Zwrot podatku z Holandii Dzierżoniów

Wykonujemy kompleksową usługę odzyskania podatku z Holandii dla osób zatrudnionych na terenie Holandii w Dzierżoniów.

Nasza firma posiada punkty partnerskie w całej Polsce, rozliczyć możesz  również On-line lub w punkcie partnerskim w Dzierżoniów.

Napisz do Nas. Poniżej prezentujemy kilka wygodnych dla Ciebie form w jaki możesz rozliczyć podatek z Holandii.

Wykonaj bezpłatną kalkulacje z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Odzyskaj podatek z Holandii z Naszym

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Wybierz usługę dla HOLANDII

Przygotuj dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na zestaw kilku pytań na temat przebiegu pracy w Holandii.
Uzupełnij formularz, zgłoszenie trafia do Nas, dostaniesz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie sporządzimy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Poznasz kwotę szacowanego zwrotu oraz koszt wykonania usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Kompleksowa usługa rozliczenia
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas mówią klienci

Belgia 2017

Profesjonalny kontakt wraz z panelem obsługi klienta dają poczucie, że moja sprawa jest realizowana przez kompetentną firmę. Polecam.

Paulina Dys
Brzozów

Niemcy 2018

Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy. Bardzo rzetelna i konkretna firma – poleciłam znajomych i też są zadowoleni.

Ewa
Strzyżów

Holandia

Bardzo miła dobra współpraca oceniam na piec

Grzegorz
Ropczyce

Uzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii Dzierżoniów

Szczegóły do rozliczenia się z Holandii

Rozliczenie podatku z Holandii Dzierżoniów

Zwrot podatku z Holandii Dzierżoniów ma prawo uzyskać każda osoba, która był legalnie zatrudniona w na terenie Holandii i odprowadzał podatki do Holenderskiego Urzędu Skarbowego Belastingdienst Nederland. Osoby zatrudnieni na terenie Nederland są zobowiązani do złożenia deklaracji podatkowej z podatku zarobionego od Holenderskiego pracodawcy, deklaracja podatkowa zostanie składana podwójnie do Urzędu Skarbowego na terenie Polski oraz do Belastingdienst Nederland.

Kalkulacja podatku zagranicznego czyli usługa zwrot podatku z Holandii Dzierżoniów nie jest trudna do wykonania. Na stronach Holenderskiego Urzędu Skarbowego ciężko znaleźć i doczytać jakie zasady jakie stosuje się przy zwrocie podatku z Holandii.

Podstawą otrzymania odzyskania podatku z Holandii jest mieć w posiadaniu Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który powinien jest dostępny na otrzymanej karcie podatkowej otrzymanej od pracodawcy tzn. Jaaropgaaf, czyli... "jarografy" .

Prawo do rozliczenia

Obowiązek rozliczenia osób przyjmujących wypłatę w Holandii opiera się o polską ustawę o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz o konwencie miedzy Polską a Holandią w sprawie unikania podwójnego opodatkowania. Ustawa została ogłoszona w Warszawie dn. 13 lutego 2002 r. (Dz. U. 2003, nr 216, poz. 2120). Wynagrodzenie uzyskane w podczas zatrudnienia w Holandii należy w Polsce rozliczyć w oparciu o zasadę proporcjonalnego odliczenia. Stwierdzamy wiec, że na terenie Holandii jest możliwość przebywać nawet cały rok i tak tak samo pozostawać polskim podatnikiem. Pracownik starająca się o zwrot podatku z Holandii powinien poszukać informacji czy organy podatkowe są wstanie uznać, że nadal powinien on być tutaj rozliczany z podatków.

Jak możemy ubiegać o zwrot podatku z Holandii.

Zwrot podatku z Holandii jest dość trudną procedurą dlatego sugerujemy wykonać ją przez naszą firmę, gdzie lata biegłości i profesjonalizm pozwala nam wykonać tą procedurę w najszybszy sposób abyś dostał nadpłatę z Holenderskiego Urzędu Skarbowego w najszybszy sposób i uniknać przy tym możliwych pomyłek, które mogą opóźnić przelew z Holenderskiego Urzędu Skarbowego. Od roku 2019 metoda rozliczenia podatku z Holandii jest poniekąd bardziej złożony dlatego}, że Urząd skarbowy z Holandii Belastingdienst wdrożył zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, zmiana polega na tym aby osiągnać status rezydenta dochody Holenderskie powinny być co najmniej na poziomie 90%. Pozostałe przychody pozyskane przez osobę mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Wartościowe jest posiadanie statusu rezydenta Holenderskiego bowiem można posłużyć się ulgi podatkowej (tax credit) a w ten stosunek uzyskanie jeszcze obszerniejszego zwrotu podatku z Holandii.

Aktualizacja przepisów podatkowych

Aktualizacja przepisów przez Holenderski Urząd Skarbowy wywołała bardziej pogmatwany proces doczekania się odzyskania podatku dla Polaków zatrudnionych na terenie Holandii, na razie aby wnioskować się o odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Dzierżoniów należy w podstawowej kolejności uregulować należności w Polsce, polega| to na tym, że dla Belastingdienst należy przedstawić zaświadczenie o dochodach z Polski czyli z państwa zamieszkania. W rezultacie chcąc ubiegać się od odzyskanie podatku z Holandii, Polacy w pierwszej kolejności są zobowiązani do rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Dzierżoniów aby przedstawić Holandii dochód zarobiony w miejscu zamieszkania. Wiąże się to ze zgłoszeniem do Polskiego Urzędu skarbowego pitu PIT-36 oraz dokumentu PIT-36/ZG a następnie w dalszej kolejności ubiegać się od zwrot podatku z Holandii. Dużym okolicznością wpływającym na poziom zwrot podatku z Holandii Dzierżoniów jest wiek zatrudnionego i tak dla osób powyżej 65 roku życia Holenderski Urząd {przyznaje|nadaje| kolejne ulgi podatkowe dla tak zwanych osób w podeszłym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby uzyskać odzyskanie podatku z Holandii obowiązkowebędzie przez pracownika zgromadzenia szeregu dokumentów stwierdzających, że pracował na terenie Holandii i przekazywał podatki jego pracodawca dlatego Dźwignia odzyskania podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Urząd skarbowy w Holandii. Wymagane dokumenty aby rozpocząć odzyskanie podatku z Holandii to na wstępie dokument otrzymany od zatrudniającego Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w innych przypadkach, gdy nie posiadamy tych dokumentów zwrot możemy wykonać na w oparciu o odcinków z wypłat Salarisa. Przeprowadzanie odzyskania i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii krzyżuje się się także z dołączeniem kopii swojego ID CARD lub paszportu oraz zaświadczenia z polskiego Urzędu skarbowego EU/EOG. Dokument UE/EOG jest sporządzone przez Urząd skarbowy we właściwym dla danego podatnika punkcie w Polsce. UE/EOG to zaświadczenie poświadczający zarobek światowe osiągnięte w danym roku podatkowym. Druk ten jest on konieczny do przedstawienia deklaracji podatkowej w Belastingdienst. rozliczenia podatkowego dla Holandii jest również ujęcie numeru konta bankowego na które zostanie wysłany przez Belastingdienst nadpłaty podatku dochodowego.

Odzyskanie podatku z Holandii wspólnie z małżonkiem

 • Dla uzyskania rozliczenia wspólnego z partnerem i uzyskania zwrotu podatku z Holandii Dzierżoniów potrzeba przyszykować odpowiednie pisma urzędowe.
 • Kserokopie dowodu osobistego
 • Akt ślubu
 • Zaświadczenie od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie osiągnął przychodów w danym roku rozliczanym.

Po skompletowaniu tych wymaganych dokumentów jesteśmy w stanie startować z procedurę zwrotu zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Jak długo czeka się zwrot podatku z Holandii

Głownie zależy to od Holenderskiego Urzędu Skarbowego, który przeważnie przekazuje tylko zbliżony czas wysłania decyzji podatkowej i jest to zakres od 3 do 6 miesięcy. Aby dostać decyzje podatkową powinno się zlecić to odpowiedzialnej biurze, z naszej strony gwarantujemy czas realizacji zlecenia na odzyskania nadpłaconego podatku Dzierżoniów do 6 miesięcy. Kompetencje jakie posiadamy umożliwia zminimalizować do zera możliwe wątpliwości przed Urzędem Holenderskim.

Wysokość jaką możemy uzyskać zwrot z Holandii

Rozległość zwrotu podatku którą możemy uzyskać wnioskując się przy zwrot podatku z Holandii Dzierżoniów jest dokładnie uzależniona od adekwatnych nam ulgi, wynagrodzenia uzyskanych z innych krajów oraz przychodów uzyskanych w Holandii. Aby skalkulować początkowy zwrot trzeba zrobić kalkulacje zwrotu która pomaga poznać wymiar nadpłaconego podatku a następnie wnioskować o zeznanie podatkowe do Holandii. Kiedy zdecydują się Państwo na zwrot za pomocą naszej firmy pewność rzeczową wstępną kalkulacje oraz kompleksowe zrobienie zeznania podatkowego aby doprowadzić dojak najwyższy zwrot podatku z Holandii Dzierżoniów.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Zwykle jest to czas do 3 miesięcy pod warunkiem gdy deklaracja podatkowa została wysłana do 31 marca ale zdarzają się przypadki, że Holenderski Urząd Skarbowy prześle decyzji od zwrocie podatku z Holandii Dzierżoniów dopiero w w okresie czasu od 6 do 12 miesięcy. Posiadamy szanse rozliczenia się do 5 lat do tyłu, w ten sposób Belastingdienst pozostawia nam duży okres czasu aby podjąć decyzje w jakiej formie najkorzystniej się rozliczyć, pamiętajmy jednakże, że korzystniej przeprowadzić to jak najszybciej aby osiągnąć adekwatny nam nadpłacony podatek z Holandii. Wyraźnym czynnikiem jest niewątpliwie wpływającym na zwrot rok podatkowy za który mierzyć się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Oczywiście zastanawiasz się jak wykonać zwrot podatku z Holandii Dzierżoniów jest to łatwe wystarczy uzupełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która daje możliwość wyznaczyć wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub uruchom formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się niezwłocznie całą resztą potrzebną do rozliczenia podatku z Holandii Dzierżoniów. Rozliczenie podatku z Holandii Dzierżoniów jest obecnie niezbędne w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

najczęstsze pytania

Podstawowym dokumentem niezbędnym do podjęcia decyzji o zwrot podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to Holenderska karta z sumą podatków przekazywana przez pracodawce u którego pracowałeś na zakończenie roku podatkowego.

Aby móc ubiegać się o rozliczenia podatku z Holandii należy na wstępnie zgłosić deklaracje podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to konieczne, ponieważ Holenderski Urząd Skarbowy nalega przekazania zaświadczenia, pokazującego wysokość dochodu osiągniętego w Polsce.

Ostatnie zmiany w przepisach, że dopuszczalność odnoszenia z ubiegłych ulg przysługuje osobą pracującym za granicą spełniającym określone warunki. Bezględnym z nich jest osiągnięcie choćby 90% dochodów opodatkowanych w Holandii oraz dostarczeniu dokumentów o dochodach wystawione przez krajowy Urząd Skarbowy zamieszkania.

Odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii i rozliczenie się z Urzędem Skarbowym Belastingdienst Nederland jest do 5 lat wstecz

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Rozłąkowe to ulga, z której lubią wnioskować partnerzy fiskalni, z których przynajmniej jedna osoba jest zatrudniona z Holandii, druga jest w Polsce. Osoby te nie muszą być w akcie małżeńskim, lecz muszą zostać spełnione określone warunki.

Rozliczenie rozłąkowe jest wykonywane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie jest możliwe odzyskania 100% podatku oddanego do holenderskiego urzędu podatkowego.

Podatkowe rozliczenie dla nierezydentów jest obowiązkowe w przypadku dostania z holenderskiego urzędu listu Aangiftebrief, nakazującego do złożenia wniosku o rozliczenie w określonym terminie. Wymóg rozliczenia powstaje również kiedy szacowany zwrot przekracza kwotę 14 Euro lub wysokość nadpłaty jest większa niż 45 Euro. W tych kilku przypadkach za niezłożenie podatkowej deklaracji w właściwym terminie może zostać nałożona kara finansowa.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Dzierżoniów wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami rozliczyć podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam rozliczenie podatku z Holandii usługę sporządzamy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej całkowitego zakończenia.

Przekładamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każda sprawa jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu