Zwrot podatku z Holandii Czeladź

Wykonujemy kompletną usługę zwrotu podatku z Holandii dla pracowników pracujących na terenie Holandii w Czeladź.

Posiadamy oddziały w całej Polsce, rozliczyć możesz  również On-line lub w punkcie partnerskim w Czeladź.

Skontaktuj się z Nami. Poniżej przygotowaliśmy kilka wygodnych dla Ciebie form w jaki możesz uzyskać zwrotu podatku z Holandii.

Wykonaj wstępne szacowanie zwrotu z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Odzyskaj podatek z Holandii z Naszym

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Wybierz usługę dla HOLANDII

Przygotuj dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na zestaw kilku pytań odnośnie przebiegu pracy w Holandii.
Wypełnij formularz, zgłoszenie trafia do Nas, otrzymasz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie sporządzimy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Poznasz kwotę zwrotu oraz koszt wykonania usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Kompletna usługa wykonania
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas piszą klienci

Niemiec 2018

Odzyskanie podatku z Niemiec przebiegło zgodnie z tym jakie otrzymałem informacje. Pozdrawiam

Astera P
Ropczyce

Norwegia 2018 rok

Wszystko w porządku po raz kolejny.

Alex
Dębica

Holandia

Bardzo miła dobra współpraca oceniam na piec

Grzegorz
Ropczyce

Odzyskanie podatku z Holandii Czeladź

Szczegóły do rozliczenia się z Holandii

Zwrot podatku z Holandii Czeladź

Zwrot podatku z Holandii Czeladź

Zwrot podatku z Holandii Czeladź może uzyskać każda osoba, który była legalnie zatrudniona w Holandii i odprowadzał podatki do Holenderskiego Urzędu Skarbowego Nederland Belastingdienst.

Jeśli zatrudniony byłeś w Holandii i pracodawca przekazywał potrącenia z twojego wynagrodzenia należy Ci się zwrot podatku z Holandii Czeladź w w procedurze nadpłaty podatku, o który powinieneś się starać się do Belastingdienst Urzędu skarbowego.
Motywem otrzymania zwrotu podatku z Holandii jest mieć w posiadaniu Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który powinien znajdować się na otrzymanej karcie podatkowej otrzymanej od pracodawcy tzn. Jaaropgaaf, czyli… “jarografy” .
Rozliczenie podatku z Holandii jest do wykonania dla lat od 2015 od 2019 wystarczy że, skontaktujesz się z Nami a dopingujemy wszystkie formalności odzyskania podatku z Holandii Czeladź dla Ciebie.

Wykonujemy rozliczenie podatku z Holandii w wszystkich możliwych formach:

 • dla osób zameldowanych cały rok w Holandii
 • dla osób nie zameldowane cały rok w Holandii
 • dla osób zameldowanych tylko część roku w Holandii

Kiedy możemy uzyskać zwrot podatku z Holandii.

Zwrot podatku z Holandii jest nawet złożoną czynnością dlatego proponujemy dokonać ją przez naszą firmę, gdzie lata doświadczeń i profesjonalizm daje możliwość wykonać tą procedurę w najszybszy sposób abyś dostał nadpłatę z Urzędu skarbowego w najszybszy możliwy sposób i pominać przy tym możliwych błędów, które opózniają wpłatę z Urzędu skarbowego Holanderskiego.
Od roku 2019 system rozliczenia podatku z Holandii jest poniekąd bardziej złożony dlatego}, że Holenderski Urząd skarbowy Belastingdienst wdrożył zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, zmiana polega na tym aby zdobyć status rezydenta przychody Holenderskie powinny być co najmniej na poziomie 90%. Inne przychody uzyskane przez osobę mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Bardzo korzystne jest dysponować statusu rezydenta Holenderskiego dlatego iż można posłużyć się ulgi podatkowej (tax credit) a w ten stosunek pozyskanie jeszcze liczniejszego zwrotu podatku z Holandii.

Aktualizacja przepisów przez Belastingdienst Sprawiła bardziej pogmatwany procedurę uzyskania zwrotu podatku dla Polaków pracujących na terenie Holandii, obecnie aby ubiegać się o odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Czeladź należy w podstawowej kolejności rozliczyć się w Polsce, polega| to na tym, że dla Holenderskiego Urzędu Skarbowego należy pokazać zaświadczenie o przychodach z Polski czyli z państwa zameldowania.

W rezultacie chcąc ubiegać się od odzyskanie podatku z Holandii, osoby w podstawowej kolejności muszą rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Czeladź aby pokazać Holandii dochód zarobiony w miejscu zamieszkania.

Przekłada się to ze zgłoszeniem do Polskiego Urzędu skarbowego formularza PIT-36 oraz dokumentu PIT-36/ZG a dopiero w dalszej kolejności wnioskować się od zwrot podatku z Holandii.
Podstawowym czynnikiem wpływającym na wysokość zwrot podatku z Holandii Czeladź jest wiek podatnika i tak dla osób powyżej 65 roku życia Holenderski Urząd {przyznaje|nadaje| dalsze ulgi podatkowe dla tak nazywanych pracowników w podeszłym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby starać się o rozliczenie podatku z Holandii koniecznebędzie przez osobę zatrudnioną zgromadzenia zestawu dokumentów udowadniających, że otrzymywał wypłatę na terenie Holandii i odprowadzał podatki jego pracodawca dlatego czynnikiem odzyskania podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Holenderskiego Urzędu Skarbowego.
Wymagane dokumenty aby przeprowadzić odzyskanie podatku z Holandii to na wstępie dokument przekazany od zatrudniającego Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w innych przypadkach, gdy nie mamy tych dokumentów zwrot możemy przeprowadzić na podstawie odcinków z wypłat Salarisa.

Sporządzenie odzyskania i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii wiąże się także z przekazaniem kopii swojego ID CARD lub paszportu oraz zeznania z polskiego Urzędu skarbowego EU/EOG.
Dokument UE/EOG jest sporządzone przez Urząd skarbowy we właściwym dla danego podatnika punkcie w Polsce.
UE/EOG to pismo poświadczający dochody ogólnoświatowe uzyskane w danym roku podatkowym. Druk ten jest on niezbędny do przedstawienia deklaracji podatkowej w Holenderski Urząd Skarbowy.
Do opracowania rozliczenia podatkowego dla Holandii jest także podanie numeru konta bankowego na które będzie wysłany przez Belastingdienst nadpłaty podatku dochodowego.

Zwrot podatku z Holandii wspólnie z małżonkiem

 • Do rozliczenia wspólnego z partnerem i pozyskania zwrotu podatku z Holandii Czeladź można opracować właściwe pisma urzędowe.
 • Kserokopie dowodu osobistego
 • Potwierdzenie ślubu
 • Poświadczenie od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie osiągnął przychodów w danym roku podatkowym.

Po dopełnieniu tych dokumentów możemy uzyskać procedurę odzyskania zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Jaki możemy uzyskać zwrot z Holandii

Rozległość zwrotu podatku którą mamy możliwość dostać wnioskując się przy zwrot podatku z Holandii Czeladź jest gruntownie określona od przysługującym nam ulgi, przychodów pozyskanych z innych krajów oraz przychodów zdobytych w Holandii.
Więc aby skalkulować wstępny zwrot powinno się zrobić kalkulacje zwrotu która pomoże dociec wymiar nadpłaconego podatku a w następnej kolejności wypełnić zeznanie podatkowe do Holandii.
Gdy zdecydują się Państwo na zwrot za pomocą naszej firmy zapewniamy rzetelną wstępną kalkulacje oraz kompleksowe sporządzenie zeznania podatkowego aby uzyskaćjak maksimum zwrot podatku z Holandii Czeladź.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Przeważnie jest to okres do 3 miesięcy gdy deklaracja podatkowa została przesłana do 31 marca ale zdarzają się problemy, że Holenderski Urząd Skarbowy podeśle decyzji od zwrocie podatku z Holandii Czeladź dopiero w przedziale czasu od 6 do 12 miesięcy.
Mamy wariant rozliczenia się do 5 lat wstecz, w ten sposób Belastingdienst pozostawia nam ogromny przedział czasu aby rozpocząć decyzje w jakiej formie najkorzystniej się rozliczyć, pamiętajmy aczkolwiek, że lepiej opracować to jak najszybciej żeby osiągnąć należyty nam nadpłacony podatek z Holandii.
Wyraźnym czynnikiem jest owszem wpływającym na zwrot rok podatkowy za który składa się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Oczywiście dociekasz się jak opracować zwrot podatku z Holandii Czeladź jest to proste wystarczy uzupełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która daje możliwość ustalić wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub uzupełnij formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się natychmiast całą resztą potrzebną do odzyskanie podatku z Holandii Czeladź. Rozliczenie podatku z Holandii Czeladź jest obecnie obowiązkowe w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

najczęstsze pytania

Dominującym dokumentem niezbędnym do rozpoczęcia starań o zwrot podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to Holenderska karta z sumą podatków wydawana przez pracodawcę na zakończenie roku podatkowego.

Aby rozpocząć procedurę o uzyskania podatku z Holandii należy na wstępnie złożyć deklaracje podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to konieczne, dlatego, że Holenderski Urząd Skarbowy wymaga dostarczenia zaświadczenia, potwierdzającego wysokość dochodu uzyskanego w Polsce.

Ostatnie zmiany w przepisach, że pozwolenie odnoszenia z ubiegłych ulg należy się pracownikom spełniającym określone warunki. Bezględnym z nich jest osiągnięcie choćby 90% przychodów opodatkowanych w Holandii oraz przekazaniu zaświadczenia o dochodach przestawione przez krajowy Urząd Skarbowy zamieszkania.

Rozliczenie podatku z Holandii oraz odzyskanie zwrotu nadpłaconych kwot jest możliwe aż do 5 lat wstecz.

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Podatkowa ula rozłąkowe, z której mają użyć partnerzy fiskalni, z których jedna osoba pracuje z Holandii, druga pracuje w Polsce. Osoby te nie muszą być w akcie małżeńskim, lecz muszą zostać wykonane określone warunki.

Rozliczenie rozłąkowe jest stosowane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie jest możliwe odzyskania całości podatku oddanego do holenderskiego urzędu podatkowego.

Rozliczenie dla nierezydentów jest przymusowe w przypadku otrzymania z holenderskiego urzędu pisma Aangiftebrief, nakazującego do rozliczenia w określonym terminie. Wymóg rozliczenia jest również w sytuacji gdy kalkulowany zwrot jest większy o kwotę 14 Euro lub wysokość nadpłaty jest wyższa niż 45 Euro. W tych określonych przypadkach za niezłożenie podatkowej deklaracji w prawidłowym okresie może zostać nałożona kara.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Czeladź wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami uzyskać podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam odzyskanie podatku z Holandii usługę wykonujemy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej całkowitego zakończenia.

Przekładamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każda sprawa jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu