Zwrot podatku z Holandii Czechowice-Dziedzice

Wykonamy kompleksową usługę zwrotu podatku z Holandii dla pracowników pracujących na terenie Holandii w Czechowice-Dziedzice.

Posiadamy punkty partnerskie w całej Polsce, odzyskać podatek możesz  także On-line lub w punkcie partnerskim w Czechowice-Dziedzice.

Napisz do Nas. Poniżej prezentujemy kilka wygodnych dla Ciebie form w jaki możesz rozliczyć podatek z Holandii.

Wykonaj wstępne szacowanie zwrotu z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Rozlicz podatek z Holandii za pomocą Naszego

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Wybierz usługę dla HOLANDII

Przygotuj otrzymane dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na kilka pytań odnośnie przebiegu pracy w Holandii.
Wypełnij formularz, sprawa trafia do Nas, dostaniesz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie wykonamy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Poznasz kwotę zwrotu oraz koszt wykonania usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Kompleksowa usługa rozliczenia
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas mówią klienci

Norwegia 2018

Szybko i zgodnie z umową.

Michał
Łączki kucharskie

Dania 2018

Nie mam zastrzeżeń, super kontakt.

Ewa
Borek Mały

Wielka Brytania 2017/2018

Szybko sprawnie zwrot nawet większy niż był przy szacowaniu.

Mariuszek
Kamionka

Odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii Czechowice-Dziedzice

Szczegóły do rozliczenia się z Holandii

Zwrot podatku z Holandii Czechowice-Dziedzice

Zwrot podatku z Holandii Czechowice-Dziedzice

Zwrot podatku z Holandii Czechowice-Dziedzice może uzyskać każdy pracownik, która była zatrudniony w na terenie Holandii i odprowadzała podatki do Urzędu Skarbowego w Holandii Nederland Belastingdienst.

Więc jeśli pracowałeś legalnie w Holandii i twój pracodawca przekazywał potrącenia z twojego wynagrodzenia należy Tobie zwrot podatku z Holandii Czechowice-Dziedzice w w procedurze nadpłaty podatku dochodowego, o który należy ubiegać się do Holenderskiego Urzędu skarbowego.
Podstawą otrzymania rozliczenia podatku z Holandii jest posiadanie Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który ma być umieszczony na otrzymanej karcie podatkowej otrzymanej od firmy zatrudniającej tzn. Jaaropgaaf, czyli… “jarografy” .
Odzyskanie podatku z Holandii jest możliwe dla lat od 2015 od 2019 wystarczy że, dokonasz kontaktu z Nami a dopingujemy całą procedurę odzyskania podatku z Holandii Czechowice-Dziedzice dla Ciebie.

Przeprowadzamy rozliczenie podatku z Holandii w wszystkich możliwych formach:

 • dla osób zameldowanych cały rok w Holandii
 • dla pracowników nie zameldowane cały rok w Holandii
 • dla pracowników zameldowanych tylko część roku w Holandii

Jak możemy uzyskać zwrot podatku z Holandii.

Rozliczenie podatku z Holandii jest dość trudną procedurą dlatego sugerujemy dokonać ją przez naszą firmę, gdzie lata umiejętności i profesjonalizm pozwala nam wykonać tą procedurę w najszybszy sposób abyś dostał zwrot z Urzędu skarbowego w najszybszy możliwy sposób i uniknać przy tym możliwych pomyłek, które opózniają wpłatę z Urzędu skarbowego Holanderskiego.
Wraz z rokiem 2019 proces zwrotu podatku z Holandii jest poniekąd trudniejszy dlatego}, że Holenderski Urząd skarbowy Belastingdienst wprowadził zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, aktualizacja polega na tym aby zdobyć status rezydenta dochody Holenderskie powinny być co najmniej na poziomie 90%. Pozostałe przychody uzyskane przez osobę mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Bardzo korzystne jest być w posiadaniu statusu rezydenta Holenderskiego ponieważ można skorzystać z ulgi podatkowej (tax credit) a w ten stosunek pozyskanie jeszcze liczniejszego zwrotu podatku z Holandii.

Aktualizacja przepisów przez Belastingdienst wywołała bardziej nieprzystepny procedurę dostania zwrotu podatku dla Polaków zatrudnionych w Holandii, aktualnie aby ubiegać się o odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Czechowice-Dziedzice należy w podstawowej kolejności uregulować należności w Polsce, polega| to na tym, że dla Belastingdienst trzeba pokazać zaświadczenie o przychodach z Polski czyli z państwa zamieszkania.

W rezultacie chcąc wnioskować się od odzyskanie podatku z Holandii, Polacy w podstawowej kolejności są zobowiązani do rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Czechowice-Dziedzice aby pokazać Holandii dochód uzyskany w miejscu zameldowania.

Przekłada się to ze złożeniem do Polskiego Urzędu skarbowego pitu PIT-36 oraz dokumentu PIT-36/ZG a dopiero w następnej kolejności wnioskować się od zwrot podatku z Holandii.
Dużym czynnikiem mającą wpływ na wysokość zwrot podatku z Holandii Czechowice-Dziedzice jest wiek pracownika i tak dla pracowników powyżej 65 roku życia Holenderski Urząd {przyznaje|nadaje| dalsze ulgi podatkowe dla tak zwanych osób w podeszłym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby starać się o zwrot podatku z Holandii koniecznebędzie przez osobę zatrudnioną zebrania szeregu dokumentów stwierdzających, że pracował na terenie Holandii i przekazywał podatki jego pracodawca więc podstawą zwrotu podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Holenderskiego Urzędu Skarbowego.
Podstawowe dokumenty aby przeprowadzić rozliczenie podatku z Holandii to często dokument nabyty od zatrudniającego Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w innych przypadkach, gdy nie mamy tych dokumentów rozliczenie wolno przeprowadzić na podstawie odcinków z wypłat Salarisa.

Przygotowanie rozliczenia i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii krzyżuje się się także z przekazaniem kopii swojego ID CARD lub paszportu oraz zaświadczenia z polskiego Urzędu skarbowego EU/EOG.
Poświadczenie UE/EOG jest wystawiane przez Urząd skarbowy we właściwym dla danego pracownika punkcie w Polsce.
UE/EOG to zaświadczenie poświadczający zarobek ogólnoświatowe osiągnięte w danym roku podatkowym. Druk ten jest on obowiązkowy do przedstawienia deklaracji podatkowej w Holenderski Urząd Skarbowy.
Do przeprowadzania rozliczenia podatkowego dla Holandii jest także podanie numeru konta bankowego na które będzie wysłany przez Holenderski Urząd skarbowy nadpłaty podatku dochodowego.

Zwrot podatku z Holandii wspólnie z małżonkiem

 • Dla uzyskania rozliczenia wspólnego z małżonkiem i uzyskania zwrotu podatku z Holandii Czechowice-Dziedzice powinno się opracować właściwe pisma urzędowe.
 • Kserokopie dowodu osobistego
 • Potwierdzenie ślubu
 • Dokumenty od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie uzyskał dochodów w tym roku rozliczanym.

Po dopełnieniu tych wymaganych dokumentów możemy wykonać procedurę zwrotu zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Jaki możemy uzyskać zwrot z Holandii

Poziom zwrotu podatku jaką możemy uzyskać wnioskując się przy zwrot podatku z Holandii Czechowice-Dziedzice jest dokładnie oparta od zasłużonych nam ulgi, dochodów spełnionych z innych krajów oraz dochodów zdobytych w Holandii.
Wykonać skalkulować wstępny zwrot można zrobić kalkulacje zwrotu która pomaga ustalić poziom nadpłaconego podatku a w następnej kolejności wypełnić zeznanie podatkowe do Holenderskiego Urzędu Skarbowego.
Kiedy zdecydują się Państwo na rozliczenie za pomocą naszej firmy dajemy solidną kalkulacje oraz kompleksowe sporządzenie zeznania podatkowego aby uzyskaćjak najwyższy zwrot podatku z Holandii Czechowice-Dziedzice.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

W głównej mierze jest to moment do 3 miesięcy jeśli zeznanie podatkowa została przesłana do 31 marca ale zdarzają się problemy, że Holenderski Urząd Skarbowy nada decyzji od zwrocie podatku z Holandii Czechowice-Dziedzice dopiero w przedziale czasu od 6 do 12 miesięcy.
Mamy sposobność rozliczenia się do 5 lat w tył, wobec tego Belastingdienst daje nam ogromny przedział czasu aby wszcząć decyzje w jakiej formie najkorzystniej się rozliczyć, pamiętajmy jednak, że korzystniej wykonać to jak najszybciej aby uzyskać zasłużony nam nadpłacony podatek z Holandii.
Jasnym czynnikiem jest ma się rozumieć wpływającym na rozliczenie rok podatkowy za który mierzyć się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

W istocie zastanawiasz się jak wykonać zwrot podatku z Holandii Czechowice-Dziedzice jest to łatwe wystarczy uzupełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która daje możliwość określić wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub wypełnij formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się już całą resztą potrzebną do zwrotu podatku z Holandii Czechowice-Dziedzice. Rozliczenie podatku z Holandii Czechowice-Dziedzice jest obecnie niezbędne w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

Pytania i odpowiedzi

Dominującym dokumentem niezbędnym do rozpoczęcia starań o zwrot podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to Holenderska karta podatkowa wydawana przez pracodawcę po zakończeniu roku podatkowego.

Aby móc ubiegać się o odzyskania podatku z Holandii należy na wstępnie złożyć deklaracje podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to konieczne, ponieważ urząd skarbowy w Holandii wymaga doręczenia zaświadczenia, potwierdzającego wysokość przychodu uzyskanego w Polsce.

Ostatnie zmiany w przepisach, że możliwość odnoszenia z obecnych zniżek należy się pracownikom spełniającym określone warunki. Bezględnym z nich jest uzyskanie przynajmniej 90% dochodów opodatkowanych w Holandii oraz wysłaniu zaświadczenia o dochodach wystawione przez urząd skarbowy w kraju zamieszkania.

Rozliczenie podatku z Holandii oraz odzyskanie zwrotu nadpłaconych kwot jest możliwe aż do 5 lat wstecz.

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Rozłąkowe jest ulgą podatkową, z której lubią wnioskować partnerzy fiskalni, z których przynajmniej jedna osoba jest zatrudniona z Holandii, druga mieszka w Polsce. Osoby te nie koniecznie być w akcie małżeńskim, jednak muszą zostać potwierdzone określone tendencje.

Wnioskowanie o rozłąkowe jest stosowane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie jest możliwe odzyskania 100% podatku zapłaconego do holenderskiego urzędu podatkowego.

Rozliczenie dla nierezydentów jest obowiązkowe w przypadku dostania z holenderskiego urzędu wezwania Aangiftebrief, nakazującego do złożenia wniosku o rozliczenie w określonym terminie. Obowiązek rozliczenia powstaje również kiedy kalkulowany zwrot podatku przekracza kwotę 14 Euro lub wysokość dopłaty jest większa niż 45 Euro. W tych określonych sytuacjach za niezłożenie deklaracji w prawidłowym okresie może zostać nałożona kara.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Czechowice-Dziedzice wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami uzyskać podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam odzyskanie podatku z Holandii usługę sporządzamy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej kompletnego zakończenia.

Przekładamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każda sprawa jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu