Zwrot podatku z Holandii Częstochowa

Przeprowadzamy kompleksową usługę odzyskania podatku z Holandii dla pracowników zatrudnionych na terenie Holandii w Częstochowa.

Nasza firma posiada punkty partnerskie w całej Polsce, rozliczyć podatek z Holandii możesz  również Online lub w punkcie partnerskim w Częstochowa.

Napisz do Nas. Poniżej prezentujemy kilka wygodnych dla Ciebie metod w jaki możesz odzyskać podatek z Holandii.

Wykonaj wstępne szacowanie zwrotu z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Odzyskaj podatek z Holandii za pomocą Naszego

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Lista usług dla HOLANDII

Przygotuj dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na kilka pytań odnośnie przebiegu pracy w Holandii.
Wypełnij formularz, sprawa trafia do Nas, otrzymasz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie wykonamy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Przekażemy Ci kwotę szacowanego zwrotu oraz koszt usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Wykonamy kompletną usługę rozliczenia
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas mówią klienci

Niemcy

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Polecam możliwość manitorowania przez internet

Tomasz
Trzciana

Norwegia 2018 rok

Wszystko w porządku po raz kolejny.

Alex
Dębica

Niemiec 2018

Odzyskanie podatku z Niemiec przebiegło zgodnie z tym jakie otrzymałem informacje. Pozdrawiam

Astera P
Ropczyce

Zwrot nadpłaconego podatku z Holandii Częstochowa

Szczegóły do rozliczenia się z Holandii

Zwrot podatku z Holandii Częstochowa

Zwrot podatku z Holandii Częstochowa

Zwrot podatku z Holandii Częstochowa ma prawo starać się każda osoba, który był legalnie zatrudniona w na terenie Holandii i odprowadzał podatki do Urzędu Skarbowego w Holandii Nederland Belastingdienst.

Więc jeśli zatrudniony byłeś w Holandii i twój pracodawca odprowadzał składki z twojego wynagrodzenia należy Ci się zwrot podatku z Holandii Częstochowa w w procedurze nadpłaty podatku dochodowego, o który można ubiegać się do Holenderskiego Urzędu skarbowego.
Motywem uzyskania odzyskania podatku z Holandii jest posiadanie Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który powinien być umieszczony na twojej karcie podatkowej otrzymanej od firmy zatrudniającej tzn. Jaaropgaaf, czyli… “jarografy” .
Zwrot podatku z Holandii jest do wykonania dla lat od 2015 od 2019 wystarczy że, dokonasz kontaktu z Nami a przeprowadzimy wszystkie formalności odzyskania podatku z Holandii Częstochowa dla Ciebie.

Przeprowadzamy odzyskanie podatku z Holandii w wszystkich możliwych formach:

 • dla osób zameldowanych cały rok w Holandii
 • dla pracowników nie zameldowane cały rok w Holandii
 • dla osób zameldowanych tylko część roku w Holandii

Jak możemy starać się o zwrot podatku z Holandii.

Rozliczenie podatku z Holandii jest nawet złożoną procedurą więc proponujemy wykonać ją przez naszą firmę, gdzie lata biegłości i staranności pozwala nam podjąć tą procedurę w najszybszy sposób abyś otrzymał zwrot z Urzędu skarbowego w najszybszy sposób i uniknać przy tym nasuwających się pomyłek, które opózniają wpłatę z Holenderskiego Urzędu Skarbowego.
Od roku 2019 procedura rozliczenia podatku z Holandii jest poniekąd trudniejszy dlatego}, że Holenderski Urząd skarbowy Belastingdienst wprowadził zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, zmiana polega na tym aby mieć status rezydenta przychody Holenderskie muszą być co najmniej na poziomie 90%. Pozostałe dochody uzyskane przez osobę mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Bardzo korzystne jest być w posiadaniu statusu rezydenta Holenderskiego dlatego iż można posłużyć się ulgi podatkowej (tax credit) a w ten sposób pozyskanie jeszcze liczniejszego zwrotu podatku z Holandii.

Przeróbka przepisów przez Belastingdienst spowodowała bardziej nieprzystepny proces uzyskania odzyskania podatku dla Polaków pracujących w Holandii, na razie aby ubiegać się o zwrot nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Częstochowa powinno się w podstawowej kolejności uregulować należności w Polsce, polega| to na tym, że dla Holenderskiego Urzędu Skarbowego należy przedstawić zestawienie o przychodach z Polski czyli z państwa zamieszkania.

W rezultacie chcąc wnioskować się od zwrot podatku z Holandii, osoby w głównej kolejności powinny rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Częstochowa aby ukazać Holandii dochód zarobiony w miejscu zameldowania.

Wiąże się to ze złożeniem do polskiej skarbówki PIT PIT-36 oraz dokumentu PIT-36/ZG a następnie w następnej kolejności starać się od zwrot podatku z Holandii.
Podstawowym czynnikiem wpływającym na wielkość zwrot podatku z Holandii Częstochowa jest wiek podatnika i tak dla pracowników powyżej 65 roku życia Holenderski Urząd {przyznaje|nadaje| kolejne ulgi podatkowe dla tak nazywanych pracowników w starszym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii koniecznebędzie przez pracownika zebrania zestawu dokumentów potwierdzających, że pracował na terenie Holandii i przekazywał podatki jego pracodawca więc Dźwignia odzyskania podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Holenderskiego Urzędu Skarbowego.
Ważne dokumenty aby przeprowadzić odzyskanie podatku z Holandii to głównej mierze dokument nabyty od pracodawcy Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w wyjątkowych przypadkach, gdy nie mamy tych dokumentów rozliczenie wolno wykonać na w oparciu o odcinków z wypłat Salarisa.

Przygotowanie odzyskania i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii krzyżuje się się także z przekazaniem kopii dowodu osobistego lub paszportu oraz zaświadczenia z polskiego Urzędu skarbowego EU/EOG.
Zaświadczenie UE/EOG jest wykonywane przez Urząd skarbowy we właściwym dla danego podatnika punkcie w Polsce.
UE/EOG to pismo poświadczający przychody światowe uzyskane w danym roku podatkowym. Druk ten jest on niezbędny do złożenia deklaracji podatkowej w Belastingdienst.
Do przeprowadzania rozliczenia podatkowego dla Holandii jest również podanie numeru konta bankowego na które zostanie przelany przez Holenderski Urząd skarbowy nadpłaty podatku dochodowego.

Zwrot podatku z Holandii wspólnie z małżonkiem

 • Do rozliczenia wspólnego z partnerem i uzyskania zwrotu podatku z Holandii Częstochowa powinno się przyszykować stosowne papiery.
 • Ksero ID CARD
 • Akt ślubu
 • Dokumenty od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie uzyskał przychodów w danym roku podatkowym.

Po dopełnieniu tych wymaganych dokumentów możemy przeprowadzić procedurę odzyskania zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Jaki możemy uzyskać zwrot z Holandii

Ilość zwrotu podatku którą możemy dostać wnioskując się przy zwrot podatku z Holandii Częstochowa jest dokładnie określona od zasłużonych nam ulgi, dochodów uzyskanych z innych krajów oraz przychodów pozyskanych w Holandii.
Aby skalkulować wstępny zwrot powinno się przeprowadzić kalkulacje zwrotu która pomoże rozeznać się poziom nadpłaconego podatku a w następnej kolejności wnioskować o zeznanie podatkowe do Holandii.
Skoro zdecydują się Państwo na zwrot za pomocą naszej firmy pewność rzetelną wstępną kalkulacje oraz kompleksowe zrobienie zeznania podatkowego aby uzyskaćjak najwyższy zwrot podatku z Holandii Częstochowa.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Zazwyczaj jest to cykl do 3 miesięcy w przypadku gdy zeznanie podatkowa została wysłana do 31 marca ale zdarzają się historie, że Holenderski Urząd Skarbowy wyśle decyzji od zwrocie podatku z Holandii Częstochowa dopiero w przedziale czasu od 6 do 12 miesięcy.
Dysponujemy sposobność rozliczenia się do 5 lat do tyłu, tak więc Belastingdienst daje nam ogromny okres czasu aby podjąć decyzje w jakiej formie adekwatnie się rozliczyć, pamiętajmy aczkolwiek, że korzystniej wykonać to jak najszybciej żeby uzyskać zasłużony nam nadpłacony podatek z Holandii.
Oczywistym czynnikiem jest niezbicie wpływającym na zwrot rok podatkowy za który składa się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Oczywiście myślisz się jak przygotować zwrot podatku z Holandii Częstochowa jest to proste wystarczy uzupełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która umożliwia oszacować wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub uzupełnij formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się niezwłocznie całą resztą potrzebną do rozliczenia podatku z Holandii Częstochowa. Rozliczenie podatku z Holandii Częstochowa jest obecnie niezbędne w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

Ważne pytania i Odpowiedzi

Najważniejszym dokumentem niezbędnym do rozpoczęcia starań o odzyskanie podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to holenderska karta z sumą podatków wydawana przez firmę u której byłeś zatrudniony po zakończeniu roku podatkowego.

Aby móc ubiegać się o uzyskania podatku z Holandii należy wcześniej zgłosić deklaracje podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to ważne, ponieważ Holenderski Urząd Skarbowy wymaga dostarczenia zaświadczenia, potwierdzającego wysokość dochodu osiągniętego w Polsce.

Ostatnie zmiany w przepisach, że możliwość korzystania z dotychczasowych zniżek przysługuje pracownikom spełniającym określone warunki. Bezględnym z nich jest uzyskanie co najmniej 90% przychodów opodatkowanych w Holandii oraz przekazaniu zaświadczenia o dochodach przestawione przez krajowy Urząd Skarbowy zamieszkania.

Rozliczenie podatku z Holandii oraz odzyskanie zwrotu nadpłaconych kwot jest możliwe aż do 5 lat wstecz.

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Rozłąkowe to ulga, z której mają wnioskować partnerzy fiskalni, z których przynajmniej jedna osoba pracuje z Holandii, druga pracuje w Polsce. Osoby te nie jest wymagane być w akcie małżeńskim, jednak muszą zostać potwierdzone określone tendencje.

Wnioskowanie o rozłąkowe jest wykonywane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie ma możliwości rozliczenia całości podatku zapłaconego do holenderskiego urzędu podatkowego.

Rozliczenie dla nierezydentów jest przymusowe w przypadku otrzymania z Belastingdienst Nederland urzędu pisma Aangiftebrief, wzywającego do rozliczenia w określonym terminie. Obowiązek rozliczenia jest również kiedy szacowany zwrot przekracza kwotę 14 Euro lub wysokość nadpłaty jest większa niż 45 Euro. W tych określonych przypadkach za niezłożenie podatkowej deklaracji w prawidłowym terminie może zostać przewidziana kara finansowa.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Częstochowa wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami odzyskać podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam odzyskanie podatku z Holandii usługę sporządzamy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej kompletnego zakończenia.

Przekładamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każda sprawa jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu