Zwrot podatku z Holandii Dzierżoniów

Wykonujemy kompleksową usługę odzyskania podatku z Holandii dla osób zatrudnionych na terenie Holandii w Dzierżoniów.

Nasza firma posiada punkty partnerskie w całej Polsce, rozliczyć możesz  również On-line lub w punkcie partnerskim w Dzierżoniów.

Napisz do Nas. Poniżej prezentujemy kilka wygodnych dla Ciebie form w jaki możesz rozliczyć podatek z Holandii.

Wykonaj bezpłatną kalkulacje z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Odzyskaj podatek z Holandii z Naszym

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Wybierz usługę dla HOLANDII

Przygotuj dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na zestaw kilku pytań na temat przebiegu pracy w Holandii.
Uzupełnij formularz, zgłoszenie trafia do Nas, dostaniesz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie sporządzimy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Poznasz kwotę szacowanego zwrotu oraz koszt wykonania usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Kompleksowa usługa rozliczenia
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas mówią klienci

Niemcy

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Polecam możliwość manitorowania przez internet

Tomasz
Trzciana

Zwrot dla Niemiec 2018

Miły kontakty sprawa załatwiona pozytywnie. Za rok na pewno skorzystam ponownie.

Sebastian Potwora
Sędziszów młp.

Niemcy 2018

Polecam wszystkim

Zofia
Wiśniowa

Uzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii Dzierżoniów

Szczegóły do rozliczenia się z Holandii

Rozliczenie podatku z Holandii Dzierżoniów

Zwrot podatku z Holandii Dzierżoniów ma prawo uzyskać każda osoba, która był legalnie zatrudniona w na terenie Holandii i odprowadzał podatki do Holenderskiego Urzędu Skarbowego Belastingdienst Nederland. Osoby zatrudnieni na terenie Nederland są zobowiązani do złożenia deklaracji podatkowej z podatku zarobionego od Holenderskiego pracodawcy, deklaracja podatkowa zostanie składana podwójnie do Urzędu Skarbowego na terenie Polski oraz do Belastingdienst Nederland.

Kalkulacja podatku zagranicznego czyli usługa zwrot podatku z Holandii Dzierżoniów nie jest trudna do wykonania. Na stronach Holenderskiego Urzędu Skarbowego ciężko znaleźć i doczytać jakie zasady jakie stosuje się przy zwrocie podatku z Holandii.

Podstawą otrzymania odzyskania podatku z Holandii jest mieć w posiadaniu Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który powinien jest dostępny na otrzymanej karcie podatkowej otrzymanej od pracodawcy tzn. Jaaropgaaf, czyli... "jarografy" .

Prawo do rozliczenia

Obowiązek rozliczenia osób przyjmujących wypłatę w Holandii opiera się o polską ustawę o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz o konwencie miedzy Polską a Holandią w sprawie unikania podwójnego opodatkowania. Ustawa została ogłoszona w Warszawie dn. 13 lutego 2002 r. (Dz. U. 2003, nr 216, poz. 2120). Wynagrodzenie uzyskane w podczas zatrudnienia w Holandii należy w Polsce rozliczyć w oparciu o zasadę proporcjonalnego odliczenia. Stwierdzamy wiec, że na terenie Holandii jest możliwość przebywać nawet cały rok i tak tak samo pozostawać polskim podatnikiem. Pracownik starająca się o zwrot podatku z Holandii powinien poszukać informacji czy organy podatkowe są wstanie uznać, że nadal powinien on być tutaj rozliczany z podatków.

Jak możemy ubiegać o zwrot podatku z Holandii.

Zwrot podatku z Holandii jest dość trudną procedurą dlatego sugerujemy wykonać ją przez naszą firmę, gdzie lata biegłości i profesjonalizm pozwala nam wykonać tą procedurę w najszybszy sposób abyś dostał nadpłatę z Holenderskiego Urzędu Skarbowego w najszybszy sposób i uniknać przy tym możliwych pomyłek, które mogą opóźnić przelew z Holenderskiego Urzędu Skarbowego. Od roku 2019 metoda rozliczenia podatku z Holandii jest poniekąd bardziej złożony dlatego}, że Urząd skarbowy z Holandii Belastingdienst wdrożył zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, zmiana polega na tym aby osiągnać status rezydenta dochody Holenderskie powinny być co najmniej na poziomie 90%. Pozostałe przychody pozyskane przez osobę mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Wartościowe jest posiadanie statusu rezydenta Holenderskiego bowiem można posłużyć się ulgi podatkowej (tax credit) a w ten stosunek uzyskanie jeszcze obszerniejszego zwrotu podatku z Holandii.

Aktualizacja przepisów podatkowych

Aktualizacja przepisów przez Holenderski Urząd Skarbowy wywołała bardziej pogmatwany proces doczekania się odzyskania podatku dla Polaków zatrudnionych na terenie Holandii, na razie aby wnioskować się o odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Dzierżoniów należy w podstawowej kolejności uregulować należności w Polsce, polega| to na tym, że dla Belastingdienst należy przedstawić zaświadczenie o dochodach z Polski czyli z państwa zamieszkania. W rezultacie chcąc ubiegać się od odzyskanie podatku z Holandii, Polacy w pierwszej kolejności są zobowiązani do rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Dzierżoniów aby przedstawić Holandii dochód zarobiony w miejscu zamieszkania. Wiąże się to ze zgłoszeniem do Polskiego Urzędu skarbowego pitu PIT-36 oraz dokumentu PIT-36/ZG a następnie w dalszej kolejności ubiegać się od zwrot podatku z Holandii. Dużym okolicznością wpływającym na poziom zwrot podatku z Holandii Dzierżoniów jest wiek zatrudnionego i tak dla osób powyżej 65 roku życia Holenderski Urząd {przyznaje|nadaje| kolejne ulgi podatkowe dla tak zwanych osób w podeszłym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby uzyskać odzyskanie podatku z Holandii obowiązkowebędzie przez pracownika zgromadzenia szeregu dokumentów stwierdzających, że pracował na terenie Holandii i przekazywał podatki jego pracodawca dlatego Dźwignia odzyskania podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Urząd skarbowy w Holandii. Wymagane dokumenty aby rozpocząć odzyskanie podatku z Holandii to na wstępie dokument otrzymany od zatrudniającego Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w innych przypadkach, gdy nie posiadamy tych dokumentów zwrot możemy wykonać na w oparciu o odcinków z wypłat Salarisa. Przeprowadzanie odzyskania i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii krzyżuje się się także z dołączeniem kopii swojego ID CARD lub paszportu oraz zaświadczenia z polskiego Urzędu skarbowego EU/EOG. Dokument UE/EOG jest sporządzone przez Urząd skarbowy we właściwym dla danego podatnika punkcie w Polsce. UE/EOG to zaświadczenie poświadczający zarobek światowe osiągnięte w danym roku podatkowym. Druk ten jest on konieczny do przedstawienia deklaracji podatkowej w Belastingdienst. rozliczenia podatkowego dla Holandii jest również ujęcie numeru konta bankowego na które zostanie wysłany przez Belastingdienst nadpłaty podatku dochodowego.

Odzyskanie podatku z Holandii wspólnie z małżonkiem

 • Dla uzyskania rozliczenia wspólnego z partnerem i uzyskania zwrotu podatku z Holandii Dzierżoniów potrzeba przyszykować odpowiednie pisma urzędowe.
 • Kserokopie dowodu osobistego
 • Akt ślubu
 • Zaświadczenie od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie osiągnął przychodów w danym roku rozliczanym.

Po skompletowaniu tych wymaganych dokumentów jesteśmy w stanie startować z procedurę zwrotu zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Jak długo czeka się zwrot podatku z Holandii

Głownie zależy to od Holenderskiego Urzędu Skarbowego, który przeważnie przekazuje tylko zbliżony czas wysłania decyzji podatkowej i jest to zakres od 3 do 6 miesięcy. Aby dostać decyzje podatkową powinno się zlecić to odpowiedzialnej biurze, z naszej strony gwarantujemy czas realizacji zlecenia na odzyskania nadpłaconego podatku Dzierżoniów do 6 miesięcy. Kompetencje jakie posiadamy umożliwia zminimalizować do zera możliwe wątpliwości przed Urzędem Holenderskim.

Wysokość jaką możemy uzyskać zwrot z Holandii

Rozległość zwrotu podatku którą możemy uzyskać wnioskując się przy zwrot podatku z Holandii Dzierżoniów jest dokładnie uzależniona od adekwatnych nam ulgi, wynagrodzenia uzyskanych z innych krajów oraz przychodów uzyskanych w Holandii. Aby skalkulować początkowy zwrot trzeba zrobić kalkulacje zwrotu która pomaga poznać wymiar nadpłaconego podatku a następnie wnioskować o zeznanie podatkowe do Holandii. Kiedy zdecydują się Państwo na zwrot za pomocą naszej firmy pewność rzeczową wstępną kalkulacje oraz kompleksowe zrobienie zeznania podatkowego aby doprowadzić dojak najwyższy zwrot podatku z Holandii Dzierżoniów.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Zwykle jest to czas do 3 miesięcy pod warunkiem gdy deklaracja podatkowa została wysłana do 31 marca ale zdarzają się przypadki, że Holenderski Urząd Skarbowy prześle decyzji od zwrocie podatku z Holandii Dzierżoniów dopiero w w okresie czasu od 6 do 12 miesięcy. Posiadamy szanse rozliczenia się do 5 lat do tyłu, w ten sposób Belastingdienst pozostawia nam duży okres czasu aby podjąć decyzje w jakiej formie najkorzystniej się rozliczyć, pamiętajmy jednakże, że korzystniej przeprowadzić to jak najszybciej aby osiągnąć adekwatny nam nadpłacony podatek z Holandii. Wyraźnym czynnikiem jest niewątpliwie wpływającym na zwrot rok podatkowy za który mierzyć się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Oczywiście zastanawiasz się jak wykonać zwrot podatku z Holandii Dzierżoniów jest to łatwe wystarczy uzupełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która daje możliwość wyznaczyć wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub uruchom formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się niezwłocznie całą resztą potrzebną do rozliczenia podatku z Holandii Dzierżoniów. Rozliczenie podatku z Holandii Dzierżoniów jest obecnie niezbędne w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

najczęstsze pytania

Podstawowym dokumentem niezbędnym do podjęcia decyzji o zwrot podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to Holenderska karta z sumą podatków przekazywana przez pracodawce u którego pracowałeś na zakończenie roku podatkowego.

Aby móc ubiegać się o rozliczenia podatku z Holandii należy na wstępnie zgłosić deklaracje podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to konieczne, ponieważ Holenderski Urząd Skarbowy nalega przekazania zaświadczenia, pokazującego wysokość dochodu osiągniętego w Polsce.

Ostatnie zmiany w przepisach, że dopuszczalność odnoszenia z ubiegłych ulg przysługuje osobą pracującym za granicą spełniającym określone warunki. Bezględnym z nich jest osiągnięcie choćby 90% dochodów opodatkowanych w Holandii oraz dostarczeniu dokumentów o dochodach wystawione przez krajowy Urząd Skarbowy zamieszkania.

Odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii i rozliczenie się z Urzędem Skarbowym Belastingdienst Nederland jest do 5 lat wstecz

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Rozłąkowe to ulga, z której lubią wnioskować partnerzy fiskalni, z których przynajmniej jedna osoba jest zatrudniona z Holandii, druga jest w Polsce. Osoby te nie muszą być w akcie małżeńskim, lecz muszą zostać spełnione określone warunki.

Rozliczenie rozłąkowe jest wykonywane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie jest możliwe odzyskania 100% podatku oddanego do holenderskiego urzędu podatkowego.

Podatkowe rozliczenie dla nierezydentów jest obowiązkowe w przypadku dostania z holenderskiego urzędu listu Aangiftebrief, nakazującego do złożenia wniosku o rozliczenie w określonym terminie. Wymóg rozliczenia powstaje również kiedy szacowany zwrot przekracza kwotę 14 Euro lub wysokość nadpłaty jest większa niż 45 Euro. W tych kilku przypadkach za niezłożenie podatkowej deklaracji w właściwym terminie może zostać nałożona kara finansowa.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Dzierżoniów wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami rozliczyć podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam rozliczenie podatku z Holandii usługę sporządzamy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej całkowitego zakończenia.

Przekładamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każda sprawa jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu