Zwrot podatku z Holandii Wałbrzych

Wykonamy kompletną usługę rozliczenia podatku z Holandii dla osób zatrudnionych na terenie Holandii w Wałbrzych.

Posiadamy punkty partnerskie w całej Polsce, rozliczyć podatek z Holandii możesz  także On-line lub w punkcie partnerskim w Wałbrzych.

Skontaktuj się z Nami. Poniżej przestawiamy kilka wygodnych dla Ciebie sposobów w jaki możesz odzyskać podatek z Holandii.

Wykonaj bezpłatną kalkulacje z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Odzyskaj podatek z Holandii z Naszym

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Dostępne usługi dla HOLANDII

Przygotuj otrzymane dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na kilka pytań odnośnie przebiegu pracy w Holandii.
Wypełnij formularz, zgłoszenie trafia do Nas, otrzymasz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego systemu Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie wykonamy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Przekażemy Ci kwotę szacowanego zwrotu oraz koszt wykonania usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Wykonamy kompletną usługę rozliczenia
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas piszą klienci

Holandia

Bardzo miła dobra współpraca oceniam na piec

Grzegorz
Ropczyce

Zwrot dla Niemiec 2018

Miły kontakty sprawa załatwiona pozytywnie. Za rok na pewno skorzystam ponownie.

Sebastian Potwora
Sędziszów młp.

Norwegia 2018

Szybko i zgodnie z umową.

Michał
Łączki kucharskie

Zwrot nadpłaconego podatku z Holandii Wałbrzych

Szczegóły do rozliczenia się z Holandii

Rozliczenie podatku z Holandii Wałbrzych

Zwrot podatku z Holandii Wałbrzych może uzyskać każda osoba, który była zatrudniony w na terenie Holandii i odprowadzała podatki do Urzędu Skarbowego w Holandii Belastingdienst Nederland. Polacy podejmujący pracę na terenie Nederland mają obowiązek złożenia deklaracji podatkowej z podatku otrzymanego od firmy Holenderskiej, zeznanie podatkowe będzie składana na zasadach podwójnych do Polskiego Urzędu skarbowego oraz do Belastingdienst Nederland.

Kalkulacja podatku zagranicznego czyli usługa zwrot podatku z Holandii Wałbrzych nie jest skomplikowana do realizacji. Na na stronie głównej Holenderskiego Urzędu Skarbowego ciężko odnaleźć i doczytać jakie zasady jakie stosuje się przy zwrocie podatku z Holandii.

Podstawą uzyskania rozliczenia podatku z Holandii jest dysponowania Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który powinien jest dostępny na twojej karcie podatkowej otrzymanej od firmy zatrudniającej tzn. Jaaropgaaf, czyli... "jarografy" .

Obowiązek do rozliczenia

Prawo do rozliczenia osób przyjmujących wynagrodzenie w na terenie Holandii opiera się o polską ustawę o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz o konwencie miedzy Polską a Królestwem Nederland w sprawie unikania podwójnego opodatkowania. Ustawa została ogłoszona w Warszawie dn. 13 lutego 2002 r. (Dz. U. 2003, nr 216, poz. 2120). Dochód uzyskany w Holandii należy w Polsce rozliczyć w oparciu o zasadę proporcjonalnego odliczenia. Podsumowując, na terenie Nederlandii można przebywać nawet cały rok podatkowy i tak nadal pozostawać polskim podatnikiem. Osoba starająca się o zwrot podatku z Holandii powinien poszukać informacji czy organy podatkowe są wstanie stwierdzić, że nadal powinien on być tutaj rozliczany z podatków.

W jaki sposób możemy starać się o zwrot podatku z Holandii.

Rozliczenie podatku z Holandii jest nawet złożoną czynnością więc proponujemy przeprowadzić ją przez naszą firmę, gdzie lata doświadczeń i profesjonalizm daje możliwość wykonać tą procedurę w najszybszy sposób abyś dostał zwrot z Holenderskiego Urzędu Skarbowego w najszybszy sposób i pominać przy tym możliwych pomyłek, które mogą opóźnić wpłatę z Holenderskiego Urzędu Skarbowego. Wraz z rokiem 2019 proces zwrotu podatku z Holandii jest poniekąd trudniejszy dlatego}, że Urząd skarbowy z Holandii Belastingdienst wdrożył zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, zmiana polega na tym aby uzyskać status rezydenta przychody na terenie Holandii powinny być co najmniej na poziomie 90%. Pozostałe dochody uzyskane przez pracownika mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Optymistyczne jest dysponować statusu rezydenta Holenderskiego ponieważ można skorzystać z ulgi podatkowej (tax credit) a w ten stosunek pozyskanie jeszcze większego zwrotu podatku z Holandii.

Aktualizacja przepisów podatkowych

Przeróbka przepisów przez Holenderski Urząd Skarbowy Sprawiła bardziej nieprzystepny procedurę doczekania się zwrotu podatku dla Polaków zatrudnionych w Holandii, obecnie aby wnioskować się o odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Wałbrzych należy w pierwszej kolejności uregulować należności w Polsce, polega| to na tym, że dla Holenderskiego Urzędu Skarbowego należy przedstawić zaświadczenie o przychodach z Polski czyli z państwa zamieszkania. W rezultacie chcąc starać się od zwrot podatku z Holandii, pracownicy w podstawowej kolejności powinny rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Wałbrzych aby ukazać Holandii dochód zarobiony w miejscu zamieszkania. Przekłada się to ze zgłoszeniem do polskiej skarbówki zeznania PIT-36 oraz załącznika PIT-36/ZG a następnie w dalszej kolejności wnioskować się od zwrot podatku z Holandii. Ogromnym okolicznością wpływającym na wysokość zwrot podatku z Holandii Wałbrzych jest wiek pracownika i tak dla osób powyżej 65 roku życia Holenderski Urząd {przyznaje|nadaje| kolejne ulgi podatkowe dla tak zwanych pracowników w starszym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby starać się o odzyskanie podatku z Holandii koniecznebędzie przez osobę zatrudnioną zebrania szeregu dokumentów udowadniających, że pracował na terenie Holandii i przekazywał podatki jego pracodawca dlatego czynnikiem rozliczenia podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Holenderskiego Urzędu Skarbowego. Podstawowe dokumenty aby wykonać zwrot podatku z Holandii to na ogół dokument otrzymany od pracodawcy Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w wyjątkowych przypadkach, gdy nie mamy tych dokumentów rozliczenie możemy przeprowadzić na w oparciu o odcinków z wypłat Salarisa. Przygotowanie odzyskania i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii wiąże się także z załączenie kopii swojego ID CARD lub paszportu oraz zeznania z Urzędu polskiego skarbowego EU/EOG. Zaświadczenie UE/EOG jest wykonywane przez Urząd skarbowy we wskazanym dla danego osobę punkcie w Polsce. UE/EOG to pismo poświadczający dochody światowe osiągnięte w danym roku podatkowym. Druk ten jest on niezbędny do złożenia deklaracji podatkowej w Belastingdienst. Do przygotowania rozliczenia podatkowego dla Holandii jest także ujęcie numeru konta bankowego na które zostanie przelany przez Holenderski Urząd skarbowy nadpłaty podatku dochodowego.

Zwrot podatku z Holandii razem z małżonkiem

 • Do rozliczenia wspólnego z małżonkiem i pozyskania zwrotu podatku z Holandii Wałbrzych potrzeba opracować właściwe pisma urzędowe.
 • Kserokopie dowodu osobistego
 • Potwierdzenie ślubu
 • Poświadczenie od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie uzyskał dochodów w tym roku rozliczanym.

Po uformowaniu tych wymaganych dokumentów możemy startować z procedurę odzyskania zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Kiedy Holenderski Urząd Skarbowy wypłaci zwrot podatku

Głownie zależy to od Holenderskiego Urzędu Skarbowego, który przeważnie przekazuje tylko zbliżony czas wysłania decyzji podatkowej i jest to przedział od 3 do 6 miesięcy. Aby dostać decyzje podatkową warto zlecić to odpowiedzialnej firmie, z naszej strony gwarantujemy czas realizacji zlecenia na Zwrot podatku z Holandii Wałbrzych do 6 miesięcy. Doświadczenie jakie zdobyliśmy pozwala zmniejszyć do zera możliwe wątpliwości przed Urzędem Holenderskim.

Wysokość jaką możemy uzyskać zwrot z Holandii

Rozległość zwrotu podatku którą możemy dostać starając się przy zwrot podatku z Holandii Wałbrzych jest sumiennie zależna od zasłużonych nam ulgi, przychodów uzyskanych z innych krajów oraz dochodów uzyskanych w Holandii. Wykonać obliczyć początkowy zwrot można dokonać kalkulacje zwrotu która pomaga rozeznać się wysokość nadpłaconego podatku a w następnej kolejności wnioskować o zeznanie podatkowe do Holandii. Skoro zdecydują się Państwo na rozliczenie za pomocą naszej firmy gwarantujemy solidną kalkulacje oraz kompleksowe zrobienie zeznania podatkowego aby uzyskaćjak najwyższy zwrot podatku z Holandii Wałbrzych.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Zazwyczaj jest to okres do 3 miesięcy jeśli deklaracja podatkowa została złożona do 31 marca ale zdarzają się historie, że Holenderski Urząd Skarbowy wyśle decyzji od zwrocie podatku z Holandii Wałbrzych dopiero w w okresie czasu od 6 do 12 miesięcy. Mamy wariant rozliczenia się do 5 lat w tył, dlatego Belastingdienst pozostawia nam duży przedział czasu aby rozpocząć decyzje w jakiej formie najkorzystniej się rozliczyć, pamiętajmy jednak, że korzystniej przeprowadzić to jak najszybciej aby doczekać zasłużony nam nadpłacony podatek z Holandii. Oczywistym czynnikiem jest niezbicie wpływającym na rozliczenie rok podatkowy za który mierzyć się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Nie ulga wątpliwości dociekasz się jak opracować zwrot podatku z Holandii Wałbrzych jest to łatwe wystarczy wypełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która umożliwia oszacować wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub uzupełnij formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się już całą resztą potrzebną do odzyskanie podatku z Holandii Wałbrzych. Rozliczenie podatku z Holandii Wałbrzych jest aktualnie obowiązkowe w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

Pytania i odpowiedzi

Dominującym dokumentem niezbędnym do rozpoczęcia starań o rozliczenia podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to holenderska karta podatkowa przekazywana przez firmę u której byłeś zatrudniony na końcu roku podatkowego.

Aby rozpocząć procedurę o rozliczenia podatku z Holandii należy na wstępnie złożyć deklaracje podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to ważne, ponieważ urząd skarbowy w Holandii wymaga dostarczenia zaświadczenia, potwierdzającego wysokość przychodu osiągniętego w Polsce.

Wprowadzone zmiany spowodowały, że pozwolenie korzystania z ubiegłych ulg przysługuje osobą pracującym za granicą spełniającym określone warunki. Bezględnym z nich jest uzyskanie przynajmniej 90% przychodów opodatkowanych w Holandii oraz dostarczeniu dokumentów o dochodach wystawione przez urząd skarbowy w kraju zamieszkania.

Rozliczenie podatku z Holandii oraz odzyskanie zwrotu nadpłaconych kwot jest możliwe aż do 5 lat wstecz.

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Podatkowa ula rozłąkowe, z której mogą wnioskować partnerzy fiskalni, z których jedna osoba pracuje z Holandii, druga jest w Polsce. Osoby te nie muszą być w związku małżeńskim, lecz muszą zostać wykonane określone warunki.

Wnioskowanie o rozłąkowe jest stosowane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie jest możliwe odzyskania 100% podatku zapłaconego do holenderskiego urzędu podatkowego.

Rozliczenie podatkowe dla nierezydentów jest przymusowe w przypadku wysłania z holenderskiego urzędu listu Aangiftebrief, wzywającego do złożenia wniosku o rozliczenie w określonym terminie. Obowiązek rozliczenia jest również kiedy szacowany zwrot przekracza kwotę 14 Euro lub wysokość dopłaty jest większa niż 45 Euro. W tych kilku sytuacjach za niezłożenie deklaracji w właściwym terminie może zostać przewidziana kara finansowa.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Wałbrzych wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami odzyskać podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam odzyskanie podatku z Holandii usługę sporządzamy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej całkowitego zakończenia.

Stawiamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każde zgłoszenie jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu