Zwrot podatku z Holandii Czerwionka-Leszczyny

Wykonujemy kompleksową usługę zwrotu podatku z Holandii dla pracowników zatrudnionych w państwie Holandii w Czerwionka-Leszczyny.

Nasza firma posiada punkty partnerskie w całej Polsce, rozliczyć podatek z Holandii możesz  również Online lub w punkcie partnerskim w Czerwionka-Leszczyny.

Napisz do Nas. Poniżej prezentujemy kilka wygodnych dla Ciebie sposobów w jaki możesz odzyskać podatek z Holandii.

Wykonaj wstępne szacowanie zwrotu z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Odzyskaj podatek z Holandii za pomocą Naszego

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Lista usług dla HOLANDII

Przygotuj dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na zestaw kilku pytań odnośnie przebiegu pracy w Holandii.
Uzupełnij formularz, sprawa trafia do Nas, dostaniesz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie sporządzimy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Poznasz kwotę zwrotu oraz koszt wykonania usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Kompletna usługa wykonania
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas mówią klienci

Niemcy 2018

Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy. Bardzo rzetelna i konkretna firma – poleciłam znajomych i też są zadowoleni.

Ewa
Strzyżów

Zwrot dla Niemiec 2018

Miły kontakty sprawa załatwiona pozytywnie. Za rok na pewno skorzystam ponownie.

Sebastian Potwora
Sędziszów młp.

Belgia 2017

Profesjonalny kontakt wraz z panelem obsługi klienta dają poczucie, że moja sprawa jest realizowana przez kompetentną firmę. Polecam.

Paulina Dys
Brzozów

Zwrot nadpłaconego podatku z Holandii Czerwionka-Leszczyny

Informacje do rozliczenia się z Holandii

Zwrot podatku z Holandii Czerwionka-Leszczyny

Zwrot podatku z Holandii Czerwionka-Leszczyny

Zwrot podatku z Holandii Czerwionka-Leszczyny może starać się każdy pracownik, która był zatrudniony w Holandii i odprowadzała podatki do Urzędu Skarbowego w Holandii Belastingdienst Nederland.

Jeśli zatrudniony byłeś w Holandii i twój pracodawca przekazywał potrącenia z twojej wypłaty należy Ci się zwrot podatku z Holandii Czerwionka-Leszczyny w w procedurze nadpłaty podatku, o który powinieneś się ubiegać się do Belastingdienst Urzędu skarbowego.
Podstawą dostania odzyskania podatku z Holandii jest mieć w posiadaniu Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który ma jest dostępny na otrzymanej karcie podatkowej otrzymanej od firmy zatrudniającej tzn. Jaaropgaaf, czyli… “jarografy” .
Rozliczenie podatku z Holandii jest możliwe dla lat od 2015 od 2019 wystarczy że, skontaktujesz się z Nami a przeprowadzimy wszystkie formalności odzyskania podatku z Holandii Czerwionka-Leszczyny dla Ciebie.

Wykonujemy zwrot podatku z Holandii w wszystkich możliwych formach:

 • dla osób zameldowanych cały rok w Holandii
 • dla osób nie zameldowane cały rok w Holandii
 • dla pracowników zameldowanych tylko część roku w Holandii

W jaki sposób możemy starać się o zwrot podatku z Holandii.

Rozliczenie podatku z Holandii jest nawet trudną czynnością więc sugerujemy wykonać ją przez naszą firmę, gdzie lata biegłości i profesjonalizm daje możliwość wykonać tą procedurę w najszybszy sposób abyś dostał zwrot z Urzędu skarbowego w najszybszy sposób i uniknać przy tym możliwych błędów, które mogą opóźnić wpłatę z Holenderskiego Urzędu Skarbowego.
Od roku 2019 procedura zwrotu podatku z Holandii jest poniekąd trudniejszy dlatego}, że Holenderski Urząd skarbowy Belastingdienst wprowadził zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, zmiana polega na tym aby uzyskać status rezydenta dochody Holenderskie powinny być co najmniej na poziomie 90%. Inne przychody pozyskane przez osobę mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Optymistyczne jest być właścicielem statusu rezydenta Holenderskiego dlatego iż można skorzystać z ulgi podatkowej (tax credit) a w ten sposób pozyskanie jeszcze liczniejszego zwrotu podatku z Holandii.

Zmiana przepisów przez Belastingdienst Sprawiła bardziej skomplikowany procedurę doczekania się odzyskania podatku dla Polaków zatrudnionych w Holandii, w obecnej chwili aby starać się o odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Czerwionka-Leszczyny powinno się w podstawowej kolejności rozliczyć się w Polsce, polega| to na tym, że dla Holenderskiego Urzędu Skarbowego należy przedstawić zestawienie o przychodach z Polski czyli z państwa zamieszkania.

W rezultacie chcąc wnioskować się od odzyskanie podatku z Holandii, pracownicy w podstawowej kolejności muszą rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Czerwionka-Leszczyny aby ukazać Holandii dochód zarobiony w miejscu zameldowania.

Wiąże się to ze zgłoszeniem do Polskiego Urzędu skarbowego PIT PIT-36 oraz załącznika PIT-36/ZG a następnie w dalszej kolejności wnioskować się od zwrot podatku z Holandii.
Podstawowym okolicznością wpływającym na wielkość zwrot podatku z Holandii Czerwionka-Leszczyny jest wiek zatrudnionego i tak dla pracowników powyżej 65 roku życia Holenderski Urząd {przyznaje|nadaje| kolejne ulgi podatkowe dla tak nazywanych pracowników w starszym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby wykonać rozliczenie podatku z Holandii niezbędnebędzie przez pracownika przygotowania szeregu dokumentów potwierdzających, że otrzymywał wypłatę na terenie Holandii i odprowadzał podatki jego pracodawca więc czynnikiem odzyskania podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Urząd skarbowy w Holandii.
Ważne dokumenty aby rozpocząć zwrot podatku z Holandii to na wstępie dokument uzyskany od pracodawcy Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w wyjątkowych sytuacjach, gdy nie mamy tych dokumentów zwrot wolno przeprowadzić na podstawie odcinków z wypłat Salarisa.

Przeprowadzanie rozliczenia i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii wiąże się także z załączenie kopii dowodu osobistego lub paszportu oraz zaświadczenia z Urzędu polskiego skarbowego EU/EOG.
Dokument UE/EOG jest rozdawane przez Urząd skarbowy we właściwym dla danego osobę punkcie w Polsce.
UE/EOG to zaświadczenie poświadczający przychody ogólnoświatowe osiągnięte w danym roku podatkowym. Dokument ten jest on obowiązkowy do złożenia deklaracji podatkowej w Holenderski Urząd Skarbowy.
Do zrealizowania rozliczenia podatkowego dla Holandii jest także podanie numeru konta bankowego na które będzie wysłany przez Belastingdienst nadpłaty podatku dochodowego.

Zwrot podatku z Holandii wspólnie z małżonkiem

 • Do rozliczenia wspólnego z partnerem i uzyskania zwrotu podatku z Holandii Czerwionka-Leszczyny potrzeba przyszykować właściwe pisma urzędowe.
 • Ksero ID CARD
 • Potwierdzenie ślubu
 • Poświadczenie od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie uzyskał przychodów w tym roku podatkowym.

Po skompletowaniu tych wymaganych dokumentów jesteśmy w stanie wykonać procedurę odzyskania zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Jaki możemy uzyskać zwrot z Holandii

Wielkość zwrotu podatku którą mamy możliwość uzyskać starając się przy zwrot podatku z Holandii Czerwionka-Leszczyny jest skrupulatnie uzależniona od przysługującym nam ulgi, dochodów uzyskanych z innych krajów oraz przychodów uzyskanych w Holandii.
Wykonać obliczyć wstępny zwrot należy przeprowadzić kalkulacje zwrotu która pomoże odczytać wymiar nadpłaconego podatku a następnie wypełnić zeznanie podatkowe do Holenderskiego Urzędu Skarbowego.
Kiedy zdecydują się Państwo na rozliczenie za pomocą naszej firmy gwarantujemy dokładną wstępną kalkulacje oraz precyzyjne wypełnienie zeznania podatkowego aby uzyskaćjak maksimum zwrot podatku z Holandii Czerwionka-Leszczyny.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Często jest to cykl do 3 miesięcy kiedy deklaracja podatkowa została wysłana do 31 marca ale zdarzają się problemy, że Holenderski Urząd Skarbowy podeśle decyzji od zwrocie podatku z Holandii Czerwionka-Leszczyny dopiero w w okresie czasu od 6 do 12 miesięcy.
Mamy sposobność rozliczenia się do 5 lat wstecz, w ten sposób Belastingdienst daje nam ogromny okres czasu aby wszcząć decyzje w jakiej formie doskonale się rozliczyć, pamiętajmy jednakże, że lepiej przeprowadzić to jak najszybciej żeby doczekać należyty nam nadpłacony podatek z Holandii.
Definitywnym czynnikiem jest bez wątpienia wpływającym na zwrot rok podatkowy za który składa się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Rzeczywiście zastanawiasz się jak sporządzić zwrot podatku z Holandii Czerwionka-Leszczyny jest to nieskomplikowane wystarczy wypełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która daje możliwość ustalić wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub wypełnij formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się szybko całą resztą potrzebną do zwrotu podatku z Holandii Czerwionka-Leszczyny. Rozliczenie podatku z Holandii Czerwionka-Leszczyny jest obecnie obowiązkowe w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

najczęstsze pytania

Dominującym dokumentem niezbędnym do rozpoczęcia starań o odzyskanie podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to holenderska karta z sumą podatków wydawana przez pracodawcę na końcu roku podatkowego.

Aby móc ubiegać się o rozliczenia podatku z Holandii należy wcześniej zgłosić zeznanie podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to ważne, dlatego, że Holenderski Urząd Skarbowy nalega dostarczenia zaświadczenia, potwierdzającego wysokość przychodu uzyskanego w Polsce.

Ostatnie zmiany w przepisach, że dopuszczalność korzystania z ubiegłych ulg należy się pracownikom spełniającym określone warunki. Jednym z nich jest uzyskanie co najmniej 90% przychodów opodatkowanych w Holandii oraz wysłaniu dokumentów o dochodach wystawione przez urząd skarbowy w kraju zamieszkania.

Odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii i rozliczenie się z Urzędem Skarbowym Belastingdienst Nederland jest do 5 lat wstecz

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Podatkowa ula rozłąkowe, z której lubią skorzystać partnerzy fiskalni, z których jedna osoba pracuje z Holandii, druga przebywa w Polsce. Osoby te nie koniecznie być w związku małżeńskim, lecz muszą zostać potwierdzone określone warunki.

Wnioskowanie o rozłąkowe jest wykonywane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie ma możliwości rozliczenia całości podatku oddanego do holenderskiego urzędu podatkowego.

Rozliczenie dla nierezydentów jest obowiązkowe w przypadku otrzymania z Holenderskiego urzędu pisma Aangiftebrief, nakazującego do złożenia wniosku o rozliczenie w określonym terminie. Obowiązek rozliczenia jest również w sytuacji gdy kalkulowany zwrot przekracza kwotę 14 Euro lub wysokość dopłaty jest większa niż 45 Euro. W tych określonych sytuacjach za niezłożenie podatkowej deklaracji w prawidłowym terminie może zostać nałożona kara.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Czerwionka-Leszczyny wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami uzyskać podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam rozliczenie podatku z Holandii usługę sporządzamy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej całkowitego zakończenia.

Przekładamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każda sprawa jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu