Zwrot podatku z Holandii Wałbrzych

Wykonamy kompletną usługę rozliczenia podatku z Holandii dla osób zatrudnionych na terenie Holandii w Wałbrzych.

Posiadamy punkty partnerskie w całej Polsce, rozliczyć podatek z Holandii możesz  także On-line lub w punkcie partnerskim w Wałbrzych.

Skontaktuj się z Nami. Poniżej przestawiamy kilka wygodnych dla Ciebie sposobów w jaki możesz odzyskać podatek z Holandii.

Wykonaj bezpłatną kalkulacje z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Odzyskaj podatek z Holandii z Naszym

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Dostępne usługi dla HOLANDII

Przygotuj otrzymane dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na kilka pytań odnośnie przebiegu pracy w Holandii.
Wypełnij formularz, zgłoszenie trafia do Nas, otrzymasz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego systemu Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie wykonamy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Przekażemy Ci kwotę szacowanego zwrotu oraz koszt wykonania usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Wykonamy kompletną usługę rozliczenia
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas piszą klienci

Holandia 2018

Bardzo polecam. Całą procedurę zwrotu wykonałam przez internet. Super kontakt.

Damian
Rabka

Norwegia 2018

Szybko i zgodnie z umową.

Michał
Łączki kucharskie

Norwegia

Polecam. Profesjonalne podejście. I kontakt z klientem aż do uzyskania zwrotu.

Damian
Dębica

Zwrot nadpłaconego podatku z Holandii Wałbrzych

Szczegóły do rozliczenia się z Holandii

Rozliczenie podatku z Holandii Wałbrzych

Zwrot podatku z Holandii Wałbrzych może uzyskać każda osoba, który była zatrudniony w na terenie Holandii i odprowadzała podatki do Urzędu Skarbowego w Holandii Belastingdienst Nederland. Polacy podejmujący pracę na terenie Nederland mają obowiązek złożenia deklaracji podatkowej z podatku otrzymanego od firmy Holenderskiej, zeznanie podatkowe będzie składana na zasadach podwójnych do Polskiego Urzędu skarbowego oraz do Belastingdienst Nederland.

Kalkulacja podatku zagranicznego czyli usługa zwrot podatku z Holandii Wałbrzych nie jest skomplikowana do realizacji. Na na stronie głównej Holenderskiego Urzędu Skarbowego ciężko odnaleźć i doczytać jakie zasady jakie stosuje się przy zwrocie podatku z Holandii.

Podstawą uzyskania rozliczenia podatku z Holandii jest dysponowania Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który powinien jest dostępny na twojej karcie podatkowej otrzymanej od firmy zatrudniającej tzn. Jaaropgaaf, czyli... "jarografy" .

Obowiązek do rozliczenia

Prawo do rozliczenia osób przyjmujących wynagrodzenie w na terenie Holandii opiera się o polską ustawę o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz o konwencie miedzy Polską a Królestwem Nederland w sprawie unikania podwójnego opodatkowania. Ustawa została ogłoszona w Warszawie dn. 13 lutego 2002 r. (Dz. U. 2003, nr 216, poz. 2120). Dochód uzyskany w Holandii należy w Polsce rozliczyć w oparciu o zasadę proporcjonalnego odliczenia. Podsumowując, na terenie Nederlandii można przebywać nawet cały rok podatkowy i tak nadal pozostawać polskim podatnikiem. Osoba starająca się o zwrot podatku z Holandii powinien poszukać informacji czy organy podatkowe są wstanie stwierdzić, że nadal powinien on być tutaj rozliczany z podatków.

W jaki sposób możemy starać się o zwrot podatku z Holandii.

Rozliczenie podatku z Holandii jest nawet złożoną czynnością więc proponujemy przeprowadzić ją przez naszą firmę, gdzie lata doświadczeń i profesjonalizm daje możliwość wykonać tą procedurę w najszybszy sposób abyś dostał zwrot z Holenderskiego Urzędu Skarbowego w najszybszy sposób i pominać przy tym możliwych pomyłek, które mogą opóźnić wpłatę z Holenderskiego Urzędu Skarbowego. Wraz z rokiem 2019 proces zwrotu podatku z Holandii jest poniekąd trudniejszy dlatego}, że Urząd skarbowy z Holandii Belastingdienst wdrożył zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, zmiana polega na tym aby uzyskać status rezydenta przychody na terenie Holandii powinny być co najmniej na poziomie 90%. Pozostałe dochody uzyskane przez pracownika mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Optymistyczne jest dysponować statusu rezydenta Holenderskiego ponieważ można skorzystać z ulgi podatkowej (tax credit) a w ten stosunek pozyskanie jeszcze większego zwrotu podatku z Holandii.

Aktualizacja przepisów podatkowych

Przeróbka przepisów przez Holenderski Urząd Skarbowy Sprawiła bardziej nieprzystepny procedurę doczekania się zwrotu podatku dla Polaków zatrudnionych w Holandii, obecnie aby wnioskować się o odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Wałbrzych należy w pierwszej kolejności uregulować należności w Polsce, polega| to na tym, że dla Holenderskiego Urzędu Skarbowego należy przedstawić zaświadczenie o przychodach z Polski czyli z państwa zamieszkania. W rezultacie chcąc starać się od zwrot podatku z Holandii, pracownicy w podstawowej kolejności powinny rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Wałbrzych aby ukazać Holandii dochód zarobiony w miejscu zamieszkania. Przekłada się to ze zgłoszeniem do polskiej skarbówki zeznania PIT-36 oraz załącznika PIT-36/ZG a następnie w dalszej kolejności wnioskować się od zwrot podatku z Holandii. Ogromnym okolicznością wpływającym na wysokość zwrot podatku z Holandii Wałbrzych jest wiek pracownika i tak dla osób powyżej 65 roku życia Holenderski Urząd {przyznaje|nadaje| kolejne ulgi podatkowe dla tak zwanych pracowników w starszym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby starać się o odzyskanie podatku z Holandii koniecznebędzie przez osobę zatrudnioną zebrania szeregu dokumentów udowadniających, że pracował na terenie Holandii i przekazywał podatki jego pracodawca dlatego czynnikiem rozliczenia podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Holenderskiego Urzędu Skarbowego. Podstawowe dokumenty aby wykonać zwrot podatku z Holandii to na ogół dokument otrzymany od pracodawcy Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w wyjątkowych przypadkach, gdy nie mamy tych dokumentów rozliczenie możemy przeprowadzić na w oparciu o odcinków z wypłat Salarisa. Przygotowanie odzyskania i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii wiąże się także z załączenie kopii swojego ID CARD lub paszportu oraz zeznania z Urzędu polskiego skarbowego EU/EOG. Zaświadczenie UE/EOG jest wykonywane przez Urząd skarbowy we wskazanym dla danego osobę punkcie w Polsce. UE/EOG to pismo poświadczający dochody światowe osiągnięte w danym roku podatkowym. Druk ten jest on niezbędny do złożenia deklaracji podatkowej w Belastingdienst. Do przygotowania rozliczenia podatkowego dla Holandii jest także ujęcie numeru konta bankowego na które zostanie przelany przez Holenderski Urząd skarbowy nadpłaty podatku dochodowego.

Zwrot podatku z Holandii razem z małżonkiem

 • Do rozliczenia wspólnego z małżonkiem i pozyskania zwrotu podatku z Holandii Wałbrzych potrzeba opracować właściwe pisma urzędowe.
 • Kserokopie dowodu osobistego
 • Potwierdzenie ślubu
 • Poświadczenie od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie uzyskał dochodów w tym roku rozliczanym.

Po uformowaniu tych wymaganych dokumentów możemy startować z procedurę odzyskania zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Kiedy Holenderski Urząd Skarbowy wypłaci zwrot podatku

Głownie zależy to od Holenderskiego Urzędu Skarbowego, który przeważnie przekazuje tylko zbliżony czas wysłania decyzji podatkowej i jest to przedział od 3 do 6 miesięcy. Aby dostać decyzje podatkową warto zlecić to odpowiedzialnej firmie, z naszej strony gwarantujemy czas realizacji zlecenia na Zwrot podatku z Holandii Wałbrzych do 6 miesięcy. Doświadczenie jakie zdobyliśmy pozwala zmniejszyć do zera możliwe wątpliwości przed Urzędem Holenderskim.

Wysokość jaką możemy uzyskać zwrot z Holandii

Rozległość zwrotu podatku którą możemy dostać starając się przy zwrot podatku z Holandii Wałbrzych jest sumiennie zależna od zasłużonych nam ulgi, przychodów uzyskanych z innych krajów oraz dochodów uzyskanych w Holandii. Wykonać obliczyć początkowy zwrot można dokonać kalkulacje zwrotu która pomaga rozeznać się wysokość nadpłaconego podatku a w następnej kolejności wnioskować o zeznanie podatkowe do Holandii. Skoro zdecydują się Państwo na rozliczenie za pomocą naszej firmy gwarantujemy solidną kalkulacje oraz kompleksowe zrobienie zeznania podatkowego aby uzyskaćjak najwyższy zwrot podatku z Holandii Wałbrzych.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Zazwyczaj jest to okres do 3 miesięcy jeśli deklaracja podatkowa została złożona do 31 marca ale zdarzają się historie, że Holenderski Urząd Skarbowy wyśle decyzji od zwrocie podatku z Holandii Wałbrzych dopiero w w okresie czasu od 6 do 12 miesięcy. Mamy wariant rozliczenia się do 5 lat w tył, dlatego Belastingdienst pozostawia nam duży przedział czasu aby rozpocząć decyzje w jakiej formie najkorzystniej się rozliczyć, pamiętajmy jednak, że korzystniej przeprowadzić to jak najszybciej aby doczekać zasłużony nam nadpłacony podatek z Holandii. Oczywistym czynnikiem jest niezbicie wpływającym na rozliczenie rok podatkowy za który mierzyć się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Nie ulga wątpliwości dociekasz się jak opracować zwrot podatku z Holandii Wałbrzych jest to łatwe wystarczy wypełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która umożliwia oszacować wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub uzupełnij formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się już całą resztą potrzebną do odzyskanie podatku z Holandii Wałbrzych. Rozliczenie podatku z Holandii Wałbrzych jest aktualnie obowiązkowe w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

Pytania i odpowiedzi

Dominującym dokumentem niezbędnym do rozpoczęcia starań o rozliczenia podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to holenderska karta podatkowa przekazywana przez firmę u której byłeś zatrudniony na końcu roku podatkowego.

Aby rozpocząć procedurę o rozliczenia podatku z Holandii należy na wstępnie złożyć deklaracje podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to ważne, ponieważ urząd skarbowy w Holandii wymaga dostarczenia zaświadczenia, potwierdzającego wysokość przychodu osiągniętego w Polsce.

Wprowadzone zmiany spowodowały, że pozwolenie korzystania z ubiegłych ulg przysługuje osobą pracującym za granicą spełniającym określone warunki. Bezględnym z nich jest uzyskanie przynajmniej 90% przychodów opodatkowanych w Holandii oraz dostarczeniu dokumentów o dochodach wystawione przez urząd skarbowy w kraju zamieszkania.

Rozliczenie podatku z Holandii oraz odzyskanie zwrotu nadpłaconych kwot jest możliwe aż do 5 lat wstecz.

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Podatkowa ula rozłąkowe, z której mogą wnioskować partnerzy fiskalni, z których jedna osoba pracuje z Holandii, druga jest w Polsce. Osoby te nie muszą być w związku małżeńskim, lecz muszą zostać wykonane określone warunki.

Wnioskowanie o rozłąkowe jest stosowane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie jest możliwe odzyskania 100% podatku zapłaconego do holenderskiego urzędu podatkowego.

Rozliczenie podatkowe dla nierezydentów jest przymusowe w przypadku wysłania z holenderskiego urzędu listu Aangiftebrief, wzywającego do złożenia wniosku o rozliczenie w określonym terminie. Obowiązek rozliczenia jest również kiedy szacowany zwrot przekracza kwotę 14 Euro lub wysokość dopłaty jest większa niż 45 Euro. W tych kilku sytuacjach za niezłożenie deklaracji w właściwym terminie może zostać przewidziana kara finansowa.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Wałbrzych wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami odzyskać podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam odzyskanie podatku z Holandii usługę sporządzamy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej całkowitego zakończenia.

Stawiamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każde zgłoszenie jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu