Zwrot podatku z Holandii Bolesławiec

Przeprowadzamy kompletną usługę zwrotu podatku z Holandii dla osób pracujących na terenie Holandii w Bolesławiec.

Nasza firma posiada punkty obsługi klienta w całej Polsce, rozliczyć podatek z Holandii możesz  również On-line lub w punkcie partnerskim w Bolesławiec.

Zapraszamy do kontaktu. Poniżej przestawiamy kilka wygodnych dla Ciebie form w jaki możesz rozliczyć podatek z Holandii.

Wykonaj wstępne szacowanie zwrotu z Holandii

Potrzebujesz, kontaktu z naszej strony?


Zadzwonimy do 5 min

z numeru +48 505 381 438

Kontakt do Nas

+48 505 381 438

bok@skatten.pl

Rozlicz podatek z Holandii z Naszym

Centrum Obsługi Klienta - Skatten.pl

Lista usług dla HOLANDII

Przygotuj dokumenty od pracodawcy i odpowiedź na zestaw kilku pytań na temat przebiegu pracy w Holandii.
Uzupełnij formularz, sprawa trafia do Nas, otrzymasz potwierdzenie na email oraz link do podglądu zgłoszenia.

Biuro Obsługi Klienta


Biuro Obsługi Klienta

Masz pytania na temat podatku z Holandii? Przejdź do Naszego Helpdesku!


Kalkulacja Zwrotu dla Holandii

Bezpłatnie wykonamy wstępną kalkulacje dla Holandii.
Poznasz kwotę zwrotu oraz koszt usługi.

Flaga Holandia


Zwrot Podatku z Holandii

Kompleksowa usługa rozliczenia
Zwrotu Podatku z Holandii
do Belastingdienst.

Już teraz !

Wszystkie sprawy z zagranicznym Urzędem Skarbowym

Belastingdienst Nederland
załatwisz w jednym miejscu.

Poznaj Nasze Centrum Obsługi Klienta

Opinie o Nas

Co o Nas mówią klienci

Szwecja 2018

Profesjonalna obsługa, otrzymałem zwrot podatku w wysokości wstępnie oszacowanej.
Pozdrawiam

Krzysztof .K
Nowa Dęba

Norwegia

Polecam. Profesjonalne podejście. I kontakt z klientem aż do uzyskania zwrotu.

Damian
Dębica

Dania 2018

Nie mam zastrzeżeń, super kontakt.

Ewa
Borek Mały

Rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii Bolesławiec

Szczegóły do rozliczenia się z Holandii

Odzyskanie podatku z Holandii Bolesławiec

Zwrot podatku z Holandii Bolesławiec ma prawo starać się każdy pracownik, który był zatrudniony w Holandii i odprowadzał składki do Urzędu Skarbowego w Holandii Nederland Belastingdienst. Osoby zatrudnieni na terenie Holandii są zobowiązani do złożenia zeznania podatkowego z podatku zarobionego od Holenderskiego pracodawcy, deklaracja podatkowa zostanie składana podwójnie do Polskiego Urzędu skarbowego oraz do Holenderskiego.

Kalkulacja podatku zagranicznego czyli usługa zwrot podatku z Holandii Dębica nie jest skomplikowana do realizacji. Na stronach Holenderskiego Urzędu Skarbowego trudno odnaleźć i zrozumieć zasady jakie stosuje się przy zwrocie podatku z Holandii.

Podstawą otrzymania rozliczenia podatku z Holandii jest posiadanie Holenderskiego numeru BSN (Burger Service Nummer), który ma jest dostępny na twojej karcie podatkowej otrzymanej od firmy zatrudniającej tzn. Jaaropgaaf.

Prawo do rozliczenia

Obowiązek rozliczenia osób otrzymujących wypłatę w Holandii opiera się o polską ustawę o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz o konwencie miedzy Rzecząpospolitą Polską a Holandią w sprawie unikania podwójnego opodatkowania. Ustawa została ogłoszona w Warszawie dn. 13 lutego 2002 r. (Dz. U. 2003, nr 216, poz. 2120). Dochód uzyskany w podczas zatrudnienia w Holandii należy w Polsce rozliczyć w oparciu o zasadę proporcjonalnego odliczenia. Stwierdzamy wiec, że na terenie Holandii jest możliwość przebywać nawet cały rok i tak nadal pozostawać polskim podatnikiem. Pracownik wnioskujący się o zwrot podatku z Holandii powinien poszukać informacji czy organy podatkowe są wstanie stwierdzić, że nadal powinien on być tutaj rozliczany z podatków.

Kiedy możemy ubiegać o zwrot podatku z Holandii.

Rozliczenie podatku z Holandii jest dość skomplikowaną czynnością dlatego proponujemy przeprowadzić ją przez naszą firmę, gdzie lata biegłości i rzetelność pozwala nam wykonać tą usługę w najszybszy sposób abyś dostał nadpłatę z Holenderskiego Urzędu Skarbowego w najszybszy możliwy sposób i pominać przy tym możliwych pomyłek, które mogą opóźnić wpłatę z Urzędu skarbowego Holanderskiego. Wraz z rokiem 2019 proces odzyskania podatku z Holandii jest poniekąd bardziej złożony dlatego}, że Holenderski Urząd skarbowy Belastingdienst wdrożył zmiany dla statusu rezydencji podatkowej, aktualizacja polega na tym aby uzyskać status rezydenta przychody Holenderskie muszą być co najmniej na poziomie 90%. Pozostałe dochody uzyskane przez pracownika mogą być z innych krajów między innymi z Polski. Wartościowe jest posiadanie statusu rezydenta Holenderskiego ponieważ można posłużyć się ulgi podatkowej (tax credit) a w ten sposób uzyskanie jeszcze obszerniejszego zwrotu podatku z Holandii.

Aktualizacja przepisów podatkowych

Zmiana przepisów przez Belastingdienst Sprawiła bardziej skomplikowany procedurę dostania odzyskania podatku dla Polaków zatrudnionych w Holandii, w obecnej chwili aby wnioskować się o zwrot nadpłaconego podatku z Holandii w mieście Bolesławiec powinno się w pierwszej kolejności rozliczyć się w Polsce, polega| to na tym, że dla Belastingdienst należy pokazać zaświadczenie o dochodach z Polski czyli z państwa zameldowania. Podsumowując chcąc ubiegać się od odzyskanie podatku z Holandii, osoby w głównej kolejności muszą rozliczyć się w Polsce w urzędzie skarbowym Bolesławiec aby pokazać Holandii dochód zarobiony w miejscu zameldowania. Przekłada się to ze zgłoszeniem do Polskiego Urzędu skarbowego zeznania PIT-36 oraz załącznika PIT-36/ZG a następnie w dalszej kolejności starać się od zwrot podatku z Holandii. Ogromnym okolicznością wpływającym na poziom zwrot podatku z Holandii Bolesławiec jest wiek pracownika i tak dla osób powyżej 65 roku życia Belastingdienst {przyznaje|nadaje| kolejne ulgi podatkowe dla tak zwanych pracowników w starszym wieku.

Wymagane dokumenty

Aby wykonać odzyskanie podatku z Holandii wymaganebędzie przez osobę zatrudnioną zgromadzenia zestawu dokumentów potwierdzających, że pracował na terenie Holandii i przekazywał podatki jego pracodawca więc podstawą zwrotu podatku z Holandii jest uzyskanie zwrotu nadpłaconego podatku z Holenderskiego Urzędu Skarbowego. Ważne dokumenty aby rozpocząć odzyskanie podatku z Holandii to zwykle dokument przekazany od pracodawcy Holanderskiego karta podatkowa Jaaropgave lub Jaaropgaaf w wyjątkowych przypadkach, gdy nie mamy tych dokumentów zwrot możemy przeprowadzić na w oparciu o odcinków z wypłat Salarisa. Przeprowadzanie zwrotu i uzyskanie zwrotu podatku z Holandii krzyżuje się się także z dołączeniem kopii dowodu osobistego lub paszportu oraz zeznania z Urzędu polskiego skarbowego EU/EOG. Dokument UE/EOG jest wystawiane przez Urząd skarbowy we właściwym dla danego osobę punkcie w Polsce. UE/EOG to zaświadczenie poświadczający zarobek światowe osiągnięte w danym roku podatkowym. Druk ten jest on konieczny do złożenia deklaracji podatkowej w Holenderskim Urzędzie skarbowym. Do przeprowadzania rozliczenia podatkowego dla Holandii jest też podanie numeru konta bankowego na które zostanie przelany przez Holenderski Urząd skarbowy nadpłaty podatku dochodowego.

Zwrot podatku z Holandii razem z małżonkiem

 • Do rozliczenia wspólnego z małżonkiem i uzyskania zwrotu podatku z Holandii Bolesławiec potrzeba przygotować właściwe pisma urzędowe.
 • Ksero ID CARD
 • Potwierdzenie ślubu
 • Zaświadczenie od zameldowaniu
 • dokument rozliczeniowy PIT, że nie osiągnął przychodów w tym roku rozliczanym.

Po dopełnieniu tych dokumentów możemy uzyskać procedurę odzyskania zwrotu podatku z Holandii do Holenderskiego Belastingdienst Nederland.

Ile się czeka na zwrot podatku z Holandii

Głownie zależy to od Holenderskiego Urzędu Skarbowego, który raczej przekazuje tylko zbliżony czas wysłania decyzji podatkowej i jest to zakres od 3 do 6 miesięcy. Aby dostać decyzje podatkową powinno się zlecić to zaufanej biurze, z naszej strony gwarantujemy czas realizacji zlecenia na odzyskania nadpłaconego podatku Dębica do 6 miesięcy. Doświadczenie jakie posiadamy pozwala zmniejszyć do zera możliwe wątpliwości przed Urzędem Holenderskim.

Wysokość jaką możemy uzyskać zwrot z Holandii

Wielkość zwrotu podatku którą mamy możliwość dostać starając się przy zwrot podatku z Holandii Bolesławiec jest szczegółowo związana od przysługującym nam ulgi, wynagrodzenia pozyskanych z innych krajów oraz przychodów zdobytych w Holandii. Wykonać skalkulować wstępny zwrot powinno się zrobić kalkulacje zwrotu która pomaga rozeznać się wymiar nadpłaconego podatku a później wypełnić zeznanie podatkowe do Holenderskiego Urzędu Skarbowego. Skoro zdecydują się Państwo na odzyskanie za pomocą naszej firmy dajemy rzetelną kalkulacje oraz kompleksowe sporządzenie zeznania podatkowego aby otrzymaćjak najwyższy zwrot podatku z Holandii Bolesławiec.

Jak długo czekamy na zwrot podatku z Holandii

Najczęściej jest to cykl do 3 miesięcy pod warunkiem gdy zeznanie podatkowa została wysłana do 31 marca ale zdarzają się historie, że Holenderski Urząd Skarbowy nada decyzji od zwrocie podatku z Holandii Bolesławiec dopiero w przedziale czasu od 6 do 12 miesięcy. Posiadamy wariant rozliczenia się do 5 lat wstecz, więc Belastingdienst pozostawia nam duży przedział czasu aby wszcząć decyzje w jakiej formie doskonale się rozliczyć, pamiętajmy jednakże, że lepiej wykonać to jak najszybciej aby osiągnąć należyty nam nadpłacony podatek z Holandii. Oczywistym czynnikiem jest niewątpliwie wpływającym na rozliczenie rok podatkowy za który składa się deklaracje w każdym też roku są inne progi podatkowe.

Odzyskaj podatek z Holandii z Nami

Rzeczywiście dociekasz się jak wykonać zwrot podatku z Holandii Bolesławiec jest to nieskomplikowane wystarczy uzupełnić formularz kalkulacji – wstępna kalkulacja która daje możliwość ustalić wysokość nadpłaconego podatku dochodowego lub wypełnij formularz Rozliczenia podatku z Holandii a My zajmiemy się już całą resztą potrzebną do zwrotu podatku z Holandii Bolesławiec. Rozliczenie podatku z Holandii Bolesławiec jest obecnie obowiązkowe w świetle przepisów Holenderskich i Polskich.

Pytania i odpowiedzi

Dominującym dokumentem niezbędnym do podjęcia decyzji o zwrot podatku jest jaaropgave ( jaaropgaf). Jest to holenderska karta podatkowa wydawana przez firmę u której byłeś zatrudniony na końcu roku podatkowego.

Aby rozpocząć procedurę o zwrot podatku z Holandii należy w pierwszej kolejności zgłosić zeznanie podatkowe w polskim urzędzie skarbowym. Jest to ważne, dlatego, że Holenderski Urząd Skarbowy nalega doręczenia zaświadczenia, potwierdzającego wysokość dochodu osiągniętego w Polsce.

Ostatnie zmiany w przepisach, że dopuszczalność korzystania z obecnych ulg przysługuje osobą pracującym za granicą spełniającym określone warunki. Podstawowym z nich jest uzyskanie co najmniej 90% dochodów opodatkowanych w Holandii oraz dostarczeniu zaświadczenia o dochodach wystawione przez krajowy Urząd Skarbowy zamieszkania.

Odzyskanie nadpłaconego podatku z Holandii i rozliczenie się z Urzędem Skarbowym Belastingdienst Nederland jest do 5 lat wstecz

 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2016
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2017
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2018
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2019
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2020
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2021
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2022
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2023
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2024
 • Rozliczenie podatku z Holandii za rok 2025
 •  

Podatkowa ula rozłąkowe, z której lubią użyć partnerzy fiskalni, z których jedna osoba jest zatrudniona z Holandii, druga pracuje w Polsce. Osoby te nie koniecznie być w akcie małżeńskim, jednak muszą zostać spełnione określone warunki.

Rozliczenie rozłąkowe jest wykonywane kiedy poprzez rozliczenie indywidualne nie jest możliwe odzyskania całości podatku oddanego do Belastingdienst Nederland.

Rozliczenie dla nierezydentów jest obowiązkowe w przypadku otrzymania z Belastingdienst Nederland urzędu listu Aangiftebrief, nakazującego do rozliczenia w określonym terminie. Wymóg rozliczenia jest również kiedy szacowany zwrot podatku przekracza kwotę 14 Euro lub wysokość dopłaty jest wyższa niż 45 Euro. W tych kilku sytuacjach za niezłożenie deklaracji w prawidłowym okresie może zostać przewidziana kara.

Aby wykonać zwrot podatku z Holandii Bolesławiec wystarczy skontaktować się z Nami lub uruchomić formularz w Centrum Obsługi Klienta – Skatten.pl. Możemy także skontaktować się z tobą.

Co gwarantujemy

Dlaczego warto z Nami uzyskać podatek z Holandii ?

Kompletna ułsuga

Kompleksowa Usługa

Zlecając Nam rozliczenie podatku z Holandii usługę wykonujemy kompleksowo doprowadzając Twoją sprawę do jej kompletnego zakończenia.

Stawiamy na zadowolenie klienta co jest dla Nas najważniejsze. 

Biuro Obsługi Klienta

Biuro Obsługi Klienta

Z Nami nigdy nie zostajesz bez kontaktu.

Posiadamy profesjonalny Helpdesk, gdzie możesz zapytać o wszystko. Każde zgłoszenie jest monitorowane przez specjalistów nastawionych na udzielenie kompetentnych odpowiedzi.

Panel Obsługi Klienta - Skatten.pl

Panel Obsługi Klienta

Z dniem zlecenia Nam usługi na rozliczenie nadpłaconego podatku z Holandii otrzymasz dostęp do Panelu Obsługi Klienta w którym możesz w każdej chwili sprawdzić:

 • Status przebiegu powierzonych rozliczeń
 • Dokonać płatności
 • Wygenerować dokumenty

Dzięki pełnej integracji Panelu Obsługi Klienta z Centrum obsługi Klienta możesz zlecać nam nowe usługi rozliczeniowe z innych krajów.

Aktualności z Holandii

Rozłąkowe w Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Aktualności z Holandii
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut…
Close Menu