Zwrot podatku z Holandii Polkowice

Realizujemy kompletną usługę rozliczenia podatku z Holandii dla osób pracujących na terenie Holandii w Polkowice.

Nasza firma posiada punkty obsługi klienta w całej Polsce, odzyskać podatek możesz  również On-line lub w punkcie partnerskim w Polkowice.

Zapraszamy do kontaktu. Poniżej przestawiamy kilka wygodnych dla Ciebie metod w jaki możesz rozliczyć podatek z Holandii.

Wykonaj bezpłatną kalkulacje z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Odzyskaj podatek z Holandii za pomocą Naszego

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Lista usług dla HOLANDII

Przygotuj otrzymane dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na zestaw kilku pytań odnośnie przebiegu pracy w Holandii.
Uzupełnij formularz, zgłoszenie trafia do Nas, otrzymasz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego systemu Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie sporządzimy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Przekażemy Ci kwotę szacowanego zwrotu oraz koszt wykonania usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Wykonamy kompletną usługę rozliczenia
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas piszą klienci

Niemcy 2018

Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy. Bardzo rzetelna i konkretna firma – poleciłam znajomych i też są zadowoleni.

Ewa
Strzyżów

Holandia

Bardzo miła dobra współpraca oceniam na piec

Grzegorz
Ropczyce

Rozliczenie Niemcy 2018

Jestem bardzo zadowolony z usłui. Polecam wszystkim miła atmosfera i pełen profesjonalizm .

Wojciech
Ropczyce

Odzyskanie podatku z Holandii Polkowice

Szczegóły do rozliczenia się z Holandii

Odzyskanie podatku z Holandii Polkowice

Zwrot podatku z Holandii Polkowice ma prawo uzyskać każdy pracownik, który była legalnie zatrudniona w na terenie Holandii i odprowadzał podatki do Urzędu Skarbowego w Holandii Belastingdienst Nederland. Pracownicy pracujący na terenie Nederland mają obowiązek złożenia deklaracji podatkowej z podatku otrzymanego od Holenderskiego pracodawcy, zeznanie podatkowe zostanie składana podwójnie do Urzędu Skarbowego na terenie Polski oraz do Holenderskiego.

Kalkulacja podatku zagranicznego czyli procedura zwrot podatku z Holandii Polkowice nie jest skomplikowana do realizacji. Na stronach Holenderskiego Urzędu Skarbowego ciężko znaleźć i zrozumieć zasady jakie stosuje się przy zwrocie podatku z Holandii.

Uzasadnienie uzyskania rozliczenia podatku z Holandii jest dysponowania Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który powinien jest dostępny na twojej karcie podatkowej otrzymanej od firmy zatrudniającej tzn. Jaaropgaaf.

Prawo do rozliczenia

Prawo do rozliczenia pracowników otrzymujących wynagrodzenie w Holandii opiera się o polską ustawę o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz o konwencie miedzy Rzecząpospolitą Polską a Holandią w sprawie unikania podwójnego opodatkowania. Ustawa została podpisana w Warszawie dn. 13 lutego 2002 r. (Dz. U. 2003, nr 216, poz. 2120). Dochód uzyskany w Holandii należy w Polsce rozliczyć w oparciu o zasadę proporcjonalnego odliczenia. Stwierdzamy wiec, że na terenie Nederlandii jest możliwość przebywać nawet cały rok i tak tak samo pozostawać polskim podatnikiem. Pracownik wnioskujący się o zwrot podatku z Holandii powinien zasięgnąć przepisów czy organy podatkowe są wstanie stwierdzić, że nadal powinien on być tutaj rozliczany z podatków.

Kiedy możemy ubiegać o zwrot podatku z Holandii.

Zwrot podatku z Holandii jest dość zawiłą procedurą więc proponujemy dokonać ją przez naszą firmę, gdzie lata biegłości i profesjonalizm daje możliwość podjąć tą procedurę w najszybszy sposób abyś otrzymał zwrot z Holenderskiego Urzędu Skarbowego w najszybszy sposób i pominać przy tym nasuwających się błędów, które mogą opóźnić wpłatę z Urzędu skarbowego Holanderskiego. Wraz z rokiem 2019 metoda odzyskania podatku z Holandii jest poniekąd bardziej złożony dlatego}, że Holenderski Urząd skarbowy Belastingdienst wdrożył zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, aktualizacja polega na tym aby zdobyć status rezydenta przychody na terenie Holandii muszą być co najmniej na poziomie 90%. Pozostałe przychody pozyskane przez osobę mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Pozytywne jest być właścicielem statusu rezydenta Holenderskiego bowiem można skorzystać z ulgi podatkowej (tax credit) a w ten stosunek uzyskanie jeszcze obszerniejszego zwrotu podatku z Holandii.

Aktualizacja przepisów podatkowych

Przeróbka przepisów przez Holenderski Urząd Skarbowy Sprawiła bardziej skomplikowany proces dostania odzyskania podatku dla Polaków pracujących w Holandii, w obecnej chwili aby starać się o odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Polkowice powinno się w podstawowej kolejności uregulować należności w Polsce, polega| to na tym, że dla Belastingdienst trzeba przedstawić zestawienie o dochodach z Polski czyli z państwa zameldowania. W rezultacie chcąc ubiegać się od zwrot podatku z Holandii, pracownicy w głównej kolejności są zobowiązani do rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Polkowice aby przedstawić Holandii dochód uzyskany w miejscu zameldowania. Wiąże się to ze złożeniem do Polskiego Urzędu skarbowego zeznania PIT-36 oraz załącznika PIT-36/ZG a dopiero w dalszej kolejności wnioskować się od zwrot podatku z Holandii. Ogromnym okolicznością mającą wpływ na wysokość zwrot podatku z Holandii Polkowice jest wiek zatrudnionego i tak dla osób powyżej 65 roku życia Holenderski Urząd {przyznaje|nadaje| kolejne ulgi podatkowe dla tak nazywanych pracowników w starszym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby starać się o zwrot podatku z Holandii koniecznebędzie przez osobę zatrudnioną zgromadzenia zestawu dokumentów potwierdzających, że pracował na terenie Holandii i odprowadzał podatki jego pracodawca dlatego Dźwignia zwrotu podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Holenderskiego Urzędu Skarbowego. Podstawowe dokumenty aby wykonać rozliczenie podatku z Holandii to często dokument nabyty od zatrudniającego Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w wyjątkowych przypadkach, gdy nie mamy tych dokumentów zwrot wolno przeprowadzić na w oparciu o odcinków z wypłat Salarisa. Wykonanie zwrotu i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii krzyżuje się się także z przekazaniem kopii dowodu osobistego lub paszportu oraz zeznania z Urzędu polskiego skarbowego EU/EOG. Zaświadczenie UE/EOG jest wykonywane przez Urząd skarbowy we właściwym dla danego podatnika punkcie w Polsce. UE/EOG to zaświadczenie poświadczający przychody ogólnoświatowe uzyskane w danym roku podatkowym. Dokument ten jest on konieczny do złożenia deklaracji podatkowej w Belastingdienst. Do opracowania rozliczenia podatkowego dla Holandii jest zarówno podanie numeru konta bankowego na które będzie przelany przez Holenderski Urząd skarbowy nadpłaty podatku dochodowego.

Odzyskanie podatku z Holandii wspólnie z małżonkiem

 • Do rozliczenia wspólnego z partnerem i pozyskania zwrotu podatku z Holandii Polkowice można przyszykować właściwe dokumenty.
 • Ksero ID CARD
 • Akt ślubu
 • Dokumenty od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie uzyskał dochodów w danym roku rozliczanym.

Po uzupełnieniu tych wymaganych dokumentów jesteśmy w stanie wykonać procedurę odzyskania zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Jak długo czeka się zwrot podatku z Holandii

Głownie zależy to od Holenderskiego Urzędu Skarbowego, który raczej przekazuje tylko zbliżony czas wysłania decyzji podatkowej i jest to zakres od 3 do 6 miesięcy. Aby dostać decyzje podatkową powinno się zlecić to odpowiedzialnej biurze, z naszej strony gwarantujemy czas wykonania zlecenia na Zwrot podatku z Holandii Polkowice do 6 miesięcy. Kompetencje jakie zdobyliśmy umożliwia zminimalizować do zera możliwe wątpliwości przed Urzędem Holenderskim.

Jaki możemy uzyskać zwrot z Holandii

Poziom zwrotu podatku jaką mamy możliwość dostać wnioskując się przy zwrot podatku z Holandii Polkowice jest skrupulatnie zależna od adekwatnych nam ulgi, dochodów pozyskanych z innych krajów oraz dochodów zdobytych w Holandii. Aby skalkulować początkowy zwrot należy dokonać kalkulacje zwrotu która pomoże dociec wymiar nadpłaconego podatku a później wypełnić zeznanie podatkowe do Holenderskiego Urzędu Skarbowego. Skoro zdecydują się Państwo na rozliczenie za pomocą naszej firmy zapewniamy dokładną kalkulacje oraz kompleksowe sporządzenie zeznania podatkowego aby uzyskaćjak maksimum zwrot podatku z Holandii Polkowice.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Z reguły jest to cykl do 3 miesięcy gdy deklaracja podatkowa została wysłana do 31 marca ale zdarzają się przypadki, że Holenderski Urząd Skarbowy prześle decyzji od zwrocie podatku z Holandii Polkowice dopiero w przedziale czasu od 6 do 12 miesięcy. Dysponujemy szanse rozliczenia się do 5 lat wstecz, dlatego Belastingdienst pozostawia nam ogromny przedział czasu aby wszcząć decyzje w jakiej formie najkorzystniej się rozliczyć, pamiętajmy aczkolwiek, że korzystniej wykonać to jak najszybciej żeby osiągnąć zasłużony nam nadpłacony podatek z Holandii. Oczywistym czynnikiem jest niewątpliwie wpływającym na rozliczenie rok podatkowy za który składa się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Rzeczywiście dociekasz się jak opracować zwrot podatku z Holandii Polkowice jest to nieskomplikowane wystarczy uzupełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która daje możliwość wyznaczyć wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub uzupełnij formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się niezwłocznie całą resztą potrzebną do odzyskanie podatku z Holandii Polkowice. Rozliczenie podatku z Holandii Polkowice jest obecnie obowiązkowe w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

Pytania i odpowiedzi

Najważniejszym dokumentem niezbędnym do podjęcia decyzji o rozliczenia podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to holenderska karta podatkowa przekazywana przez firmę u której byłeś zatrudniony na zakończenie roku podatkowego.

Aby rozpocząć procedurę o odzyskania podatku z Holandii należy na wstępnie złożyć zeznanie podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to konieczne, ponieważ Holenderski Urząd Skarbowy wymaga dostarczenia zaświadczenia, potwierdzającego wysokość przychodu osiągniętego w Polsce.

Wprowadzone zmiany spowodowały, że pozwolenie odnoszenia z dotychczasowych zniżek przysługuje osobom spełniającym określone warunki. Bezględnym z nich jest osiągnięcie choćby 90% przychodów opodatkowanych w Holandii oraz przekazaniu zaświadczenia o dochodach przestawione przez krajowy Urząd Skarbowy zamieszkania.

Odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii i rozliczenie się z Urzędem Skarbowym Belastingdienst Nederland jest do 5 lat wstecz

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Rozłąkowe to ulga, z której lubią wnioskować partnerzy fiskalni, z których przynajmniej jedna osoba jest zatrudniona z Holandii, druga przebywa w Polsce. Osoby te nie jest wymagane być w akcie małżeńskim, jednak muszą zostać wykonane określone warunki.

Wnioskowanie o rozłąkowe jest stosowane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie jest możliwe rozliczenia 100% podatku oddanego do Belastingdienst Nederland.

Podatkowe rozliczenie dla nierezydentów jest obowiązkowe w przypadku otrzymania z Holenderskiego urzędu listu Aangiftebrief, wzywającego do złożenia wniosku o rozliczenie w określonym terminie. Obowiązek rozliczenia powstaje również kiedy kalkulowany zwrot podatku przekracza kwotę 14 Euro lub wysokość nadpłaty jest większa niż 45 Euro. W tych określonych przypadkach za niezłożenie deklaracji w prawidłowym terminie może zostać przewidziana kara finansowa.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Polkowice wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami uzyskać podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam rozliczenie podatku z Holandii usługę sporządzamy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej całkowitego zakończenia.

Stawiamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każda sprawa jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu