Zwrot podatku z Holandii Lubliniec

Wykonamy kompleksową usługę odzyskania podatku z Holandii dla osób zatrudnionych w państwie Holandii w Lubliniec.

Nasza firma posiada punkty obsługi klienta w całej Polsce, odzyskać podatek możesz  także Online lub w punkcie partnerskim w Lubliniec.

Zapraszamy do kontaktu. Poniżej prezentujemy kilka wygodnych dla Ciebie metod w jaki możesz uzyskać zwrotu podatku z Holandii.

Wykonaj bezpłatną kalkulacje z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Odzyskaj podatek z Holandii za pomocą Naszego

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Dostępne usługi dla HOLANDII

Przygotuj dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na zestaw kilku pytań na temat przebiegu pracy w Holandii.
Wypełnij formularz, sprawa trafia do Nas, otrzymasz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego systemu Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie wykonamy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Poznasz kwotę zwrotu oraz koszt wykonania usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Kompletna usługa wykonania
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas mówią klienci

Norwegia

Polecam. Profesjonalne podejście. I kontakt z klientem aż do uzyskania zwrotu.

Damian
Dębica

Holandia 2018

Polecam. Zgodnie z umową dostałem zwrot podatku na konto.

Dominik J
Gnojnica

Niemiec 2018

Odzyskanie podatku z Niemiec przebiegło zgodnie z tym jakie otrzymałem informacje. Pozdrawiam

Astera P
Ropczyce

Rozliczenie podatku z Holandii Lubliniec

Szczegóły do rozliczenia się z Holandii

Zwrot podatku z Holandii Lubliniec

Zwrot podatku z Holandii Lubliniec

Zwrot podatku z Holandii Lubliniec ma prawo uzyskać każda osoba, który był zatrudniony w na terenie Holandii i odprowadzał składki do Urzędu Skarbowego w Holandii Nederland Belastingdienst.

Więc jeśli pracowałeś legalnie w Holandii i pracodawca odprowadzał składki z twojej wypłaty należy Tobie zwrot podatku z Holandii Lubliniec w w procedurze nadpłaty podatku dochodowego, o który należy starać się do Holenderskiego Urzędu skarbowego.
Uzasadnienie uzyskania zwrotu podatku z Holandii jest mieć w posiadaniu Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który powinien znajdować się na twojej karcie podatkowej otrzymanej od firmy zatrudniającej tzn. Jaaropgaaf, czyli… “jarografy” .
Zwrot podatku z Holandii można wykonać dla lat od 2015 od 2019 wystarczy że, dokonasz kontaktu z Nami a wykonamy wszystkie formalności zwrot podatku z Holandii Lubliniec dla Ciebie.

Wykonujemy rozliczenie podatku z Holandii w wszystkich możliwych formach:

 • dla pracowników zameldowanych cały rok w Holandii
 • dla osób nie zameldowane cały rok w Holandii
 • dla osób zameldowanych tylko część roku w Holandii

Kiedy możemy ubiegać o zwrot podatku z Holandii.

Zwrot podatku z Holandii jest dość złożoną czynnością więc proponujemy dokonać ją przez naszą firmę, gdzie lata doświadczeń i profesjonalizm daje możliwość podjąć tą procedurę w najszybszy sposób abyś dostał zwrot z Urzędu skarbowego w najszybszy możliwy sposób i uniknać przy tym nasuwających się błędów, które mogą opóźnić przelew z Holenderskiego Urzędu Skarbowego.
Od roku 2019 metoda zwrotu podatku z Holandii jest poniekąd trudniejszy dlatego}, że Urząd skarbowy z Holandii Belastingdienst wprowadził zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, aktualizacja polega na tym aby uzyskać status rezydenta dochody na terenie Holandii muszą być co najmniej na poziomie 90%. Pozostałe dochody uzyskane przez osobę mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Wartościowe jest dysponować statusu rezydenta Holenderskiego ponieważ można posłużyć się ulgi podatkowej (tax credit) a w ten stosunek pozyskanie jeszcze liczniejszego zwrotu podatku z Holandii.

Aktualizacja przepisów przez Holenderski Urząd Skarbowy wywołała bardziej nieprzystepny proces uzyskania zwrotu podatku dla Polaków zatrudnionych na terenie Holandii, aktualnie aby ubiegać się o odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Lubliniec powinno się w podstawowej kolejności rozliczyć się w Polsce, polega| to na tym, że dla Belastingdienst trzeba pokazać zaświadczenie o dochodach z Polski czyli z państwa zamieszkania.

Podsumowując chcąc starać się od zwrot podatku z Holandii, Polacy w pierwszej kolejności są zobowiązani do rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Lubliniec aby przedstawić Holandii dochód zarobiony w miejscu zamieszkania.

Przekłada się to ze złożeniem do Polskiego Urzędu skarbowego pitu PIT-36 oraz załącznika PIT-36/ZG a dopiero w następnej kolejności ubiegać się od zwrot podatku z Holandii.
Podstawowym czynnikiem wpływającym na wysokość zwrot podatku z Holandii Lubliniec jest wiek zatrudnionego i tak dla osób powyżej 65 roku życia Holenderski Urząd {przyznaje|nadaje| dalsze ulgi podatkowe dla tak zwanych pracowników w starszym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby starać się o rozliczenie podatku z Holandii obowiązkowebędzie przez pracownika przygotowania zestawu dokumentów potwierdzających, że otrzymywał wypłatę na terenie Holandii i odprowadzał podatki jego pracodawca więc podstawą zwrotu podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Holenderskiego Urzędu Skarbowego.
Podstawowe dokumenty aby przeprowadzić rozliczenie podatku z Holandii to na wstępie dokument uzyskany od zatrudniającego Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w innych przypadkach, gdy nie mamy tych dokumentów rozliczenie wolno wykonać na podstawie odcinków z wypłat Salarisa.

Dokonanie rozliczenia i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii krzyżuje się się także z przekazaniem kopii swojego ID CARD lub paszportu oraz zaświadczenia z polskiego Urzędu skarbowego EU/EOG.
Poświadczenie UE/EOG jest wykonywane przez Urząd skarbowy we wskazanym dla danego pracownika punkcie w Polsce.
UE/EOG to druk poświadczający przychody światowe uzyskane w danym roku podatkowym. Dokument ten jest on obowiązkowy do złożenia deklaracji podatkowej w Holenderskim Urzędzie skarbowym.
Do przeprowadzania rozliczenia podatkowego dla Holandii jest też podanie numeru konta bankowego na które będzie przelany przez Belastingdienst nadpłaty podatku dochodowego.

Zwrot podatku z Holandii wspólnie z małżonkiem

 • Dla uzyskania rozliczenia wspólnego z małżonkiem i osiągnięcia zwrotu podatku z Holandii Lubliniec można przyszykować stosowne pisma urzędowe.
 • Ksero ID CARD
 • Akt ślubu
 • Dokumenty od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie osiągnął przychodów w tym roku rozliczanym.

Po uformowaniu tych wymaganych dokumentów jesteśmy w stanie startować z procedurę odzyskania zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Jaki możemy uzyskać zwrot z Holandii

Poziom zwrotu podatku którą możemy uzyskać wnioskując się przy zwrot podatku z Holandii Lubliniec jest szczegółowo uzależniona od adekwatnych nam ulgi, wynagrodzenia uzyskanych z innych krajów oraz dochodów pozyskanych w Holandii.
Wykonać obliczyć wstępny zwrot należy dokonać kalkulacje zwrotu która pomoże ustalić poziom nadpłaconego podatku a w następnej kolejności wnioskować o zeznanie podatkowe do Holandii.
Kiedy zdecydują się Państwo na odzyskanie za pomocą naszej firmy gwarantujemy rzeczową wstępną kalkulacje oraz kompleksowe wypełnienie zeznania podatkowego aby doprowadzić dojak maksimum zwrot podatku z Holandii Lubliniec.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Często jest to okres do 3 miesięcy w przypadku gdy deklaracja podatkowa została wysłana do 31 marca ale zdarzają się przypadki, że Holenderski Urząd Skarbowy prześle decyzji od zwrocie podatku z Holandii Lubliniec dopiero w przedziale czasu od 6 do 12 miesięcy.
Posiadamy sposobność rozliczenia się do 5 lat w tył, dlatego Belastingdienst daje nam ogromny okres czasu aby rozpocząć decyzje w jakiej formie absolutnie się rozliczyć, pamiętajmy jednakże, że lepiej przeprowadzić to jak najszybciej aby uzyskać przysługujący nam nadpłacony podatek z Holandii.
Definitywnym czynnikiem jest niewątpliwie wpływającym na zwrot rok podatkowy za który mierzyć się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Jasne dociekasz się jak sporządzić zwrot podatku z Holandii Lubliniec jest to nieskomplikowane wystarczy uzupełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która umożliwia określić wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub uzupełnij formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się już całą resztą potrzebną do zwrotu podatku z Holandii Lubliniec. Rozliczenie podatku z Holandii Lubliniec jest obecnie niezbędne w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

Ważne pytania i Odpowiedzi

Dominującym dokumentem niezbędnym do podjęcia decyzji o rozliczenia podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to Holenderska karta podatkowa dostarczana przez firmę u której byłeś zatrudniony na końcu roku podatkowego.

Aby rozpocząć procedurę o uzyskania podatku z Holandii należy na wstępnie złożyć zeznanie podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to konieczne, dlatego, że Holenderski Urząd Skarbowy nalega przekazania zaświadczenia, pokazującego wysokość dochodu osiągniętego w Polsce.

Wprowadzone zmiany spowodowały, że możliwość korzystania z ubiegłych ulg należy się osobom spełniającym określone warunki. Bezględnym z nich jest uzyskanie co najmniej 90% dochodów opodatkowanych w Holandii oraz dostarczeniu dokumentów o dochodach przestawione przez krajowy Urząd Skarbowy zamieszkania.

Zwrot podatku z Holandii jest możliwe do 5 lat wstecz zgodnie z przepisami Belastingdienst Nederland

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Podatkowa ula rozłąkowe, z której lubią użyć partnerzy fiskalni, z których jedna osoba pracuje z Holandii, druga pracuje w Polsce. Osoby te nie koniecznie być w związku małżeńskim, jednak muszą zostać potwierdzone określone tendencje.

Wnioskowanie o rozłąkowe jest stosowane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie jest możliwe rozliczenia 100% podatku oddanego do holenderskiego urzędu podatkowego.

Rozliczenie dla nierezydentów jest przymusowe w przypadku dostania z Holenderskiego urzędu pisma Aangiftebrief, wzywającego do złożenia wniosku o rozliczenie w określonym terminie. Obowiązek rozliczenia jest również w sytuacji gdy kalkulowany zwrot podatku jest większy o kwotę 14 Euro lub wysokość dopłaty jest większa niż 45 Euro. W tych określonych przypadkach za niezłożenie podatkowej deklaracji w właściwym terminie może zostać nałożona kara.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Lubliniec wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami rozliczyć podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam odzyskanie podatku z Holandii usługę sporządzamy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej kompletnego zakończenia.

Przekładamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każde zgłoszenie jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu