Zwrot podatku z Holandii Świętochłowice

Przeprowadzamy kompleksową usługę odzyskania podatku z Holandii dla pracowników pracujących w kraju Holandii w Świętochłowice.

Posiadamy punkty partnerskie w całej Polsce, odzyskać podatek możesz  również Online lub w punkcie partnerskim w Świętochłowice.

Skontaktuj się z Nami. Poniżej prezentujemy kilka wygodnych dla Ciebie metod w jaki możesz rozliczyć podatek z Holandii.

Wykonaj wstępne szacowanie zwrotu z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Rozlicz podatek z Holandii z Naszym

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Dostępne usługi dla HOLANDII

Przygotuj dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na zestaw kilku pytań odnośnie przebiegu pracy w Holandii.
Uzupełnij formularz, sprawa trafia do Nas, dostaniesz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego systemu Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie wykonamy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Przekażemy Ci kwotę szacowanego zwrotu oraz koszt wykonania usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Kompleksowa usługa rozliczenia
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas piszą klienci

Norwegia 2018 rok

Wszystko w porządku po raz kolejny.

Alex
Dębica

Zwrot dla Niemiec 2018

Miły kontakty sprawa załatwiona pozytywnie. Za rok na pewno skorzystam ponownie.

Sebastian Potwora
Sędziszów młp.

Dania 2018

Nie mam zastrzeżeń, super kontakt.

Ewa
Borek Mały

Rozliczenie podatku z Holandii Świętochłowice

Szczegóły do rozliczenia się z Holandii

Zwrot podatku z Holandii Świętochłowice

Zwrot podatku z Holandii Świętochłowice

Zwrot podatku z Holandii Świętochłowice może uzyskać każdy pracownik, który była zatrudniony w Holandii i odprowadzała składki do Holenderskiego Urzędu Skarbowego Belastingdienst Nederland.

Jeśli zatrudniony byłeś w Holandii i twój pracodawca odprowadzał składki z twojego wynagrodzenia należy Ci się zwrot podatku z Holandii Świętochłowice w wyniku nadpłaty podatku dochodowego, o który można ubiegać się do Belastingdienst Urzędu skarbowego.
Uzasadnienie dostania zwrotu podatku z Holandii jest mieć w posiadaniu Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który ma jest dostępny na otrzymanej karcie podatkowej otrzymanej od pracodawcy tzn. Jaaropgaaf, czyli… “jarografy” .
Zwrot podatku z Holandii można wykonać dla lat od 2015 od 2019 wystarczy że, skontaktujesz się z Nami a wykonamy całą procedurę rozliczenia podatku z Holandii Świętochłowice dla Ciebie.

Wykonujemy odzyskanie podatku z Holandii w wszystkich możliwych formach:

 • dla pracowników zameldowanych cały rok w Holandii
 • dla osób nie zameldowane cały rok w Holandii
 • dla pracowników zameldowanych tylko część roku w Holandii

Jak możemy starać się o zwrot podatku z Holandii.

Odzyskanie podatku z Holandii jest nawet zawiłą czynnością dlatego proponujemy dokonać ją przez naszą firmę, gdzie lata umiejętności i staranności pozwala nam przeprowadzić tą procedurę w najszybszy sposób abyś dostał zwrot z Urzędu skarbowego w najszybszy sposób i pominać przy tym możliwych błędów, które opózniają przelew z Urzędu skarbowego Holanderskiego.
Od roku 2019 metoda rozliczenia podatku z Holandii jest poniekąd bardziej złożony dlatego}, że Urząd skarbowy z Holandii Belastingdienst wdrożył zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, aktualizacja polega na tym aby uzyskać status rezydenta przychody na terenie Holandii muszą być co najmniej na poziomie 90%. Pozostałe dochody pozyskane przez pracownika mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Pozytywne jest być w posiadaniu statusu rezydenta Holenderskiego bowiem można skorzystać z ulgi podatkowej (tax credit) a w ten stosunek uzyskanie jeszcze większego zwrotu podatku z Holandii.

Przeróbka przepisów przez Belastingdienst Sprawiła bardziej skomplikowany procedurę uzyskania odzyskania podatku dla Polaków zatrudnionych w Holandii, obecnie aby wnioskować się o zwrot nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Świętochłowice należy w pierwszej kolejności rozliczyć się w Polsce, polega| to na tym, że dla Holenderskiego Urzędu Skarbowego trzeba pokazać zestawienie o przychodach z Polski czyli z państwa zamieszkania.

Podsumowując chcąc wnioskować się od odzyskanie podatku z Holandii, osoby w głównej kolejności muszą rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Świętochłowice aby ukazać Holandii dochód zarobiony w miejscu zameldowania.

Przekłada się to ze złożeniem do polskiej skarbówki pitu PIT-36 oraz załącznika PIT-36/ZG a dopiero w dalszej kolejności wnioskować się od zwrot podatku z Holandii.
Podstawowym czynnikiem wpływającym na poziom zwrot podatku z Holandii Świętochłowice jest wiek pracownika i tak dla osób powyżej 65 roku życia Holenderski Urząd {przyznaje|nadaje| kolejne ulgi podatkowe dla tak nazywanych pracowników w podeszłym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby starać się o zwrot podatku z Holandii koniecznebędzie przez osobę zatrudnioną zebrania szeregu dokumentów potwierdzających, że pracował na terenie Holandii i odprowadzał podatki jego pracodawca więc Dźwignia rozliczenia podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Holenderskiego Urzędu Skarbowego.
Wymagane dokumenty aby przeprowadzić odzyskanie podatku z Holandii to po pierwsze dokument nabyty od właściciela Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w innych sytuacjach, gdy nie posiadamy tych dokumentów rozliczenie możemy wykonać na w oparciu o odcinków z wypłat Salarisa.

Przeprowadzanie rozliczenia i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii krzyżuje się się także z dołączeniem kopii dowodu osobistego lub paszportu oraz zeznania z polskiego Urzędu skarbowego EU/EOG.
Zaświadczenie UE/EOG jest wykonywane przez Urząd skarbowy we wskazanym dla danego podatnika punkcie w Polsce.
UE/EOG to druk poświadczający zarobek światowe uzyskane w danym roku podatkowym. Dokument ten jest on konieczny do przedstawienia deklaracji podatkowej w Holenderskim Urzędzie skarbowym.
Do przeprowadzania rozliczenia podatkowego dla Holandii jest zarówno podanie numeru konta bankowego na które zostanie przelany przez Holenderski Urząd skarbowy nadpłaty podatku dochodowego.

Zwrot podatku z Holandii wspólnie z małżonkiem

 • Dla uzyskania rozliczenia wspólnego z partnerem i uzyskania zwrotu podatku z Holandii Świętochłowice można przyszykować właściwe papiery.
 • Ksero ID CARD
 • Potwierdzenie ślubu
 • Dokumenty od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie osiągnął przychodów w tym roku rozliczanym.

Po dopełnieniu tych dokumentów możemy wykonać procedurę odzyskania zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Jaki możemy uzyskać zwrot z Holandii

Wysokość zwrotu podatku jaką możemy dostać starając się przy zwrot podatku z Holandii Świętochłowice jest sumiennie oparta od adekwatnych nam ulgi, dochodów zdobytych z innych krajów oraz dochodów zdobytych w Holandii.
Wykonać obliczyć wstępny zwrot powinno się dokonać kalkulacje zwrotu która pomaga dociec poziom nadpłaconego podatku a następnie wypełnić zeznanie podatkowe do Holandii.
Skoro zdecydują się Państwo na odzyskanie za pomocą naszej firmy gwarantujemy solidną wstępną kalkulacje oraz precyzyjne sporządzenie zeznania podatkowego aby otrzymaćjak najwyższy zwrot podatku z Holandii Świętochłowice.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

W głównej mierze jest to cykl do 3 miesięcy w przypadku gdy zeznanie podatkowa została przesłana do 31 marca ale zdarzają się przypadki, że Holenderski Urząd Skarbowy nada decyzji od zwrocie podatku z Holandii Świętochłowice dopiero w przedziale czasu od 6 do 12 miesięcy.
Posiadamy sposobność rozliczenia się do 5 lat w tył, tak więc Belastingdienst daje nam duży przedział czasu aby wszcząć decyzje w jakiej formie doskonale się rozliczyć, pamiętajmy jednak, że lepiej opracować to jak najszybciej aby osiągnąć adekwatny nam nadpłacony podatek z Holandii.
Definitywnym czynnikiem jest oczywiście wpływającym na rozliczenie rok podatkowy za który mierzyć się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Rzeczywiście zastanawiasz się jak opracować zwrot podatku z Holandii Świętochłowice jest to łatwe wystarczy wypełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która pozwala oszacować wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub uruchom formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się jak najszybciej całą resztą potrzebną do rozliczenia podatku z Holandii Świętochłowice. Rozliczenie podatku z Holandii Świętochłowice jest obecnie obowiązkowe w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

najczęstsze pytania

Dominującym dokumentem niezbędnym do podjęcia decyzji o rozliczenia podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to holenderska karta podatkowa wydawana przez pracodawcę na końcu roku podatkowego.

Aby móc ubiegać się o odzyskania podatku z Holandii należy na wstępnie złożyć deklaracje podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to ważne, dlatego, że Holenderski Urząd Skarbowy domaga się doręczenia zaświadczenia, potwierdzającego wysokość dochodu osiągniętego w Polsce.

Ostatnie zmiany w przepisach, że pozwolenie odnoszenia z ubiegłych zniżek przysługuje osobom spełniającym określone warunki. Bezględnym z nich jest osiągnięcie choćby 90% dochodów opodatkowanych w Holandii oraz przekazaniu dokumentów o dochodach wystawione przez krajowy Urząd Skarbowy zamieszkania.

Zwrot podatku z Holandii jest możliwe do 5 lat wstecz zgodnie z przepisami Belastingdienst Nederland

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Rozłąkowe jest ulgą podatkową, z której mogą wnioskować partnerzy fiskalni, z których przynajmniej jedna osoba jest zatrudniona z Holandii, druga pracuje w Polsce. Osoby te nie muszą być w związku małżeńskim, lecz muszą zostać potwierdzone określone warunki.

Wnioskowanie o rozłąkowe jest stosowane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie ma możliwości odzyskania całości podatku oddanego do Belastingdienst Nederland.

Rozliczenie dla nierezydentów jest obowiązkowe w przypadku otrzymania z Belastingdienst Nederland urzędu listu Aangiftebrief, nakazującego do złożenia wniosku o rozliczenie w określonym terminie. Wymóg rozliczenia jest również kiedy kalkulowany zwrot podatku przekracza kwotę 14 Euro lub wysokość dopłaty jest wyższa niż 45 Euro. W tych kilku sytuacjach za niezłożenie deklaracji w prawidłowym okresie może zostać nałożona kara.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Świętochłowice wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami rozliczyć podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam rozliczenie podatku z Holandii usługę sporządzamy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej kompletnego zakończenia.

Przekładamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każde zgłoszenie jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu