Zwrot podatku z Holandii Głogów

Wykonujemy kompletną usługę rozliczenia podatku z Holandii dla osób pracujących w kraju Holandii w Głogów.

Posiadamy oddziały w całej Polsce, rozliczyć podatek z Holandii możesz  także On-line lub w punkcie partnerskim w Głogów.

Skontaktuj się z Nami. Poniżej przestawiamy kilka wygodnych dla Ciebie sposobów w jaki możesz rozliczyć podatek z Holandii.

Wykonaj bezpłatną kalkulacje z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Odzyskaj podatek z Holandii z Naszym

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Lista usług dla HOLANDII

Przygotuj otrzymane dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na zestaw kilku pytań na temat przebiegu pracy w Holandii.
Uzupełnij formularz, zgłoszenie trafia do Nas, otrzymasz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie wykonamy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Przekażemy Ci kwotę zwrotu oraz koszt wykonania usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Kompleksowa usługa rozliczenia
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas mówią klienci

Niemiec 2018

Odzyskanie podatku z Niemiec przebiegło zgodnie z tym jakie otrzymałem informacje. Pozdrawiam

Astera P
Ropczyce

Belgia 2017

Profesjonalny kontakt wraz z panelem obsługi klienta dają poczucie, że moja sprawa jest realizowana przez kompetentną firmę. Polecam.

Paulina Dys
Brzozów

Holandia 2018

Solida firma. Całość wykonana online.

Szymon
Kudowa-Zdrój

Zwrot podatku z Holandii Głogów

Szczegóły do rozliczenia się z Holandii

Odzyskanie podatku z Holandii Głogów

Zwrot podatku z Holandii Głogów może uzyskać każdy pracownik, która był legalnie zatrudniona w na terenie Holandii i odprowadzał podatki do Urzędu Skarbowego w Holandii Nederland Belastingdienst. Polacy pracujący na terenie Nederland mają obowiązek złożenia deklaracji podatkowej z podatku otrzymanego od Holenderskiego pracodawcy, zeznanie podatkowe zostanie składana podwójnie do Polskiego Urzędu skarbowego oraz do Holenderskiego.

Kalkulacja podatku zagranicznego czyli usługa zwrot podatku z Holandii Głogów nie jest skomplikowana do realizacji. Na stronach Holenderskiego Urzędu Skarbowego trudno odnaleźć i zrozumieć zasady jakie stosuje się przy zwrocie podatku z Holandii.

Podstawą uzyskania zwrotu podatku z Holandii jest posiadanie Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który powinien znajdować się na twojej karcie podatkowej otrzymanej od pracodawcy tzn. Jaaropgaaf.

Prawo do rozliczenia

Prawo do rozliczenia pracowników otrzymujących wypłatę w na terenie Holandii opiera się o polską ustawę o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz o konwencie miedzy Polską a Holandią w sprawie unikania podwójnego opodatkowania. Ustawa została ogłoszona w Warszawie dn. 13 lutego 2002 r. (Dz. U. 2003, nr 216, poz. 2120). Dochód uzyskany w podczas zatrudnienia w Holandii należy w Polsce rozliczyć w oparciu o zasadę proporcjonalnego odliczenia. Stwierdzamy wiec, że na terenie Holandii jest możliwość przebywać nawet cały rok i tak nadal pozostawać polskim podatnikiem. Pracownik starająca się o zwrot podatku z Holandii powinien poszukać przepisów czy organy podatkowe są wstanie stwierdzić, że nadal powinien on być tutaj rozliczany z podatków.

Kiedy możemy ubiegać o zwrot podatku z Holandii.

Zwrot podatku z Holandii jest dość zawiłą czynnością więc sugerujemy przeprowadzić ją przez naszą firmę, gdzie lata biegłości i profesjonalizm pozwala nam wykonać tą usługę w najszybszy sposób abyś dostał zwrot z Holenderskiego Urzędu Skarbowego w najszybszy możliwy sposób i uniknać przy tym nasuwających się pomyłek, które mogą opóźnić przelew z Urzędu skarbowego Holanderskiego. Wraz z rokiem 2019 przebieg rozliczenia podatku z Holandii jest poniekąd trudniejszy dlatego}, że Holenderski Urząd skarbowy Belastingdienst wprowadził zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, aktualizacja polega na tym aby mieć status rezydenta przychody Holenderskie muszą być co najmniej na poziomie 90%. Pozostałe dochody pozyskane przez osobę mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Optymistyczne jest być właścicielem statusu rezydenta Holenderskiego bowiem można skorzystać z ulgi podatkowej (tax credit) a w ten sposób pozyskanie jeszcze liczniejszego zwrotu podatku z Holandii.

Aktualizacja przepisów podatkowych

Aktualizacja przepisów przez Holenderski Urząd Skarbowy spowodowała bardziej zawiły procedurę uzyskania zwrotu podatku dla Polaków pracujących w Holandii, aktualnie aby wnioskować się o odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Głogów powinno się w podstawowej kolejności uregulować należności w Polsce, polega| to na tym, że dla Belastingdienst należy przedstawić zestawienie o przychodach z Polski czyli z państwa zamieszkania. Podsumowując chcąc ubiegać się od odzyskanie podatku z Holandii, Polacy w głównej kolejności powinny rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Głogów aby przedstawić Holandii dochód zarobiony w miejscu zamieszkania. Przekłada się to ze zgłoszeniem do Polskiego Urzędu skarbowego zeznania PIT-36 oraz załącznika PIT-36/ZG a następnie w dalszej kolejności ubiegać się od zwrot podatku z Holandii. Podstawowym czynnikiem wpływającym na poziom zwrot podatku z Holandii Głogów jest wiek pracownika i tak dla pracowników powyżej 65 roku życia Belastingdienst {przyznaje|nadaje| kolejne ulgi podatkowe dla tak nazywanych pracowników w podeszłym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii niezbędnebędzie przez osobę zatrudnioną przygotowania zestawu dokumentów udowadniających, że otrzymywał wypłatę na terenie Holandii i przekazywał podatki jego pracodawca więc podstawą odzyskania podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Holenderskiego Urzędu Skarbowego. Ważne dokumenty aby rozpocząć rozliczenie podatku z Holandii to zwykle dokument nabyty od zatrudniającego Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w wyjątkowych przypadkach, gdy nie posiadamy tych dokumentów rozliczenie wolno wykonać na podstawie odcinków z wypłat Salarisa. Wykonanie odzyskania i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii krzyżuje się się także z przekazaniem kopii dowodu osobistego lub paszportu oraz zaświadczenia z Urzędu polskiego skarbowego EU/EOG. Poświadczenie UE/EOG jest sporządzone przez Urząd skarbowy we właściwym dla danego osobę punkcie w Polsce. UE/EOG to pismo poświadczający dochody ogólnoświatowe osiągnięte w danym roku podatkowym. Druk ten jest on niezbędny do przedstawienia deklaracji podatkowej w Holenderskim Urzędzie skarbowym. Do opracowania rozliczenia podatkowego dla Holandii jest też ujęcie numeru konta bankowego na które będzie wysłany przez Belastingdienst nadpłaty podatku dochodowego.

Odzyskanie podatku z Holandii razem z małżonkiem

 • Dla uzyskania rozliczenia wspólnego z małżonkiem i uzyskania zwrotu podatku z Holandii Głogów potrzeba przygotować właściwe pisma urzędowe.
 • Kserokopie dowodu osobistego
 • Akt ślubu
 • Poświadczenie od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie uzyskał dochodów w danym roku podatkowym.

Po uformowaniu tych wymaganych dokumentów możemy wykonać procedurę odzyskania zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Kiedy Holenderski Urząd Skarbowy wypłaci zwrot podatku

Głownie zależy to od Holenderskiego Urzędu Skarbowego, który raczej podaje tylko zbliżony czas przesłania decyzji podatkowej i jest to przedział od 3 do 6 miesięcy. Aby dostać decyzje podatkową powinno się zlecić to zaufanej agencji, z naszej strony gwarantujemy czas przeprowadzania zlecenia na Zwrot podatku z Holandii Głogów do 6 miesięcy. Kompetencje jakie zdobyliśmy umożliwia zmniejszyć do zera możliwe wątpliwości przed Urzędem Holenderskim.

Wysokość jaką możemy uzyskać zwrot z Holandii

Wysokość zwrotu podatku jaką mamy możliwość dostać wnioskując się przy zwrot podatku z Holandii Głogów jest szczegółowo związana od adekwatnych nam ulgi, wynagrodzenia uzyskanych z innych krajów oraz przychodów pozyskanych w Holandii. Aby skalkulować początkowy zwrot należy dokonać kalkulacje zwrotu która pomoże dociec wysokość nadpłaconego podatku a później wnioskować o zeznanie podatkowe do Holenderskiego Urzędu Skarbowego. Skoro zdecydują się Państwo na odzyskanie za pomocą naszej firmy gwarantujemy dokładną kalkulacje oraz precyzyjne zrobienie zeznania podatkowego aby doprowadzić dojak najwyższy zwrot podatku z Holandii Głogów.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Zazwyczaj jest to moment do 3 miesięcy kiedy zeznanie podatkowa została złożona do 31 marca ale zdarzają się historie, że Holenderski Urząd Skarbowy prześle decyzji od zwrocie podatku z Holandii Głogów dopiero w przedziale czasu od 6 do 12 miesięcy. Mamy sposobność rozliczenia się do 5 lat wstecz, dlatego Belastingdienst daje nam duży okres czasu aby wszcząć decyzje w jakiej formie najkorzystniej się rozliczyć, pamiętajmy jednak, że korzystniej przeprowadzić to jak najszybciej aby osiągnąć przysługujący nam nadpłacony podatek z Holandii. Jasnym czynnikiem jest owszem wpływającym na zwrot rok podatkowy za który składa się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

W istocie głowisz się jak wykonać zwrot podatku z Holandii Głogów jest to łatwe wystarczy uzupełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która umożliwia wyznaczyć wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub wypełnij formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się szybko całą resztą potrzebną do rozliczenia podatku z Holandii Głogów. Rozliczenie podatku z Holandii Głogów jest obecnie obowiązkowe w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

najczęstsze pytania

Najważniejszym dokumentem niezbędnym do podjęcia decyzji o odzyskanie podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to Holenderska karta podatkowa dostarczana przez firmę u której byłeś zatrudniony na zakończenie roku podatkowego.

Aby móc ubiegać się o uzyskania podatku z Holandii należy w pierwszej kolejności złożyć deklaracje podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to ważne, ponieważ urząd skarbowy w Holandii nalega doręczenia zaświadczenia, potwierdzającego wysokość przychodu uzyskanego w Polsce.

Ostatnie zmiany w przepisach, że zezwolenie korzystania z obecnych zniżek należy się pracownikom spełniającym określone warunki. Bezględnym z nich jest uzyskanie choćby 90% przychodów opodatkowanych w Holandii oraz przekazaniu zaświadczenia o dochodach przestawione przez urząd skarbowy w kraju zamieszkania.

Odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii i rozliczenie się z Urzędem Skarbowym Belastingdienst Nederland jest do 5 lat wstecz

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Rozłąkowe jest ulgą podatkową, z której lubią użyć partnerzy fiskalni, z których jedna osoba pracuje z Holandii, druga pracuje w Polsce. Osoby te nie jest wymagane być w akcie małżeńskim, lecz muszą zostać potwierdzone określone warunki.

Wnioskowanie o rozłąkowe jest wykonywane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie ma możliwości rozliczenia całości podatku oddanego do Belastingdienst Nederland.

Rozliczenie dla nierezydentów jest obowiązkowe w przypadku otrzymania z Holenderskiego urzędu pisma Aangiftebrief, nakazującego do rozliczenia w określonym terminie. Wymóg rozliczenia powstaje również kiedy szacowany zwrot jest większy o kwotę 14 Euro lub wysokość nadpłaty jest wyższa niż 45 Euro. W tych określonych przypadkach za niezłożenie podatkowej deklaracji w prawidłowym terminie może zostać przewidziana kara.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Głogów wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami uzyskać podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam odzyskanie podatku z Holandii usługę sporządzamy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej kompletnego zakończenia.

Stawiamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każda sprawa jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu