Zwrot podatku z Holandii Brzeg Dolny

Przeprowadzamy kompleksową usługę rozliczenia podatku z Holandii dla osób zatrudnionych w państwie Holandii w Brzeg Dolny.

Nasza firma posiada punkty partnerskie w całej Polsce, rozliczyć możesz  także On-line lub w punkcie partnerskim w Brzeg Dolny.

Napisz do Nas. Poniżej przestawiamy kilka wygodnych dla Ciebie metod w jaki możesz odzyskać podatek z Holandii.

Wykonaj wstępne szacowanie zwrotu z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Rozlicz podatek z Holandii za pomocą Naszego

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Lista usług dla HOLANDII

Przygotuj otrzymane dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na zestaw kilku pytań odnośnie przebiegu pracy w Holandii.
Wypełnij formularz, sprawa trafia do Nas, otrzymasz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie sporządzimy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Przekażemy Ci kwotę zwrotu oraz koszt usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Kompletna usługa wykonania
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas piszą klienci

Niemcy

Polecam jak najbardziej. Bardzo dobry kontakt.

Kamil
Ropczyce

Norwegia 2018

Szybko i zgodnie z umową.

Michał
Łączki kucharskie

Belgia 2017

Profesjonalny kontakt wraz z panelem obsługi klienta dają poczucie, że moja sprawa jest realizowana przez kompetentną firmę. Polecam.

Paulina Dys
Brzozów

Rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii Brzeg Dolny

Informacje do rozliczenia się z Holandii

Zwrot podatku z Holandii Brzeg Dolny

Zwrot podatku z Holandii Brzeg Dolny może uzyskać każda osoba, który była zatrudniony w na terenie Holandii i odprowadzała podatki do Holenderskiego Urzędu Skarbowego Nederland Belastingdienst. Polacy zatrudnieni na terenie Holandii mają obowiązek rozliczenia się z podatku otrzymanego od Holenderskiego pracodawcy, deklaracja podatkowa będzie składana na zasadach podwójnych do Polskiego Urzędu skarbowego oraz do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Kalkulacja podatku zagranicznego czyli procedura zwrot podatku z Holandii Brzeg Dolny nie jest skomplikowana do wykonania. Na na stronie głównej Holenderskiego Urzędu Skarbowego trudno odnaleźć i doczytać jakie zasady jakie stosuje się przy zwrocie podatku z Holandii.

Uzasadnienie uzyskania zwrotu podatku z Holandii jest dysponowania Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który powinien jest dostępny na twojej karcie podatkowej otrzymanej od firmy zatrudniającej tzn. Jaaropgaaf, czyli... "jarografy" .

Obowiązek do rozliczenia

Prawo do rozliczenia osób otrzymujących wypłatę w na terenie Holandii opiera się o polską ustawę o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz o konwencie miedzy Polską a Holandią w sprawie unikania podwójnego opodatkowania. Ustawa została podpisana w Warszawie dn. 13 lutego 2002 r. (Dz. U. 2003, nr 216, poz. 2120). Dochód uzyskany w Holandii trzeba w Polsce rozliczyć w oparciu o zasadę proporcjonalnego odliczenia. Stwierdzamy wiec, że na terenie Holandii można przebywać nawet cały rok i tak tak samo pozostawać polskim podatnikiem. Osoba starająca się o zwrot podatku z Holandii powinien zasięgnąć przepisów czy organy podatkowe są wstanie uznać, że nadal powinien on być tutaj rozliczany z podatków.

Kiedy możemy starać się o zwrot podatku z Holandii.

Odzyskanie podatku z Holandii jest dość złożoną procedurą więc proponujemy dokonać ją przez naszą firmę, gdzie lata umiejętności i rzetelność pozwala nam podjąć tą procedurę w najszybszy sposób abyś dostał zwrot z Urzędu skarbowego w najszybszy możliwy sposób i uniknać przy tym nasuwających się pomyłek, które mogą opóźnić przelew z Holenderskiego Urzędu Skarbowego. Od roku 2019 procedura zwrotu podatku z Holandii jest poniekąd bardziej złożony dlatego}, że Urząd skarbowy z Holandii Belastingdienst wprowadził zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, zmiana polega na tym aby zdobyć status rezydenta przychody na terenie Holandii powinny być co najmniej na poziomie 90%. Pozostałe przychody uzyskane przez pracownika mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Wartościowe jest być właścicielem statusu rezydenta Holenderskiego bowiem można skorzystać z ulgi podatkowej (tax credit) a w ten sposób pozyskanie jeszcze liczniejszego zwrotu podatku z Holandii.

Aktualizacja przepisów podatkowych

Przeróbka przepisów przez Holenderski Urząd Skarbowy spowodowała bardziej pogmatwany proces dostania zwrotu podatku dla Polaków pracujących w Holandii, w obecnej chwili aby ubiegać się o zwrot nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Brzeg Dolny należy w pierwszej kolejności rozliczyć się w Polsce, polega| to na tym, że dla Belastingdienst należy pokazać zaświadczenie o dochodach z Polski czyli z państwa zamieszkania. Podsumowując chcąc ubiegać się od rozliczenie podatku z Holandii, osoby w podstawowej kolejności muszą rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Brzeg Dolny aby ukazać Holandii dochód uzyskany w miejscu zamieszkania. Przekłada się to ze złożeniem do Polskiego Urzędu skarbowego PIT PIT-36 oraz załącznika PIT-36/ZG a następnie w dalszej kolejności starać się od zwrot podatku z Holandii. Ogromnym czynnikiem mającą wpływ na wielkość zwrot podatku z Holandii Brzeg Dolny jest wiek podatnika i tak dla osób powyżej 65 roku życia Belastingdienst {przyznaje|nadaje| kolejne ulgi podatkowe dla tak nazywanych osób w starszym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby wykonać rozliczenie podatku z Holandii obowiązkowebędzie przez osobę zatrudnioną zgromadzenia zestawu dokumentów udowadniających, że otrzymywał wypłatę na terenie Holandii i odprowadzał podatki jego pracodawca więc czynnikiem rozliczenia podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Holenderskiego Urzędu Skarbowego. Podstawowe dokumenty aby rozpocząć zwrot podatku z Holandii to głównej mierze dokument nabyty od pracodawcy Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w wyjątkowych przypadkach, gdy nie mamy tych dokumentów zwrot wolno wykonać na podstawie odcinków z wypłat Salarisa. Dokonanie odzyskania i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii krzyżuje się się także z przekazaniem kopii dowodu osobistego lub paszportu oraz zeznania z polskiego Urzędu skarbowego EU/EOG. Poświadczenie UE/EOG jest wystawiane przez Urząd skarbowy we właściwym dla danego osobę punkcie w Polsce. UE/EOG to zaświadczenie poświadczający przychody światowe uzyskane w danym roku podatkowym. Druk ten jest on obowiązkowy do przedstawienia deklaracji podatkowej w Belastingdienst. Do wykonania rozliczenia podatkowego dla Holandii jest również ujęcie numeru konta bankowego na które zostanie przelany przez Belastingdienst nadpłaty podatku dochodowego.

Odzyskanie podatku z Holandii wspólnie z małżonkiem

 • Dla uzyskania rozliczenia wspólnego z małżonkiem i pozyskania zwrotu podatku z Holandii Brzeg Dolny należy przyszykować odpowiednie papiery.
 • Ksero ID CARD
 • Potwierdzenie ślubu
 • Dokumenty od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie osiągnął przychodów w tym roku rozliczanym.

Po uformowaniu tych dokumentów możemy wykonać procedurę zwrotu zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Ile się czeka na zwrot podatku z Holandii

W głównej mierze zależy to od Holenderskiego Urzędu Skarbowego, który raczej podaje tylko zbliżony czas przesłania decyzji podatkowej i jest to zakres od 3 do 6 miesięcy. Aby osiągnąć decyzje podatkową powinno się zlecić to odpowiedniej firmie, z naszej strony gwarantujemy czas wykonania zlecenia na Zwrot podatku z Holandii Brzeg Dolny do 6 miesięcy. Doświadczenie jakie zdobyliśmy umożliwia zmniejszyć do zera możliwe wątpliwości przed Urzędem Holenderskim.

Jaki możemy uzyskać zwrot z Holandii

Ilość zwrotu podatku którą powinniśmy uzyskać wnioskując się przy zwrot podatku z Holandii Brzeg Dolny jest ściśle określona od przysługującym nam ulgi, wynagrodzenia spełnionych z innych krajów oraz przychodów zdobytych w Holandii. Wykonać skalkulować wstępny zwrot należy zrobić kalkulacje zwrotu która pomoże odczytać wysokość nadpłaconego podatku a później wnioskować o zeznanie podatkowe do Holandii. Skoro zdecydują się Państwo na odzyskanie za pomocą naszej firmy zapewniamy rzeczową kalkulacje oraz precyzyjne wypełnienie zeznania podatkowego aby pozyskaćjak maksimum zwrot podatku z Holandii Brzeg Dolny.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Najczęściej jest to okres do 3 miesięcy kiedy deklaracja podatkowa została wysłana do 31 marca ale zdarzają się historie, że Holenderski Urząd Skarbowy nada decyzji od zwrocie podatku z Holandii Brzeg Dolny dopiero w w okresie czasu od 6 do 12 miesięcy. Posiadamy możliwość rozliczenia się do 5 lat w tył, więc Belastingdienst pozostawia nam duży zakres czasu aby wszcząć decyzje w jakiej formie adekwatnie się rozliczyć, pamiętajmy jednak, że lepiej opracować to jak najszybciej żeby osiągnąć adekwatny nam nadpłacony podatek z Holandii. Naocznym czynnikiem jest ma się rozumieć wpływającym na rozliczenie rok podatkowy za który składa się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

W istocie dociekasz się jak wykonać zwrot podatku z Holandii Brzeg Dolny jest to proste wystarczy uzupełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która umożliwia oszacować wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub uzupełnij formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się natychmiast całą resztą potrzebną do zwrotu podatku z Holandii Brzeg Dolny. Rozliczenie podatku z Holandii Brzeg Dolny jest aktualnie obowiązkowe w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

Pytania i odpowiedzi

Podstawowym dokumentem niezbędnym do podjęcia decyzji o odzyskanie podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to Holenderska karta z sumą podatków dostarczana przez firmę u której byłeś zatrudniony na zakończenie roku podatkowego.

Aby rozpocząć procedurę o rozliczenia podatku z Holandii należy wcześniej zgłosić deklaracje podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to ważne, dlatego, że urząd skarbowy w Holandii domaga się przekazania zaświadczenia, potwierdzającego wysokość dochodu osiągniętego w Polsce.

Wprowadzone zmiany spowodowały, że możliwość korzystania z obecnych zniżek przysługuje osobom spełniającym określone warunki. Bezględnym z nich jest uzyskanie choćby 90% dochodów opodatkowanych w Holandii oraz dostarczeniu dokumentów o dochodach przestawione przez krajowy Urząd Skarbowy zamieszkania.

Rozliczenie podatku z Holandii oraz odzyskanie zwrotu nadpłaconych kwot jest możliwe aż do 5 lat wstecz.

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Rozłąkowe jest ulgą podatkową, z której mogą użyć partnerzy fiskalni, z których przynajmniej jedna osoba jest zatrudniona z Holandii, druga mieszka w Polsce. Osoby te nie muszą być w związku małżeńskim, jednak muszą zostać spełnione określone tendencje.

Wnioskowanie o rozłąkowe jest wykonywane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie jest możliwe rozliczenia 100% podatku oddanego do holenderskiego urzędu podatkowego.

Rozliczenie podatkowe dla nierezydentów jest przymusowe w przypadku dostania z Belastingdienst Nederland urzędu pisma Aangiftebrief, wzywającego do złożenia wniosku o rozliczenie w określonym terminie. Wymóg rozliczenia jest również w sytuacji gdy szacowany zwrot przekracza kwotę 14 Euro lub wysokość dopłaty jest większa niż 45 Euro. W tych kilku sytuacjach za niezłożenie podatkowej deklaracji w prawidłowym terminie może zostać nałożona kara finansowa.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Brzeg Dolny wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami rozliczyć podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam odzyskanie podatku z Holandii usługę wykonujemy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej całkowitego zakończenia.

Przekładamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każda sprawa jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu