Zwrot podatku z Holandii Wojkowice

Wykonujemy kompletną usługę zwrotu podatku z Holandii dla osób pracujących na terenie Holandii w Wojkowice.

Posiadamy oddziały w całej Polsce, rozliczyć podatek z Holandii możesz  również Online lub w punkcie partnerskim w Wojkowice.

Zapraszamy do kontaktu. Poniżej przestawiamy kilka wygodnych dla Ciebie metod w jaki możesz odzyskać podatek z Holandii.

Wykonaj bezpłatną kalkulacje z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Odzyskaj podatek z Holandii za pomocą Naszego

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Lista usług dla HOLANDII

Przygotuj dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na kilka pytań odnośnie przebiegu pracy w Holandii.
Uzupełnij formularz, zgłoszenie trafia do Nas, otrzymasz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie sporządzimy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Przekażemy Ci kwotę szacowanego zwrotu oraz koszt usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Wykonamy kompletną usługę rozliczenia
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas piszą klienci

Dania 2018

Nie mam zastrzeżeń, super kontakt.

Ewa
Borek Mały

Holandia 2018

Polecam. Holandia 2018

Grzesiek
Lubzina

Norwegia 2018

Szybko i zgodnie z umową.

Michał
Łączki kucharskie

Uzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii Wojkowice

Informacje do rozliczenia się z Holandii

Zwrot podatku z Holandii Wojkowice

Zwrot podatku z Holandii Wojkowice

Zwrot podatku z Holandii Wojkowice ma prawo starać się każdy pracownik, który była legalnie zatrudniona w na terenie Holandii i odprowadzał składki do Urzędu Skarbowego w Holandii Belastingdienst Nederland.

Więc jeśli pracowałeś legalnie w Holandii i twój pracodawca odprowadzał potrącenia z twojej wypłaty należy Tobie zwrot podatku z Holandii Wojkowice w w procedurze nadpłaty podatku, o który można starać się do Belastingdienst Urzędu skarbowego.
Motywem dostania rozliczenia podatku z Holandii jest dysponowania Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który ma znajdować się na otrzymanej karcie podatkowej otrzymanej od firmy zatrudniającej tzn. Jaaropgaaf, czyli… “jarografy” .
Zwrot podatku z Holandii można wykonać dla lat od 2015 od 2019 wystarczy że, dokonasz kontaktu z Nami a dopingujemy całą procedurę odzyskania podatku z Holandii Wojkowice dla Ciebie.

Wykonujemy zwrot podatku z Holandii w wszystkich możliwych formach:

 • dla osób zameldowanych cały rok w Holandii
 • dla osób nie zameldowane cały rok w Holandii
 • dla pracowników zameldowanych tylko część roku w Holandii

Jak możemy ubiegać o zwrot podatku z Holandii.

Zwrot podatku z Holandii jest dość zawiłą procedurą więc sugerujemy dokonać ją przez naszą firmę, gdzie lata doświadczeń i rzetelność daje możliwość wykonać tą procedurę w najszybszy sposób abyś otrzymał nadpłatę z Holenderskiego Urzędu Skarbowego w najszybszy możliwy sposób i uniknać przy tym możliwych błędów, które opózniają przelew z Urzędu skarbowego Holanderskiego.
Wraz z rokiem 2019 proces rozliczenia podatku z Holandii jest poniekąd bardziej złożony dlatego}, że Urząd skarbowy z Holandii Belastingdienst wdrożył zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, zmiana polega na tym aby mieć status rezydenta przychody na terenie Holandii muszą być co najmniej na poziomie 90%. Pozostałe przychody uzyskane przez pracownika mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Optymistyczne jest posiadanie statusu rezydenta Holenderskiego dlatego iż można posłużyć się ulgi podatkowej (tax credit) a w ten stosunek pozyskanie jeszcze obszerniejszego zwrotu podatku z Holandii.

Przeróbka przepisów przez Belastingdienst Sprawiła bardziej pogmatwany proces doczekania się odzyskania podatku dla Polaków zatrudnionych w Holandii, obecnie aby starać się o zwrot nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Wojkowice powinno się w pierwszej kolejności uregulować należności w Polsce, polega| to na tym, że dla Holenderskiego Urzędu Skarbowego trzeba przedstawić zaświadczenie o dochodach z Polski czyli z państwa zameldowania.

W rezultacie chcąc wnioskować się od odzyskanie podatku z Holandii, osoby w głównej kolejności są zobowiązani do rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Wojkowice aby pokazać Holandii dochód uzyskany w miejscu zamieszkania.

Wiąże się to ze złożeniem do Polskiego Urzędu skarbowego formularza PIT-36 oraz dokumentu PIT-36/ZG a następnie w dalszej kolejności wnioskować się od zwrot podatku z Holandii.
Ogromnym okolicznością wpływającym na wielkość zwrot podatku z Holandii Wojkowice jest wiek podatnika i tak dla pracowników powyżej 65 roku życia Belastingdienst {przyznaje|nadaje| kolejne ulgi podatkowe dla tak zwanych pracowników w starszym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby wykonać odzyskanie podatku z Holandii obowiązkowebędzie przez osobę zatrudnioną przygotowania zestawu dokumentów udowadniających, że otrzymywał wypłatę na terenie Holandii i przekazywał podatki jego pracodawca więc Dźwignia zwrotu podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Urząd skarbowy w Holandii.
Wymagane dokumenty aby rozpocząć zwrot podatku z Holandii to głównej mierze dokument nabyty od właściciela Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w innych sytuacjach, gdy nie posiadamy tych dokumentów rozliczenie wolno wykonać na podstawie odcinków z wypłat Salarisa.

Sporządzenie odzyskania i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii krzyżuje się się także z przekazaniem kopii dowodu osobistego lub paszportu oraz zeznania z Urzędu polskiego skarbowego EU/EOG.
Zaświadczenie UE/EOG jest wystawiane przez Urząd skarbowy we właściwym dla danego pracownika punkcie w Polsce.
UE/EOG to druk poświadczający przychody światowe uzyskane w danym roku podatkowym. Dokument ten jest on konieczny do przedstawienia deklaracji podatkowej w Holenderskim Urzędzie skarbowym.
Do przygotowania rozliczenia podatkowego dla Holandii jest zarówno podanie numeru konta bankowego na które zostanie wysłany przez Belastingdienst nadpłaty podatku dochodowego.

Zwrot podatku z Holandii wspólnie z małżonkiem

 • Dla uzyskania rozliczenia wspólnego z małżonkiem i pozyskania zwrotu podatku z Holandii Wojkowice należy przyszykować właściwe pisma urzędowe.
 • Kserokopie dowodu osobistego
 • Akt ślubu
 • Poświadczenie od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie osiągnął dochodów w danym roku podatkowym.

Po uformowaniu tych wymaganych dokumentów możemy uzyskać procedurę odzyskania zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Jaki możemy uzyskać zwrot z Holandii

Wysokość zwrotu podatku którą możemy uzyskać wnioskując się przy zwrot podatku z Holandii Wojkowice jest ściśle związana od przysługującym nam ulgi, przychodów zdobytych z innych krajów oraz przychodów uzyskanych w Holandii.
Wykonać obliczyć wstępny zwrot należy dokonać kalkulacje zwrotu która pomoże poznać poziom nadpłaconego podatku a później wypełnić zeznanie podatkowe do Holenderskiego Urzędu Skarbowego.
Gdy zdecydują się Państwo na odzyskanie za pomocą naszej firmy pewność solidną wstępną kalkulacje oraz precyzyjne zrobienie zeznania podatkowego aby otrzymaćjak maksimum zwrot podatku z Holandii Wojkowice.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Z reguły jest to czas do 3 miesięcy w przypadku gdy deklaracja podatkowa została przesłana do 31 marca ale zdarzają się historie, że Holenderski Urząd Skarbowy nada decyzji od zwrocie podatku z Holandii Wojkowice dopiero w przedziale czasu od 6 do 12 miesięcy.
Dysponujemy wariant rozliczenia się do 5 lat do tyłu, w ten sposób Belastingdienst pozostawia nam duży okres czasu aby wszcząć decyzje w jakiej formie adekwatnie się rozliczyć, pamiętajmy aczkolwiek, że lepiej przeprowadzić to jak najszybciej aby osiągnąć adekwatny nam nadpłacony podatek z Holandii.
Wyraźnym czynnikiem jest oczywiście wpływającym na zwrot rok podatkowy za który mierzyć się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Nie ulga wątpliwości dociekasz się jak sporządzić zwrot podatku z Holandii Wojkowice jest to łatwe wystarczy uzupełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która daje możliwość oszacować wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub wypełnij formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się jak najszybciej całą resztą potrzebną do zwrotu podatku z Holandii Wojkowice. Rozliczenie podatku z Holandii Wojkowice jest aktualnie niezbędne w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

Pytania i odpowiedzi

Podstawowym dokumentem niezbędnym do podjęcia decyzji o zwrot podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to Holenderska karta podatkowa dostarczana przez pracodawcę na końcu roku podatkowego.

Aby móc ubiegać się o zwrot podatku z Holandii należy wcześniej złożyć zeznanie podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to konieczne, ponieważ Holenderski Urząd Skarbowy wymaga doręczenia zaświadczenia, potwierdzającego wysokość przychodu uzyskanego w Polsce.

Wprowadzone zmiany spowodowały, że zezwolenie korzystania z obecnych ulg należy się pracownikom spełniającym określone warunki. Bezględnym z nich jest osiągnięcie choćby 90% przychodów opodatkowanych w Holandii oraz przekazaniu zaświadczenia o dochodach wystawione przez urząd skarbowy w kraju zamieszkania.

Odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii i rozliczenie się z Urzędem Skarbowym Belastingdienst Nederland jest do 5 lat wstecz

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Rozłąkowe jest ulgą podatkową, z której mogą użyć partnerzy fiskalni, z których przynajmniej jedna osoba jest zatrudniona z Holandii, druga przebywa w Polsce. Osoby te nie jest wymagane być w związku małżeńskim, lecz muszą zostać wykonane określone tendencje.

Rozliczenie rozłąkowe jest wykonywane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie ma możliwości odzyskania 100% podatku oddanego do Belastingdienst Nederland.

Rozliczenie dla nierezydentów jest obowiązkowe w przypadku wysłania z holenderskiego urzędu listu Aangiftebrief, nakazującego do złożenia wniosku o rozliczenie w określonym terminie. Wymóg rozliczenia powstaje również kiedy szacowany zwrot podatku przekracza kwotę 14 Euro lub wysokość dopłaty jest wyższa niż 45 Euro. W tych kilku przypadkach za niezłożenie deklaracji w prawidłowym okresie może zostać przewidziana kara.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Wojkowice wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami odzyskać podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam odzyskanie podatku z Holandii usługę wykonujemy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej kompletnego zakończenia.

Przekładamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każde zgłoszenie jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu