Zwrot podatku z Holandii Chojnów

Wykonamy kompleksową usługę zwrotu podatku z Holandii dla osób zatrudnionych na terenie Holandii w Chojnów.

Posiadamy punkty partnerskie w całej Polsce, odzyskać podatek możesz  również Online lub w punkcie partnerskim w Chojnów.

Skontaktuj się z Nami. Poniżej prezentujemy kilka wygodnych dla Ciebie form w jaki możesz rozliczyć podatek z Holandii.

Wykonaj bezpłatną kalkulacje z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Rozlicz podatek z Holandii z Naszym

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Dostępne usługi dla HOLANDII

Przygotuj dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na kilka pytań odnośnie przebiegu pracy w Holandii.
Uzupełnij formularz, zgłoszenie trafia do Nas, otrzymasz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego systemu Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie wykonamy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Poznasz kwotę szacowanego zwrotu oraz koszt wykonania usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Kompletna usługa wykonania
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas mówią klienci

nederland 2018

Starałem się o zwrot z Holandii i dostałem decyzje po 3 miesiącach. Polecam!

Paweł
Wielopole Skrzyńskie

Rozliczenie Niemcy 2018

Jestem bardzo zadowolony z usłui. Polecam wszystkim miła atmosfera i pełen profesjonalizm .

Wojciech
Ropczyce

Zwrot dla Niemiec 2018

Miły kontakty sprawa załatwiona pozytywnie. Za rok na pewno skorzystam ponownie.

Sebastian Potwora
Sędziszów młp.

Odzyskanie podatku z Holandii Chojnów

Szczegóły do rozliczenia się z Holandii

Odzyskanie podatku z Holandii Chojnów

Zwrot podatku z Holandii Chojnów może uzyskać każda osoba, która była zatrudniony w na terenie Holandii i odprowadzał podatki do Holenderskiego Urzędu Skarbowego Belastingdienst Nederland. Pracownicy pracujący na terenie Nederland są zobowiązani do złożenia zeznania podatkowego z podatku otrzymanego od Holenderskiego pracodawcy, deklaracja podatkowa zostanie składana podwójnie do Polskiego Urzędu skarbowego oraz do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Kalkulacja podatku zagranicznego czyli procedura zwrot podatku z Holandii Chojnów nie jest skomplikowana do realizacji. Na stronach Holenderskiego Urzędu Skarbowego trudno odnaleźć i doczytać jakie zasady jakie stosuje się przy zwrocie podatku z Holandii.

Motywem uzyskania rozliczenia podatku z Holandii jest dysponowania Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który ma znajdować się na otrzymanej karcie podatkowej otrzymanej od firmy zatrudniającej tzn. Jaaropgaaf.

Prawo do rozliczenia

Prawo do rozliczenia osób otrzymujących wynagrodzenie w na terenie Holandii opiera się o polską ustawę o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz o konwencie miedzy Polską a Królestwem Nederland w sprawie unikania podwójnego opodatkowania. Ustawa została ogłoszona w Warszawie dn. 13 lutego 2002 r. (Dz. U. 2003, nr 216, poz. 2120). Wynagrodzenie uzyskane w Holandii należy w Polsce rozliczyć w oparciu o zasadę proporcjonalnego odliczenia. Podsumowując, na terenie Nederlandii jest możliwość przebywać nawet cały rok podatkowy i tak tak samo pozostawać polskim podatnikiem. Osoba starająca się o zwrot podatku z Holandii powinien poszukać informacji czy organy podatkowe są wstanie uznać, że nadal powinien on być tutaj rozliczany z podatków.

Kiedy możemy starać się o zwrot podatku z Holandii.

Rozliczenie podatku z Holandii jest nawet złożoną czynnością więc proponujemy dokonać ją przez naszą firmę, gdzie lata biegłości i staranności daje możliwość podjąć tą procedurę w najszybszy sposób abyś otrzymał nadpłatę z Urzędu skarbowego w najszybszy sposób i uniknać przy tym nasuwających się pomyłek, które opózniają wpłatę z Holenderskiego Urzędu Skarbowego. Od roku 2019 proces zwrotu podatku z Holandii jest poniekąd bardziej złożony dlatego}, że Holenderski Urząd skarbowy Belastingdienst wprowadził zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, zmiana polega na tym aby osiągnać status rezydenta przychody Holenderskie muszą być co najmniej na poziomie 90%. Pozostałe dochody uzyskane przez pracownika mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Wartościowe jest być właścicielem statusu rezydenta Holenderskiego dlatego iż można skorzystać z ulgi podatkowej (tax credit) a w ten sposób pozyskanie jeszcze obszerniejszego zwrotu podatku z Holandii.

Aktualizacja przepisów podatkowych

Zmiana przepisów przez Belastingdienst Sprawiła bardziej nieprzystepny proces dostania zwrotu podatku dla Polaków zatrudnionych w Holandii, w obecnej chwili aby starać się o zwrot nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Chojnów należy w podstawowej kolejności uregulować należności w Polsce, polega| to na tym, że dla Belastingdienst trzeba pokazać zestawienie o przychodach z Polski czyli z państwa zameldowania. Podsumowując chcąc ubiegać się od odzyskanie podatku z Holandii, Polacy w głównej kolejności są zobowiązani do rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Chojnów aby ukazać Holandii dochód uzyskany w miejscu zamieszkania. Przekłada się to ze złożeniem do polskiej skarbówki zeznania PIT-36 oraz dokumentu PIT-36/ZG a dopiero w następnej kolejności wnioskować się od zwrot podatku z Holandii. Dużym okolicznością mającą wpływ na wysokość zwrot podatku z Holandii Chojnów jest wiek pracownika i tak dla pracowników powyżej 65 roku życia Holenderski Urząd {przyznaje|nadaje| kolejne ulgi podatkowe dla tak nazywanych osób w podeszłym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii niezbędnebędzie przez osobę zatrudnioną przygotowania szeregu dokumentów potwierdzających, że pracował na terenie Holandii i przekazywał podatki jego pracodawca więc czynnikiem rozliczenia podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Holenderskiego Urzędu Skarbowego. Ważne dokumenty aby przeprowadzić zwrot podatku z Holandii to na ogół dokument otrzymany od zatrudniającego Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w innych sytuacjach, gdy nie mamy tych dokumentów zwrot możemy wykonać na w oparciu o odcinków z wypłat Salarisa. Dokonanie zwrotu i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii krzyżuje się się także z przekazaniem kopii dowodu osobistego lub paszportu oraz zaświadczenia z polskiego Urzędu skarbowego EU/EOG. Poświadczenie UE/EOG jest wystawiane przez Urząd skarbowy we właściwym dla danego podatnika punkcie w Polsce. UE/EOG to druk poświadczający dochody ogólnoświatowe osiągnięte w danym roku podatkowym. Druk ten jest on konieczny do złożenia deklaracji podatkowej w Holenderski Urząd Skarbowy. rozliczenia podatkowego dla Holandii jest zarówno podanie numeru konta bankowego na które będzie wysłany przez Belastingdienst nadpłaty podatku dochodowego.

Zwrot podatku z Holandii razem z małżonkiem

 • Do rozliczenia wspólnego z partnerem i osiągnięcia zwrotu podatku z Holandii Chojnów należy przygotować właściwe papiery.
 • Ksero ID CARD
 • Potwierdzenie ślubu
 • Dokumenty od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie uzyskał dochodów w tym roku podatkowym.

Po dopełnieniu tych wymaganych dokumentów jesteśmy w stanie uzyskać procedurę odzyskania zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Kiedy Belastingdienst Nederland wykona zwrot podatku

W głównej mierze zależy to od Holenderskiego Urzędu Skarbowego, który raczej podaje tylko przybliżony czas wysłania decyzji podatkowej i jest to przedział od 3 do 6 miesięcy. Aby osiągnąć decyzje podatkową powinno się zlecić to odpowiedzialnej biurze, z naszej strony gwarantujemy czas realizacji zlecenia na odzyskania nadpłaconego podatku Chojnów do 6 miesięcy. Kompetencje jakie zdobyliśmy umożliwia zminimalizować do zera możliwe wątpliwości przed Urzędem Holenderskim.

Wysokość jaką możemy uzyskać zwrot z Holandii

Wielkość zwrotu podatku którą mamy możliwość uzyskać starając się przy zwrot podatku z Holandii Chojnów jest ściśle określona od przysługującym nam ulgi, wynagrodzenia pozyskanych z innych krajów oraz dochodów uzyskanych w Holandii. Aby skalkulować początkowy zwrot można zrobić kalkulacje zwrotu która pomaga poznać poziom nadpłaconego podatku a następnie wnioskować o zeznanie podatkowe do Holenderskiego Urzędu Skarbowego. Kiedy zdecydują się Państwo na odzyskanie za pomocą naszej firmy pewność solidną kalkulacje oraz precyzyjne wypełnienie zeznania podatkowego aby pozyskaćjak maksimum zwrot podatku z Holandii Chojnów.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Na ogół jest to cykl do 3 miesięcy kiedy zeznanie podatkowa została wysłana do 31 marca ale zdarzają się problemy, że Holenderski Urząd Skarbowy prześle decyzji od zwrocie podatku z Holandii Chojnów dopiero w w okresie czasu od 6 do 12 miesięcy. Dysponujemy możliwość rozliczenia się do 5 lat wstecz, w ten sposób Belastingdienst pozostawia nam duży przedział czasu aby podjąć decyzje w jakiej formie adekwatnie się rozliczyć, pamiętajmy jednakże, że korzystniej przeprowadzić to jak najszybciej aby osiągnąć adekwatny nam nadpłacony podatek z Holandii. Konkretnym czynnikiem jest bez wątpienia wpływającym na zwrot rok podatkowy za który składa się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Nie ulga wątpliwości myślisz się jak przygotować zwrot podatku z Holandii Chojnów jest to nieskomplikowane wystarczy wypełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która pozwala oszacować wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub wypełnij formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się natychmiast całą resztą potrzebną do rozliczenia podatku z Holandii Chojnów. Rozliczenie podatku z Holandii Chojnów jest obecnie niezbędne w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

Pytania i odpowiedzi

Podstawowym dokumentem niezbędnym do podjęcia decyzji o zwrot podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to holenderska karta z sumą podatków wydawana przez pracodawce u którego pracowałeś po zakończeniu roku podatkowego.

Aby rozpocząć procedurę o rozliczenia podatku z Holandii należy w pierwszej kolejności złożyć deklaracje podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to ważne, dlatego, że Holenderski Urząd Skarbowy wymaga przekazania zaświadczenia, potwierdzającego wysokość przychodu osiągniętego w Polsce.

Ostatnie zmiany w przepisach, że dopuszczalność korzystania z ubiegłych zniżek należy się osobą pracującym za granicą spełniającym określone warunki. Bezględnym z nich jest osiągnięcie choćby 90% dochodów opodatkowanych w Holandii oraz wysłaniu zaświadczenia o dochodach wystawione przez urząd skarbowy w kraju zamieszkania.

Rozliczenie podatku z Holandii oraz odzyskanie zwrotu nadpłaconych kwot jest możliwe aż do 5 lat wstecz.

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Rozłąkowe to ulga, z której mogą użyć partnerzy fiskalni, z których jedna osoba pracuje z Holandii, druga mieszka w Polsce. Osoby te nie koniecznie być w akcie małżeńskim, lecz muszą zostać potwierdzone określone tendencje.

Rozliczenie rozłąkowe jest stosowane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie ma możliwości odzyskania 100% podatku oddanego do holenderskiego urzędu podatkowego.

Rozliczenie dla nierezydentów jest przymusowe w przypadku dostania z holenderskiego urzędu listu Aangiftebrief, wzywającego do rozliczenia w określonym terminie. Obowiązek rozliczenia jest również w sytuacji gdy kalkulowany zwrot przekracza kwotę 14 Euro lub wysokość nadpłaty jest większa niż 45 Euro. W tych określonych przypadkach za niezłożenie podatkowej deklaracji w prawidłowym okresie może zostać nałożona kara finansowa.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Chojnów wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami uzyskać podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam odzyskanie podatku z Holandii usługę wykonujemy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej całkowitego zakończenia.

Stawiamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każda sprawa jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu