Zwrot podatku z Holandii Blachownia

Przeprowadzamy kompleksową usługę zwrotu podatku z Holandii dla pracowników pracujących w państwie Holandii w Blachownia.

Posiadamy punkty partnerskie w całej Polsce, rozliczyć podatek z Holandii możesz  także On-line lub w punkcie partnerskim w Blachownia.

Skontaktuj się z Nami. Poniżej przygotowaliśmy kilka wygodnych dla Ciebie sposobów w jaki możesz odzyskać podatek z Holandii.

Wykonaj wstępne szacowanie zwrotu z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Odzyskaj podatek z Holandii za pomocą Naszego

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Dostępne usługi dla HOLANDII

Przygotuj dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na kilka pytań odnośnie przebiegu pracy w Holandii.
Uzupełnij formularz, zgłoszenie trafia do Nas, otrzymasz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie sporządzimy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Przekażemy Ci kwotę zwrotu oraz koszt usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Kompleksowa usługa rozliczenia
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas mówią klienci

Norwegia 2018

Szybko i zgodnie z umową.

Michał
Łączki kucharskie

Norwegia-2018 rok

Wszystko załatwiłem przez internet. Z norwegi na bieżąco widziałem przebieg sprawy w paneli klienta. Polecam profesjonalne podejście techniczne do klienta i miła obsługa. Rozliczałem podatek z Norwegii. Jeszcze raz polecam i pozdrawiam Panią Ewelinę.

Dawid B
Toruń

Holandia 2018

Solida firma. Całość wykonana online.

Szymon
Kudowa-Zdrój

Rozliczenie podatku z Holandii Blachownia

Szczegóły do rozliczenia się z Holandii

Zwrot podatku z Holandii Blachownia

Zwrot podatku z Holandii Blachownia

Zwrot podatku z Holandii Blachownia może starać się każda osoba, która była legalnie zatrudniona w na terenie Holandii i odprowadzał składki do Holenderskiego Urzędu Skarbowego Nederland Belastingdienst.

Więc jeśli byłeś legalnie zatrudniony w Holandii i pracodawca przekazywał potrącenia z twojej wypłaty przysługuje Tobie zwrot podatku z Holandii Blachownia w wyniku nadpłaty podatku, o który można starać się do Belastingdienst Urzędu skarbowego.
Uzasadnienie dostania zwrotu podatku z Holandii jest mieć w posiadaniu Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który ma znajdować się na otrzymanej karcie podatkowej otrzymanej od firmy zatrudniającej tzn. Jaaropgaaf, czyli… “jarografy” .
Rozliczenie podatku z Holandii jest do wykonania dla lat od 2015 od 2019 wystarczy że, skontaktujesz się z Nami a przeprowadzimy całą procedurę zwrot podatku z Holandii Blachownia dla Ciebie.

Wykonujemy zwrot podatku z Holandii w wszystkich możliwych formach:

 • dla osób zameldowanych cały rok w Holandii
 • dla pracowników nie zameldowane cały rok w Holandii
 • dla pracowników zameldowanych tylko część roku w Holandii

Kiedy możemy uzyskać zwrot podatku z Holandii.

Zwrot podatku z Holandii jest dość trudną czynnością dlatego sugerujemy dokonać ją przez naszą firmę, gdzie lata doświadczeń i rzetelność daje możliwość przeprowadzić tą procedurę w najszybszy sposób abyś otrzymał zwrot z Urzędu skarbowego w najszybszy sposób i uniknać przy tym nasuwających się błędów, które opózniają wpłatę z Holenderskiego Urzędu Skarbowego.
Od roku 2019 przebieg rozliczenia podatku z Holandii jest poniekąd bardziej złożony dlatego}, że Holenderski Urząd skarbowy Belastingdienst wprowadził zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, zmiana polega na tym aby uzyskać status rezydenta przychody Holenderskie muszą być co najmniej na poziomie 90%. Pozostałe przychody pozyskane przez osobę mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Wartościowe jest być w posiadaniu statusu rezydenta Holenderskiego bowiem można skorzystać z ulgi podatkowej (tax credit) a w ten stosunek uzyskanie jeszcze obszerniejszego zwrotu podatku z Holandii.

Aktualizacja przepisów przez Holenderski Urząd Skarbowy spowodowała bardziej nieprzystepny proces doczekania się odzyskania podatku dla Polaków pracujących w Holandii, obecnie aby wnioskować się o odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Blachownia powinno się w pierwszej kolejności uregulować należności w Polsce, polega| to na tym, że dla Belastingdienst trzeba pokazać zaświadczenie o dochodach z Polski czyli z państwa zamieszkania.

W rezultacie chcąc ubiegać się od zwrot podatku z Holandii, Polacy w podstawowej kolejności muszą rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Blachownia aby przedstawić Holandii dochód zarobiony w miejscu zameldowania.

Wiąże się to ze zgłoszeniem do polskiej skarbówki pitu PIT-36 oraz załącznika PIT-36/ZG a następnie w dalszej kolejności ubiegać się od zwrot podatku z Holandii.
Podstawowym czynnikiem mającą wpływ na wysokość zwrot podatku z Holandii Blachownia jest wiek pracownika i tak dla pracowników powyżej 65 roku życia Holenderski Urząd {przyznaje|nadaje| kolejne ulgi podatkowe dla tak nazywanych pracowników w starszym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii obowiązkowebędzie przez osobę zatrudnioną zgromadzenia zestawu dokumentów udowadniających, że otrzymywał wypłatę na terenie Holandii i odprowadzał podatki jego pracodawca więc podstawą zwrotu podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Urząd skarbowy w Holandii.
Wymagane dokumenty aby rozpocząć rozliczenie podatku z Holandii to na wstępie dokument uzyskany od zatrudniającego Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w innych przypadkach, gdy nie mamy tych dokumentów zwrot możemy wykonać na podstawie odcinków z wypłat Salarisa.

Przygotowanie odzyskania i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii krzyżuje się się także z załączenie kopii swojego ID CARD lub paszportu oraz zeznania z polskiego Urzędu skarbowego EU/EOG.
Poświadczenie UE/EOG jest wykonywane przez Urząd skarbowy we właściwym dla danego pracownika punkcie w Polsce.
UE/EOG to druk poświadczający przychody ogólnoświatowe uzyskane w danym roku podatkowym. Druk ten jest on niezbędny do złożenia deklaracji podatkowej w Belastingdienst.
Do przeprowadzania rozliczenia podatkowego dla Holandii jest zarówno ujęcie numeru konta bankowego na które będzie przelany przez Belastingdienst nadpłaty podatku dochodowego.

Zwrot podatku z Holandii wspólnie z małżonkiem

 • Dla uzyskania rozliczenia wspólnego z partnerem i osiągnięcia zwrotu podatku z Holandii Blachownia można przygotować właściwe papiery.
 • Kserokopie dowodu osobistego
 • Akt ślubu
 • Poświadczenie od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie uzyskał przychodów w tym roku podatkowym.

Po uformowaniu tych wymaganych dokumentów możemy przeprowadzić procedurę odzyskania zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Jaki możemy uzyskać zwrot z Holandii

Rozległość zwrotu podatku którą powinniśmy dostać wnioskując się przy zwrot podatku z Holandii Blachownia jest sumiennie związana od zasłużonych nam ulgi, dochodów pozyskanych z innych krajów oraz przychodów uzyskanych w Holandii.
Więc aby obliczyć początkowy zwrot można zrobić kalkulacje zwrotu która pomoże odczytać poziom nadpłaconego podatku a później wnioskować o zeznanie podatkowe do Holenderskiego Urzędu Skarbowego.
Kiedy zdecydują się Państwo na zwrot za pomocą naszej firmy pewność solidną wstępną kalkulacje oraz kompleksowe sporządzenie zeznania podatkowego aby pozyskaćjak maksimum zwrot podatku z Holandii Blachownia.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Z reguły jest to czas do 3 miesięcy pod warunkiem gdy deklaracja podatkowa została wysłana do 31 marca ale zdarzają się historie, że Holenderski Urząd Skarbowy nada decyzji od zwrocie podatku z Holandii Blachownia dopiero w przedziale czasu od 6 do 12 miesięcy.
Posiadamy sposobność rozliczenia się do 5 lat wstecz, dlatego Belastingdienst daje nam duży zakres czasu aby wszcząć decyzje w jakiej formie doskonale się rozliczyć, pamiętajmy jednakże, że korzystniej przeprowadzić to jak najszybciej aby osiągnąć przysługujący nam nadpłacony podatek z Holandii.
Konkretnym czynnikiem jest owszem wpływającym na rozliczenie rok podatkowy za który mierzyć się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Nie ulga wątpliwości myślisz się jak opracować zwrot podatku z Holandii Blachownia jest to nieskomplikowane wystarczy wypełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która pozwala ustalić wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub uzupełnij formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się pilnie całą resztą potrzebną do rozliczenia podatku z Holandii Blachownia. Rozliczenie podatku z Holandii Blachownia jest aktualnie niezbędne w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

Ważne pytania i Odpowiedzi

Podstawowym dokumentem niezbędnym do podjęcia decyzji o zwrot podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to holenderska karta z sumą podatków przekazywana przez pracodawcę po zakończeniu roku podatkowego.

Aby rozpocząć procedurę o rozliczenia podatku z Holandii należy wcześniej złożyć deklaracje podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to konieczne, dlatego, że urząd skarbowy w Holandii nalega dostarczenia zaświadczenia, pokazującego wysokość przychodu uzyskanego w Polsce.

Wprowadzone zmiany spowodowały, że dopuszczalność korzystania z ubiegłych zniżek należy się osobą pracującym za granicą spełniającym określone warunki. Bezględnym z nich jest uzyskanie co najmniej 90% dochodów opodatkowanych w Holandii oraz dostarczeniu zaświadczenia o dochodach przestawione przez urząd skarbowy w kraju zamieszkania.

Odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii i rozliczenie się z Urzędem Skarbowym Belastingdienst Nederland jest do 5 lat wstecz

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Rozłąkowe to ulga, z której lubią użyć partnerzy fiskalni, z których jedna osoba pracuje z Holandii, druga jest w Polsce. Osoby te nie jest wymagane być w akcie małżeńskim, jednak muszą zostać spełnione określone warunki.

Rozliczenie rozłąkowe jest stosowane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie jest możliwe odzyskania całości podatku oddanego do holenderskiego urzędu podatkowego.

Rozliczenie podatkowe dla nierezydentów jest obowiązkowe w przypadku otrzymania z holenderskiego urzędu listu Aangiftebrief, nakazującego do złożenia wniosku o rozliczenie w określonym terminie. Obowiązek rozliczenia powstaje również kiedy szacowany zwrot podatku jest większy o kwotę 14 Euro lub wysokość nadpłaty jest większa niż 45 Euro. W tych kilku sytuacjach za niezłożenie podatkowej deklaracji w właściwym okresie może zostać nałożona kara.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Blachownia wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami rozliczyć podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam rozliczenie podatku z Holandii usługę sporządzamy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej kompletnego zakończenia.

Przekładamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każde zgłoszenie jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu