Zwrot podatku z Holandii Bolesławiec

Wykonamy kompleksową usługę rozliczenia podatku z Holandii dla pracowników zatrudnionych w kraju Holandii w Bolesławiec.

Nasza firma posiada punkty partnerskie w całej Polsce, odzyskać podatek możesz  również Online lub w punkcie partnerskim w Bolesławiec.

Zapraszamy do kontaktu. Poniżej przestawiamy kilka wygodnych dla Ciebie sposobów w jaki możesz uzyskać zwrotu podatku z Holandii.

Wykonaj wstępne szacowanie zwrotu z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Rozlicz podatek z Holandii za pomocą Naszego

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Dostępne usługi dla HOLANDII

Przygotuj dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na zestaw kilku pytań na temat przebiegu pracy w Holandii.
Wypełnij formularz, zgłoszenie trafia do Nas, dostaniesz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie sporządzimy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Przekażemy Ci kwotę zwrotu oraz koszt usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Kompleksowa usługa rozliczenia
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas mówią klienci

Zwrot dla Niemiec 2018

Miły kontakty sprawa załatwiona pozytywnie. Za rok na pewno skorzystam ponownie.

Sebastian Potwora
Sędziszów młp.

Niemcy

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Polecam możliwość manitorowania przez internet

Tomasz
Trzciana

Belgia

Polecam! Super kontakt!

Beata
Niedźwiada

Rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii Bolesławiec

Szczegóły do rozliczenia się z Holandii

Rozliczenie podatku z Holandii Bolesławiec

Zwrot podatku z Holandii Bolesławiec może uzyskać każda osoba, który była legalnie zatrudniona w na terenie Holandii i odprowadzał składki do Urzędu Skarbowego w Holandii Belastingdienst Nederland. Osoby podejmujący pracę na terenie Holandii są zobowiązani do rozliczenia się z podatku otrzymanego od Holenderskiego pracodawcy, deklaracja podatkowa będzie składana na zasadach podwójnych do Polskiego Urzędu skarbowego oraz do Belastingdienst Nederland.

Kalkulacja podatku zagranicznego czyli usługa zwrot podatku z Holandii Ustrzyki Dolne nie jest trudna do realizacji. Na stronach Holenderskiego Urzędu Skarbowego ciężko odnaleźć i doczytać jakie zasady jakie stosuje się przy zwrocie podatku z Holandii.

Podstawą otrzymania rozliczenia podatku z Holandii jest mieć w posiadaniu Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który powinien znajdować się na twojej karcie podatkowej otrzymanej od pracodawcy tzn. Jaaropgaaf, czyli... "jarografy" .

Obowiązek do rozliczenia

Obowiązek rozliczenia osób przyjmujących wypłatę w Holandii opiera się o polską ustawę o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz o konwencie miedzy Polską a Holandią w sprawie unikania podwójnego opodatkowania. Ustawa została ogłoszona w Warszawie dn. 13 lutego 2002 r. (Dz. U. 2003, nr 216, poz. 2120). Wynagrodzenie uzyskane w Holandii trzeba w Polsce rozliczyć w oparciu o zasadę proporcjonalnego odliczenia. Podsumowując, na terenie Holandii można przebywać nawet cały rok i tak tak samo pozostawać polskim podatnikiem. Pracownik starająca się o zwrot podatku z Holandii powinien zasięgnąć informacji czy organy podatkowe są wstanie uznać, że nadal powinien on być tutaj rozliczany z podatków.

Kiedy możemy starać się o zwrot podatku z Holandii.

Odzyskanie podatku z Holandii jest nawet zawiłą czynnością więc sugerujemy przeprowadzić ją przez naszą firmę, gdzie lata doświadczeń i rzetelność daje możliwość przeprowadzić tą usługę w najszybszy sposób abyś otrzymał zwrot z Holenderskiego Urzędu Skarbowego w najszybszy sposób i uniknać przy tym możliwych pomyłek, które mogą opóźnić przelew z Holenderskiego Urzędu Skarbowego. Od roku 2019 system odzyskania podatku z Holandii jest poniekąd bardziej złożony dlatego}, że Urząd skarbowy z Holandii Belastingdienst wdrożył zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, zmiana polega na tym aby uzyskać status rezydenta dochody Holenderskie muszą być co najmniej na poziomie 90%. Inne dochody pozyskane przez osobę mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Optymistyczne jest być właścicielem statusu rezydenta Holenderskiego dlatego iż można skorzystać z ulgi podatkowej (tax credit) a w ten stosunek uzyskanie jeszcze obszerniejszego zwrotu podatku z Holandii.

Aktualizacja przepisów podatkowych

Aktualizacja przepisów przez Belastingdienst spowodowała bardziej nieprzystepny procedurę uzyskania odzyskania podatku dla Polaków pracujących na terenie Holandii, na razie aby starać się o zwrot nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Bolesławiec należy w podstawowej kolejności uregulować należności w Polsce, polega| to na tym, że dla Belastingdienst trzeba przedstawić zestawienie o dochodach z Polski czyli z państwa zamieszkania. W rezultacie chcąc ubiegać się od rozliczenie podatku z Holandii, pracownicy w pierwszej kolejności muszą rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Bolesławiec aby ukazać Holandii dochód zarobiony w miejscu zameldowania. Przekłada się to ze zgłoszeniem do Polskiego Urzędu skarbowego formularza PIT-36 oraz załącznika PIT-36/ZG a następnie w następnej kolejności wnioskować się od zwrot podatku z Holandii. Ogromnym okolicznością wpływającym na wielkość zwrot podatku z Holandii Bolesławiec jest wiek zatrudnionego i tak dla osób powyżej 65 roku życia Holenderski Urząd {przyznaje|nadaje| kolejne ulgi podatkowe dla tak nazywanych pracowników w podeszłym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby uzyskać zwrot podatku z Holandii obowiązkowebędzie przez pracownika zgromadzenia szeregu dokumentów stwierdzających, że pracował na terenie Holandii i odprowadzał podatki jego pracodawca dlatego czynnikiem odzyskania podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Holenderskiego Urzędu Skarbowego. Ważne dokumenty aby przeprowadzić odzyskanie podatku z Holandii to po pierwsze dokument uzyskany od pracodawcy Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w wyjątkowych przypadkach, gdy nie posiadamy tych dokumentów rozliczenie wolno przeprowadzić na podstawie odcinków z wypłat Salarisa. Wykonanie zwrotu i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii wiąże się także z przekazaniem kopii swojego ID CARD lub paszportu oraz zeznania z Urzędu polskiego skarbowego EU/EOG. Dokument UE/EOG jest wystawiane przez Urząd skarbowy we wskazanym dla danego podatnika punkcie w Polsce. UE/EOG to pismo poświadczający dochody ogólnoświatowe uzyskane w danym roku podatkowym. Dokument ten jest on obowiązkowy do przedstawienia deklaracji podatkowej w Holenderski Urząd Skarbowy. Do zrealizowania rozliczenia podatkowego dla Holandii jest również podanie numeru konta bankowego na które zostanie wysłany przez Holenderski Urząd skarbowy nadpłaty podatku dochodowego.

Zwrot podatku z Holandii wspólnie z małżonkiem

 • Do rozliczenia wspólnego z małżonkiem i pozyskania zwrotu podatku z Holandii Bolesławiec potrzeba przyszykować właściwe dokumenty.
 • Ksero ID CARD
 • Potwierdzenie ślubu
 • Dokumenty od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie uzyskał dochodów w danym roku podatkowym.

Po uzupełnieniu tych wymaganych dokumentów jesteśmy w stanie przeprowadzić procedurę odzyskania zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Kiedy Belastingdienst Nederland wykona zwrot podatku

Głownie zależy to od Holenderskiego Urzędu Skarbowego, który przeważnie podaje tylko przybliżony czas przesłania decyzji podatkowej i jest to przedział od 3 do 6 miesięcy. Aby osiągnąć decyzje podatkową powinno się zlecić to zaufanej biurze, z naszej strony gwarantujemy czas przeprowadzania usługi na Zwrot podatku z Holandii Ustrzyki Dolne do 6 miesięcy. Kompetencje jakie posiadamy pozwala zmniejszyć do zera możliwe wątpliwości przed Urzędem Holenderskim.

Wysokość jaką możemy uzyskać zwrot z Holandii

Ilość zwrotu podatku którą możemy uzyskać starając się przy zwrot podatku z Holandii Bolesławiec jest gruntownie określona od adekwatnych nam ulgi, dochodów spełnionych z innych krajów oraz dochodów uzyskanych w Holandii. Aby obliczyć wstępny zwrot można przeprowadzić kalkulacje zwrotu która pomoże poznać poziom nadpłaconego podatku a następnie wypełnić zeznanie podatkowe do Holandii. Kiedy zdecydują się Państwo na odzyskanie za pomocą naszej firmy gwarantujemy rzetelną wstępną kalkulacje oraz kompleksowe wypełnienie zeznania podatkowego aby otrzymaćjak najwyższy zwrot podatku z Holandii Bolesławiec.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Najczęściej jest to okres do 3 miesięcy pod warunkiem gdy deklaracja podatkowa została przesłana do 31 marca ale zdarzają się historie, że Holenderski Urząd Skarbowy podeśle decyzji od zwrocie podatku z Holandii Bolesławiec dopiero w w okresie czasu od 6 do 12 miesięcy. Mamy możliwość rozliczenia się do 5 lat wstecz, wobec tego Belastingdienst pozostawia nam duży przedział czasu aby rozpocząć decyzje w jakiej formie doskonale się rozliczyć, pamiętajmy jednak, że korzystniej przeprowadzić to jak najszybciej aby uzyskać adekwatny nam nadpłacony podatek z Holandii. Wyraźnym czynnikiem jest owszem wpływającym na rozliczenie rok podatkowy za który mierzyć się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Jasne dociekasz się jak opracować zwrot podatku z Holandii Bolesławiec jest to nieskomplikowane wystarczy wypełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która daje możliwość oszacować wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub wypełnij formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się już całą resztą potrzebną do zwrotu podatku z Holandii Bolesławiec. Rozliczenie podatku z Holandii Bolesławiec jest obecnie obowiązkowe w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

Pytania i odpowiedzi

Najważniejszym dokumentem niezbędnym do rozpoczęcia starań o zwrot podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to Holenderska karta z sumą podatków wydawana przez pracodawce u którego pracowałeś na zakończenie roku podatkowego.

Aby rozpocząć procedurę o rozliczenia podatku z Holandii należy na wstępnie złożyć deklaracje podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to konieczne, dlatego, że Holenderski Urząd Skarbowy nalega dostarczenia zaświadczenia, potwierdzającego wysokość przychodu uzyskanego w Polsce.

Ostatnie zmiany w przepisach, że dopuszczalność korzystania z obecnych ulg przysługuje osobom spełniającym określone warunki. Jednym z nich jest osiągnięcie przynajmniej 90% dochodów opodatkowanych w Holandii oraz dostarczeniu dokumentów o dochodach przestawione przez krajowy Urząd Skarbowy zamieszkania.

Odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii i rozliczenie się z Urzędem Skarbowym Belastingdienst Nederland jest do 5 lat wstecz

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Rozłąkowe jest ulgą podatkową, z której lubią użyć partnerzy fiskalni, z których jedna osoba jest zatrudniona z Holandii, druga jest w Polsce. Osoby te nie jest wymagane być w związku małżeńskim, lecz muszą zostać potwierdzone określone tendencje.

Wnioskowanie o rozłąkowe jest stosowane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie jest możliwe odzyskania całości podatku oddanego do Belastingdienst Nederland.

Podatkowe rozliczenie dla nierezydentów jest obowiązkowe w przypadku dostania z holenderskiego urzędu pisma Aangiftebrief, wzywającego do złożenia wniosku o rozliczenie w określonym terminie. Obowiązek rozliczenia powstaje również w sytuacji gdy szacowany zwrot przekracza kwotę 14 Euro lub wysokość nadpłaty jest większa niż 45 Euro. W tych określonych sytuacjach za niezłożenie deklaracji w właściwym okresie może zostać przewidziana kara.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Bolesławiec wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami uzyskać podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam odzyskanie podatku z Holandii usługę wykonujemy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej całkowitego zakończenia.

Przekładamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każda sprawa jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu