Zwrot podatku z Holandii Świętochłowice

Przeprowadzamy kompleksową usługę odzyskania podatku z Holandii dla pracowników pracujących w kraju Holandii w Świętochłowice.

Posiadamy punkty partnerskie w całej Polsce, odzyskać podatek możesz  również Online lub w punkcie partnerskim w Świętochłowice.

Skontaktuj się z Nami. Poniżej prezentujemy kilka wygodnych dla Ciebie metod w jaki możesz rozliczyć podatek z Holandii.

Wykonaj wstępne szacowanie zwrotu z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Rozlicz podatek z Holandii z Naszym

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Dostępne usługi dla HOLANDII

Przygotuj dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na zestaw kilku pytań odnośnie przebiegu pracy w Holandii.
Uzupełnij formularz, sprawa trafia do Nas, dostaniesz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego systemu Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie wykonamy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Przekażemy Ci kwotę szacowanego zwrotu oraz koszt wykonania usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Kompleksowa usługa rozliczenia
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas piszą klienci

Holandia 2018

Solida firma. Całość wykonana online.

Szymon
Kudowa-Zdrój

Dania 2018

Nie mam zastrzeżeń, super kontakt.

Ewa
Borek Mały

Norwegia-2018 rok

Wszystko załatwiłem przez internet. Z norwegi na bieżąco widziałem przebieg sprawy w paneli klienta. Polecam profesjonalne podejście techniczne do klienta i miła obsługa. Rozliczałem podatek z Norwegii. Jeszcze raz polecam i pozdrawiam Panią Ewelinę.

Dawid B
Toruń

Rozliczenie podatku z Holandii Świętochłowice

Szczegóły do rozliczenia się z Holandii

Zwrot podatku z Holandii Świętochłowice

Zwrot podatku z Holandii Świętochłowice

Zwrot podatku z Holandii Świętochłowice może uzyskać każdy pracownik, który była zatrudniony w Holandii i odprowadzała składki do Holenderskiego Urzędu Skarbowego Belastingdienst Nederland.

Jeśli zatrudniony byłeś w Holandii i twój pracodawca odprowadzał składki z twojego wynagrodzenia należy Ci się zwrot podatku z Holandii Świętochłowice w wyniku nadpłaty podatku dochodowego, o który można ubiegać się do Belastingdienst Urzędu skarbowego.
Uzasadnienie dostania zwrotu podatku z Holandii jest mieć w posiadaniu Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który ma jest dostępny na otrzymanej karcie podatkowej otrzymanej od pracodawcy tzn. Jaaropgaaf, czyli… “jarografy” .
Zwrot podatku z Holandii można wykonać dla lat od 2015 od 2019 wystarczy że, skontaktujesz się z Nami a wykonamy całą procedurę rozliczenia podatku z Holandii Świętochłowice dla Ciebie.

Wykonujemy odzyskanie podatku z Holandii w wszystkich możliwych formach:

 • dla pracowników zameldowanych cały rok w Holandii
 • dla osób nie zameldowane cały rok w Holandii
 • dla pracowników zameldowanych tylko część roku w Holandii

Jak możemy starać się o zwrot podatku z Holandii.

Odzyskanie podatku z Holandii jest nawet zawiłą czynnością dlatego proponujemy dokonać ją przez naszą firmę, gdzie lata umiejętności i staranności pozwala nam przeprowadzić tą procedurę w najszybszy sposób abyś dostał zwrot z Urzędu skarbowego w najszybszy sposób i pominać przy tym możliwych błędów, które opózniają przelew z Urzędu skarbowego Holanderskiego.
Od roku 2019 metoda rozliczenia podatku z Holandii jest poniekąd bardziej złożony dlatego}, że Urząd skarbowy z Holandii Belastingdienst wdrożył zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, aktualizacja polega na tym aby uzyskać status rezydenta przychody na terenie Holandii muszą być co najmniej na poziomie 90%. Pozostałe dochody pozyskane przez pracownika mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Pozytywne jest być w posiadaniu statusu rezydenta Holenderskiego bowiem można skorzystać z ulgi podatkowej (tax credit) a w ten stosunek uzyskanie jeszcze większego zwrotu podatku z Holandii.

Przeróbka przepisów przez Belastingdienst Sprawiła bardziej skomplikowany procedurę uzyskania odzyskania podatku dla Polaków zatrudnionych w Holandii, obecnie aby wnioskować się o zwrot nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Świętochłowice należy w pierwszej kolejności rozliczyć się w Polsce, polega| to na tym, że dla Holenderskiego Urzędu Skarbowego trzeba pokazać zestawienie o przychodach z Polski czyli z państwa zamieszkania.

Podsumowując chcąc wnioskować się od odzyskanie podatku z Holandii, osoby w głównej kolejności muszą rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Świętochłowice aby ukazać Holandii dochód zarobiony w miejscu zameldowania.

Przekłada się to ze złożeniem do polskiej skarbówki pitu PIT-36 oraz załącznika PIT-36/ZG a dopiero w dalszej kolejności wnioskować się od zwrot podatku z Holandii.
Podstawowym czynnikiem wpływającym na poziom zwrot podatku z Holandii Świętochłowice jest wiek pracownika i tak dla osób powyżej 65 roku życia Holenderski Urząd {przyznaje|nadaje| kolejne ulgi podatkowe dla tak nazywanych pracowników w podeszłym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby starać się o zwrot podatku z Holandii koniecznebędzie przez osobę zatrudnioną zebrania szeregu dokumentów potwierdzających, że pracował na terenie Holandii i odprowadzał podatki jego pracodawca więc Dźwignia rozliczenia podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Holenderskiego Urzędu Skarbowego.
Wymagane dokumenty aby przeprowadzić odzyskanie podatku z Holandii to po pierwsze dokument nabyty od właściciela Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w innych sytuacjach, gdy nie posiadamy tych dokumentów rozliczenie możemy wykonać na w oparciu o odcinków z wypłat Salarisa.

Przeprowadzanie rozliczenia i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii krzyżuje się się także z dołączeniem kopii dowodu osobistego lub paszportu oraz zeznania z polskiego Urzędu skarbowego EU/EOG.
Zaświadczenie UE/EOG jest wykonywane przez Urząd skarbowy we wskazanym dla danego podatnika punkcie w Polsce.
UE/EOG to druk poświadczający zarobek światowe uzyskane w danym roku podatkowym. Dokument ten jest on konieczny do przedstawienia deklaracji podatkowej w Holenderskim Urzędzie skarbowym.
Do przeprowadzania rozliczenia podatkowego dla Holandii jest zarówno podanie numeru konta bankowego na które zostanie przelany przez Holenderski Urząd skarbowy nadpłaty podatku dochodowego.

Zwrot podatku z Holandii wspólnie z małżonkiem

 • Dla uzyskania rozliczenia wspólnego z partnerem i uzyskania zwrotu podatku z Holandii Świętochłowice można przyszykować właściwe papiery.
 • Ksero ID CARD
 • Potwierdzenie ślubu
 • Dokumenty od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie osiągnął przychodów w tym roku rozliczanym.

Po dopełnieniu tych dokumentów możemy wykonać procedurę odzyskania zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Jaki możemy uzyskać zwrot z Holandii

Wysokość zwrotu podatku jaką możemy dostać starając się przy zwrot podatku z Holandii Świętochłowice jest sumiennie oparta od adekwatnych nam ulgi, dochodów zdobytych z innych krajów oraz dochodów zdobytych w Holandii.
Wykonać obliczyć wstępny zwrot powinno się dokonać kalkulacje zwrotu która pomaga dociec poziom nadpłaconego podatku a następnie wypełnić zeznanie podatkowe do Holandii.
Skoro zdecydują się Państwo na odzyskanie za pomocą naszej firmy gwarantujemy solidną wstępną kalkulacje oraz precyzyjne sporządzenie zeznania podatkowego aby otrzymaćjak najwyższy zwrot podatku z Holandii Świętochłowice.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

W głównej mierze jest to cykl do 3 miesięcy w przypadku gdy zeznanie podatkowa została przesłana do 31 marca ale zdarzają się przypadki, że Holenderski Urząd Skarbowy nada decyzji od zwrocie podatku z Holandii Świętochłowice dopiero w przedziale czasu od 6 do 12 miesięcy.
Posiadamy sposobność rozliczenia się do 5 lat w tył, tak więc Belastingdienst daje nam duży przedział czasu aby wszcząć decyzje w jakiej formie doskonale się rozliczyć, pamiętajmy jednak, że lepiej opracować to jak najszybciej aby osiągnąć adekwatny nam nadpłacony podatek z Holandii.
Definitywnym czynnikiem jest oczywiście wpływającym na rozliczenie rok podatkowy za który mierzyć się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Rzeczywiście zastanawiasz się jak opracować zwrot podatku z Holandii Świętochłowice jest to łatwe wystarczy wypełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która pozwala oszacować wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub uruchom formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się jak najszybciej całą resztą potrzebną do rozliczenia podatku z Holandii Świętochłowice. Rozliczenie podatku z Holandii Świętochłowice jest obecnie obowiązkowe w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

najczęstsze pytania

Dominującym dokumentem niezbędnym do podjęcia decyzji o rozliczenia podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to holenderska karta podatkowa wydawana przez pracodawcę na końcu roku podatkowego.

Aby móc ubiegać się o odzyskania podatku z Holandii należy na wstępnie złożyć deklaracje podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to ważne, dlatego, że Holenderski Urząd Skarbowy domaga się doręczenia zaświadczenia, potwierdzającego wysokość dochodu osiągniętego w Polsce.

Ostatnie zmiany w przepisach, że pozwolenie odnoszenia z ubiegłych zniżek przysługuje osobom spełniającym określone warunki. Bezględnym z nich jest osiągnięcie choćby 90% dochodów opodatkowanych w Holandii oraz przekazaniu dokumentów o dochodach wystawione przez krajowy Urząd Skarbowy zamieszkania.

Zwrot podatku z Holandii jest możliwe do 5 lat wstecz zgodnie z przepisami Belastingdienst Nederland

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Rozłąkowe jest ulgą podatkową, z której mogą wnioskować partnerzy fiskalni, z których przynajmniej jedna osoba jest zatrudniona z Holandii, druga pracuje w Polsce. Osoby te nie muszą być w związku małżeńskim, lecz muszą zostać potwierdzone określone warunki.

Wnioskowanie o rozłąkowe jest stosowane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie ma możliwości odzyskania całości podatku oddanego do Belastingdienst Nederland.

Rozliczenie dla nierezydentów jest obowiązkowe w przypadku otrzymania z Belastingdienst Nederland urzędu listu Aangiftebrief, nakazującego do złożenia wniosku o rozliczenie w określonym terminie. Wymóg rozliczenia jest również kiedy kalkulowany zwrot podatku przekracza kwotę 14 Euro lub wysokość dopłaty jest wyższa niż 45 Euro. W tych kilku sytuacjach za niezłożenie deklaracji w prawidłowym okresie może zostać nałożona kara.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Świętochłowice wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami rozliczyć podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam rozliczenie podatku z Holandii usługę sporządzamy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej kompletnego zakończenia.

Przekładamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każde zgłoszenie jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu