Zwrot podatku z Holandii Zabrze

Wykonujemy kompleksową usługę rozliczenia podatku z Holandii dla osób pracujących w państwie Holandii w Zabrze.

Nasza firma posiada punkty partnerskie w całej Polsce, rozliczyć podatek z Holandii możesz  również Online lub w punkcie partnerskim w Zabrze.

Skontaktuj się z Nami. Poniżej przygotowaliśmy kilka wygodnych dla Ciebie metod w jaki możesz odzyskać podatek z Holandii.

Wykonaj bezpłatną kalkulacje z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Odzyskaj podatek z Holandii z Naszym

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Dostępne usługi dla HOLANDII

Przygotuj dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na zestaw kilku pytań na temat przebiegu pracy w Holandii.
Uzupełnij formularz, sprawa trafia do Nas, otrzymasz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie wykonamy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Poznasz kwotę zwrotu oraz koszt usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Wykonamy kompletną usługę rozliczenia
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas piszą klienci

Norwegia 2018 rok

Wszystko w porządku po raz kolejny.

Alex
Dębica

Holandia 2018

Polecam. Wszystko bez najmniejszych problemów.

Rafał
Dębica

Holandia 2018

Bardzo polecam. Całą procedurę zwrotu wykonałam przez internet. Super kontakt.

Damian
Rabka

Uzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii Zabrze

Szczegóły do rozliczenia się z Holandii

Zwrot podatku z Holandii Zabrze

Zwrot podatku z Holandii Zabrze

Zwrot podatku z Holandii Zabrze ma prawo uzyskać każdy pracownik, która była zatrudniony w na terenie Holandii i odprowadzał podatki do Urzędu Skarbowego w Holandii Belastingdienst Nederland.

Więc jeśli byłeś legalnie zatrudniony w Holandii i twój pracodawca odprowadzał potrącenia z twojego wynagrodzenia przysługuje Ci się zwrot podatku z Holandii Zabrze w w procedurze nadpłaty podatku, o który należy starać się do Belastingdienst Urzędu skarbowego.
Motywem dostania odzyskania podatku z Holandii jest dysponowania Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który powinien jest dostępny na twojej karcie podatkowej otrzymanej od pracodawcy tzn. Jaaropgaaf, czyli… “jarografy” .
Odzyskanie podatku z Holandii można wykonać dla lat od 2015 od 2019 wystarczy że, dokonasz kontaktu z Nami a dopingujemy całą procedurę odzyskania podatku z Holandii Zabrze dla Ciebie.

Wykonujemy rozliczenie podatku z Holandii w wszystkich możliwych formach:

 • dla pracowników zameldowanych cały rok w Holandii
 • dla osób nie zameldowane cały rok w Holandii
 • dla osób zameldowanych tylko część roku w Holandii

Jak możemy starać się o zwrot podatku z Holandii.

Rozliczenie podatku z Holandii jest dość trudną procedurą więc proponujemy przeprowadzić ją przez naszą firmę, gdzie lata umiejętności i profesjonalizm daje możliwość podjąć tą usługę w najszybszy sposób abyś otrzymał zwrot z Holenderskiego Urzędu Skarbowego w najszybszy sposób i pominać przy tym nasuwających się pomyłek, które opózniają wpłatę z Urzędu skarbowego Holanderskiego.
Wraz z rokiem 2019 system rozliczenia podatku z Holandii jest poniekąd bardziej złożony dlatego}, że Holenderski Urząd skarbowy Belastingdienst wdrożył zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, aktualizacja polega na tym aby osiągnać status rezydenta dochody na terenie Holandii muszą być co najmniej na poziomie 90%. Inne dochody uzyskane przez pracownika mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Pozytywne jest być w posiadaniu statusu rezydenta Holenderskiego dlatego iż można skorzystać z ulgi podatkowej (tax credit) a w ten sposób pozyskanie jeszcze liczniejszego zwrotu podatku z Holandii.

Przeróbka przepisów przez Holenderski Urząd Skarbowy spowodowała bardziej nieprzystepny procedurę dostania odzyskania podatku dla Polaków pracujących na terenie Holandii, obecnie aby starać się o zwrot nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Zabrze należy w pierwszej kolejności uregulować należności w Polsce, polega| to na tym, że dla Belastingdienst trzeba pokazać zestawienie o dochodach z Polski czyli z państwa zamieszkania.

W rezultacie chcąc starać się od rozliczenie podatku z Holandii, osoby w głównej kolejności powinny rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Zabrze aby ukazać Holandii dochód uzyskany w miejscu zamieszkania.

Przekłada się to ze złożeniem do polskiej skarbówki zeznania PIT-36 oraz załącznika PIT-36/ZG a dopiero w następnej kolejności starać się od zwrot podatku z Holandii.
Ogromnym okolicznością mającą wpływ na wysokość zwrot podatku z Holandii Zabrze jest wiek zatrudnionego i tak dla pracowników powyżej 65 roku życia Belastingdienst {przyznaje|nadaje| kolejne ulgi podatkowe dla tak zwanych pracowników w starszym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby wykonać odzyskanie podatku z Holandii niezbędnebędzie przez osobę zatrudnioną zgromadzenia szeregu dokumentów potwierdzających, że pracował na terenie Holandii i odprowadzał podatki jego pracodawca więc Dźwignia rozliczenia podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Holenderskiego Urzędu Skarbowego.
Ważne dokumenty aby przeprowadzić odzyskanie podatku z Holandii to na ogół dokument przekazany od zatrudniającego Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w innych przypadkach, gdy nie posiadamy tych dokumentów rozliczenie wolno przeprowadzić na podstawie odcinków z wypłat Salarisa.

Wykonanie odzyskania i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii wiąże się także z dołączeniem kopii swojego ID CARD lub paszportu oraz zeznania z polskiego Urzędu skarbowego EU/EOG.
Zaświadczenie UE/EOG jest sporządzone przez Urząd skarbowy we wskazanym dla danego podatnika punkcie w Polsce.
UE/EOG to dokument poświadczający zarobek ogólnoświatowe uzyskane w danym roku podatkowym. Dokument ten jest on obowiązkowy do złożenia deklaracji podatkowej w Belastingdienst.
Do zrealizowania rozliczenia podatkowego dla Holandii jest też ujęcie numeru konta bankowego na które zostanie wysłany przez Belastingdienst nadpłaty podatku dochodowego.

Zwrot podatku z Holandii wspólnie z małżonkiem

 • Dla uzyskania rozliczenia wspólnego z małżonkiem i uzyskania zwrotu podatku z Holandii Zabrze potrzeba przygotować stosowne dokumenty.
 • Ksero ID CARD
 • Akt ślubu
 • Dokumenty od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie osiągnął przychodów w tym roku rozliczanym.

Po uzupełnieniu tych wymaganych dokumentów jesteśmy w stanie wykonać procedurę zwrotu zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Jaki możemy uzyskać zwrot z Holandii

Wysokość zwrotu podatku jaką powinniśmy uzyskać starając się przy zwrot podatku z Holandii Zabrze jest sumiennie związana od zasłużonych nam ulgi, wynagrodzenia uzyskanych z innych krajów oraz przychodów zdobytych w Holandii.
Więc aby obliczyć wstępny zwrot powinno się zrobić kalkulacje zwrotu która pomaga poznać poziom nadpłaconego podatku a później wnioskować o zeznanie podatkowe do Holenderskiego Urzędu Skarbowego.
Gdy zdecydują się Państwo na odzyskanie za pomocą naszej firmy gwarantujemy solidną kalkulacje oraz kompleksowe zrobienie zeznania podatkowego aby otrzymaćjak maksimum zwrot podatku z Holandii Zabrze.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

W głównej mierze jest to moment do 3 miesięcy w przypadku gdy zeznanie podatkowa została złożona do 31 marca ale zdarzają się przypadki, że Holenderski Urząd Skarbowy prześle decyzji od zwrocie podatku z Holandii Zabrze dopiero w przedziale czasu od 6 do 12 miesięcy.
Mamy sposobność rozliczenia się do 5 lat wstecz, w ten sposób Belastingdienst pozostawia nam duży okres czasu aby wszcząć decyzje w jakiej formie absolutnie się rozliczyć, pamiętajmy jednak, że korzystniej opracować to jak najszybciej żeby doczekać adekwatny nam nadpłacony podatek z Holandii.
Jednoznacznym czynnikiem jest niewątpliwie wpływającym na rozliczenie rok podatkowy za który mierzyć się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Jasne myślisz się jak przygotować zwrot podatku z Holandii Zabrze jest to łatwe wystarczy wypełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która umożliwia ustalić wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub uruchom formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się szybko całą resztą potrzebną do rozliczenia podatku z Holandii Zabrze. Rozliczenie podatku z Holandii Zabrze jest obecnie obowiązkowe w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

Ważne pytania i Odpowiedzi

Podstawowym dokumentem niezbędnym do rozpoczęcia starań o odzyskanie podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to Holenderska karta podatkowa przekazywana przez firmę u której byłeś zatrudniony na zakończenie roku podatkowego.

Aby móc ubiegać się o rozliczenia podatku z Holandii należy w pierwszej kolejności złożyć zeznanie podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to ważne, dlatego, że urząd skarbowy w Holandii wymaga dostarczenia zaświadczenia, potwierdzającego wysokość dochodu uzyskanego w Polsce.

Ostatnie zmiany w przepisach, że dopuszczalność korzystania z dotychczasowych zniżek przysługuje osobą pracującym za granicą spełniającym określone warunki. Podstawowym z nich jest uzyskanie choćby 90% przychodów opodatkowanych w Holandii oraz przekazaniu dokumentów o dochodach przestawione przez krajowy Urząd Skarbowy zamieszkania.

Zwrot podatku z Holandii jest możliwe do 5 lat wstecz zgodnie z przepisami Belastingdienst Nederland

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Podatkowa ula rozłąkowe, z której lubią wnioskować partnerzy fiskalni, z których jedna osoba jest zatrudniona z Holandii, druga przebywa w Polsce. Osoby te nie jest wymagane być w akcie małżeńskim, jednak muszą zostać potwierdzone określone warunki.

Rozliczenie rozłąkowe jest stosowane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie jest możliwe rozliczenia całości podatku zapłaconego do Belastingdienst Nederland.

Rozliczenie podatkowe dla nierezydentów jest obowiązkowe w przypadku otrzymania z holenderskiego urzędu listu Aangiftebrief, nakazującego do złożenia wniosku o rozliczenie w określonym terminie. Obowiązek rozliczenia jest również kiedy kalkulowany zwrot podatku jest większy o kwotę 14 Euro lub wysokość dopłaty jest wyższa niż 45 Euro. W tych kilku sytuacjach za niezłożenie deklaracji w właściwym okresie może zostać przewidziana kara finansowa.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Zabrze wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami uzyskać podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam rozliczenie podatku z Holandii usługę wykonujemy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej całkowitego zakończenia.

Przekładamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każde zgłoszenie jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu