Zwrot podatku z Holandii Żory

Przeprowadzamy kompletną usługę odzyskania podatku z Holandii dla osób pracujących na terenie Holandii w Żory.

Nasza firma posiada oddziały w całej Polsce, rozliczyć podatek z Holandii możesz  również On-line lub w punkcie partnerskim w Żory.

Skontaktuj się z Nami. Poniżej przestawiamy kilka wygodnych dla Ciebie form w jaki możesz rozliczyć podatek z Holandii.

Wykonaj bezpłatną kalkulacje z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Rozlicz podatek z Holandii za pomocą Naszego

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Lista usług dla HOLANDII

Przygotuj dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na kilka pytań odnośnie przebiegu pracy w Holandii.
Wypełnij formularz, sprawa trafia do Nas, dostaniesz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie sporządzimy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Przekażemy Ci kwotę szacowanego zwrotu oraz koszt wykonania usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Wykonamy kompletną usługę rozliczenia
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas piszą klienci

Holandia

Bardzo miła dobra współpraca oceniam na piec

Grzegorz
Ropczyce

Holandia 2018

Bardzo polecam. Całą procedurę zwrotu wykonałam przez internet. Super kontakt.

Damian
Rabka

Wielka Brytania 2017/2018

Szybko sprawnie zwrot nawet większy niż był przy szacowaniu.

Mariuszek
Kamionka

Rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii Żory

Szczegóły do rozliczenia się z Holandii

Zwrot podatku z Holandii Żory

Zwrot podatku z Holandii Żory

Zwrot podatku z Holandii Żory może uzyskać każda osoba, który była zatrudniony w Holandii i odprowadzała podatki do Holenderskiego Urzędu Skarbowego Nederland Belastingdienst.

Jeśli zatrudniony byłeś w Holandii i pracodawca odprowadzał składki z twojego wynagrodzenia należy Tobie zwrot podatku z Holandii Żory w w procedurze nadpłaty podatku, o który powinieneś się ubiegać się do Belastingdienst Urzędu skarbowego.
Uzasadnienie otrzymania rozliczenia podatku z Holandii jest posiadanie Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który powinien być umieszczony na otrzymanej karcie podatkowej otrzymanej od firmy zatrudniającej tzn. Jaaropgaaf, czyli… “jarografy” .
Odzyskanie podatku z Holandii jest do wykonania dla lat od 2015 od 2019 wystarczy że, skontaktujesz się z Nami a dopingujemy całą procedurę zwrot podatku z Holandii Żory dla Ciebie.

Wykonujemy rozliczenie podatku z Holandii w wszystkich możliwych formach:

 • dla osób zameldowanych cały rok w Holandii
 • dla osób nie zameldowane cały rok w Holandii
 • dla osób zameldowanych tylko część roku w Holandii

Kiedy możemy starać się o zwrot podatku z Holandii.

Odzyskanie podatku z Holandii jest dość skomplikowaną procedurą więc proponujemy przeprowadzić ją przez naszą firmę, gdzie lata umiejętności i rzetelność daje możliwość przeprowadzić tą procedurę w najszybszy sposób abyś otrzymał zwrot z Holenderskiego Urzędu Skarbowego w najszybszy możliwy sposób i pominać przy tym możliwych pomyłek, które mogą opóźnić wpłatę z Urzędu skarbowego Holanderskiego.
Wraz z rokiem 2019 proces rozliczenia podatku z Holandii jest poniekąd trudniejszy dlatego}, że Holenderski Urząd skarbowy Belastingdienst wdrożył zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, zmiana polega na tym aby mieć status rezydenta dochody na terenie Holandii powinny być co najmniej na poziomie 90%. Pozostałe dochody pozyskane przez osobę mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Pozytywne jest dysponować statusu rezydenta Holenderskiego ponieważ można posłużyć się ulgi podatkowej (tax credit) a w ten sposób uzyskanie jeszcze liczniejszego zwrotu podatku z Holandii.

Zmiana przepisów przez Belastingdienst wywołała bardziej skomplikowany procedurę doczekania się zwrotu podatku dla Polaków pracujących na terenie Holandii, w obecnej chwili aby wnioskować się o odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Żory należy w pierwszej kolejności rozliczyć się w Polsce, polega| to na tym, że dla Belastingdienst trzeba przedstawić zaświadczenie o dochodach z Polski czyli z państwa zamieszkania.

Podsumowując chcąc ubiegać się od rozliczenie podatku z Holandii, osoby w pierwszej kolejności powinny rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Żory aby pokazać Holandii dochód uzyskany w miejscu zamieszkania.

Wiąże się to ze złożeniem do polskiej skarbówki pitu PIT-36 oraz dokumentu PIT-36/ZG a następnie w następnej kolejności ubiegać się od zwrot podatku z Holandii.
Dużym okolicznością wpływającym na poziom zwrot podatku z Holandii Żory jest wiek zatrudnionego i tak dla osób powyżej 65 roku życia Belastingdienst {przyznaje|nadaje| kolejne ulgi podatkowe dla tak nazywanych osób w starszym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby uzyskać rozliczenie podatku z Holandii obowiązkowebędzie przez osobę przygotowania zestawu dokumentów potwierdzających, że otrzymywał wypłatę na terenie Holandii i odprowadzał podatki jego pracodawca więc Dźwignia zwrotu podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Urząd skarbowy w Holandii.
Wymagane dokumenty aby rozpocząć odzyskanie podatku z Holandii to na wstępie dokument uzyskany od właściciela Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w innych sytuacjach, gdy nie posiadamy tych dokumentów zwrot możemy przeprowadzić na w oparciu o odcinków z wypłat Salarisa.

Wykonanie odzyskania i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii wiąże się także z załączenie kopii dowodu osobistego lub paszportu oraz zeznania z polskiego Urzędu skarbowego EU/EOG.
Zaświadczenie UE/EOG jest wykonywane przez Urząd skarbowy we wskazanym dla danego pracownika punkcie w Polsce.
UE/EOG to pismo poświadczający dochody światowe uzyskane w danym roku podatkowym. Druk ten jest on niezbędny do złożenia deklaracji podatkowej w Holenderskim Urzędzie skarbowym.
rozliczenia podatkowego dla Holandii jest zarówno podanie numeru konta bankowego na które będzie wysłany przez Holenderski Urząd skarbowy nadpłaty podatku dochodowego.

Zwrot podatku z Holandii wspólnie z małżonkiem

 • Do rozliczenia wspólnego z partnerem i pozyskania zwrotu podatku z Holandii Żory potrzeba przyszykować właściwe dokumenty.
 • Kserokopie dowodu osobistego
 • Akt ślubu
 • Poświadczenie od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie uzyskał przychodów w danym roku rozliczanym.

Po dopełnieniu tych dokumentów możemy uzyskać procedurę odzyskania zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Jaki możemy uzyskać zwrot z Holandii

Poziom zwrotu podatku jaką możemy dostać wnioskując się przy zwrot podatku z Holandii Żory jest dokładnie określona od adekwatnych nam ulgi, dochodów zdobytych z innych krajów oraz przychodów zdobytych w Holandii.
Wykonać obliczyć wstępny zwrot powinno się dokonać kalkulacje zwrotu która pomoże poznać poziom nadpłaconego podatku a następnie wypełnić zeznanie podatkowe do Holenderskiego Urzędu Skarbowego.
Jeśli zdecydują się Państwo na zwrot za pomocą naszej firmy gwarantujemy rzeczową wstępną kalkulacje oraz precyzyjne zrobienie zeznania podatkowego aby doprowadzić dojak najwyższy zwrot podatku z Holandii Żory.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Zazwyczaj jest to cykl do 3 miesięcy pod warunkiem gdy deklaracja podatkowa została wysłana do 31 marca ale zdarzają się problemy, że Holenderski Urząd Skarbowy nada decyzji od zwrocie podatku z Holandii Żory dopiero w w okresie czasu od 6 do 12 miesięcy.
Posiadamy sposobność rozliczenia się do 5 lat do tyłu, otóż Belastingdienst daje nam ogromny zakres czasu aby rozpocząć decyzje w jakiej formie najkorzystniej się rozliczyć, pamiętajmy jednakże, że korzystniej przeprowadzić to jak najszybciej żeby doczekać adekwatny nam nadpłacony podatek z Holandii.
Jednoznacznym czynnikiem jest bez wątpienia wpływającym na rozliczenie rok podatkowy za który mierzyć się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Oczywiście myślisz się jak sporządzić zwrot podatku z Holandii Żory jest to nieskomplikowane wystarczy wypełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która pozwala oszacować wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub uruchom formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się niezwłocznie całą resztą potrzebną do zwrotu podatku z Holandii Żory. Rozliczenie podatku z Holandii Żory jest aktualnie niezbędne w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

Pytania i odpowiedzi

Najważniejszym dokumentem niezbędnym do rozpoczęcia starań o zwrot podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to Holenderska karta z sumą podatków przekazywana przez firmę u której byłeś zatrudniony na końcu roku podatkowego.

Aby rozpocząć procedurę o odzyskania podatku z Holandii należy na wstępnie złożyć deklaracje podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to konieczne, ponieważ urząd skarbowy w Holandii nalega przekazania zaświadczenia, potwierdzającego wysokość dochodu osiągniętego w Polsce.

Wprowadzone zmiany spowodowały, że dopuszczalność odnoszenia z ubiegłych zniżek przysługuje osobom spełniającym określone warunki. Bezględnym z nich jest osiągnięcie co najmniej 90% przychodów opodatkowanych w Holandii oraz wysłaniu zaświadczenia o dochodach przestawione przez urząd skarbowy w kraju zamieszkania.

Rozliczenie podatku z Holandii oraz odzyskanie zwrotu nadpłaconych kwot jest możliwe aż do 5 lat wstecz.

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Rozłąkowe to ulga, z której lubią użyć partnerzy fiskalni, z których jedna osoba pracuje z Holandii, druga pracuje w Polsce. Osoby te nie koniecznie być w związku małżeńskim, lecz muszą zostać potwierdzone określone warunki.

Wnioskowanie o rozłąkowe jest wykonywane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie jest możliwe odzyskania 100% podatku zapłaconego do holenderskiego urzędu podatkowego.

Rozliczenie dla nierezydentów jest obowiązkowe w przypadku wysłania z holenderskiego urzędu pisma Aangiftebrief, wzywającego do złożenia wniosku o rozliczenie w określonym terminie. Wymóg rozliczenia jest również w sytuacji gdy kalkulowany zwrot przekracza kwotę 14 Euro lub wysokość dopłaty jest wyższa niż 45 Euro. W tych kilku sytuacjach za niezłożenie deklaracji w prawidłowym terminie może zostać przewidziana kara.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Żory wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami rozliczyć podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam rozliczenie podatku z Holandii usługę sporządzamy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej całkowitego zakończenia.

Przekładamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każda sprawa jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu