wpływającym na rozliczenie rok podatkowy za który składa się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

W istocie dociekasz się jak wykonać zwrot podatku z Holandii Jedlina-Zdrój jest to nieskomplikowane wystarczy wypełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która umożliwia oszacować wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub wypełnij formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się natychmiast całą resztą potrzebną do zwrotu podatku z Holandii Jedlina-Zdrój. Rozliczenie podatku z Holandii Jedlina-Zdrój jest obecnie niezbędne w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

Pytania i odpowiedzi

Podstawowym dokumentem niezbędnym do podjęcia decyzji o rozliczenia podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to Holenderska karta podatkowa dostarczana przez pracodawcę na końcu roku podatkowego.

Aby móc ubiegać się o zwrot podatku z Holandii należy w pierwszej kolejności zgłosić deklaracje podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to ważne, ponieważ urząd skarbowy w Holandii wymaga dostarczenia zaświadczenia, pokazującego wysokość przychodu osiągniętego w Polsce.

Wprowadzone zmiany spowodowały, że dopuszczalność korzystania z ubiegłych ulg należy się osobą pracującym za granicą spełniającym określone warunki. Podstawowym z nich jest uzyskanie przynajmniej 90% dochodów opodatkowanych w Holandii oraz przekazaniu dokumentów o dochodach wystawione przez krajowy Urząd Skarbowy zamieszkania.

Odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii i rozliczenie się z Urzędem Skarbowym Belastingdienst Nederland jest do 5 lat wstecz

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Rozłąkowe to ulga, z której mają skorzystać partnerzy fiskalni, z których jedna osoba pracuje z Holandii, druga pracuje w Polsce. Osoby te nie koniecznie być w związku małżeńskim, jednak muszą zostać spełnione określone warunki.

Rozliczenie rozłąkowe jest stosowane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie ma możliwości rozliczenia całości podatku zapłaconego do Belastingdienst Nederland.

Podatkowe rozliczenie dla nierezydentów jest obowiązkowe w przypadku dostania z Belastingdienst Nederland urzędu wezwania Aangiftebrief, nakazującego do rozliczenia w określonym terminie. Wymóg rozliczenia jest również w sytuacji gdy kalkulowany zwrot jest większy o kwotę 14 Euro lub wysokość dopłaty jest wyższa niż 45 Euro. W tych określonych przypadkach za niezłożenie deklaracji w właściwym okresie może zostać nałożona kara finansowa.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Jedlina-Zdrój wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami rozliczyć podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam odzyskanie podatku z Holandii usługę wykonujemy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej kompletnego zakończenia.

Przekładamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każda sprawa jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu