Zwrot podatku z Holandii Bolesławiec

Wykonamy kompleksową usługę zwrotu podatku z Holandii dla pracowników pracujących w kraju Holandii w Bolesławiec.

Nasza firma posiada punkty obsługi klienta w całej Polsce, rozliczyć możesz  również On-line lub w punkcie partnerskim w Bolesławiec.

Napisz do Nas. Poniżej przestawiamy kilka wygodnych dla Ciebie metod w jaki możesz uzyskać zwrotu podatku z Holandii.

Wykonaj wstępne szacowanie zwrotu z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Rozlicz podatek z Holandii z Naszym

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Wybierz usługę dla HOLANDII

Przygotuj otrzymane dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na zestaw kilku pytań na temat przebiegu pracy w Holandii.
Wypełnij formularz, sprawa trafia do Nas, otrzymasz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego systemu Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie wykonamy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Przekażemy Ci kwotę szacowanego zwrotu oraz koszt usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Kompletna usługa wykonania
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas mówią klienci

Dania 2018

Nie mam zastrzeżeń, super kontakt.

Ewa
Borek Mały

Holandia 2018

Solida firma. Całość wykonana online.

Szymon
Kudowa-Zdrój

Holandia 2018

Polecam, profesjonalne podejście do klienta.

Natalia K
Ocieka

Uzyskanie podatku z Holandii Bolesławiec

Informacje do rozliczenia się z Holandii

Zwrot podatku z Holandii Bolesławiec

Zwrot podatku z Holandii Bolesławiec może starać się każda osoba, który była legalnie zatrudniona w Holandii i odprowadzała podatki do Urzędu Skarbowego w Holandii Nederland Belastingdienst. Osoby pracujący na terenie Nederland są zobowiązani do rozliczenia się z podatku zarobionego od Holenderskiego pracodawcy, zeznanie podatkowe będzie składana podwójnie do Polskiego Urzędu skarbowego oraz do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Obliczenie podatku zagranicznego czyli procedura zwrot podatku z Holandii Brzozów nie jest trudna do wykonania. Na stronach Holenderskiego Urzędu Skarbowego trudno znaleźć i zrozumieć zasady jakie stosuje się przy zwrocie podatku z Holandii.

Uzasadnienie otrzymania odzyskania podatku z Holandii jest mieć w posiadaniu Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który ma jest dostępny na otrzymanej karcie podatkowej otrzymanej od pracodawcy tzn. Jaaropgaaf.

Prawo do rozliczenia

Prawo do rozliczenia osób przyjmujących wynagrodzenie w na terenie Holandii opiera się o polską ustawę o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz o konwencie miedzy Rzecząpospolitą Polską a Holandią w sprawie unikania podwójnego opodatkowania. Ustawa została ogłoszona w Warszawie dn. 13 lutego 2002 r. (Dz. U. 2003, nr 216, poz. 2120). Wynagrodzenie uzyskane w podczas zatrudnienia w Holandii należy w Polsce rozliczyć w oparciu o zasadę proporcjonalnego odliczenia. Podsumowując, na terenie Nederlandii można przebywać nawet cały rok podatkowy i tak nadal pozostawać polskim podatnikiem. Osoba starająca się o zwrot podatku z Holandii powinien zasięgnąć przepisów czy organy podatkowe są wstanie uznać, że nadal powinien on być tutaj rozliczany z podatków.

W jaki sposób możemy uzyskać zwrot podatku z Holandii.

Odzyskanie podatku z Holandii jest dość złożoną procedurą dlatego proponujemy wykonać ją przez naszą firmę, gdzie lata doświadczeń i staranności daje możliwość przeprowadzić tą procedurę w najszybszy sposób abyś dostał zwrot z Holenderskiego Urzędu Skarbowego w najszybszy możliwy sposób i pominać przy tym nasuwających się błędów, które mogą opóźnić przelew z Holenderskiego Urzędu Skarbowego. Od roku 2019 metoda rozliczenia podatku z Holandii jest poniekąd bardziej złożony dlatego}, że Holenderski Urząd skarbowy Belastingdienst wprowadził zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, zmiana polega na tym aby osiągnać status rezydenta dochody na terenie Holandii muszą być co najmniej na poziomie 90%. Inne przychody pozyskane przez pracownika mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Wartościowe jest dysponować statusu rezydenta Holenderskiego dlatego iż można skorzystać z ulgi podatkowej (tax credit) a w ten stosunek uzyskanie jeszcze większego zwrotu podatku z Holandii.

Aktualizacja przepisów podatkowych

Przeróbka przepisów przez Holenderski Urząd Skarbowy Sprawiła bardziej zawiły proces doczekania się zwrotu podatku dla Polaków pracujących na terenie Holandii, obecnie aby wnioskować się o zwrot nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Bolesławiec powinno się w podstawowej kolejności rozliczyć się w Polsce, polega| to na tym, że dla Holenderskiego Urzędu Skarbowego należy pokazać zestawienie o przychodach z Polski czyli z państwa zamieszkania. W rezultacie chcąc ubiegać się od odzyskanie podatku z Holandii, osoby w pierwszej kolejności muszą rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Bolesławiec aby ukazać Holandii dochód uzyskany w miejscu zamieszkania. Wiąże się to ze złożeniem do polskiej skarbówki PIT PIT-36 oraz załącznika PIT-36/ZG a dopiero w następnej kolejności ubiegać się od zwrot podatku z Holandii. Dużym czynnikiem mającą wpływ na wysokość zwrot podatku z Holandii Bolesławiec jest wiek podatnika i tak dla osób powyżej 65 roku życia Belastingdienst {przyznaje|nadaje| kolejne ulgi podatkowe dla tak nazywanych pracowników w podeszłym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby uzyskać odzyskanie podatku z Holandii wymaganebędzie przez pracownika zebrania szeregu dokumentów udowadniających, że otrzymywał wypłatę na terenie Holandii i przekazywał podatki jego pracodawca dlatego czynnikiem odzyskania podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Holenderskiego Urzędu Skarbowego. Ważne dokumenty aby przeprowadzić zwrot podatku z Holandii to głównej mierze dokument uzyskany od właściciela Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w wyjątkowych przypadkach, gdy nie posiadamy tych dokumentów rozliczenie wolno przeprowadzić na w oparciu o odcinków z wypłat Salarisa. Sporządzenie odzyskania i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii wiąże się także z dołączeniem kopii dowodu osobistego lub paszportu oraz zeznania z Urzędu polskiego skarbowego EU/EOG. Poświadczenie UE/EOG jest sporządzone przez Urząd skarbowy we wskazanym dla danego osobę punkcie w Polsce. UE/EOG to pismo poświadczający przychody światowe osiągnięte w danym roku podatkowym. Druk ten jest on konieczny do przedstawienia deklaracji podatkowej w Holenderskim Urzędzie skarbowym. Do zrealizowania rozliczenia podatkowego dla Holandii jest także podanie numeru konta bankowego na które zostanie przelany przez Belastingdienst nadpłaty podatku dochodowego.

Rozliczenie podatku z Holandii wspólnie z małżonkiem

 • Dla uzyskania rozliczenia wspólnego z małżonkiem i osiągnięcia zwrotu podatku z Holandii Bolesławiec trzeba opracować odpowiednie papiery.
 • Ksero ID CARD
 • Akt ślubu
 • Dokumenty od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie osiągnął przychodów w tym roku rozliczanym.

Po uformowaniu tych wymaganych dokumentów możemy wykonać procedurę odzyskania zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Jaki jest czas oczekiwania na zwrot podatku z Holandii?

Głownie zależy to od Holenderskiego Urzędu Skarbowego, który przeważnie przekazuje tylko zbliżony czas wysłania decyzji podatkowej i jest to zakres od 3 do 6 miesięcy. Aby dostać decyzje podatkową warto zlecić to zaufanej biurze, z naszej strony gwarantujemy czas realizacji usługi na Zwrot podatku z Holandii Brzozów do 6 miesięcy. Kompetencje jakie zdobyliśmy pozwala zminimalizować do zera możliwe wątpliwości przed Urzędem Holenderskim.

Jaki możemy uzyskać zwrot z Holandii

Wysokość zwrotu podatku jaką możemy uzyskać starając się przy zwrot podatku z Holandii Bolesławiec jest ściśle zależna od przysługującym nam ulgi, dochodów uzyskanych z innych krajów oraz przychodów zdobytych w Holandii. Więc aby skalkulować początkowy zwrot powinno się dokonać kalkulacje zwrotu która pomoże ustalić poziom nadpłaconego podatku a później wypełnić zeznanie podatkowe do Holandii. Skoro zdecydują się Państwo na zwrot za pomocą naszej firmy dajemy rzetelną kalkulacje oraz kompleksowe wypełnienie zeznania podatkowego aby doprowadzić dojak maksimum zwrot podatku z Holandii Bolesławiec.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Z reguły jest to okres do 3 miesięcy jeśli deklaracja podatkowa została złożona do 31 marca ale zdarzają się historie, że Holenderski Urząd Skarbowy wyśle decyzji od zwrocie podatku z Holandii Bolesławiec dopiero w przedziale czasu od 6 do 12 miesięcy. Dysponujemy sposobność rozliczenia się do 5 lat w tył, w ten sposób Belastingdienst daje nam duży okres czasu aby podjąć decyzje w jakiej formie najkorzystniej się rozliczyć, pamiętajmy jednak, że korzystniej wykonać to jak najszybciej aby doczekać zasłużony nam nadpłacony podatek z Holandii. Jednoznacznym czynnikiem jest ma się rozumieć wpływającym na rozliczenie rok podatkowy za który mierzyć się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

W istocie głowisz się jak opracować zwrot podatku z Holandii Bolesławiec jest to łatwe wystarczy uzupełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która pozwala ustalić wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub wypełnij formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się pilnie całą resztą potrzebną do zwrotu podatku z Holandii Bolesławiec. Rozliczenie podatku z Holandii Bolesławiec jest obecnie obowiązkowe w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

Ważne pytania i Odpowiedzi

Podstawowym dokumentem niezbędnym do rozpoczęcia starań o zwrot podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to Holenderska karta z sumą podatków przekazywana przez pracodawcę na końcu roku podatkowego.

Aby móc ubiegać się o zwrot podatku z Holandii należy w pierwszej kolejności zgłosić deklaracje podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to konieczne, ponieważ Holenderski Urząd Skarbowy nalega dostarczenia zaświadczenia, potwierdzającego wysokość przychodu osiągniętego w Polsce.

Ostatnie zmiany w przepisach, że możliwość odnoszenia z dotychczasowych ulg przysługuje pracownikom spełniającym określone warunki. Podstawowym z nich jest osiągnięcie co najmniej 90% przychodów opodatkowanych w Holandii oraz przekazaniu dokumentów o dochodach wystawione przez urząd skarbowy w kraju zamieszkania.

Zwrot podatku z Holandii jest możliwe do 5 lat wstecz zgodnie z przepisami Belastingdienst Nederland

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Rozłąkowe jest ulgą podatkową, z której lubią użyć partnerzy fiskalni, z których jedna osoba jest zatrudniona z Holandii, druga przebywa w Polsce. Osoby te nie jest wymagane być w akcie małżeńskim, lecz muszą zostać spełnione określone tendencje.

Wnioskowanie o rozłąkowe jest stosowane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie ma możliwości odzyskania 100% podatku zapłaconego do holenderskiego urzędu podatkowego.

Rozliczenie podatkowe dla nierezydentów jest przymusowe w przypadku dostania z Holenderskiego urzędu pisma Aangiftebrief, wzywającego do złożenia wniosku o rozliczenie w określonym terminie. Wymóg rozliczenia jest również kiedy szacowany zwrot jest większy o kwotę 14 Euro lub wysokość nadpłaty jest większa niż 45 Euro. W tych kilku przypadkach za niezłożenie deklaracji w prawidłowym terminie może zostać nałożona kara finansowa.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Bolesławiec wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami odzyskać podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam rozliczenie podatku z Holandii usługę sporządzamy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej kompletnego zakończenia.

Stawiamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każde zgłoszenie jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu