Zwrot podatku z Holandii Sośnicowice

Przeprowadzamy kompletną usługę zwrotu podatku z Holandii dla osób pracujących w kraju Holandii w Sośnicowice.

Posiadamy oddziały w całej Polsce, odzyskać podatek możesz  także On-line lub w punkcie partnerskim w Sośnicowice.

Napisz do Nas. Poniżej przygotowaliśmy kilka wygodnych dla Ciebie form w jaki możesz uzyskać zwrotu podatku z Holandii.

Wykonaj wstępne szacowanie zwrotu z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Rozlicz podatek z Holandii z Naszym

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Lista usług dla HOLANDII

Przygotuj dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na kilka pytań na temat przebiegu pracy w Holandii.
Wypełnij formularz, zgłoszenie trafia do Nas, dostaniesz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego systemu Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie sporządzimy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Poznasz kwotę szacowanego zwrotu oraz koszt wykonania usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Kompletna usługa wykonania
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas piszą klienci

Holandia 2018

Polecam. Zgodnie z umową dostałem zwrot podatku na konto.

Dominik J
Gnojnica

Zwrot dla Niemiec 2018

Miły kontakty sprawa załatwiona pozytywnie. Za rok na pewno skorzystam ponownie.

Sebastian Potwora
Sędziszów młp.

Holandia 2018

Polecam, profesjonalne podejście do klienta.

Natalia K
Ocieka

Rozliczenie podatku z Holandii Sośnicowice

Informacje do rozliczenia się z Holandii

Zwrot podatku z Holandii Sośnicowice

Zwrot podatku z Holandii Sośnicowice

Zwrot podatku z Holandii Sośnicowice może starać się każda osoba, który był zatrudniony w na terenie Holandii i odprowadzał podatki do Holenderskiego Urzędu Skarbowego Nederland Belastingdienst.

Więc jeśli zatrudniony byłeś w Holandii i twój pracodawca odprowadzał składki z twojego wynagrodzenia przysługuje Ci się zwrot podatku z Holandii Sośnicowice w w procedurze nadpłaty podatku dochodowego, o który należy starać się do Belastingdienst Urzędu skarbowego.
Uzasadnienie otrzymania odzyskania podatku z Holandii jest posiadanie Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który ma jest dostępny na otrzymanej karcie podatkowej otrzymanej od pracodawcy tzn. Jaaropgaaf, czyli… “jarografy” .
Rozliczenie podatku z Holandii jest możliwe dla lat od 2015 od 2019 wystarczy że, dokonasz kontaktu z Nami a dopingujemy wszystkie formalności rozliczenia podatku z Holandii Sośnicowice dla Ciebie.

Przeprowadzamy zwrot podatku z Holandii w wszystkich możliwych formach:

 • dla osób zameldowanych cały rok w Holandii
 • dla osób nie zameldowane cały rok w Holandii
 • dla osób zameldowanych tylko część roku w Holandii

Jak możemy uzyskać zwrot podatku z Holandii.

Odzyskanie podatku z Holandii jest dość zawiłą procedurą dlatego proponujemy dokonać ją przez naszą firmę, gdzie lata umiejętności i profesjonalizm pozwala nam wykonać tą procedurę w najszybszy sposób abyś dostał nadpłatę z Urzędu skarbowego w najszybszy sposób i uniknać przy tym możliwych błędów, które mogą opóźnić wpłatę z Urzędu skarbowego Holanderskiego.
Wraz z rokiem 2019 system zwrotu podatku z Holandii jest poniekąd bardziej złożony dlatego}, że Holenderski Urząd skarbowy Belastingdienst wprowadził zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, aktualizacja polega na tym aby uzyskać status rezydenta dochody Holenderskie muszą być co najmniej na poziomie 90%. Pozostałe dochody uzyskane przez pracownika mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Bardzo korzystne jest być właścicielem statusu rezydenta Holenderskiego ponieważ można skorzystać z ulgi podatkowej (tax credit) a w ten sposób pozyskanie jeszcze liczniejszego zwrotu podatku z Holandii.

Przeróbka przepisów przez Belastingdienst wywołała bardziej pogmatwany proces dostania odzyskania podatku dla Polaków zatrudnionych w Holandii, obecnie aby ubiegać się o odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Sośnicowice należy w pierwszej kolejności rozliczyć się w Polsce, polega| to na tym, że dla Belastingdienst trzeba pokazać zaświadczenie o dochodach z Polski czyli z państwa zameldowania.

Podsumowując chcąc wnioskować się od zwrot podatku z Holandii, Polacy w głównej kolejności powinny rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Sośnicowice aby pokazać Holandii dochód zarobiony w miejscu zamieszkania.

Przekłada się to ze złożeniem do Polskiego Urzędu skarbowego formularza PIT-36 oraz dokumentu PIT-36/ZG a dopiero w następnej kolejności ubiegać się od zwrot podatku z Holandii.
Podstawowym czynnikiem wpływającym na wielkość zwrot podatku z Holandii Sośnicowice jest wiek pracownika i tak dla pracowników powyżej 65 roku życia Belastingdienst {przyznaje|nadaje| dalsze ulgi podatkowe dla tak zwanych pracowników w podeszłym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby wykonać odzyskanie podatku z Holandii niezbędnebędzie przez osobę zatrudnioną zebrania zestawu dokumentów udowadniających, że pracował na terenie Holandii i odprowadzał podatki jego pracodawca więc Dźwignia rozliczenia podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Holenderskiego Urzędu Skarbowego.
Wymagane dokumenty aby wykonać odzyskanie podatku z Holandii to często dokument przekazany od właściciela Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w innych sytuacjach, gdy nie mamy tych dokumentów rozliczenie możemy przeprowadzić na podstawie odcinków z wypłat Salarisa.

Sporządzenie rozliczenia i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii wiąże się także z przekazaniem kopii swojego ID CARD lub paszportu oraz zeznania z polskiego Urzędu skarbowego EU/EOG.
Zaświadczenie UE/EOG jest sporządzone przez Urząd skarbowy we właściwym dla danego podatnika punkcie w Polsce.
UE/EOG to dokument poświadczający zarobek ogólnoświatowe uzyskane w danym roku podatkowym. Druk ten jest on niezbędny do złożenia deklaracji podatkowej w Belastingdienst.
Do przeprowadzania rozliczenia podatkowego dla Holandii jest również podanie numeru konta bankowego na które będzie przelany przez Holenderski Urząd skarbowy nadpłaty podatku dochodowego.

Zwrot podatku z Holandii wspólnie z małżonkiem

 • Dla uzyskania rozliczenia wspólnego z małżonkiem i osiągnięcia zwrotu podatku z Holandii Sośnicowice powinno się opracować odpowiednie pisma urzędowe.
 • Ksero ID CARD
 • Akt ślubu
 • Poświadczenie od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie osiągnął przychodów w tym roku rozliczanym.

Po uformowaniu tych wymaganych dokumentów jesteśmy w stanie startować z procedurę odzyskania zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Jaki możemy uzyskać zwrot z Holandii

Rozległość zwrotu podatku którą mamy możliwość uzyskać wnioskując się przy zwrot podatku z Holandii Sośnicowice jest sumiennie oparta od przysługującym nam ulgi, wynagrodzenia spełnionych z innych krajów oraz przychodów pozyskanych w Holandii.
Aby skalkulować początkowy zwrot należy przeprowadzić kalkulacje zwrotu która pomaga rozeznać się wymiar nadpłaconego podatku a później wnioskować o zeznanie podatkowe do Holandii.
Kiedy zdecydują się Państwo na zwrot za pomocą naszej firmy pewność dokładną kalkulacje oraz kompleksowe zrobienie zeznania podatkowego aby uzyskaćjak najwyższy zwrot podatku z Holandii Sośnicowice.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Na ogół jest to czas do 3 miesięcy kiedy deklaracja podatkowa została złożona do 31 marca ale zdarzają się problemy, że Holenderski Urząd Skarbowy wyśle decyzji od zwrocie podatku z Holandii Sośnicowice dopiero w w okresie czasu od 6 do 12 miesięcy.
Mamy szanse rozliczenia się do 5 lat wstecz, tak więc Belastingdienst pozostawia nam duży okres czasu aby rozpocząć decyzje w jakiej formie doskonale się rozliczyć, pamiętajmy jednakże, że lepiej wykonać to jak najszybciej żeby osiągnąć przysługujący nam nadpłacony podatek z Holandii.
Oczywistym czynnikiem jest ma się rozumieć wpływającym na zwrot rok podatkowy za który składa się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Jasne dociekasz się jak przygotować zwrot podatku z Holandii Sośnicowice jest to nieskomplikowane wystarczy wypełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która daje możliwość ustalić wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub uzupełnij formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się natychmiast całą resztą potrzebną do odzyskanie podatku z Holandii Sośnicowice. Rozliczenie podatku z Holandii Sośnicowice jest aktualnie obowiązkowe w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

Pytania i odpowiedzi

Najważniejszym dokumentem niezbędnym do rozpoczęcia starań o zwrot podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to holenderska karta z sumą podatków dostarczana przez pracodawcę na zakończenie roku podatkowego.

Aby rozpocząć procedurę o zwrot podatku z Holandii należy w pierwszej kolejności zgłosić zeznanie podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to ważne, dlatego, że urząd skarbowy w Holandii nalega dostarczenia zaświadczenia, potwierdzającego wysokość dochodu osiągniętego w Polsce.

Ostatnie zmiany w przepisach, że pozwolenie korzystania z obecnych ulg przysługuje osobom spełniającym określone warunki. Podstawowym z nich jest osiągnięcie przynajmniej 90% dochodów opodatkowanych w Holandii oraz wysłaniu zaświadczenia o dochodach przestawione przez urząd skarbowy w kraju zamieszkania.

Rozliczenie podatku z Holandii oraz odzyskanie zwrotu nadpłaconych kwot jest możliwe aż do 5 lat wstecz.

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Rozłąkowe jest ulgą podatkową, z której lubią skorzystać partnerzy fiskalni, z których jedna osoba pracuje z Holandii, druga jest w Polsce. Osoby te nie koniecznie być w akcie małżeńskim, lecz muszą zostać potwierdzone określone warunki.

Rozliczenie rozłąkowe jest stosowane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie ma możliwości odzyskania 100% podatku oddanego do Belastingdienst Nederland.

Rozliczenie dla nierezydentów jest przymusowe w przypadku wysłania z Belastingdienst Nederland urzędu listu Aangiftebrief, nakazującego do złożenia wniosku o rozliczenie w określonym terminie. Obowiązek rozliczenia jest również w sytuacji gdy kalkulowany zwrot przekracza kwotę 14 Euro lub wysokość nadpłaty jest wyższa niż 45 Euro. W tych określonych sytuacjach za niezłożenie deklaracji w właściwym terminie może zostać przewidziana kara.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Sośnicowice wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami odzyskać podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam rozliczenie podatku z Holandii usługę sporządzamy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej całkowitego zakończenia.

Przekładamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każde zgłoszenie jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu