Zwrot podatku z Holandii Kłobuck

Przeprowadzamy kompletną usługę rozliczenia podatku z Holandii dla osób zatrudnionych w kraju Holandii w Kłobuck.

Posiadamy oddziały w całej Polsce, rozliczyć podatek z Holandii możesz  także On-line lub w punkcie partnerskim w Kłobuck.

Zapraszamy do kontaktu. Poniżej przygotowaliśmy kilka wygodnych dla Ciebie form w jaki możesz rozliczyć podatek z Holandii.

Wykonaj wstępne szacowanie zwrotu z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Rozlicz podatek z Holandii za pomocą Naszego

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Dostępne usługi dla HOLANDII

Przygotuj dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na zestaw kilku pytań na temat przebiegu pracy w Holandii.
Uzupełnij formularz, sprawa trafia do Nas, dostaniesz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie sporządzimy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Poznasz kwotę zwrotu oraz koszt wykonania usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Wykonamy kompletną usługę rozliczenia
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas mówią klienci

Niemcy 2018

Polecam wszystkim

Zofia
Wiśniowa

Szwecja 2018

Profesjonalna obsługa, otrzymałem zwrot podatku w wysokości wstępnie oszacowanej.
Pozdrawiam

Krzysztof .K
Nowa Dęba

Niemcy 2018

Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy. Bardzo rzetelna i konkretna firma – poleciłam znajomych i też są zadowoleni.

Ewa
Strzyżów

Rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii Kłobuck

Informacje do rozliczenia się z Holandii

Zwrot podatku z Holandii Kłobuck

Zwrot podatku z Holandii Kłobuck

Zwrot podatku z Holandii Kłobuck ma prawo starać się każda osoba, która była zatrudniony w Holandii i odprowadzała składki do Urzędu Skarbowego w Holandii Belastingdienst Nederland.

Jeśli pracowałeś legalnie w Holandii i pracodawca przekazywał składki z twojego wynagrodzenia przysługuje Ci się zwrot podatku z Holandii Kłobuck w wyniku nadpłaty podatku dochodowego, o który można starać się do Holenderskiego Urzędu skarbowego.
Uzasadnienie dostania rozliczenia podatku z Holandii jest dysponowania Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który ma być umieszczony na twojej karcie podatkowej otrzymanej od firmy zatrudniającej tzn. Jaaropgaaf, czyli… “jarografy” .
Rozliczenie podatku z Holandii jest możliwe dla lat od 2015 od 2019 wystarczy że, skontaktujesz się z Nami a wykonamy wszystkie formalności rozliczenia podatku z Holandii Kłobuck dla Ciebie.

Przeprowadzamy odzyskanie podatku z Holandii w wszystkich możliwych formach:

 • dla osób zameldowanych cały rok w Holandii
 • dla pracowników nie zameldowane cały rok w Holandii
 • dla osób zameldowanych tylko część roku w Holandii

Jak możemy starać się o zwrot podatku z Holandii.

Odzyskanie podatku z Holandii jest nawet skomplikowaną procedurą dlatego proponujemy przeprowadzić ją przez naszą firmę, gdzie lata doświadczeń i rzetelność pozwala nam wykonać tą usługę w najszybszy sposób abyś dostał nadpłatę z Urzędu skarbowego w najszybszy sposób i pominać przy tym nasuwających się pomyłek, które mogą opóźnić przelew z Urzędu skarbowego Holanderskiego.
Od roku 2019 proces zwrotu podatku z Holandii jest poniekąd trudniejszy dlatego}, że Urząd skarbowy z Holandii Belastingdienst wdrożył zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, aktualizacja polega na tym aby mieć status rezydenta przychody Holenderskie muszą być co najmniej na poziomie 90%. Pozostałe przychody uzyskane przez osobę mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Wartościowe jest posiadanie statusu rezydenta Holenderskiego dlatego iż można skorzystać z ulgi podatkowej (tax credit) a w ten stosunek pozyskanie jeszcze obszerniejszego zwrotu podatku z Holandii.

Zmiana przepisów przez Holenderski Urząd Skarbowy Sprawiła bardziej nieprzystepny proces doczekania się zwrotu podatku dla Polaków pracujących w Holandii, obecnie aby starać się o odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Kłobuck powinno się w podstawowej kolejności rozliczyć się w Polsce, polega| to na tym, że dla Holenderskiego Urzędu Skarbowego trzeba pokazać zestawienie o dochodach z Polski czyli z państwa zamieszkania.

W rezultacie chcąc starać się od odzyskanie podatku z Holandii, osoby w pierwszej kolejności są zobowiązani do rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Kłobuck aby przedstawić Holandii dochód zarobiony w miejscu zameldowania.

Przekłada się to ze zgłoszeniem do Polskiego Urzędu skarbowego formularza PIT-36 oraz załącznika PIT-36/ZG a następnie w dalszej kolejności wnioskować się od zwrot podatku z Holandii.
Ogromnym okolicznością wpływającym na wielkość zwrot podatku z Holandii Kłobuck jest wiek podatnika i tak dla pracowników powyżej 65 roku życia Belastingdienst {przyznaje|nadaje| dalsze ulgi podatkowe dla tak nazywanych osób w podeszłym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii obowiązkowebędzie przez osobę zebrania zestawu dokumentów potwierdzających, że otrzymywał wypłatę na terenie Holandii i przekazywał podatki jego pracodawca dlatego czynnikiem zwrotu podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Holenderskiego Urzędu Skarbowego.
Ważne dokumenty aby rozpocząć odzyskanie podatku z Holandii to po pierwsze dokument uzyskany od zatrudniającego Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w wyjątkowych przypadkach, gdy nie mamy tych dokumentów rozliczenie możemy wykonać na podstawie odcinków z wypłat Salarisa.

Dokonanie zwrotu i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii krzyżuje się się także z załączenie kopii dowodu osobistego lub paszportu oraz zeznania z polskiego Urzędu skarbowego EU/EOG.
Zaświadczenie UE/EOG jest wykonywane przez Urząd skarbowy we wskazanym dla danego osobę punkcie w Polsce.
UE/EOG to zaświadczenie poświadczający dochody ogólnoświatowe uzyskane w danym roku podatkowym. Druk ten jest on konieczny do złożenia deklaracji podatkowej w Belastingdienst.
Do przeprowadzania rozliczenia podatkowego dla Holandii jest też ujęcie numeru konta bankowego na które zostanie przelany przez Belastingdienst nadpłaty podatku dochodowego.

Zwrot podatku z Holandii wspólnie z małżonkiem

 • Dla uzyskania rozliczenia wspólnego z partnerem i osiągnięcia zwrotu podatku z Holandii Kłobuck należy przygotować stosowne dokumenty.
 • Kserokopie dowodu osobistego
 • Potwierdzenie ślubu
 • Dokumenty od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie uzyskał dochodów w tym roku podatkowym.

Po dopełnieniu tych wymaganych dokumentów jesteśmy w stanie startować z procedurę odzyskania zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Jaki możemy uzyskać zwrot z Holandii

Poziom zwrotu podatku którą powinniśmy uzyskać wnioskując się przy zwrot podatku z Holandii Kłobuck jest ściśle związana od zasłużonych nam ulgi, wynagrodzenia zdobytych z innych krajów oraz dochodów zdobytych w Holandii.
Więc aby obliczyć początkowy zwrot należy zrobić kalkulacje zwrotu która pomoże poznać poziom nadpłaconego podatku a następnie wnioskować o zeznanie podatkowe do Holandii.
Jeśli zdecydują się Państwo na odzyskanie za pomocą naszej firmy pewność rzeczową kalkulacje oraz kompleksowe zrobienie zeznania podatkowego aby doprowadzić dojak najwyższy zwrot podatku z Holandii Kłobuck.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

W głównej mierze jest to okres do 3 miesięcy pod warunkiem gdy deklaracja podatkowa została przesłana do 31 marca ale zdarzają się przypadki, że Holenderski Urząd Skarbowy podeśle decyzji od zwrocie podatku z Holandii Kłobuck dopiero w przedziale czasu od 6 do 12 miesięcy.
Dysponujemy możliwość rozliczenia się do 5 lat w tył, tak więc Belastingdienst daje nam ogromny okres czasu aby wszcząć decyzje w jakiej formie doskonale się rozliczyć, pamiętajmy aczkolwiek, że korzystniej przeprowadzić to jak najszybciej aby osiągnąć adekwatny nam nadpłacony podatek z Holandii.
Definitywnym czynnikiem jest niewątpliwie wpływającym na zwrot rok podatkowy za który mierzyć się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Oczywiście myślisz się jak wykonać zwrot podatku z Holandii Kłobuck jest to nieskomplikowane wystarczy wypełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która daje możliwość wyznaczyć wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub uruchom formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się już całą resztą potrzebną do zwrotu podatku z Holandii Kłobuck. Rozliczenie podatku z Holandii Kłobuck jest aktualnie obowiązkowe w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

Pytania i odpowiedzi

Najważniejszym dokumentem niezbędnym do rozpoczęcia starań o rozliczenia podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to holenderska karta z sumą podatków wydawana przez firmę u której byłeś zatrudniony na zakończenie roku podatkowego.

Aby rozpocząć procedurę o odzyskania podatku z Holandii należy wcześniej złożyć zeznanie podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to konieczne, ponieważ Holenderski Urząd Skarbowy nalega doręczenia zaświadczenia, pokazującego wysokość dochodu osiągniętego w Polsce.

Wprowadzone zmiany spowodowały, że możliwość korzystania z obecnych ulg przysługuje osobom spełniającym określone warunki. Podstawowym z nich jest uzyskanie przynajmniej 90% przychodów opodatkowanych w Holandii oraz dostarczeniu dokumentów o dochodach przestawione przez urząd skarbowy w kraju zamieszkania.

Rozliczenie podatku z Holandii oraz odzyskanie zwrotu nadpłaconych kwot jest możliwe aż do 5 lat wstecz.

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Rozłąkowe jest ulgą podatkową, z której mogą wnioskować partnerzy fiskalni, z których przynajmniej jedna osoba jest zatrudniona z Holandii, druga mieszka w Polsce. Osoby te nie koniecznie być w związku małżeńskim, jednak muszą zostać wykonane określone tendencje.

Wnioskowanie o rozłąkowe jest wykonywane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie ma możliwości odzyskania 100% podatku zapłaconego do Belastingdienst Nederland.

Podatkowe rozliczenie dla nierezydentów jest przymusowe w przypadku otrzymania z Holenderskiego urzędu pisma Aangiftebrief, wzywającego do rozliczenia w określonym terminie. Obowiązek rozliczenia jest również kiedy kalkulowany zwrot jest większy o kwotę 14 Euro lub wysokość dopłaty jest wyższa niż 45 Euro. W tych kilku przypadkach za niezłożenie deklaracji w prawidłowym terminie może zostać nałożona kara.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Kłobuck wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami rozliczyć podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam odzyskanie podatku z Holandii usługę sporządzamy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej kompletnego zakończenia.

Przekładamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każda sprawa jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu