Zwrot podatku z Holandii Pilica

Wykonujemy kompletną usługę zwrotu podatku z Holandii dla pracowników pracujących w państwie Holandii w Pilica.

Nasza firma posiada oddziały w całej Polsce, odzyskać podatek możesz  także On-line lub w punkcie partnerskim w Pilica.

Napisz do Nas. Poniżej przestawiamy kilka wygodnych dla Ciebie form w jaki możesz uzyskać zwrotu podatku z Holandii.

Wykonaj bezpłatną kalkulacje z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Odzyskaj podatek z Holandii z Naszym

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Dostępne usługi dla HOLANDII

Przygotuj otrzymane dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na kilka pytań na temat przebiegu pracy w Holandii.
Uzupełnij formularz, zgłoszenie trafia do Nas, dostaniesz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie sporządzimy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Poznasz kwotę zwrotu oraz koszt wykonania usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Wykonamy kompletną usługę rozliczenia
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas mówią klienci

Belgia

Polecam! Super kontakt!

Beata
Niedźwiada

Niemcy

Polecam jak najbardziej. Bardzo dobry kontakt.

Kamil
Ropczyce

Holandia 2018

Polecam. Zgodnie z umową dostałem zwrot podatku na konto.

Dominik J
Gnojnica

Rozliczenie podatku z Holandii Pilica

Informacje do rozliczenia się z Holandii

Zwrot podatku z Holandii Pilica

Zwrot podatku z Holandii Pilica

Zwrot podatku z Holandii Pilica ma prawo uzyskać każda osoba, która był zatrudniony w Holandii i odprowadzała składki do Holenderskiego Urzędu Skarbowego Nederland Belastingdienst.

Jeśli pracowałeś legalnie w Holandii i pracodawca przekazywał potrącenia z twojego wynagrodzenia przysługuje Ci się zwrot podatku z Holandii Pilica w w procedurze nadpłaty podatku dochodowego, o który należy starać się do Belastingdienst Urzędu skarbowego.
Uzasadnienie otrzymania zwrotu podatku z Holandii jest mieć w posiadaniu Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który ma znajdować się na otrzymanej karcie podatkowej otrzymanej od firmy zatrudniającej tzn. Jaaropgaaf, czyli… “jarografy” .
Odzyskanie podatku z Holandii można wykonać dla lat od 2015 od 2019 wystarczy że, skontaktujesz się z Nami a wykonamy wszystkie formalności odzyskania podatku z Holandii Pilica dla Ciebie.

Przeprowadzamy odzyskanie podatku z Holandii w wszystkich możliwych formach:

 • dla osób zameldowanych cały rok w Holandii
 • dla osób nie zameldowane cały rok w Holandii
 • dla pracowników zameldowanych tylko część roku w Holandii

W jaki sposób możemy starać się o zwrot podatku z Holandii.

Rozliczenie podatku z Holandii jest nawet złożoną procedurą więc sugerujemy wykonać ją przez naszą firmę, gdzie lata doświadczeń i profesjonalizm pozwala nam przeprowadzić tą usługę w najszybszy sposób abyś otrzymał zwrot z Holenderskiego Urzędu Skarbowego w najszybszy sposób i pominać przy tym możliwych pomyłek, które mogą opóźnić przelew z Urzędu skarbowego Holanderskiego.
Od roku 2019 procedura rozliczenia podatku z Holandii jest poniekąd trudniejszy dlatego}, że Holenderski Urząd skarbowy Belastingdienst wdrożył zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, aktualizacja polega na tym aby osiągnać status rezydenta przychody Holenderskie muszą być co najmniej na poziomie 90%. Inne dochody uzyskane przez osobę mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Pozytywne jest być w posiadaniu statusu rezydenta Holenderskiego ponieważ można posłużyć się ulgi podatkowej (tax credit) a w ten stosunek pozyskanie jeszcze większego zwrotu podatku z Holandii.

Aktualizacja przepisów przez Belastingdienst wywołała bardziej skomplikowany procedurę doczekania się odzyskania podatku dla Polaków pracujących na terenie Holandii, w obecnej chwili aby starać się o odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Pilica należy w podstawowej kolejności uregulować należności w Polsce, polega| to na tym, że dla Holenderskiego Urzędu Skarbowego należy pokazać zaświadczenie o dochodach z Polski czyli z państwa zameldowania.

Podsumowując chcąc starać się od odzyskanie podatku z Holandii, osoby w pierwszej kolejności powinny rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Pilica aby ukazać Holandii dochód uzyskany w miejscu zameldowania.

Przekłada się to ze złożeniem do polskiej skarbówki pitu PIT-36 oraz dokumentu PIT-36/ZG a następnie w następnej kolejności wnioskować się od zwrot podatku z Holandii.
Dużym okolicznością wpływającym na wielkość zwrot podatku z Holandii Pilica jest wiek pracownika i tak dla osób powyżej 65 roku życia Belastingdienst {przyznaje|nadaje| kolejne ulgi podatkowe dla tak zwanych pracowników w starszym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby uzyskać rozliczenie podatku z Holandii niezbędnebędzie przez pracownika przygotowania szeregu dokumentów potwierdzających, że pracował na terenie Holandii i przekazywał podatki jego pracodawca dlatego Dźwignia rozliczenia podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Holenderskiego Urzędu Skarbowego.
Wymagane dokumenty aby wykonać rozliczenie podatku z Holandii to po pierwsze dokument nabyty od pracodawcy Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w wyjątkowych przypadkach, gdy nie mamy tych dokumentów rozliczenie możemy wykonać na podstawie odcinków z wypłat Salarisa.

Sporządzenie zwrotu i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii krzyżuje się się także z załączenie kopii dowodu osobistego lub paszportu oraz zaświadczenia z polskiego Urzędu skarbowego EU/EOG.
Zaświadczenie UE/EOG jest wykonywane przez Urząd skarbowy we wskazanym dla danego podatnika punkcie w Polsce.
UE/EOG to pismo poświadczający dochody ogólnoświatowe osiągnięte w danym roku podatkowym. Druk ten jest on niezbędny do przedstawienia deklaracji podatkowej w Holenderskim Urzędzie skarbowym.
Do przeprowadzania rozliczenia podatkowego dla Holandii jest również ujęcie numeru konta bankowego na które będzie przelany przez Belastingdienst nadpłaty podatku dochodowego.

Zwrot podatku z Holandii wspólnie z małżonkiem

 • Dla uzyskania rozliczenia wspólnego z małżonkiem i osiągnięcia zwrotu podatku z Holandii Pilica można przygotować odpowiednie papiery.
 • Ksero ID CARD
 • Akt ślubu
 • Poświadczenie od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie osiągnął przychodów w danym roku podatkowym.

Po dopełnieniu tych wymaganych dokumentów jesteśmy w stanie startować z procedurę zwrotu zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Jaki możemy uzyskać zwrot z Holandii

Wielkość zwrotu podatku jaką powinniśmy dostać starając się przy zwrot podatku z Holandii Pilica jest ściśle związana od zasłużonych nam ulgi, przychodów spełnionych z innych krajów oraz przychodów zdobytych w Holandii.
Więc aby skalkulować początkowy zwrot trzeba zrobić kalkulacje zwrotu która pomoże poznać wymiar nadpłaconego podatku a później wypełnić zeznanie podatkowe do Holenderskiego Urzędu Skarbowego.
Kiedy zdecydują się Państwo na rozliczenie za pomocą naszej firmy dajemy rzeczową wstępną kalkulacje oraz precyzyjne wypełnienie zeznania podatkowego aby uzyskaćjak maksimum zwrot podatku z Holandii Pilica.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Zazwyczaj jest to przedział do 3 miesięcy w przypadku gdy deklaracja podatkowa została przesłana do 31 marca ale zdarzają się problemy, że Holenderski Urząd Skarbowy wyśle decyzji od zwrocie podatku z Holandii Pilica dopiero w w okresie czasu od 6 do 12 miesięcy.
Mamy możliwość rozliczenia się do 5 lat do tyłu, w ten sposób Belastingdienst pozostawia nam duży okres czasu aby podjąć decyzje w jakiej formie absolutnie się rozliczyć, pamiętajmy jednakże, że korzystniej opracować to jak najszybciej żeby osiągnąć przysługujący nam nadpłacony podatek z Holandii.
Jednoznacznym czynnikiem jest ma się rozumieć wpływającym na zwrot rok podatkowy za który składa się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Jasne zastanawiasz się jak opracować zwrot podatku z Holandii Pilica jest to proste wystarczy wypełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która umożliwia ustalić wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub wypełnij formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się jak najszybciej całą resztą potrzebną do rozliczenia podatku z Holandii Pilica. Rozliczenie podatku z Holandii Pilica jest obecnie niezbędne w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

najczęstsze pytania

Najważniejszym dokumentem niezbędnym do podjęcia decyzji o odzyskanie podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to holenderska karta z sumą podatków dostarczana przez pracodawce u którego pracowałeś na końcu roku podatkowego.

Aby rozpocząć procedurę o odzyskania podatku z Holandii należy wcześniej złożyć zeznanie podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to konieczne, ponieważ Holenderski Urząd Skarbowy domaga się przekazania zaświadczenia, pokazującego wysokość przychodu osiągniętego w Polsce.

Ostatnie zmiany w przepisach, że zezwolenie korzystania z dotychczasowych zniżek należy się pracownikom spełniającym określone warunki. Bezględnym z nich jest uzyskanie co najmniej 90% dochodów opodatkowanych w Holandii oraz dostarczeniu dokumentów o dochodach wystawione przez krajowy Urząd Skarbowy zamieszkania.

Zwrot podatku z Holandii jest możliwe do 5 lat wstecz zgodnie z przepisami Belastingdienst Nederland

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Podatkowa ula rozłąkowe, z której lubią użyć partnerzy fiskalni, z których przynajmniej jedna osoba pracuje z Holandii, druga przebywa w Polsce. Osoby te nie muszą być w akcie małżeńskim, lecz muszą zostać spełnione określone warunki.

Wnioskowanie o rozłąkowe jest wykonywane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie ma możliwości rozliczenia całości podatku zapłaconego do holenderskiego urzędu podatkowego.

Podatkowe rozliczenie dla nierezydentów jest obowiązkowe w przypadku dostania z Belastingdienst Nederland urzędu listu Aangiftebrief, wzywającego do złożenia wniosku o rozliczenie w określonym terminie. Obowiązek rozliczenia powstaje również w sytuacji gdy kalkulowany zwrot przekracza kwotę 14 Euro lub wysokość nadpłaty jest wyższa niż 45 Euro. W tych określonych sytuacjach za niezłożenie deklaracji w prawidłowym terminie może zostać nałożona kara.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Pilica wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami odzyskać podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam rozliczenie podatku z Holandii usługę wykonujemy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej całkowitego zakończenia.

Stawiamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każda sprawa jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu