Zwrot podatku z Holandii Mieroszów

Wykonujemy kompleksową usługę zwrotu podatku z Holandii dla pracowników pracujących w państwie Holandii w Mieroszów.

Posiadamy punkty partnerskie w całej Polsce, rozliczyć możesz  również Online lub w punkcie partnerskim w Mieroszów.

Zapraszamy do kontaktu. Poniżej prezentujemy kilka wygodnych dla Ciebie metod w jaki możesz rozliczyć podatek z Holandii.

Wykonaj bezpłatną kalkulacje z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Odzyskaj podatek z Holandii z Naszym

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Dostępne usługi dla HOLANDII

Przygotuj otrzymane dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na kilka pytań na temat przebiegu pracy w Holandii.
Uzupełnij formularz, zgłoszenie trafia do Nas, dostaniesz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie sporządzimy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Poznasz kwotę zwrotu oraz koszt usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Kompletna usługa wykonania
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas piszą klienci

Niemcy 2017

Opinia pozytywna. Zwrot przyznany.

Damian Kleczuga
Sandomierz

Holandia 2018

Polecam. Wszystko bez najmniejszych problemów.

Rafał
Dębica

Dania 2018

Nie mam zastrzeżeń, super kontakt.

Ewa
Borek Mały

Uzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii Mieroszów

Szczegóły do rozliczenia się z Holandii

Zwrot podatku z Holandii Mieroszów

Zwrot podatku z Holandii Mieroszów może starać się każdy pracownik, który była zatrudniony w na terenie Holandii i odprowadzał podatki do Urzędu Skarbowego w Holandii Nederland Belastingdienst. Polacy podejmujący pracę na terenie Nederland mają obowiązek rozliczenia się z podatku otrzymanego od Holenderskiego pracodawcy, deklaracja podatkowa będzie składana na zasadach podwójnych do Urzędu Skarbowego na terenie Polski oraz do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Obliczenie podatku zagranicznego czyli usługa zwrot podatku z Holandii Mieroszów nie jest skomplikowana do wykonania. Na stronach Holenderskiego Urzędu Skarbowego trudno odnaleźć i doczytać jakie zasady jakie stosuje się przy zwrocie podatku z Holandii.

Uzasadnienie uzyskania rozliczenia podatku z Holandii jest mieć w posiadaniu Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który powinien znajdować się na twojej karcie podatkowej otrzymanej od firmy zatrudniającej tzn. Jaaropgaaf, czyli... "jarografy" .

Prawo do rozliczenia

Obowiązek rozliczenia pracowników otrzymujących wynagrodzenie w na terenie Holandii opiera się o polską ustawę o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz o konwencie miedzy Rzecząpospolitą Polską a Holandią w sprawie unikania podwójnego opodatkowania. Ustawa została podpisana w Warszawie dn. 13 lutego 2002 r. (Dz. U. 2003, nr 216, poz. 2120). Dochód uzyskany w Holandii należy w Polsce rozliczyć w oparciu o zasadę proporcjonalnego odliczenia. Podsumowując, na terenie Nederlandii można przebywać nawet cały rok podatkowy i tak nadal pozostawać polskim podatnikiem. Pracownik wnioskujący się o zwrot podatku z Holandii powinien zasięgnąć przepisów czy organy podatkowe są wstanie uznać, że nadal powinien on być tutaj rozliczany z podatków.

W jaki sposób możemy ubiegać o zwrot podatku z Holandii.

Odzyskanie podatku z Holandii jest dość trudną procedurą więc sugerujemy wykonać ją przez naszą firmę, gdzie lata biegłości i profesjonalizm pozwala nam podjąć tą procedurę w najszybszy sposób abyś dostał nadpłatę z Holenderskiego Urzędu Skarbowego w najszybszy sposób i uniknać przy tym nasuwających się błędów, które mogą opóźnić przelew z Urzędu skarbowego Holanderskiego. Wraz z rokiem 2019 proces rozliczenia podatku z Holandii jest poniekąd bardziej złożony dlatego}, że Urząd skarbowy z Holandii Belastingdienst wprowadził zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, zmiana polega na tym aby mieć status rezydenta przychody Holenderskie muszą być co najmniej na poziomie 90%. Pozostałe przychody pozyskane przez osobę mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Pozytywne jest posiadanie statusu rezydenta Holenderskiego bowiem można skorzystać z ulgi podatkowej (tax credit) a w ten stosunek pozyskanie jeszcze większego zwrotu podatku z Holandii.

Aktualizacja przepisów podatkowych

Przeróbka przepisów przez Belastingdienst spowodowała bardziej nieprzystepny proces dostania zwrotu podatku dla Polaków pracujących w Holandii, obecnie aby ubiegać się o zwrot nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Mieroszów należy w pierwszej kolejności rozliczyć się w Polsce, polega| to na tym, że dla Holenderskiego Urzędu Skarbowego należy przedstawić zestawienie o dochodach z Polski czyli z państwa zamieszkania. W rezultacie chcąc ubiegać się od odzyskanie podatku z Holandii, Polacy w podstawowej kolejności są zobowiązani do rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Mieroszów aby przedstawić Holandii dochód uzyskany w miejscu zamieszkania. Przekłada się to ze zgłoszeniem do Polskiego Urzędu skarbowego formularza PIT-36 oraz załącznika PIT-36/ZG a następnie w dalszej kolejności ubiegać się od zwrot podatku z Holandii. Podstawowym okolicznością wpływającym na wysokość zwrot podatku z Holandii Mieroszów jest wiek zatrudnionego i tak dla osób powyżej 65 roku życia Belastingdienst {przyznaje|nadaje| dalsze ulgi podatkowe dla tak nazywanych pracowników w starszym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby uzyskać rozliczenie podatku z Holandii obowiązkowebędzie przez pracownika przygotowania szeregu dokumentów potwierdzających, że otrzymywał wypłatę na terenie Holandii i przekazywał podatki jego pracodawca dlatego Dźwignia odzyskania podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Holenderskiego Urzędu Skarbowego. Wymagane dokumenty aby rozpocząć odzyskanie podatku z Holandii to często dokument przekazany od pracodawcy Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w wyjątkowych przypadkach, gdy nie mamy tych dokumentów zwrot wolno przeprowadzić na podstawie odcinków z wypłat Salarisa. Sporządzenie zwrotu i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii krzyżuje się się także z załączenie kopii dowodu osobistego lub paszportu oraz zaświadczenia z Urzędu polskiego skarbowego EU/EOG. Poświadczenie UE/EOG jest wykonywane przez Urząd skarbowy we właściwym dla danego pracownika punkcie w Polsce. UE/EOG to zaświadczenie poświadczający dochody ogólnoświatowe uzyskane w danym roku podatkowym. Druk ten jest on obowiązkowy do złożenia deklaracji podatkowej w Belastingdienst. Do zrealizowania rozliczenia podatkowego dla Holandii jest także podanie numeru konta bankowego na które zostanie wysłany przez Belastingdienst nadpłaty podatku dochodowego.

Odzyskanie podatku z Holandii wspólnie z małżonkiem

 • Dla uzyskania rozliczenia wspólnego z partnerem i osiągnięcia zwrotu podatku z Holandii Mieroszów potrzeba przygotować odpowiednie pisma urzędowe.
 • Kserokopie dowodu osobistego
 • Akt ślubu
 • Dokumenty od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie osiągnął dochodów w tym roku rozliczanym.

Po uzupełnieniu tych wymaganych dokumentów możemy uzyskać procedurę odzyskania zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Kiedy Belastingdienst Nederland wykona zwrot podatku

W głównej mierze zależy to od Holenderskiego Urzędu Skarbowego, który raczej podaje tylko przybliżony czas przesłania decyzji podatkowej i jest to zakres od 3 do 6 miesięcy. Aby dostać decyzje podatkową warto zlecić to zaufanej biurze, z naszej strony gwarantujemy czas wykonania zlecenia na Zwrot podatku z Holandii Mieroszów do 6 miesięcy. Doświadczenie jakie zdobyliśmy pozwala zmniejszyć do zera możliwe wątpliwości przed Urzędem Holenderskim.

Jaki możemy uzyskać zwrot z Holandii

Ilość zwrotu podatku jaką powinniśmy dostać starając się przy zwrot podatku z Holandii Mieroszów jest sumiennie związana od przysługującym nam ulgi, przychodów pozyskanych z innych krajów oraz dochodów uzyskanych w Holandii. Aby obliczyć początkowy zwrot należy dokonać kalkulacje zwrotu która pomaga dociec wysokość nadpłaconego podatku a następnie wnioskować o zeznanie podatkowe do Holandii. Kiedy zdecydują się Państwo na odzyskanie za pomocą naszej firmy zapewniamy dokładną wstępną kalkulacje oraz kompleksowe sporządzenie zeznania podatkowego aby uzyskaćjak maksimum zwrot podatku z Holandii Mieroszów.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

W głównej mierze jest to cykl do 3 miesięcy gdy zeznanie podatkowa została przesłana do 31 marca ale zdarzają się przypadki, że Holenderski Urząd Skarbowy prześle decyzji od zwrocie podatku z Holandii Mieroszów dopiero w w okresie czasu od 6 do 12 miesięcy. Mamy sposobność rozliczenia się do 5 lat wstecz, otóż Belastingdienst pozostawia nam ogromny przedział czasu aby wszcząć decyzje w jakiej formie doskonale się rozliczyć, pamiętajmy jednak, że korzystniej przeprowadzić to jak najszybciej aby osiągnąć należyty nam nadpłacony podatek z Holandii. Konkretnym czynnikiem jest oczywiście wpływającym na rozliczenie rok podatkowy za który składa się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Jasne zastanawiasz się jak wykonać zwrot podatku z Holandii Mieroszów jest to łatwe wystarczy wypełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która pozwala wyznaczyć wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub wypełnij formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się natychmiast całą resztą potrzebną do rozliczenia podatku z Holandii Mieroszów. Rozliczenie podatku z Holandii Mieroszów jest obecnie obowiązkowe w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

najczęstsze pytania

Podstawowym dokumentem niezbędnym do podjęcia decyzji o rozliczenia podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to holenderska karta podatkowa przekazywana przez firmę u której byłeś zatrudniony po zakończeniu roku podatkowego.

Aby móc ubiegać się o rozliczenia podatku z Holandii należy na wstępnie zgłosić deklaracje podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to ważne, dlatego, że Holenderski Urząd Skarbowy domaga się przekazania zaświadczenia, pokazującego wysokość przychodu osiągniętego w Polsce.

Wprowadzone zmiany spowodowały, że zezwolenie odnoszenia z ubiegłych zniżek przysługuje osobom spełniającym określone warunki. Jednym z nich jest osiągnięcie przynajmniej 90% przychodów opodatkowanych w Holandii oraz dostarczeniu dokumentów o dochodach przestawione przez krajowy Urząd Skarbowy zamieszkania.

Zwrot podatku z Holandii jest możliwe do 5 lat wstecz zgodnie z przepisami Belastingdienst Nederland

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Podatkowa ula rozłąkowe, z której mają użyć partnerzy fiskalni, z których jedna osoba pracuje z Holandii, druga jest w Polsce. Osoby te nie muszą być w akcie małżeńskim, jednak muszą zostać wykonane określone tendencje.

Wnioskowanie o rozłąkowe jest stosowane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie jest możliwe odzyskania całości podatku oddanego do Belastingdienst Nederland.

Rozliczenie dla nierezydentów jest obowiązkowe w przypadku otrzymania z holenderskiego urzędu pisma Aangiftebrief, nakazującego do rozliczenia w określonym terminie. Obowiązek rozliczenia jest również w sytuacji gdy szacowany zwrot przekracza kwotę 14 Euro lub wysokość dopłaty jest wyższa niż 45 Euro. W tych określonych przypadkach za niezłożenie podatkowej deklaracji w właściwym terminie może zostać nałożona kara finansowa.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Mieroszów wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami uzyskać podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam odzyskanie podatku z Holandii usługę wykonujemy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej kompletnego zakończenia.

Przekładamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każde zgłoszenie jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu