Zwrot podatku z Holandii Przemków

Wykonujemy kompletną usługę odzyskania podatku z Holandii dla pracowników zatrudnionych na terenie Holandii w Przemków.

Nasza firma posiada punkty partnerskie w całej Polsce, rozliczyć możesz  również Online lub w punkcie partnerskim w Przemków.

Zapraszamy do kontaktu. Poniżej prezentujemy kilka wygodnych dla Ciebie metod w jaki możesz uzyskać zwrotu podatku z Holandii.

Wykonaj wstępne szacowanie zwrotu z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Odzyskaj podatek z Holandii za pomocą Naszego

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Lista usług dla HOLANDII

Przygotuj otrzymane dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na zestaw kilku pytań na temat przebiegu pracy w Holandii.
Wypełnij formularz, zgłoszenie trafia do Nas, dostaniesz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie wykonamy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Poznasz kwotę szacowanego zwrotu oraz koszt wykonania usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Kompletna usługa wykonania
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas mówią klienci

Niemcy 2017

Opinia pozytywna. Zwrot przyznany.

Damian Kleczuga
Sandomierz

Norwegia-2018 rok

Wszystko załatwiłem przez internet. Z norwegi na bieżąco widziałem przebieg sprawy w paneli klienta. Polecam profesjonalne podejście techniczne do klienta i miła obsługa. Rozliczałem podatek z Norwegii. Jeszcze raz polecam i pozdrawiam Panią Ewelinę.

Dawid B
Toruń

Holandia 2018

Polecam, profesjonalne podejście do klienta.

Natalia K
Ocieka

Odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii Przemków

Informacje do rozliczenia się z Holandii

Rozliczenie podatku z Holandii Przemków

Zwrot podatku z Holandii Przemków może uzyskać każda osoba, która był zatrudniony w Holandii i odprowadzała składki do Urzędu Skarbowego w Holandii Nederland Belastingdienst. Osoby pracujący na terenie Holandii mają obowiązek złożenia zeznania podatkowego z podatku zarobionego od firmy Holenderskiej, deklaracja podatkowa będzie składana na zasadach podwójnych do Polskiego Urzędu skarbowego oraz do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Kalkulacja podatku zagranicznego czyli procedura zwrot podatku z Holandii Przemków nie jest skomplikowana do realizacji. Na stronach Holenderskiego Urzędu Skarbowego trudno znaleźć i zrozumieć zasady jakie stosuje się przy zwrocie podatku z Holandii.

Motywem dostania zwrotu podatku z Holandii jest dysponowania Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który powinien być umieszczony na twojej karcie podatkowej otrzymanej od firmy zatrudniającej tzn. Jaaropgaaf, czyli... "jarografy" .

Obowiązek do rozliczenia

Prawo do rozliczenia pracowników otrzymujących wypłatę w Holandii opiera się o polską ustawę o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz o konwencie miedzy Rzecząpospolitą Polską a Królestwem Nederland w sprawie unikania podwójnego opodatkowania. Ustawa została ogłoszona w Warszawie dn. 13 lutego 2002 r. (Dz. U. 2003, nr 216, poz. 2120). Wynagrodzenie uzyskane w Holandii trzeba w Polsce rozliczyć w oparciu o zasadę proporcjonalnego odliczenia. Podsumowując, na terenie Holandii jest możliwość przebywać nawet cały rok podatkowy i tak tak samo pozostawać polskim podatnikiem. Pracownik wnioskujący się o zwrot podatku z Holandii powinien zasięgnąć informacji czy organy podatkowe są wstanie stwierdzić, że nadal powinien on być tutaj rozliczany z podatków.

Kiedy możemy uzyskać zwrot podatku z Holandii.

Rozliczenie podatku z Holandii jest nawet trudną procedurą więc proponujemy przeprowadzić ją przez naszą firmę, gdzie lata umiejętności i profesjonalizm daje możliwość przeprowadzić tą usługę w najszybszy sposób abyś dostał zwrot z Urzędu skarbowego w najszybszy sposób i uniknać przy tym możliwych błędów, które opózniają przelew z Holenderskiego Urzędu Skarbowego. Wraz z rokiem 2019 system odzyskania podatku z Holandii jest poniekąd trudniejszy dlatego}, że Urząd skarbowy z Holandii Belastingdienst wprowadził zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, aktualizacja polega na tym aby mieć status rezydenta przychody Holenderskie powinny być co najmniej na poziomie 90%. Pozostałe przychody pozyskane przez pracownika mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Bardzo korzystne jest być w posiadaniu statusu rezydenta Holenderskiego bowiem można posłużyć się ulgi podatkowej (tax credit) a w ten stosunek pozyskanie jeszcze liczniejszego zwrotu podatku z Holandii.

Aktualizacja przepisów podatkowych

Zmiana przepisów przez Belastingdienst wywołała bardziej nieprzystepny procedurę uzyskania zwrotu podatku dla Polaków pracujących w Holandii, obecnie aby ubiegać się o odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Przemków powinno się w pierwszej kolejności rozliczyć się w Polsce, polega| to na tym, że dla Holenderskiego Urzędu Skarbowego należy przedstawić zaświadczenie o przychodach z Polski czyli z państwa zameldowania. Podsumowując chcąc ubiegać się od odzyskanie podatku z Holandii, pracownicy w pierwszej kolejności powinny rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Przemków aby ukazać Holandii dochód uzyskany w miejscu zamieszkania. Przekłada się to ze zgłoszeniem do Polskiego Urzędu skarbowego pitu PIT-36 oraz dokumentu PIT-36/ZG a następnie w następnej kolejności wnioskować się od zwrot podatku z Holandii. Dużym okolicznością mającą wpływ na poziom zwrot podatku z Holandii Przemków jest wiek podatnika i tak dla pracowników powyżej 65 roku życia Belastingdienst {przyznaje|nadaje| kolejne ulgi podatkowe dla tak zwanych pracowników w starszym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby uzyskać odzyskanie podatku z Holandii obowiązkowebędzie przez osobę zatrudnioną zebrania zestawu dokumentów stwierdzających, że otrzymywał wypłatę na terenie Holandii i przekazywał podatki jego pracodawca więc Dźwignia zwrotu podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Urząd skarbowy w Holandii. Ważne dokumenty aby przeprowadzić zwrot podatku z Holandii to po pierwsze dokument nabyty od właściciela Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w innych przypadkach, gdy nie posiadamy tych dokumentów zwrot możemy wykonać na w oparciu o odcinków z wypłat Salarisa. Przeprowadzanie zwrotu i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii krzyżuje się się także z załączenie kopii dowodu osobistego lub paszportu oraz zaświadczenia z polskiego Urzędu skarbowego EU/EOG. Poświadczenie UE/EOG jest wykonywane przez Urząd skarbowy we wskazanym dla danego osobę punkcie w Polsce. UE/EOG to pismo poświadczający zarobek ogólnoświatowe uzyskane w danym roku podatkowym. Dokument ten jest on niezbędny do przedstawienia deklaracji podatkowej w Holenderski Urząd Skarbowy. Do wykonania rozliczenia podatkowego dla Holandii jest zarówno podanie numeru konta bankowego na które zostanie przelany przez Holenderski Urząd skarbowy nadpłaty podatku dochodowego.

Rozliczenie podatku z Holandii wspólnie z małżonkiem

 • Do rozliczenia wspólnego z partnerem i uzyskania zwrotu podatku z Holandii Przemków trzeba przygotować właściwe dokumenty.
 • Ksero ID CARD
 • Akt ślubu
 • Dokumenty od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie uzyskał dochodów w danym roku podatkowym.

Po dopełnieniu tych dokumentów możemy uzyskać procedurę odzyskania zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Jaki jest czas oczekiwania na zwrot podatku z Holandii?

W głównej mierze zależy to od Holenderskiego Urzędu Skarbowego, który przeważnie przekazuje tylko zbliżony czas przesłania decyzji podatkowej i jest to przedział od 3 do 6 miesięcy. Aby osiągnąć decyzje podatkową warto zlecić to odpowiedzialnej agencji, z naszej strony gwarantujemy czas przeprowadzania zlecenia na Zwrot podatku z Holandii Przemków do 6 miesięcy. Kompetencje jakie zdobyliśmy pozwala zminimalizować do zera możliwe wątpliwości przed Urzędem Holenderskim.

Jaki możemy uzyskać zwrot z Holandii

Ilość zwrotu podatku jaką powinniśmy dostać starając się przy zwrot podatku z Holandii Przemków jest sumiennie zależna od przysługującym nam ulgi, wynagrodzenia spełnionych z innych krajów oraz dochodów uzyskanych w Holandii. Aby skalkulować początkowy zwrot można przeprowadzić kalkulacje zwrotu która pomoże dociec wymiar nadpłaconego podatku a w następnej kolejności wnioskować o zeznanie podatkowe do Holandii. Kiedy zdecydują się Państwo na odzyskanie za pomocą naszej firmy gwarantujemy rzetelną kalkulacje oraz precyzyjne sporządzenie zeznania podatkowego aby pozyskaćjak najwyższy zwrot podatku z Holandii Przemków.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Najczęściej jest to okres do 3 miesięcy w przypadku gdy zeznanie podatkowa została wysłana do 31 marca ale zdarzają się problemy, że Holenderski Urząd Skarbowy podeśle decyzji od zwrocie podatku z Holandii Przemków dopiero w w okresie czasu od 6 do 12 miesięcy. Dysponujemy sposobność rozliczenia się do 5 lat w tył, toteż Belastingdienst daje nam duży przedział czasu aby podjąć decyzje w jakiej formie adekwatnie się rozliczyć, pamiętajmy jednak, że korzystniej wykonać to jak najszybciej żeby osiągnąć zasłużony nam nadpłacony podatek z Holandii. Oczywistym czynnikiem jest niewątpliwie wpływającym na rozliczenie rok podatkowy za który składa się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Rzeczywiście dociekasz się jak opracować zwrot podatku z Holandii Przemków jest to łatwe wystarczy uzupełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która pozwala ustalić wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub wypełnij formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się natychmiast całą resztą potrzebną do rozliczenia podatku z Holandii Przemków. Rozliczenie podatku z Holandii Przemków jest obecnie niezbędne w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

Ważne pytania i Odpowiedzi

Dominującym dokumentem niezbędnym do podjęcia decyzji o odzyskanie podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to holenderska karta podatkowa dostarczana przez pracodawce u którego pracowałeś na zakończenie roku podatkowego.

Aby móc ubiegać się o uzyskania podatku z Holandii należy wcześniej zgłosić deklaracje podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to ważne, ponieważ Holenderski Urząd Skarbowy domaga się przekazania zaświadczenia, pokazującego wysokość przychodu osiągniętego w Polsce.

Ostatnie zmiany w przepisach, że pozwolenie korzystania z ubiegłych ulg należy się osobą pracującym za granicą spełniającym określone warunki. Bezględnym z nich jest uzyskanie co najmniej 90% dochodów opodatkowanych w Holandii oraz wysłaniu zaświadczenia o dochodach przestawione przez urząd skarbowy w kraju zamieszkania.

Rozliczenie podatku z Holandii oraz odzyskanie zwrotu nadpłaconych kwot jest możliwe aż do 5 lat wstecz.

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Podatkowa ula rozłąkowe, z której lubią skorzystać partnerzy fiskalni, z których jedna osoba jest zatrudniona z Holandii, druga mieszka w Polsce. Osoby te nie jest wymagane być w akcie małżeńskim, lecz muszą zostać potwierdzone określone tendencje.

Wnioskowanie o rozłąkowe jest wykonywane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie jest możliwe rozliczenia 100% podatku zapłaconego do holenderskiego urzędu podatkowego.

Rozliczenie podatkowe dla nierezydentów jest przymusowe w przypadku dostania z holenderskiego urzędu pisma Aangiftebrief, wzywającego do złożenia wniosku o rozliczenie w określonym terminie. Obowiązek rozliczenia powstaje również kiedy szacowany zwrot podatku przekracza kwotę 14 Euro lub wysokość nadpłaty jest wyższa niż 45 Euro. W tych określonych przypadkach za niezłożenie podatkowej deklaracji w właściwym terminie może zostać nałożona kara finansowa.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Przemków wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami uzyskać podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam rozliczenie podatku z Holandii usługę wykonujemy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej kompletnego zakończenia.

Przekładamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każda sprawa jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu