Zwrot podatku z Holandii Boguszów-Gorce

Realizujemy kompleksową usługę rozliczenia podatku z Holandii dla osób pracujących w państwie Holandii w Boguszów-Gorce.

Nasza firma posiada punkty obsługi klienta w całej Polsce, rozliczyć możesz  również Online lub w punkcie partnerskim w Boguszów-Gorce.

Napisz do Nas. Poniżej prezentujemy kilka wygodnych dla Ciebie form w jaki możesz rozliczyć podatek z Holandii.

Wykonaj wstępne szacowanie zwrotu z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Rozlicz podatek z Holandii za pomocą Naszego

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Lista usług dla HOLANDII

Przygotuj dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na zestaw kilku pytań na temat przebiegu pracy w Holandii.
Uzupełnij formularz, sprawa trafia do Nas, dostaniesz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie wykonamy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Poznasz kwotę szacowanego zwrotu oraz koszt usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Wykonamy kompletną usługę rozliczenia
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas piszą klienci

Niemcy 2018

Polecam wszystkim

Zofia
Wiśniowa

Holandia 2018

Polecam. Holandia 2018

Grzesiek
Lubzina

Niemcy 2018

Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy. Bardzo rzetelna i konkretna firma – poleciłam znajomych i też są zadowoleni.

Ewa
Strzyżów

Odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii Boguszów-Gorce

Informacje do rozliczenia się z Holandii

Odzyskanie podatku z Holandii Boguszów-Gorce

Zwrot podatku z Holandii Boguszów-Gorce może uzyskać każdy pracownik, która była zatrudniony w Holandii i odprowadzał składki do Holenderskiego Urzędu Skarbowego Belastingdienst Nederland. Osoby podejmujący pracę na terenie Holandii są zobowiązani do złożenia deklaracji podatkowej z podatku zarobionego od firmy Holenderskiej, deklaracja podatkowa będzie składana podwójnie do Urzędu Skarbowego na terenie Polski oraz do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Obliczenie podatku zagranicznego czyli usługa zwrot podatku z Holandii Boguszów-Gorce nie jest trudna do wykonania. Na na stronie głównej Holenderskiego Urzędu Skarbowego trudno znaleźć i zrozumieć zasady jakie stosuje się przy zwrocie podatku z Holandii.

Uzasadnienie dostania zwrotu podatku z Holandii jest dysponowania Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który powinien być umieszczony na otrzymanej karcie podatkowej otrzymanej od pracodawcy tzn. Jaaropgaaf.

Prawo do rozliczenia

Prawo do rozliczenia pracowników przyjmujących wypłatę w na terenie Holandii opiera się o polską ustawę o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz o konwencie miedzy Polską a Królestwem Nederland w sprawie unikania podwójnego opodatkowania. Ustawa została ogłoszona w Warszawie dn. 13 lutego 2002 r. (Dz. U. 2003, nr 216, poz. 2120). Dochód uzyskany w na terenie Holandii trzeba w Polsce rozliczyć w oparciu o zasadę proporcjonalnego odliczenia. Podsumowując, na terenie Holandii można przebywać nawet cały rok i tak nadal pozostawać polskim podatnikiem. Pracownik starająca się o zwrot podatku z Holandii powinien zasięgnąć przepisów czy organy podatkowe są wstanie uznać, że nadal powinien on być tutaj rozliczany z podatków.

W jaki sposób możemy ubiegać o zwrot podatku z Holandii.

Zwrot podatku z Holandii jest nawet skomplikowaną czynnością dlatego sugerujemy dokonać ją przez naszą firmę, gdzie lata doświadczeń i staranności daje możliwość przeprowadzić tą procedurę w najszybszy sposób abyś otrzymał nadpłatę z Urzędu skarbowego w najszybszy możliwy sposób i uniknać przy tym możliwych pomyłek, które mogą opóźnić wpłatę z Urzędu skarbowego Holanderskiego. Od roku 2019 procedura zwrotu podatku z Holandii jest poniekąd trudniejszy dlatego}, że Holenderski Urząd skarbowy Belastingdienst wprowadził zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, zmiana polega na tym aby uzyskać status rezydenta dochody na terenie Holandii powinny być co najmniej na poziomie 90%. Pozostałe przychody pozyskane przez pracownika mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Wartościowe jest dysponować statusu rezydenta Holenderskiego dlatego iż można posłużyć się ulgi podatkowej (tax credit) a w ten stosunek pozyskanie jeszcze obszerniejszego zwrotu podatku z Holandii.

Aktualizacja przepisów podatkowych

Aktualizacja przepisów przez Holenderski Urząd Skarbowy spowodowała bardziej skomplikowany proces doczekania się zwrotu podatku dla Polaków pracujących na terenie Holandii, w obecnej chwili aby starać się o zwrot nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Boguszów-Gorce należy w pierwszej kolejności rozliczyć się w Polsce, polega| to na tym, że dla Belastingdienst należy pokazać zestawienie o przychodach z Polski czyli z państwa zameldowania. Podsumowując chcąc starać się od zwrot podatku z Holandii, osoby w podstawowej kolejności są zobowiązani do rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Boguszów-Gorce aby pokazać Holandii dochód zarobiony w miejscu zamieszkania. Przekłada się to ze zgłoszeniem do polskiej skarbówki zeznania PIT-36 oraz dokumentu PIT-36/ZG a następnie w dalszej kolejności starać się od zwrot podatku z Holandii. Podstawowym okolicznością wpływającym na poziom zwrot podatku z Holandii Boguszów-Gorce jest wiek podatnika i tak dla osób powyżej 65 roku życia Holenderski Urząd {przyznaje|nadaje| dalsze ulgi podatkowe dla tak zwanych pracowników w podeszłym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby uzyskać odzyskanie podatku z Holandii wymaganebędzie przez pracownika zgromadzenia zestawu dokumentów udowadniających, że otrzymywał wypłatę na terenie Holandii i przekazywał podatki jego pracodawca dlatego podstawą zwrotu podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Holenderskiego Urzędu Skarbowego. Ważne dokumenty aby rozpocząć rozliczenie podatku z Holandii to głównej mierze dokument otrzymany od zatrudniającego Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w innych sytuacjach, gdy nie posiadamy tych dokumentów zwrot możemy wykonać na w oparciu o odcinków z wypłat Salarisa. Przygotowanie zwrotu i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii wiąże się także z dołączeniem kopii swojego ID CARD lub paszportu oraz zeznania z Urzędu polskiego skarbowego EU/EOG. Dokument UE/EOG jest rozdawane przez Urząd skarbowy we wskazanym dla danego osobę punkcie w Polsce. UE/EOG to zaświadczenie poświadczający dochody światowe uzyskane w danym roku podatkowym. Dokument ten jest on obowiązkowy do złożenia deklaracji podatkowej w Belastingdienst. Do zrealizowania rozliczenia podatkowego dla Holandii jest również podanie numeru konta bankowego na które zostanie wysłany przez Holenderski Urząd skarbowy nadpłaty podatku dochodowego.

Rozliczenie podatku z Holandii razem z małżonkiem

 • Dla uzyskania rozliczenia wspólnego z partnerem i uzyskania zwrotu podatku z Holandii Boguszów-Gorce powinno się opracować odpowiednie pisma urzędowe.
 • Ksero ID CARD
 • Potwierdzenie ślubu
 • Zaświadczenie od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie uzyskał dochodów w danym roku rozliczanym.

Po dopełnieniu tych dokumentów możemy przeprowadzić procedurę zwrotu zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Jak długo czeka się zwrot podatku z Holandii

W głównej mierze zależy to od Holenderskiego Urzędu Skarbowego, który raczej przekazuje tylko przybliżony czas wysłania decyzji podatkowej i jest to przedział od 3 do 6 miesięcy. Aby osiągnąć decyzje podatkową powinno się zlecić to odpowiedniej firmie, z naszej strony gwarantujemy czas przeprowadzania usługi na odzyskania nadpłaconego podatku Boguszów-Gorce do 6 miesięcy. Doświadczenie jakie posiadamy umożliwia zmniejszyć do zera możliwe wątpliwości przed Urzędem Holenderskim.

Jaki możemy uzyskać zwrot z Holandii

Wysokość zwrotu podatku którą możemy dostać wnioskując się przy zwrot podatku z Holandii Boguszów-Gorce jest sumiennie oparta od przysługującym nam ulgi, dochodów zdobytych z innych krajów oraz dochodów uzyskanych w Holandii. Wykonać obliczyć początkowy zwrot należy zrobić kalkulacje zwrotu która pomaga dociec wymiar nadpłaconego podatku a później wypełnić zeznanie podatkowe do Holandii. Jeśli zdecydują się Państwo na zwrot za pomocą naszej firmy zapewniamy rzeczową wstępną kalkulacje oraz precyzyjne zrobienie zeznania podatkowego aby otrzymaćjak najwyższy zwrot podatku z Holandii Boguszów-Gorce.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Z reguły jest to moment do 3 miesięcy kiedy zeznanie podatkowa została złożona do 31 marca ale zdarzają się historie, że Holenderski Urząd Skarbowy nada decyzji od zwrocie podatku z Holandii Boguszów-Gorce dopiero w przedziale czasu od 6 do 12 miesięcy. Dysponujemy sposobność rozliczenia się do 5 lat do tyłu, wobec tego Belastingdienst pozostawia nam duży okres czasu aby rozpocząć decyzje w jakiej formie absolutnie się rozliczyć, pamiętajmy jednakże, że lepiej przeprowadzić to jak najszybciej żeby osiągnąć zasłużony nam nadpłacony podatek z Holandii. Wyraźnym czynnikiem jest ma się rozumieć wpływającym na zwrot rok podatkowy za który mierzyć się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Jasne zastanawiasz się jak przygotować zwrot podatku z Holandii Boguszów-Gorce jest to nieskomplikowane wystarczy wypełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która umożliwia oszacować wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub wypełnij formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się już całą resztą potrzebną do zwrotu podatku z Holandii Boguszów-Gorce. Rozliczenie podatku z Holandii Boguszów-Gorce jest obecnie obowiązkowe w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

Ważne pytania i Odpowiedzi

Podstawowym dokumentem niezbędnym do podjęcia decyzji o rozliczenia podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to holenderska karta z sumą podatków przekazywana przez firmę u której byłeś zatrudniony po zakończeniu roku podatkowego.

Aby móc ubiegać się o rozliczenia podatku z Holandii należy na wstępnie zgłosić deklaracje podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to ważne, ponieważ urząd skarbowy w Holandii nalega przekazania zaświadczenia, pokazującego wysokość dochodu osiągniętego w Polsce.

Ostatnie zmiany w przepisach, że zezwolenie odnoszenia z obecnych zniżek przysługuje osobom spełniającym określone warunki. Podstawowym z nich jest osiągnięcie co najmniej 90% przychodów opodatkowanych w Holandii oraz wysłaniu zaświadczenia o dochodach wystawione przez krajowy Urząd Skarbowy zamieszkania.

Zwrot podatku z Holandii jest możliwe do 5 lat wstecz zgodnie z przepisami Belastingdienst Nederland

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Podatkowa ula rozłąkowe, z której mogą użyć partnerzy fiskalni, z których przynajmniej jedna osoba jest zatrudniona z Holandii, druga pracuje w Polsce. Osoby te nie muszą być w akcie małżeńskim, lecz muszą zostać potwierdzone określone tendencje.

Wnioskowanie o rozłąkowe jest wykonywane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie jest możliwe rozliczenia 100% podatku oddanego do Belastingdienst Nederland.

Podatkowe rozliczenie dla nierezydentów jest obowiązkowe w przypadku wysłania z Holenderskiego urzędu pisma Aangiftebrief, nakazującego do rozliczenia w określonym terminie. Wymóg rozliczenia jest również w sytuacji gdy szacowany zwrot przekracza kwotę 14 Euro lub wysokość nadpłaty jest wyższa niż 45 Euro. W tych kilku sytuacjach za niezłożenie deklaracji w prawidłowym terminie może zostać nałożona kara.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Boguszów-Gorce wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami uzyskać podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam rozliczenie podatku z Holandii usługę sporządzamy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej całkowitego zakończenia.

Przekładamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każde zgłoszenie jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu